The Greatest Showman (2017)

Drama
'The Greatest Showman' werpt een blik op het leven van P.T. Barnum. Een entertainer die vanuit het niets kwam om een fascinerend spektakel te creëren dat een wereldwijde sensatie werd. Zo zou hij uiteindelijk het beroemde Ringling Bros. and Barnum & Baily Circus oprichten.

The Greatest Showman Film Info

Score: 7.902/10 van 9046 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-12-20
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Michael Gracey
Schrijvers Bill Condon, Jenny Bicks.
Productie Studios: Chernin Entertainment, 20th Century Fox, TSG Entertainment
Productie Land: United States of America

The Greatest Showman Foto's


The Greatest Showman Trailer


Hugh Jackman
als P. T. Barnum
Zac Efron
als Phillip Carlyle
Michelle Williams
als Charity Barnum
Rebecca Ferguson
als Jenny Lind
Zendaya
als Anne Wheeler
Keala Settle
als Lettie Lutz
Yahya Abdul-Mateen II
als W. D. Wheeler
Natasha Liu Bordizzo
als Deng Yan
Paul Sparks
als James Gordon Bennett
Sam Humphrey
als Charles Stratton
Austyn Johnson
als Caroline Barnum
Cameron Seely
als Helen Barnum
Eric Anderson
als Mr. O'Malley
Ellis Rubin
als Young P. T. Barnum
Skylar Dunn
als Young Charity Hallett
Daniel Everidge
als Lord of Leeds
Radu Spinghel
als O'Clancy
Yusaku Komori
als Chang Bunker
Danial Son
als Eng Bunker
Will Swenson
als Philo Barnum
Linda Marie Larson
als Mrs. Stratton
Byron Jennings
als Mr. Carlyle
Betsy Aidem
als Mrs. Carlyle
Damian Young
als Mr. Winthrop
Tina Benko
als Mrs. Winthrop
Fredric Lehne
als Benjamin Hallett
Kathryn Meisle
als Hannah Hallett
Timothy Hughes
als Strong Man
Gayle Rankin
als Queen Victoria
Arnie Burton
als Court Herald
Carly Adams
als Ballerina #1
Sawyer Niehaus
als Ballerina #2
Shuler Hensley
als Lead Protestor
Will Erat
als Policeman
James Andrew O'Connor
als Fireman
Jamie Jackson
als Boss
Morgan Weed
als Nurse
Henry Stram
als Ticket Taker
Michael Barra
als Stage Manager
Luciano Acuna Jr.
als Dog Boy
Shannon Freyer
als Jenny Lind Admirer #1
Kevin Dwane
als Jenny Lind Admirer #2
Sandi DeGeorge
als Jenny Lind Admirer #3
Tony Neil Butler
als Royal Escort
Frances Emily Schramm
als Laundry Woman
Kenneth Wong Chan
als Human Cannonball
Stacey Alyse Cohen
als Theatre Goer #1
Tim Wilson
als Theatre Goer #2
Jonathon Culver
als Theatre Goer #3
Jillian Braithwaite
als Panhandler
Adam Haas Hunter
als Protester
Bob Rumnock
als Bank Manager
Ben Reed
als Mill Worker
Martha Nichols
als Woman in Gold
Jonathan Redavid
als Dancer Oddity #1
Shannon Holtzapffel
als Dancer Oddity #2
Jeremy Hudson
als Dancer Oddity #3
Taylor James
als Dancer Oddity #4
Chelsea Caso
als Dancer Oddity #5
Caoife Coleman
als Dancer Oddity #6
Mishay Petronelli
als Dancer Oddity #7
Khasan Brailsford
als Ensemble Dancer #1
Alex Wong
als Ensemble Dancer #2
Julius Anthony Rubio
als Ensemble Dancer #3
Vincent-Olivier Noiseux
als Ensemble Dancer #4
DeAnna Walters
als Ensemble Dancer #5
Ilia Jessica Castro
als Ensemble Dancer #6
Najla Gilliam
als Ensemble Dancer #7
Christina Glur
als Ensemble Dancer #8
Emerson Tate Alexander
als Pointe Ballerina #1
Victoria Llodra
als Pointe Ballerina #2
