6.238

The Good Girl (2002)

Drama, Komedie, Romantiek
Justine is een 30-jarige vrouw die vast zit in een saai leventje: ze woont in een klein dorp in het zuiden van Amerika, werkt al jaren in een grote winkel, heeft een weinig spannend huwelijk en kan maar geen kinderen krijgen. Dit verandert wanneer ze een geheime relatie krijgt met een jonge collega. Wanneer de beste vriend van haar echtgenoot dit ontdekt beginnen de problemen, en wordt Justine gedwongen een keuze te maken.

The Good Girl Film Info

Score: 6.238/10 van 593 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-01-12
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseur: Miguel Arteta
Productie Studios: Hungry Eye Lowland Pictures B.V., Fox Searchlight Pictures, Flan de Coco Films
Productie Land: Netherlands, Germany, United States of America

The Good Girl Foto's


The Good Girl Trailer


Jennifer Aniston
als Justine Last
John C. Reilly
als Phil Last
Jake Gyllenhaal
als Holden Worther
Zooey Deschanel
als Cheryl
Deborah Rush
als Gwen Jackson
Mike White
als Corny
John Carroll Lynch
als Jack Field, Your Store Manager
Tim Blake Nelson
als Bubba
John Doe
als Mr. Worther
Roxanne Hart
als Mrs. Worther
Aimee Garcia
als Nurse
Annie O'Donnell
als Haggard Woman
Jon Shere
als Lester
Alice Amter
als Big Haired Woman
Jean Rhodes
als Old Woman
Lalo Guerrero
als Blackberry Vendor
Michael Hyatt
als Floberta
Enzo
als Bits
Ken Rudulph
als Reporter
Jacquie Barnbrook
als Heavy Set Woman
Nancy Steiner Costume Design
Dane A. Davis Supervising Sound Editor
Marilyn Graf Foley Mixer
Robert Jauregui Stunts
Bradley M. Goodman Post Production Supervisor
Susan Emshwiller Set Decoration
Lucas Foster Thanks
Gina Kwon Co-Producer
Enrique Chediak Director of Photography
Mike White Writer
Jeff Betancourt Editor
Philip von Alvensleben Executive Producer
Carol Baum Executive Producer
Jeff Olan Extras Casting
Mark Orton Original Music Composer
Christopher Sheldon Supervising Sound Editor
Joanna Colbert Casting
Peter Afterman Music Consultant
Margaret Yen Music Supervisor
Miguel Arteta Director
Tony Maxwell Original Music Composer
Shelly Glasser Unit Production Manager
Shelly Glasser Co-Producer
Matthew Greenfield Producer
Joey Waronker Original Music Composer
Joey Waronker Music Consultant
Kirk D'Amico Executive Producer
James O'Brien Original Music Composer
Macie Vener Art Direction
Daniel Bradford Production Design
Daniel Curet Key Hair Stylist
Chris David Sound Re-Recording Mixer
Dale Robinette Still Photographer
Joy Ellison Dialect Coach
Meredith Tucker Casting
John Roesch Foley Artist
Derrick Hinman Assistant Property Master
Damiana Kamishin Assistant Production Coordinator
B.J. Rogers Costume Supervisor
Chris Burrows Costume Supervisor
David Waine Special Effects Coordinator
Wayne Heitman Sound Re-Recording Mixer
Francie Brown Dialect Coach
Gretchen Engel Art Department Coordinator
Randy Nolen Steadicam Operator
Alyson Dee Moore Foley Artist
Lloyd Moriarity Key Grip
Colin Anderson Steadicam Operator
Rebecca Fulton Script Supervisor
Stephanie Flack Dialogue Editor
France Myung Fagin Location Manager
Carolyn Tapp Foley Recordist
Carol Schwartz Key Makeup Artist
Andrew Loschin First Assistant Editor
Darin Moran Camera Operator
Petra Jorgensen Script Supervisor
Christopher Alba First Assistant Sound Editor
Christie Wittenborn Key Costumer
Louis DiCesare Chief Lighting Technician
Darla Albright Assistant Makeup Artist
Dennis McNeill Color Timer
Gabor Szitanyi Set Dresser
Matthew C. Beville ADR Mixer
Tim Durr Best Boy Electric
Leslie Silvey Production Coordinator
Stephen Lotwis Music Editor
Yehuda Maayan Sound Mixer
Steven Kaminsky Post Production Supervisor
Michael Merrick Transportation Coordinator
Charmaine Boos Studio Teacher
John Emory Grip
Rusty Geller Steadicam Operator
Jessica Clements Music Coordinator
Eddie Kim Sound Effects Designer
Eryne Prine Assistant Sound Editor
Linda Brachman First Assistant Director
Wendy Wilhite Chatley Studio Teacher
Michael Carney Property Master
Ken Scaife Construction Coordinator
Moulaye Sene Electrician
Russ Tolliver Transportation Co-Captain
Marge Piane Second Assistant Director
William S. White Production Secretary
John Riley Second Second Assistant Director
Jeff Bilger Second Second Assistant Director
Peter McManus Production Accountant
Dan Lipe Boom Operator
Steve Zerweck Transportation Captain
Frank B. Nieves Construction Foreman
Christianne Kira Parser Second Assistant Camera
Pierre Cane Electrician
Charles 'Woody' Lang Best Boy Grip
Charles Fagin Assistant Location Manager
Steve M. Miliotti Craft Service
Christopher Coulson Leadman
Robert Magnano First Assistant Camera
Kelly Krotine Second Assistant Camera
Kevin P. Patterson Electrician
Tom Adams Dolly Grip
Bobby D. Bartlett Grip
Dave Harvey Grip
William Christie Grip
Joe Lozano Greensman
Robert Yacobian First Assistant Accountant
Francie Agajanian Studio Teacher
Lana Warnock Assistant Sound Editor






















ikwilfilmskijken © 2024