The Foreigner (2017)

Actie, Thriller
Wanneer Quan een restaurant begint in een buitenwijk van Londen, kan hij niet vermoeden dat hij een beroep zal moeten doen op de guerrillatechnieken die hij juist wilde vergeten. Zijn vrouw en dochter komen namelijk om bij een bomaanslag van Ierse terroristen.

The Foreigner Film Info

Score: 6.969/10 van 2533 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-09-28
Lengte: 114 Minuut / 1:54
Regisseur: Martin Campbell
Schrijver: David Marconi
Productie Studios: Sparkle Roll Media, STXfilms, Arthur Sarkissian Productions, The Entertainer Production Company, Orange Corp, Wanda Media Co., Huayi Brothers Pictures, Prosperity Pictures
Productie Land: China, India, United Kingdom, United States of America


The Foreigner Trailer


Pierce Brosnan
als Liam Hennessy
成龍
als Quan Ngoc Minh
Rory Fleck-Byrne
als Sean Morrison
Ray Fearon
als Commander Richard Bromley
Charlie Murphy
als Maggie / Sara McKay
Orla Brady
als Mary Hennessy
Michael McElhatton
als Jim Kavanagh
Lia Williams
als Katherine Davies
Dermot Crowley
als Hugh McGrath
Stephen Hogan
als Christy Murphy
Liu Tao
als Lam
Katie Leung
als Fan
Simon Kunz
als Matthew Rice
Pippa Bennett-Warner
als Marissa Levett
Roberta Taylor
als Mrs. Taylor
Rufus Jones
als Ian Wood
Niall McNamee
als Patrick O'Reilly
Jorge Leon Martinez
als Forensic Officer (uncredited)
Dilyana Bouklieva
als Paramedic (uncredited)
Mark Tandy
als Simpson
Paul Terry
als I.R.A. Guard (uncredited)
Dino Fazzani
als Firefighter (uncredited)
Lee Nicholas Harris
als Police officer (uncredited)
Branwell Donaghey
als Ginge
Dolly Jagdeo
als Teacher (uncredited)
Glenn Webster
als Police Officer / SO19 (uncredited)
James O'Donnell
als Sniper 3 (uncredited)
Sean Campion
als Byard Cary
Ilan Goodman
als Landesman
Ryan Early
als Scotland Yard Receptionist
David Annen
als Prime Minister
Simon Lenagan
als Electrician
Caolan Byrne
als McCormick
Ekran Mustafa
als Pub Punter (uncredited)
Mike Ray
als Businessman (uncredited)
Michael Billington
als MI5 Tech
Rohan Mehra
als News Reporter (uncredited)
Adrian McGaw
als Jacko (uncredited)
Glen Stanway
als Hennessy Guard (uncredited)
Pete Meads
als Traffic Walden (uncredited)
Gerald Tomkinson
als Airport Passenger (uncredited)
Chris Groundsell
als Bridge Passerby (uncredited)
Billy Totham
als Footballer (uncredited)
Jane Thorne
als Mrs. McAllister
Shaun Lucas
als Dog Walker (uncredited)
Bron James
als Journalist (uncredited)
Edward Scott-Clarke
als Prime Minister's Aide (uncredited)
Dan Twine
als News Reporting Camera Operator (uncredited)
Matt Rentell
als Police Officer (uncredited)
Tim Baros
als Passerby (uncredited)
Mark Windham
als Pub Punter (uncredited)
Emma Jerrold
als Woman at Airport Bar
Alexander Cooper
als Airport passenger (uncredited)
Pamela Betsy Cooper
als Business Women (uncredited)
John Cronin
als Denis Fisher
Donna Bernard
als Channel A News Anchor
Aaron Monaghan
als Pat Nugent
David Pearse
als Billy McMahon
Scott Sparrow
als Daniel Barrie
Seán Gleeson
als Billy Mahre
Thusitha Jayasundera
als Mira
Jonathan Cullen
als Security Expert
Grainne Keenan
als Beth
Stuart Graham
als Inspector Donal Greig
Julian Druker
als Channel B News Reporter
Robin Oakley
als Channel B News Reporter
Aden Gillett
als Ross
Charlie Bewley
als Joker
Bill Buckhurst
als Airport Police Officer
Neal Beagley
als Hardened IRA (uncredited)
Roberto Gomez Martin
als TV News Cameraman (uncredited)
Kevin Hudson
als Hennessy Guard (uncredited)
Hugh Irvine
als Belfast Business Man (uncredited)
Yangmeizi Wang
als Quan's Wife
Yuchen Xie
als Quan's Daughter
Liang Hao