Louise Hindsbo
als Pointe Ballerina #3
Laci Justice
als Pointe Ballerina #4
GiaNina Paolantonio
als Pointe Ballerina #5
Rachel Quiner
als Pointe Ballerina #6
Madison Smith
als Pointe Ballerina #7
Brando
als Pointe Ballerina #8
Daniel 'Cloud' Campos
als Dancing Bartender #1
Rod Roberts
als Dancing Bartender #2
James Babson
als Additional Voices (voice)
Loren Allred
als Jenny Lind (singing voice)
Peter Kohn Co-Producer
Peter Kohn First Assistant Director
James Mangold Executive Producer
Michael McCusker Editor
John Debney Original Music Composer
Seamus McGarvey Director of Photography
Ellen Mirojnick Costume Design
Joe Hutshing Editor
Laura Ballinger Supervising Art Director
Lisa Scoppa Assistant Set Decoration
Jon Poll Editor
Laurence Mark Producer
Jeff Carson Music Editor
Mark Owen Forker Visual Effects Supervisor
Nathan Crowley Production Design
Bill Condon Screenplay
Debra Schutt Set Decoration
Tod A. Maitland Sound Mixer
Tod A. Maitland Production Sound Mixer
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Angela Levin Makeup Artist
Jenno Topping Producer
Bernard Telsey Casting
E. J. Foerster Second Unit Director
David Betancourt ADR Mixer
Tim Gomillion Sound Recordist
David Lucarelli ADR Recordist
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Erin Michael Rettig Sound Engineer
Charleen Richards ADR Mixer
Robert Duffy Editor
Emily Beck Set Designer
Jenny Bicks Screenplay
Jenny Bicks Story
Lewis Goldstein Supervising Sound Editor
Lewis Goldstein Sound Re-Recording Mixer
Robert Jackson Boom Operator
Greg Crawford ADR Mixer
Don White Foley Mixer
Spencer Susser Editor
Peter Epstein Stunts
Donald J. Lee Jr. Executive Producer
Donald J. Lee Jr. Unit Production Manager
Peter Chernin Producer
Anna Venizelos Other
Dror Mohar Sound Designer
Regina Graves Set Decoration Buyer
Tiffany Little Canfield Casting
Mariusz Glabinski Sound Effects Editor
Bobby Beckles Stunts
Shaun Brennan Foley Artist
Aaron Vexler Stunts
Tim Stipan Digital Intermediate Colorist
Nicki Ledermann Makeup Department Head
Mariusz Kubicki Stunts
Joseph Trapanese Original Music Composer
Niko Tavernise Still Photographer
Tom Cross Editor
George B. Colucci Jr. Stunts
Michael Gracey Director
Ashley Wallen Choreographer
Cory Geryak Second Unit Cinematographer
Jared Burke Stunts
Jerry Popolis Hair Department Head
Joel Weaver Assistant Property Master
Tommy Allen Set Dresser
Sam Restivo Additional Editor
Nnamdi Nwosa Stunts
Lauren Ritchie Visual Effects Producer
Brian Bowles Dialogue Editor
Brian Bowles ADR Supervisor
Sandy Hamilton Property Master
Nick Miller Construction Coordinator
Sandra Fox Foley Artist
Luis Moco Stunts
Trampas Thompson Stunts
Bryce Biederman Stunts
Ted Caplan Music Editor
Kevin Ritter Costume Supervisor
Judith M. Brown Studio Teacher
David Isyomin Visual Effects Supervisor
Jeff Brink Special Effects Coordinator
Howard Samuelsohn Dialect Coach
Nithya Shrinivasan Assistant Art Director
John Bair Visual Effects Supervisor
Mary Bailey Script Supervisor
Sheri Ozeki Music Editor
Dave Reardon Set Dresser
Jess Platt Dialect Coach
Scott T. Coppock Costumer
