6.39

The General's Daughter (1999)

Thriller, Mysterie, Misdaad
Het naakte lichaam van Captain Elisabeth Campbell, dochter van de Generaal Campbell, wordt dood aangetroffen. Paul Brenner en Sara Sunhill, legerdetectives en ex-geliefden, worden ingeschakeld om de zaak te onderzoeken. Zij ontdekken dat er zich bij het leger dingen afspelen die het daglicht niet kunnen verdragen.

The General's Daughter Film Info

Score: 6.39/10 van 871 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1999-06-18
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Simon West
Schrijvers William Goldman, Christopher Bertolini.
Productie Studios: MFP Munich Film Partners GmbH & Company I. Produktions KG, Paramount, Neufeld Rehme Productions, Krane Entertainment, Mace Neufeld Productions, Robert Rehme Productions, Jonathan D. Krane Productions
Productie Land: Germany, United States of America


The General's Daughter Trailer


John Travolta
als Warrant Officer Paul Brenner
Madeleine Stowe
als Warrant Officer Sarah Sunhill
James Cromwell
als General Joseph Campbell
Timothy Hutton
als Colonel William Kent
Leslie Stefanson
als Captain Elisabeth Campbell
Daniel von Bargen
als Police Chief Yardley
Clarence Williams III
als Colonel George Fowler
James Woods
als Colonel Robert Moore
John Beasley
als Colonel Dr. Donald Slesinger
Boyd Kestner
als Captain Jake Elby
Brad Beyer
als Captain Bransford
John Benjamin Hickey
als Captain Goodson
Rick Dial
als Cal Seiver
Peter Weireter
als Belling
Mark Boone Junior
als Staff Sergeant Dalbert Elkins
Ariyan A. Johnson
als PFC Robbins
John Frankenheimer
als General Sonnenberg
Katrina vanden Heuvel
als CNN Anchor
Chris Snyder
als Deputy Yardley
Steve Danton
als Bomb Van Soldier
Rich Jackson
als Bomb Van Soldier
Joshua Stafford
als Soldier Who Finds Elisabeth
Darius Cottrell
als Soldier Who Finds Elisabeth
Scott Rosenberg
als MP Guard
Jared Chandler
als MP Guard
Jim Morse
als MP Guard
Paul Ware
als MP Guard
Mark Ivie
als Fencing Loser
Michael Swiney
als Lockup Sergeant
Tait Ruppert
als Young Tech
Lisa A. Tripp
als Work Detail Leader
James O. Evans
als Sex Video Officer
Chris Grayson
als Sex Video Officer
Sy Leopold
als Sex Video Officer
Fred Tate
als Sex Video Officer
Steve Goyen
als Honor Guard Commander
Pablo Espinosa
als Color Guard Commander
Levin Handy Jr.
als Airborne Soldier
Jason M. Luevano
als Airborne Soldier
Gustavo A. Perdomo
als Drill Team NCO
Rodney Mitchell
als Ranger Instructor
Ryan D. Kirkland
als Ranger Instructor
Michael Gerald
als Soldier in Locker Room
Matthew R. Anderson
als Firing Party Commander
Cooper Huckabee
als Colonel Weems
Kelly Casey
als Natalie Kent (uncredited)
Tyler Casey
als Todd Kent (uncredited)
Ty Williams
als West Point Officer (uncredited)
Job Alonso
als West Point Officer (uncredited)
Timothy 'TJ' James Driscoll
als Sex Video Officer (uncredited)
Brent Miller
als Soldier in Locker Room (uncredited)
Gorja Max
als US Army Captain (uncredited)
Janis Jones
als Naval Officer at Banquet (uncredited)
John Wilkie
als Alpha Driver (uncredited)
Richard Yett
als Soldier (uncredited)
Simon West Director
William Goldman Screenplay
Christopher Bertolini Screenplay
Nelson DeMille Novel
Mindy Marin Casting
Peter Menzies Jr. Director of Photography
Marvin March Set Decoration
Mace Neufeld Producer
Glen Scantlebury Editor
Thomas T. Taylor Art Direction
Mark Peterson Costume Supervisor
Stratton Leopold Unit Production Manager
Lis Kern Associate Producer
J. Dennis Washington Production Design
Ann Harris Art Direction
Jonathan D. Krane Executive Producer
Stratton Leopold Co-Producer
Anson Downes Associate Producer