als Quan's Daughter
Lasco Atkins
als Soundman (uncredited)
Lee Paul Atkinson
als Shop Blast Victim Right Arm Amputee (uncredited)
Mark Battershill
als Police Officer (uncredited)
Roy Beck
als IRA Hit Man (uncredited)
David J Biscoe
als Police Sargent (uncredited)
David Cromarty
als Hennessy Guard (uncredited)
Tom Dab
als Passerby (uncredited)
Begoña Fernández Martín
als Airport Passenger (uncredited)
Melissa Galloway
als Student (uncredited)
Caroline Glass
als Journalist (uncredited)
Doug Grant
als IRA Commander (uncredited)
Philip Harvey
als Detective (uncredited)
Kornelia Horvath
als Passerby (uncredited)
Jaey Howe
als IRA Gang Leader (uncredited)
Marian Lorencik
als Takeaway Passerby (uncredited)
Hamza Malik
als Pedestrian (uncredited)
Garry Marriott
als Paramedic (uncredited)
Paul A Munday
als Construction Worker (uncredited)
Shina Shihoko Nagai
als Journalist (uncredited)
Ella Parsons
als Hockey Player (uncredited)
Lewis Roe
als Journalist (uncredited)
Mark Ryder
als IRA Henchman (uncredited)
Maurice Sardison
als Business Traveler (uncredited)
Mark Shrimpton
als MI5 Technician (uncredited)
Charlotte Worwood
als Burn Victim (uncredited)
Roseline Yale
als Passenger (uncredited)
Joe Watts
als Lout (uncredited)
Martin Campbell Director
David Marconi Screenplay
成龍 Producer
Angela M. Catanzaro Editor
Wayne Marc Godfrey Producer
D. Scott Lumpkin Producer
Jamie Marshall Producer
Arthur M. Sarkissian Producer
Thomas Hacikoglu Stunt Double
David Tattersall Director of Photography
Stephen Leather Novel
Oren Aviv Executive Producer
Philip Button Executive Producer
Fenglei Chen Executive Producer
Adam Fogelson Executive Producer
Jiang Defu Executive Producer
Penny Jiang Executive Producer
Claire Kupchak Producer
Arnaud Lannic Associate Producer
Stephen Leather Associate Producer
Zhao Lei Executive Producer
Dave Li Executive Producer
Xinxuan Liu Executive Producer
David Marconi Executive Producer
Heman Peng Executive Producer
Jianhong Qi Producer
Cathy Schulman Producer
Robert Simonds Executive Producer
Sunny Sun Executive Producer
Joe Tam Executive Producer
Donald Tang Executive Producer
王中军 Executive Producer
王中磊 Executive Producer
Andrew Warren Co-Producer
April Ye Executive Producer
John Zeng Producer
Debbie McWilliams Casting
Elizabeth Boller Art Direction
Lauren Briggs-Miller Art Direction
Rebecca Milton Art Direction
Tom Weaving Art Direction
Nick Dent Supervising Art Director
Malcolm Stone Set Decoration
Alex Bovaird Costume Designer
Richard Goodwin First Assistant Director
Cliff Martinez Original Music Composer
Alex Cameron Production Design
Brahim Achabbakhe Stunts
Han Guanhua Fight Choreographer
Ann Fenton Makeup & Hair
Maureen Hetherington Makeup & Hair
Jane Logan Makeup & Hair
Meng Jun Ma Makeup & Hair Assistant
Cheryl Mitchell Key Hair Stylist
Cheryl Mitchell Key Makeup Artist
Nora Robertson Makeup & Hair
Maralyn Sherman Hair Designer
Maralyn Sherman Makeup Designer
Wei Shi Makeup & Hair
Yu Ting Sun Hairstylist
Daobin Weng Special Effects Makeup Artist
Jodie Al-Saiegh Makeup Trainee
Glen P. Griffin Prosthetic Designer
Helen Jauregui Makeup Trainee
Denise Stocker Assistant Makeup Artist
Chris Lyons Special Effects Makeup Artist
Kirby Adams Executive in Charge of Finance
John A. Amicarella Post Production Supervisor
Sara Desmond Production Manager
D. Scott Lumpkin Unit Production Manager
Tom Browne First Assistant Director
Dan John Second Assistant Director
Catherine Laine Third Assistant Director
Jamie Marshall Second Unit Director
Sarah Mooney Second Assistant Director
Chang Yu Pang Assistant Director