Duane Manwiller Second Unit Director of Photography
Richard A. Zimmer Costumer
Sunday Englis Key Makeup Artist
Suzy Mazzarese-Allison Hairstylist
Frances Fiore Unit Publicist
Maceo Bishop Steadicam Operator
Maceo Bishop "A" Camera Operator
Katya Blumenberg Assistant Art Director
Christopher Raymond Camera Operator
Tom Ryan Sound Effects Editor
Jen Monnar Supervising Music Editor
Derek Casari ADR Engineer
Alex Lacamoire Executive Music Producer
Eran Dinur Visual Effects Supervisor
Dann Fink ADR Voice Casting
Andy Day Gaffer
Sabrina Calley Set Costumer
Bryce Burke Stunts
Justin Paul Songs
Christine Sirois ADR Recordist
Patrick Capone Second Unit Director of Photography
Pamela S. Westmore Makeup Artist
Victor Paguia Stunt Coordinator
Megan Asbee Costumer
Wade Sullivan Costume Supervisor
Jovan Vitagliano Hairstylist
Julie Carr First Assistant Editor
Jack Donnelly "B" Camera Operator
Christopher Fulton Hairstylist
Jill Losquadro Assistant Costume Designer
Cliff Welsh Visual Effects Supervisor
Jonny Winograd First Assistant Editor
Deanna Leslie Second Assistant Director
Mark Wike Music Supervisor
Bill Orrico Dialogue Editor
James Andrykowski First Assistant Editor
Jim Harrison Music Editor
Rich Fellegara Set Medic
Billy Kerwick Rigging Grip
Kathleen Fellegara Set Medic
Susan Antonelli Set Costumer
Scott Burik Stunts
William Cote Stunts
Shane Geraghty Stunts
Kevin Rogers Stunts
Bobby Mancuso First Assistant "A" Camera
Christen Edwards Hairstylist
Mike Watts Orchestrator
Ashley Lambert ADR Voice Casting
Sandra Grubb First Assistant Editor
Jordan Lindblad Visual Effects Editor
Christina Shea-Wright Additional Casting
Josiah Nolan Stunts
Robbie P Smith Stunts
Edward Allen Production Accountant
Alexis Wiscomb Post Production Supervisor
Rob Davidsson ADR Mixer
Jerry Yuen Sound Recordist
James Barrett Rigging Gaffer
Deb Dyer Unit Production Manager
Deb Dyer Co-Producer
Timothy Metzger Leadman
Blaise Miller Lighting Technician
Richard Guinness Jr. Key Grip
Kevin Schultz Foley Mixer
Anthony Mecca Stunts
Sarah Dennis Assistant Set Decoration
Tonia Davis Executive Producer
Vern Malone Set Costumer
Benj Pasek Songs
Julie Solomon Location Coordinator
Patty Carey Location Manager
Bill Sweeney Foley Editor
Nicholas Rymond Leadman
Gary Martori Key Hair Stylist
Dan Decelle Set Dresser
Roman Greller Set Dresser
Candis Heiland Set Dresser
John M. Souto Set Dresser
Joe Taglairino Set Dresser
Patrick Wiley Assistant Costume Designer
Wesley Petersen Transportation Captain
Lauren Rockman Assistant Art Director
Danielle Smith Set Costumer
Stayc St. Onge Makeup Artist
Alfred DeGrand Assistant Sound Editor
Jerrell Suelto ADR Mixer
Wen Hsuan Tseng Foley Editor
Rori Bergman Additional Casting
Mallory Thompson Stunt Double
Jason Mello Stunts
Suo Liu Stunts
Ruth Carsch Hairstylist
Thomas Place Stunts
Jimmy McBride Tailor
Luke Little Lighting Technician
Ginny Walsh Greensman
Alex Soto Sound Effects Editor
Toni Roman-Grimm Hairstylist
Ralph G. Crowley Best Boy Electric
Abby Walton Assistant Costume Designer
Adam Wood Stunts
Joel Chang Assistant Art Director
Tania Ribalow Key Makeup Artist
