7.208

The Great Debaters (2007)

Drama
Het waargebeurde verhaal van professor Melvin B. Tolson, die in 1935 voor het eerst een groep studenten bereid wist te vinden om met elkaar in debat te gaan. De op deze manier gevormde groep besluit uiteindelijk mee te doen aan de kampioenschappen tegen Harvard.

The Great Debaters Film Info

Score: 7.208/10 van 566 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-12-25
Lengte: 126 Minuut / 2:6
Regisseur: Denzel Washington
Productie Studios: Marshall Production, The Weinstein Company, Harpo Films
Productie Land: United States of America

The Great Debaters Foto's


The Great Debaters Trailer


Denzel Whitaker
als James Farmer Jr.
Denzel Washington
als Melvin B. Tolson
Nate Parker
als Henry Lowe
Jurnee Smollett
als Samantha Booke
Forest Whitaker
als Dr. James Farmer Sr.
Kimberly Elise
als Pearl Farmer
Jermaine Williams
als Hamilton Burgess
Gina Ravera
als Ruth Tolson
John Heard
als Sheriff Dozier
Devyn A. Tyler
als Helen Farmer
Trenton McClain Boyd
als Nathaniel Farmer
Ritchie Montgomery
als Deputy
Jackson Walker
als Pig Owner
Tim Parati
als Pig Farmer
Robert X. Golphin
als Dunbar Reed
Justice Leak
als Harland Osbourne
Glen Powell
als Harvard Debater #1
Brad Watkins
als Harvard Debater #2
Brian Smiar
als Harvard Dean
Damien Leake
als Wilson
Voltaire Sterling
als Paul Quinn Debater #1
Stephen Rider
als Paul Quinn Debater #2
Gordon Danniels
als Paul Quinn Debate Judge
Donny Boaz
als Oklahoma City College Debater #1
Samuel Elliott Whisnant
als Oklahoma City College Debater #2
Bonnie Johnson
als Dr. Jennings
Charissa Allen
als Benita
Michael Beasley
als Trudell
Gary Mathis
als Enormous Man
George Wilson
als Samuel
Fahnlohnee R. Harris
als Clementine
Harold Evans
als William Taylor
J.D. Evermore
als Captain Wainwright
Sharon Jones
als Lila
Kelvin Payton
als Joseph
Southey Blanton
als White Labor Organizer
Michael Mattison
als White Sharecropper #1
Jeff Braun
als White Sharecropper #2
Milton R. Gipson
als Prairie View Professor
Frank Ridley
als Security Guard
Jeremiah Kissel
als Radio Announcer at Harvard Debate
Jack Radosta
als White Man at Lynching
Alvin Youngblood Hart
als Juke Joint Musician #1
Dom Flemons
als Juke Joint Musician #2
Justin Robinson
als Juke Joint Musician #3
Rhiannon Giddens
als Juke Joint Musician #4
Ahmad Powell
als Fisk Professor
Marcus Lyle Brown
als Howard Debater #1
Gary Mattis
als Enormous Man
Denise Chamian Casting
David J. Bomba Production Design
James Newton Howard Original Music Composer
Philippe Rousselot Director of Photography
Bob Weinstein Executive Producer
Harvey Weinstein Executive Producer
Denzel Washington Director
John R. Jensen Art Direction
Scott G.G. Haller Dialogue Editor
Mitzi Haralson Set Costumer
Dorian Cheah Sound Designer
David Crockett Executive Producer
David Crockett Unit Production Manager
Oprah Winfrey Producer
Matiki Anoff Key Makeup Artist
Larry M. Cherry Hairstylist
Sharen Davis Costume Design
Hughes Winborne Editor
Sean McCormack Supervising Sound Editor
Kami Asgar Supervising Sound Editor
Todd Kasow Music Editor
Joe Roth Producer
Diah Wymont Assistant Costume Designer
Todd Black Producer
Greg Nicotero Special Effects Makeup Artist
Russell Towery Stunts
Patrick Cassidy Set Decoration
Kevin Beard Stunts
Howard Berger Special Effects Makeup Artist
Gus Williams Stunts
Jacob Ross Best Boy Grip
Gregg Brazzel Stunts
Kate Forte Producer
Robert Eisele Writer
Eric Norris Stunts
Jack Lynch Special Effects Supervisor
Stephen A. Pope Stunt Coordinator
Jim Henry Stunts
Nikki I Brown Makeup Artist
Peter Golub Original Music Composer
Helen Britten Assistant Set Decoration
Geraud Brisson Additional Editor
Angela Demo Casting Associate
Bobby Beckles Stunts
Thirl Haston Stunts
Ted Moser Transportation Coordinator
Amy Kane Foley Artist