Barney Shakespeare Third Assistant Director
Pandora Showan Second Assistant Director
Maxine Zhang Second Assistant Director
Mark Almond Props
Kaush Bharti Graphic Designer
Andy Challis Standby Rigger
Tony Chance Storyboard Artist
Kevin Day Standby Property Master
Stephen Delahunt Rigging Supervisor
Rebecca Blake Petty Cash Buyer
Josephine Farr Petty Cash Buyer
Steve Harris Supervising Carpenter
Ray McNeill Property Master
Garry Moore Standby Carpenter
Laura Ng Assistant Art Director
Anthony Noble Graphic Designer
Lizzie Osborne Art Department Assistant
Russell Oxley Scenic Artist
Agis Pyrlis Assistant Art Director
Jamie Shelley Lead Painter
Sara Taddei Draughtsman
Niko Vilaivongs Graphic Designer
Ian Whiteford Greensman
Mark Coffey First Assistant Sound Editor
Mitch Dorf ADR Mixer
Nathan Dubin ADR Mixer
Tom Harrison First Assistant Sound Editor
David Jobe Foley Mixer
Gareth John Production Sound Mixer
Jeff Levy ADR Mixer
Dawn Fintor Foley Artist
Dave McMoyler Supervising Sound Editor
Victor Mercader Sound Editor
Victor Mercader Sound Recordist
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Michael Miller ADR Mixer
Chris Navarro ADR Mixer
Paul Paragon Production Sound Mixer
Michelle Pazer Dialogue Editor
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Alicia Stevenson Foley Artist
Jon Title Sound Designer
Jon Title Supervising Sound Editor
Randy Torres Sound Effects Editor
Drew Webster Sound Re-Recording Mixer
Nathan Chidgey Special Effects Technician
Paul Gorrie Special Effects
Mike Kelt Special Effects
Matt Loader Special Effects Technician
Bernard Newton Special Effects
Emily Pooley Special Effects Technician
David Rigley-Williamson Special Effects Technician
Toby Stewart Pyrotechnician
Joe White Pyrotechnician
Mark Bradley Generalist
Benjamin Conner Compositing Supervisor
Barney Curnow VFX Artist
Christiant D'Alberto Visual Effects Compositor
Lionel Estivill Digital Compositor
Paul Alexander Gill Visual Effects
Elysia Greening Digital Compositor
Simon Gretton VFX Editor
Ivan Grozev Digital Compositor
Fern Hodgson Visual Effects Coordinator
Adam Hopper Digital Compositor
Kent Houston Visual Effects Design Consultant
Marc Hutchings 2D Supervisor
Drew Jones Visual Effects Producer
Will Jones Digital Compositor
Danit Klibansky Digital Compositor
Hadrien Malinjod Visual Effects Compositor
Roger Rosa CG Artist
Paul Round Visual Effects Supervisor
Foad Shah Digital Compositor
Chiara Talarico Rotoscoping Artist
Robert Vassie Visual Effects Producer
Gianluca Vecchio Digital Compositor
Chris Wilson Matte Painter
Rachel Weng Production Coordinator
Tom Ralphs Armorer
Liam McCartney Supervising Armorer
Yuanchen Jiang Title Designer
Megan Huitema Assistant Production Coordinator
Samantha Black Production Coordinator
Elizabeth West Script Supervisor
Jordan Campbell Script Supervisor
Gregory Tripi Additional Music
Islam Sabri Additional Music
Mary Parker Music Editor
Jason Markey Music Supervisor
Thorsten Laewe Additional Music
Lauren Danielak Music Coordinator
Peter G. Adams Additional Music
Emma Woodcock Location Manager
Julia Tomlinson Assistant Location Manager
Jon Roper Assistant Location Manager
Lee Robertson Location Manager
Felix Pyne Location Assistant
Bryony Preen Location Assistant
Michael Harm Location Manager
Alex Darby Unit Manager
Matt Craufurd Assistant Location Manager
Bruno Cassoni Unit Manager
Julian Bivol Location Production Assistant
Joshua Benedetti Location Scout
Denise Woodgerd Digital Intermediate Producer
Mark Sahagun Digital Intermediate Editor
Maikel Popic Dailies Operator