Linda Favila Associate Producer
Patti Dalzell Script Supervisor
Bob Brown Stunts
Patricia Tallman Stunts
Denney Pierce Stunts
Mark Riccardi Stunt Coordinator
Keith Campbell Stunts
Danny Wynands Stunts
Nancy Young Stunts
Chester E. Tripp III Stunts
Sandy Wasko Stunts
David Rowden Stunts
Jim Palmer Stunts
Myke Schwartz Stunts
Dennis Madalone Stunts
Irving E. Lewis Stunts
Bob McGovern Stunts
Ken Lesco Stunts
Cal Johnson Stunts
Dane Farwell Stunts
Edward Conna Stunts
Mickey Giacomazzi Stunts
Kathy Brock Stunts
George B. Colucci Jr. Stunts
John Branagan Stunts
Joey Box Stunts
Carter Burwell Original Music Composer
Erica Edell Phillips Costume Designer
Craig Hosking Aerial Coordinator
Cliff Fleming Pilot
Bruce Benson Pilot
Corey Fleming Pilot
Cris Saunders Pilot
Rick Shuster Pilot
Tony Brazas Stunts
Tim Weske Stunts
Steve Danton First Assistant Director
Donald Sparks Second Assistant Director
Amy Ness Production Supervisor
Debbie Schwab Production Supervisor
Robert Presley Steadicam Operator
Robert Presley "A" Camera Operator
Joe C. Maxwell "B" Camera Operator
Joe C. Maxwell Additional Photography
Richard Cantu "C" Camera Operator
Tony Rivetti Sr. First Assistant Camera
Fred L. McLane First Assistant Camera
Matthew E. Alper First Assistant Camera
Frank D. Parrish Second Assistant Camera
Megan Forste Second Assistant Camera
Ingrid Semler Camera Loader
Mike Thomas Underwater Camera
Thomas Causey Sound Mixer
Joseph F. Brennan Boom Operator
Richard Kite Cableman
Rich Jackson Video Assist Operator
Erik L. Nelson Property Master
Christopher Amy Assistant Property Master
Bryan D. Garofalo Assistant Property Master
David J. Negrón Jr. Storyboard Artist
Lorrie Campbell Set Designer
Lynn Christopher Set Designer
Beverli Eagan Set Designer
Daril Alder Leadman
Margo Fisher Newman Assistant Set Decoration
Robert Mazaraki Production Coordinator
Geno Ghiselli Set Dresser
Richard Chirco Set Dresser
Mark W. Brown Set Dresser
Robert Camron Set Dresser
Sean O'Harra Set Dresser
Michael P. Hunter Set Dresser
Richard D. Wright Set Dresser
David Napoli Set Dresser
Paul Bartoli Set Dresser
Sean Carville Set Dresser
Lisa Davidson Assistant Production Coordinator
Christopher Cilluffo Assistant Production Coordinator
Rafael E. Sánchez Chief Lighting Technician
Jarek Gorczycki Assistant Chief Lighting Technician
Francis X. Valdez III Assistant Chief Lighting Technician
Lee Auerbach Electrician
Glenn Corbett Electrician
Marek Bojsza Electrician
Jeff Hall Electrician
Patrick Hoeschen Electrician
William Self Electrician
Gary Dahlquist Rigging Gaffer
C. Alan Rawlins Sr. First Company Grip
J. Wayne Parker Second Company Grip
James 'Tripp' Pair III Grip
Michael Alexonis Grip
R. Dana Harlow Grip
Gary Kelso Grip
Michael S. Epley Grip
Dave Brown Construction Coordinator
Terry Scott Construction Coordinator
Doug Rosenberger Construction Foreman
J. Craig Morrison Construction Foreman
Glenn Neufeld Visual Effects Supervisor
Tim Jackson Propmaker
Tom Lifsey Propmaker
Frank Capello Propmaker
Dale DeStefani Propmaker
Will Huff Makeup Artist
Toni G Makeup Supervisor
Joy Zapata Hair Supervisor
Geordie Sheffer Hairstylist
Donna Marcione Pollack Costume Supervisor
John M. 'Jack' Wright Key Set Costumer
Lisa A. Doyle Set Costumer
David Israel Location Manager
Lisa W. Strout Location Manager
Don Miller Production Accountant
Jamie Daddio Assistant Accountant
George 'Skip' Henfling Assistant Accountant
Yvonne Ramond Assistant Accountant
Lora Umphress Assistant Accountant
Irina Naydichev Payroll Accountant
Todd E. Miller Additional Editing
Mark Rathaus First Assistant Editor
Stephen Hunter Flick Sound Designer