Jono Oliver First Assistant Director
Jack English Gaffer
Frank Perry Rose Costumer
Steven Ritzi Stunt Coordinator
Dana Kay Hart Costume Supervisor
John Marquis Sound Effects Editor
Tim Tuchrello Sound Effects Editor
Austin Anderson Animal Coordinator
Carl Fullerton Makeup Department Head
Rick Kline Sound Re-Recording Mixer
Scott Childers Construction Foreman
Riki Lin Sabusawa Key Costumer
Jeffrey Porro Story
Molly Allen Co-Producer
Melody Fowler Associate Producer
Valeria Scoon Associate Producer
John Breinholt Editorial Coordinator
John Breinholt Co-Editor
Lex D. Geddings Stunts
Greg Orloff Sound Re-Recording Mixer
Anita Cannella Foley Artist
Barbara McDermott Music Editor
Erin Oakley ADR Editor
Karen Golden Script Supervisor
Brian McNulty Post Production Supervisor
Tommy Samona Leadman
Yvonne Bastidos Set Costumer
Andrea Bowman Hairstylist
James Passanante Paint Coordinator
John Bankson Property Master
Mark La Bonge Steadicam Operator
Mark La Bonge "A" Camera Operator
Kenneth Walker Hair Department Head
Lois Yaroshefsky Studio Teacher
Cid Swank Unit Publicist
Kei Rowan-Young Location Manager
Andrea Young Hairstylist
Jerry G. Henery Construction Coordinator
Gary A. Theard Boom Operator
LaToya Henderson Makeup Artist
Howard London ADR Mixer
George Bott Additional Second Assistant Director
Giselle Spence Seamstress
Rob Simons Assistant Art Director
Frances Jacques-LeCompte Seamstress
Elizabeth Rainey Foley Artist
David Lee Still Photographer
Christopher Gray Extras Casting
Tateum Kohut Sound Re-Recording Mixer
G. Marq Roswell Music Supervisor
Willie D. Burton Sound Mixer
Larry Misselhorn Greensman
Herwig Maurer Sound Effects Editor
Ted Sapp Key Rigging Grip
James Babineaux Best Boy Electric
Kim Drummond ADR Supervisor
Stephen Beasley Rigging Gaffer
Jodie Stern Assistant Costume Designer
Sean J. O'Shea First Assistant "B" Camera
Michael Dressel Foley Editor
Jeffery D. Woodrel Special Effects Coordinator
Joe Nin Williams Stunts
Virle S. Reid Assistant Property Master
Jeff Valeri Production Coordinator
Natalia Anderson Production Secretary
Valerie Bleth Sharp Production Supervisor
Darryl Humber Dolly Grip
Jonathan Klein Foley Supervisor
C. Alan Rawlins Key Grip
Alison Cannon Production Accountant
Nicki Johnson Assistant Production Coordinator
Greg Hale Second Assistant Director
Denise Pugh-Ruiz Assistant Makeup Artist
Gary Damian Thomas Storyboard Artist
Kali R. Harrison Second Second Assistant Director
Jacob Riehle First Assistant Sound Editor
Eryne Prine Assistant Sound Editor
Jon Wakeham Sound Effects Editor
Gary Tolbert Aerial Director of Photography
Shellie Gillespie Art Department Coordinator
Fred Peck III Sound Recordist
Brian Smith ADR Mixer
David Hickey Payroll Accountant
Dillon Jim Breithaupt Art Department Assistant
Riko Schatke Best Boy Grip
Jamie Horwitz Assistant Accountant
Patrick Tendai Pfupajena Production Assistant
Natalie Ballesteros Casting Assistant
Ian Crockett Post Production Coordinator
Xiomara Comrie First Assistant "A" Camera
Xiomara Comrie Second Assistant "A" Camera
Alex Borys Assistant Location Manager
Anne Scott First Assistant Accountant
Valerie Gladstone-Appel Assistant Hairstylist
Belinda Anderson Key Hair Stylist
Robert Powell Stunt Double
Linda Lazar Makeup Artist
Janice Hudson Hairstylist
Richard A. Davis Transportation Captain
Pamela Rittelmeyer "B" Camera Operator
Pamela Rittelmeyer First Assistant "A" Camera
Tiffani L. Stephenson Camera Loader
Frederick Shear Assistant Accountant
Christina DeCharles Assistant Location Manager
Christian Juneau Extras Casting Assistant
C. Alan Berry Props
Carmine Rubino Foley Mixer
Dean Allison Construction Foreman
Ryan Misselhorn Greensman
Nannette Palmer Set Medic
Justin Nance Transportation Co-Captain






















ikwilfilmskijken © 2024