Mark Agnes Costume Supervisor
Dann Tarmy Visual Effects Supervisor
Dexter Kennedy Aerial Director of Photography
Michael Scott Boom Operator
William Self Lighting Technician
Califf Guzman Stunts
Dee Morris Stunts
Brandon McClary Stunts
Dan Kuchar Set Designer
Rachel Wardell First Assistant Sound Editor
Jon Graham Drone Pilot
Jenna Dalla Riva Foley Recordist
Stacy St. Onge Makeup Artist
Daniel James McCabe Lighting Technician
Gary English Key Hair Stylist
Jack Heeren Foley Mixer
Danny Walker Visual Effects Editor
Troy Sola Second Assistant "B" Camera
Peter Wallack Stunts
Chad Hessler Stunts
Phillis Lehmer Graphic Designer
Davi Aquino Foley Recordist
Keone Kim Stunts
Glen A. Gregory Construction Foreman
Brett Robinson Second Assistant Director
Malcolm Alston Assistant Location Manager
John Edmundson Production Coordinator
John Helms Visual Effects Supervisor
Julian J. Delacruz Camera Operator
Mallory Trice Post Production Coordinator
JoAnn Atwood Set Dresser
Ryan Ferguson Assistant Location Manager
Chris Silano First Assistant "B" Camera
Luke Lesko Stunts
Alex R. Wagner Costume Assistant
Matthew Hale Rigging Gaffer
Zack Roberts Stunts
Johnny Batista Transportation Co-Captain
Brian Waltsak Makeup Artist
Mia Bauman Makeup Artist
Gina Leone Hairstylist
Luke Vexler Stunts
Ann Bartek Assistant Art Director
Anthony Coan Second Assistant "A" Camera
Janine Pesce Set Dresser
Joseph E. Petruccio Set Dresser
Elizabeth Yoon Makeup Artist
Ross Citrin Second Assistant "C" Camera
Abby Levine Digital Imaging Technician
Hector Rodriguez First Assistant Camera
Alex Scricco Additional Second Assistant Director
Shanae Rivers Assistant Production Coordinator
Tanner Carlson Epk Camera Operator
Tom Brown Music Arranger
Stephanie Glover McGee Makeup Artist
Drew Reade Stunts
Brian Burik Stunts
Jordan Carroll Music Coordinator
Erin Kennedy Lunsford Hairstylist
Anette Lian-Williams Makeup Artist
Genyii Scott Hairstylist
Kim Taylor Makeup Artist
Stephanie Abbaspour Art Department Coordinator
Chris Sanicki Greensman
Liam Flaherty Stunts
Joe Belschner Dolly Grip
Paul Dickover Electrician
Olivia Montaño Second Assistant Camera
Rob Tedeschi Jr. Best Boy Grip
Scott Galina Casting Associate
Patrick Goodwin Casting Associate
Alice Bee Tailor
Sara Gagliardi Costume Coordinator
James Ghazarian Costume Coordinator
Jonathan Knipscher Tailor
Cathy Parrott Assistant Costume Designer
Marina Reti Assistant Costume Designer
Molly Schaefer Costume Coordinator
Maria Zamansky Assistant Costume Designer
Phillip Trujillo Assistant Editor
Matthew Wells Post Production Coordinator
Eddie DeCurtis Set Dresser
Lee J. Santillan First Assistant Accountant
Terrence Quinn Stunts
John Nolan Stunts
Eddie Meehan Stunts
Pat Barr Stunts
Andre Cerquira Stunts
Peter Mills Set Dresser
Keith Stiegelbauer Set Dresser
Natalie Turturro Mettouchi Assistant Costume Designer
Michael Santulli Costume Coordinator
Amy Thompson Production Secretary
Samson Jacobson Assistant Location Manager
Virginia Reilly First Assistant Accountant
A.R. Björklund Editorial Production Assistant
Tony LePage Vocals






















ikwilfilmskijken © 2024