The Haunted Mansion (2003)

Thriller, Fantasie, Komedie, Familie, Mysterie
Jim Evers, een makelaar, die altijd zijn gezin heeft verwaarloosd, gaat met zijn gezin een weekendtripje houden. Maar eerst moet hij nog even bij een potentiële klant langs. Hij komt erachter dat de man des huizes, een geest is, die eeuwen geleden met een vrouw was getrouwd die sprekend op Jim's vrouw lijkt, wie nu als bruid moet dienen. Jim moet deze vloek zien te verbreken. Dit zorgt er voor dat hij in gaat zien hoe belangrijk z'n familie voor hem is.

The Haunted Mansion Film Info

Score: 5.7/10 van 1943 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-11-26
Lengte: 84 Minuut / 1:24
Regisseur: Rob Minkoff
Schrijver: David Berenbaum
Productie Studios: Doom Buggy Productions, Walt Disney Pictures, Gunn Films
Productie Land: United States of America


The Haunted Mansion Trailer


Eddie Murphy
als Jim Evers
Marsha Thomason
als Sara Evers
Terence Stamp
als Ramsley
Nathaniel Parker
als Master Gracey
Jennifer Tilly
als Madame Leota
Dina Spybey-Waters
als Emma
Wallace Shawn
als Ezra
Marc John Jefferies
als Michael Evers
Aree Davis
als Megan Evers
Jim Doughan
als Mr. Coleman
Rachael Harris
als Mrs. Coleman
Steve Hytner
als Mr. Silverman
Heather Juergensen
als Mrs. Silverman
Jeremy Howard
als Hitchhiking Ghost
Deep Roy
als Hitchhiking Ghost
Clayton Martinez
als Hitchhiking Ghost
Bridget Brno
als Tiki Lounge Customer
Gregg London
als Tiki Lounge Customer
John Alexander
als Tea Ghost
Zach Minkoff
als Boy on Bicycle
Shelby Grimm
als The Singing Busts
Harry J. Campbell
als The Singing Busts
William T. Lewis
als The Singing Busts
Tim Reeder
als The Singing Busts
Bob Hartley
als The Singing Busts
Corey Burton
als Ghost Host (voice) (uncredited)
Rob Minkoff Executive Producer
Priscilla Nedd-Friendly Editor
Remi Adefarasin Director of Photography
Rob Minkoff Director
Mark Mancina Original Music Composer
David Berenbaum Screenplay
Andrew Gunn Producer
Barry Bernardi Executive Producer
Don Hahn Producer
Alyssa Fong Visual Effects
Jay Jackson Animation
Bill Corso Makeup Department Head
Mona May Costume Design
Beat Frutiger Art Direction
Tomas Voth Art Direction
Rosemary Brandenburg Set Decoration
Armen Ksajikian Musician
Daniel Sudick Special Effects Coordinator
Lenny Zapien Special Effects Technician
Eric Cook Special Effects Technician
Keith Haynes Special Effects Technician
Daniel Yates Special Effects Technician
Roy Augenstein Special Effects Technician
William P. McGinley Special Effects Technician
Robert Cole Special Effects Technician
Michael Clarke Special Effects Technician
Johnny Fontana Special Effects Technician
William A. Pancake Jr. Special Effects Technician
Kirk Barton Special Effects Technician
Guy T. Wiedmann Visual Effects Editor
Mary Blee Visual Effects Assistant Editor
Roxanne Dorman Visual Effects Assistant Editor
Troy Saliba Animation Supervisor
Darren Lurie CG Supervisor
Peter G. Travers Digital Effects Supervisor
Gregory Oehler Compositing Supervisor
Amy Garback CG Artist
Chris Ryan CG Artist
Marc Nanjo Compositor
Patrick Kavanaugh Compositor
Joe Henke Animation Supervisor
Chris Lopez Storyboard Artist
Brian Castleforte Storyboard Artist
Brett Krauss Storyboard Artist