Stephen Hunter Flick Supervising Sound Editor
William Jacobs Sound Effects Editor
Peter Brown Sound Effects Editor
Jeff Clark Sound Effects Editor
Carin Rogers Supervising Dialogue Editor
Susan Kurtz Dialogue Editor
Richard Corwin Dialogue Editor
John H. Arrufat Dialogue Editor
Robert Ulrich Supervising ADR Editor
Kerry Dean Williams ADR Editor
Tammy Fearing Foley Editor
Dana Gustafson Foley Editor
Scott Curtis Foley Editor
Jeffrey R. Payne Foley Editor
Anne Couk Assistant Sound Editor
Jon Michaels Assistant Sound Editor
Roger Fearing Assistant Sound Editor
Bill Baldwin Assistant Sound Editor
Ron Meredith Assistant Sound Editor
Bob Baron ADR Mixer
David McDonald ADR Recordist
Randy Singer Foley Mixer
Sarah Monat Foley Artist
Robin Harlan Foley Artist
Barbara Harris ADR Voice Casting
Steve Maslow Sound Mixer
Gregg Landaker Sound Mixer
Adam Milo Smalley Music Editor
Jim Henrikson Music Editor
Sonny Kompanek Orchestrator
Sonny Kompanek Conductor
Foongy Lee Second Second Assistant Director
Kathy Day Producer's Assistant
Maria Vallen Executive Producer's Assistant
Anthony Archuleta Executive Producer's Assistant
Rob Morton Actor's Assistant
Sherrie Whitehead Actor's Assistant
Dominique Arcadio Art Department Coordinator
Dusty Saunders Transportation Coordinator
Randy Cantor Transportation Captain
Xanthia Decaux Casting Assistant
Sierra French-Myerson Casting Assistant
James E. Vargas Picture Car Coordinator
Gabriela Gutentag Unit Publicist
Richard Foreman Jr. Still Photographer
George Paine Special Effects Coordinator
Chuck E. Stewart Special Effects Coordinator
Paul J. Lombardi Special Effects Coordinator
Steve Dearth Special Effects Technician
Scott Blackwell Special Effects Technician
Terry Erickson Special Effects Technician
Parry Willard Special Effects Technician
Stan Bielowicz Special Effects Technician
Jared Chandler Military Consultant
Robert Hatfield Projection
Steve Koster Aerial Camera
Dan Kelly Aerial Camera Technician
Steven J. Winslow Aerial Camera Technician
Marc Kolbe Digital Effects Supervisor
Robert D. Crotty Digital Effects Producer
Dorene Haver Compositing Supervisor
Alette Vernon Compositor
Shellaine Corwel Compositor
Christina Drahos Compositor
Krystal Wood Systems Administrators & Support
Jeff Pierce I/O Supervisor
Celine Jackson I/O Supervisor
Sean Taylor Production Manager
Mark Boley Hair Department Head
Laura Bryant Location Manager
Deborah Palmer Art Department Coordinator
Bill McConnell Jr. Second Assistant Camera
Bill McConnell Sr. First Assistant Camera
Parker Meyer Loader
Harrison Palmer Electrician
Steve Zigler Electrician
David Ellis Electrician
Steven Bacon Grip
Glen Ballard Grip
Shiloh Eck Grip
Mike Akins Grip
Joseph P. Hurt Makeup Artist
Kenneth Bryant Set Dresser
Jeffrey J. Barrows Set Dresser
Wendy Moynihan Costumer
Harris Parker Marine Coordinator
Dennis McNeill Color Timer
Theresa Repola Mohammed Negative Cutter
Andy Potvin Dolby Consultant
Brian Relyea Production Assistant
Kayce Brown Production Assistant
Miguel Alvarado Production Assistant
James DeOliveira Production Assistant
Cris Graves Production Assistant
Jeff Kirschenbaum Production Assistant
Erin Hilkey Production Assistant
Romina M. Laygo Production Assistant
Cedric Nairn-Smith Production Assistant
Matthew Smith Production Assistant
Stephani Hunter Production Assistant
Jason Teahan Production Assistant
Scott Barton Production Assistant
Una Hill Production Assistant
Perri Fichtner Production Assistant
Barrett J. Leigh Production Assistant
Howard J. Morrison Production Assistant
Elizabeth Graham Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024