Hank Liu Post-Production Manager
Skip Kimball Digital Intermediate Colorist
Warren Hickman First Assistant Editor
Nicholas Hasson Colorist
Irene Yin-Ki Au Assistant Editor
Ron Chan First Assistant Editor
Nigel Hyams Costume Supervisor
Colleen Morris-Glennon Assistant Costume Designer
Ian Foweraker Key Costumer
Jemima McWilliams Casting Assistant
Lucy Hellier Casting Associate
Terri Douglas ADR Voice Casting
Guiomar Alonso Stunts
Mark Archer Stunts
Jerry Bagysyao Stunts
Dani Biernat Stunts
Thomas Billings Stunts
Ulrik Bruchholz Stunts
Katy Bullock Stunts
Zirui Cao Stunts
Tracy Caudle Stunts
Jacky Chantachaem Stunts
Guobin Che Stunts
Nick Chopping Stunts
Jonathan Cohen Stunts
Graeme Crowther Stunts
Xiaolui Dai Stunts
Bill Davey Stunts
Louis Davis Stunts
JianDang Ding Stunts
Levan Doran Stunts
Bradley Farmer Stunts
Elaine Ford Stunts
David Forman Stunts
Dean Forster Stunts
Amanda Foster Stunts
Qiang Gao Stunts
David Garrick Stunts
James Grogan Stunt Coordinator
Ligong Guo Stunts
Rob Hayns Stunts
Frank Henson Stunts
Adam Horton Stunts
Max Huang Stunt Coordinator
Rob Hunt Stunts
Tidd James Stunts
Zhen Jia Stunts
Ian Kay Stunts
Matt Kay Stunts
Paul Kennington Stunts
Paul Kulik Stunts
Mathis Landwehr Stunts
In-Seob Le Stunts
Xinlu Li Stunts
Andy Lister Stunts
Phil Lonergan Stunts
Shijia Lü Stunts
Russell MacLeod Stunts
Temur Mamisashvili Stunts
Tina Maskell Stunts
Kevin Mathews Stunts
Adrian McGaw Stunts
Belinda McGinley Stunts
Kye Mckee Stunts
Jo McLaren Stunts
Andy Merchant Stunts
Lee Millham Stunts
Brian Nickels Stunts
James O'Donnell Stunts
Sam Parham Stunts
Peter Pedrero Stunts
Martin Pemberton Stunts
Greg Powell Stunt Coordinator
Tilly Powell Stunts
Daniel Rawlins Stunts
Shengjie Ren Stunts
Alli Ryan Stunts
Weiwei Si Stunts
Matthew Stirling Stunts
Mens-Sana Tamakloe Stunts
John Tannen Stunts
Rocky Taylor Stunts
Roy Taylor Stunts
Vi-Dan Tran Stunts
Luke Tumber Stunts
Tony van Silva Stunts
Martin Vose Stunts
Haiqi Wang Stunt Double
Ke Wang Stunts
Weitao Wang Stunt Coordinator
Yuefao Wang Stunts
Calvin Warrington-Heasman Stunts
Donna Williams Stunts
Annabel Wood Stunts
Helong Xiao Stunts
Hao Xu Stunts
Wentao Xu Stunts
Yin Chunxiong Stunts
Karanja Yorke Stunts
Jiafei You Stunts
You Jingda Stunts
Shuangmin Yuan Stunts
Chenglin Zhang Stunts
Penghui Zhao Stunts
Jenny Zheng Stunts
Ruzhi Zheng Stunts
Paul Kulik Stunt Double
Andy Mihalache Stunt Driver
Lee Millham Stunt Driver
Peter Pedrero Utility Stunts
Amy Stares Stunt Coordinator
David Appleby Key Grip
John Attwood Gaffer
Peter Ayriss Drone Pilot
Alex Bender Second Assistant "B" Camera
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Ross Busby Assistant Chief Lighting Technician
Steve Casey Electrician
Chris Cavanagh Video Assist Operator
Jim Crowther Second Company Grip
Carlos De Carvalho Additional Camera
Sam Donaghy-Bell "B" Camera Operator
Harry Gamble Second Assistant Camera
Karina Genis Camera Trainee
Alan Hall First Assistant "A" Camera
Peter Hayley-Barker Grip
Alistair King Second Assistant "A" Camera
Lee Knight Chief Lighting Technician
Oliver Loncraine Second Unit Director of Photography
Chaz Lyon First Assistant Camera
Max MacGechan Camera Trainee
Darren O'Leary Electrician
Robert Palmer First Assistant "B" Camera
Jay Patel Digital Imaging Technician
Ricky Payne Electrician
Christopher Raphael Still Photographer
Peter Robertson "A" Camera Operator
Peter Robertson Steadicam Operator
Roy Rowland Electrician
Craig Shiels Grip
Joe Steel Digital Imaging Technician
Harry Young-Jamieson Second Assistant Camera
Joe Watts Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024