Chris DeLaGuardia Color Timer
Mary Beth Smith Negative Cutter
Ben Apley Producer
Justine Gerenstein Editor
Carsten Becker Editor
Greg Talmage Production Coordinator
Brian Adams Compositor
Bonjin Byun Compositor
Angela M. Eliasz Compositor
Robb Gardner Compositor
Jep Hill Compositor
Brian Leach Compositor
Charles Meredith Compositor
Adam Moura Compositor
Amy Pfaffinger Compositor
Rosendo Salazar Compositor
Leslie Baker Compositor
Christian Cunningham Compositor
Layne Friedman Compositor
Harry A. Gundersen Compositor
Raji Kodja Compositor
Daniel Lobl Compositor
Amanda Morrison Compositor
Scott Palleiko Compositor
Winston Quitasol Compositor
Suan Tan Compositor
Grant Madden Anderson Compositor
Grady Campbell Compositor
Quentin Frost Compositor
Andy Gauvreau Compositor
Kurt Judson Compositor
Lyndon J. Li Compositor
Robert L. Miles Compositor
Ethan A. Ormsby Compositor
Thomas Pushpathadam Compositor
Kenji Sweeney Compositor
Wayne Vincenzi Compositor
John Wright Craft Service
Stuart Fink Unit Publicist
Edward Flotard Transportation Coordinator
John Rodriguez Transportation Captain
Bruce McBroom Still Photographer
Jennifer Alessi Extras Casting
Kate Lacey Casting Assistant
Nelson Bush Jr. Set Dresser
Edward J. McCarthy Set Dresser
Peter Griffith Set Dresser
Matthew R. Altman Set Dresser
Chris Patterson Set Dresser
Fred Herzberger Set Dresser
Emily Crupper Set Dresser
Michael Vojvoda Set Dresser
Robert L. Robinson Set Dresser
Kristin Jones On Set Dresser
Carol Gans Studio Teacher
Ellen Adolph Production Accountant
Angie Ryan Assistant Accountant
Heidi Lewis Assistant Accountant
Gary Levy First Assistant Accountant
Daniel Myers Boone Payroll Accountant
Alan C. Alvarado Construction Foreman
Jeff Arndi Head Greensman
Vinnie Jae Standby Painter
Ralph Coleman Location Manager
Anna L. Coats Assistant Location Manager
Sara Gardner-Gail Set Decoration Buyer
Michaela Tupta Set Decoration Buyer
Lisha Hocking Art Department Assistant
Alina Khanjian Art Department Assistant
Stacey S. McIntosh Construction Coordinator
Luis G. Hoyos Set Designer
Bruce West Set Designer
Rich Romig Set Designer
Aric Lasher Set Designer
Greg Papalia Set Designer
Chad S. Frey Set Designer
Jeff Markwith Set Designer
Lori Rowbotham Set Designer
Hugo Santiago Set Designer
Steve Cooper Set Designer
Carrie F. Arnold Production Assistant
Jason Zorigian Production Assistant
Garrett Hauenstein Production Assistant
Jonas Spaccarotelli Production Assistant
Shawheen Hazrati Production Assistant
Chris Corrado Production Assistant
Matt Rawls Production Assistant
Nicole Luther Production Assistant
Kirk Corwin Property Master
Peter A. Tullo Assistant Property Master
Lisa Greenspan Production Coordinator
Jason Tamez Assistant Production Coordinator
KB Pugliese Assistant Production Coordinator
Jodi Lowry Second Second Assistant Director
Charisse M. Hewitt Executive Assistant
Jack Chouchanian Key Grip
Steele Hunter Best Boy Grip
Michael Schwake Dolly Grip
Jerry Bertolami Dolly Grip
Joe Chouchanian Grip
Robert Nelson Grip
Joseph Macaluso Grip
Alberto S. Ramos Grip
Richard McCormick Grip
Tony Sepian Grip
Norman Ash Lighting Technician
Floyd G. Olsen Jr. Lighting Technician
Frederick Irving Anderson Lighting Technician
R. Bruce Prochal Lighting Technician
Mike Sweeney Lighting Technician
Ralph Johnson Lighting Technician
Jim Scott Lighting Technician
Jono Kouzouyan Chief Lighting Technician
Mike Flicker Supervising Music Editor
Thomas Bartke Music Editor
Matt Friedman Music Editor
James Ashwill Foley Recordist
Doc Kane ADR Mixer
John T. Cucci Foley Artist
Dan O'Connell Foley Artist
Christopher Flick Foley Supervisor
Matthew Harrison Foley Editor
Gary Wright Foley Editor
Randy Akerson Dialogue Editor
Allan Hertz ADR Editor
Jessica Gallavan ADR Supervisor
Adam Kopald Sound Effects Editor
R.J. Palmer Sound Effects Editor
F. Hudson Miller Sound Effects Editor
Suhail Kafity Sound Effects Editor
Mark Herman Visual Effects Editor
Danny Miller First Assistant Editor
Lori Korngiebel Post Production Supervisor
Frances P. Valliere Post Production Coordinator
Robert Sephion Supervising Sound Editor
Robert Sephion Sound Designer
Ray De La Motte Camera Operator
Kevin De La Motte Loader
Kerry Lyn McKissick Script Supervisor
Earl Sampson Boom Operator
Dennis Seawright First Assistant Camera
Shawn Landis Second Assistant Camera
Mark Van Loon Steadicam Operator
Robert Heine First Assistant "B" Camera
Dale White Second Assistant "B" Camera
Michael Cahoon Second Assistant "B" Camera
Maryan Zurek Underwater Camera
Michael White Hair Department Head
Julia L. Walker Key Hair Stylist
Stacey Morris Hairstylist
Mat Tenggren Utility Sound
David Wyman Production Sound Mixer
Doug Coleman Stunt Coordinator
Austin Priester Stunt Double
Joey Anaya Stunts
Daniel W. Barringer Stunts
Todd Bryant Stunts
Ken Clark Stunts
Darrell Davis Stunts
Clay Donahue Fontenot Stunts
Terry Jackson Stunts
Clint Lilley Stunts
Bob Marrocco Stunts
Chad Parker Stunts
James Ryan Stunts
Ugo Serrano Stunts
Joni Avery Stunts
Joey Box Stunts
Jennifer Caputo Stunts
Chase Coleman Stunts
Kelsee King-Devoreaux Stunts
Jeremy Fry Stunts
Kim Kahana Jr. Stunts
Kurt D. Lott Stunts
Angela Meryl Stunts
Allen Robinson Stunts
Gregg Sargeant Stunts
Dan Speaker Stunts
Frank L. Bare II Stunts
Jon Braver Stunts
Jacob Chambers Stunts
Eliza Coleman Stunts
Brian Duffy Stunts
Christopher Gilman Stunts
James Frederick Kingston Stunts
Brian Machleit Stunts
Jim Palmer Stunts
Kerry Rossall Stunts
George Sartiano Stunts
Pete Turner Stunts
Kazu Tsuji Special Effects Makeup Artist
Jamie Kelman Special Effects Makeup Artist
Barry R. Koper Special Effects Makeup Artist
Geneva Nash Morgan Special Effects Makeup Artist
Camille Henderson Special Effects Makeup Artist
Margie Latinopoulos Special Effects Makeup Artist
Stephen Prouty Special Effects Makeup Artist
Robin Luce Key Makeup Artist
Vera Steimberg Makeup Artist
Brandon Whynaucht Production Assistant
Tomas Voth Supervising Art Director
Patricio M. Farrell Assistant Art Director
Elizabeth Aldrich Choreographer
Felipe Sanchez Costume Illustrator
Tangi Crawford Costume Supervisor
Ken Turek Leadman
Marjorie McCown Assistant Costume Designer
Fetteroff Colen Costumer
Cookie Lopez Set Costumer
Lisa A. Doyle Set Costumer
Doug Coleman Second Unit Director
Barney Burman Special Effects Makeup Artist
Al Goto Stunts
David Eland Special Effects Technician






















ikwilfilmskijken © 2024