5.738

The Hills Run Red (2009)

Horror, Thriller
Een groot filmfanaat probeert alles uit de kast te halen om de originele print van een beruchte slasherfilm te achterhalen. Samen met twee vrienden komt hij terecht in een donker bosgebied, waar de film zou zijn opgenomen. Maar dan ontdekt het drietal dat de filmdagen van deze beruchte slasher nooit zijn gestopt en dat ze hun uiterste best moeten doen om niet deel uit te maken van de film.

The Hills Run Red Film Info

Score: 5.738/10 van 279 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-09-29
Lengte: 81 Minuut / 1:21
Regisseur: Dave Parker
Productie Studios: Dark Castle Entertainment, Warner Premiere, Fever Dreams, Ludovico Technique
Productie Land: United States of America

The Hills Run Red Foto's


The Hills Run Red Trailer


Sophie Monk
als Alexa Concannon
Tad Hilgenbrink
als Tyler
William Sadler
als Wilson Wyler Concannon
Janet Montgomery
als Serina
Alex Wyndham
als Lalo
Ewan Bailey
als Sonny
Mike Straub
als Gabe
Hristo Mitzkov
als Jimbo
Joy McBrinn
als Belle
Ekaterina Temelkova
als Sherri
Itai Diakov
als Teen Babyface
Georgi Dimitrov
als Lance
Raicho Vasilev
als Babyface
Danko Jordanov
als Babyface Actor
Petya IvanovŠ°
als Alexa (5)
Elene Mshvidobadze
als Alexa (10)
Joel Silver Producer
Gillian Hawser Casting
Donald Paul Pemrick Casting
Dean E. Fronk Casting
Jonathan Tzachor Producer
Ilan Rosenberg Director of Photography
Ilan Rosenberg "A" Camera Operator
David J. Schow Writer
Dave Parker Director
Stanley Kastner Sound Re-Recording Mixer
Kaloian Vodenicharov Stunt Coordinator
John Carchietta Producer
John Carchietta Writer
John Dombrow Writer
Jonas Talkington Casting
Ronald J. Levin Legal Services
Natasha Roth Production Assistant
Greg Mauer Foley Mixer
Adam Farrar Post Production Assistant
Carl Morano Producer
Robert Meyer Burnett Producer
Frederik Wiedmann Music
Velizar Peev Stunts
Trip Brock Supervising Sound Editor
Antonello Rubino Production Design
Ivan Ranghelov Art Direction
Stanislav Dimitrov Electrician
Ron Karkoska Special Effects Supervisor
Sean Findley Post Production Consulting
Cherise Honey Production Coordinator
Steven Avila Sound Designer
Steven Avila Supervising Sound Effects Editor
Peter D. Lago Sound Effects Editor
Ivan Kotsev Second Second Assistant Director
Steven Utt Sound Engineer
Ivo Simeonov Location Manager
Harold Parker Editor
Crispin Struthers Additional Editor
Borislav Iliev Stunts
Desislava Andonova Costume Assistant
Yana Stoyanova Key Makeup Artist
Jasmina Vasileva Costume Design
Jasmina Vasileva Costume Designer
Zarko Karatanchev Pyrotechnic Supervisor
Orlin Grozdanov Property Master
Anna Hadzhieva Art Department Coordinator
Vyarka Sirkova Costume Supervisor
Shelly Stoyanova Script Supervisor
Rick Owens Foley Artist
Petar Kadiiski Boom Operator
Kiril Kurtov Driver
Kiril Kurtov Best Boy Grip
Simon Varsano Still Photographer
Adam Ohl Digital Intermediate Producer
Alexander Pugh Sound Designer
Alexander Pugh Sound Effects Editor
Brian S.M. Wroth Dialogue Editor
Bryon Speller Sound Effects Editor
Kathleen Largay Digital Intermediate Assistant
Jerad Marantz Concept Artist
Eran Barnea Visual Effects Supervisor
Petya Simeonova Makeup Artist
Kiril Dimov Carpenter
Lubomir Evtimov Transportation Coordinator
Nate Jess VFX Artist
Yanko Ushatov Payroll Accountant
Sean Madsen Sound Engineer
Ben Whitver ADR Mixer
Evgeni Yordanov Construction Manager
Desislava Grozdeva Hairstylist
Bogdan Bogdanov Set Dresser
Paolo Faenzi Set Decoration
Stefan Razlojki Armorer
Ivan Kolev Casting
Ivan Kolev Extras Casting
Arlene Kiyabu Casting Associate
Alexandra Bachvarova Trifonova Still Photographer
Konstantin Popov Gaffer
Georgi Dimitrov Stunts
Peter Krumov Set Dresser
Sashko Iliev Driver
Hyesu Yang Orchestrator
Nikolai Kerezov Steadicam Operator
Nikolai Kerezov "B" Camera Operator
Alexander Dimitrov Grip
Tsvetan Dimitrov Driver
Vessela Bannzurkova Unit Production Manager
Vessela Bannzurkova First Assistant Director
Ivan Petkov Driver
Jeff Shiffman Production Supervisor
Svetoslav Velichkov Third Assistant Director
Tsvetan Kostov Grip
Maria Doicheva Painter
Eleonora Slavkova Painter
Vencislav Stojanov Stunts
Elitsa Razheva Stunts
Georgi Stanislavov Stunts
Rumen Idakiev Electrician
Evans Butterworth Digital Intermediate Colorist
Miroslav Borisov Grip
Stasi Petrova Production Coordinator
Vasil Galabov Key Grip
Stoyan Georgiev Grip
Christopher Hills-Wright Post Production Consulting
Gina Amador Post Production Accountant
Mitko Shterev Production Assistant
Zhivko Zhelyazkov Storyboard Artist
Marc Carlini Assistant Editor
Georgi Kodzhabashiyski Painter
Martin Genchev Set Dresser
Lachezar Dobrev Carpenter
Dian Dimitrov Carpenter
Valentin Hadzhiev Carpenter
Lidiya Burukova Graphic Designer
Nikifor Shopov Electrician
Petia Petrova Assistant Production Coordinator
Jan ChalupeckĆ½ Conductor
Mariana Vodenicharova Production Assistant
Mike Rotella Sculptor
Pavel Vladimirov Grip
Vladimir Varadinov Electrician
Borislava Ivanova Craft Service
Peter Georgiev Driver
Georgi Karlukovski Stunts
Zac Anderson Foley Editor
Kyle Tilbury Sound Re-Recording Mixer
Svetoslav Angelov Carpenter
Ina Vaseva Assistant Production Coordinator
Georgi Avramov Assistant Set Decoration
Iliyan Petrov Driver
Federico Silva Production Assistant
Alexander Idakiev Electrician
Mario Georgiev Accountant
Dimitar Cvetkov Electrician
Emil Spasov Electrician
Dimitar Vuchkov Grip
Tzvetan Kadiysk Sound Recordist
Michael Broom Concept Artist
Ivo Ivanov Carpenter
Kolyo Nachev Painter
Caleb Easter Foley Editor
Yulian Filipov Grip
Sean Finegan Associate Producer
Steve Bender Associate Producer
Silviya Asenova Second Assistant Director
Borislav Vasilev Leadman
Daniel "Chachi" Tegnelia Post Production Assistant
Jason Bradley Sound Effects Editor
Dimiter Petrov - Tsaisa Best Boy Electrician
Toni Dimitrov Electrician
Kostadin Stoichev Electrician
Dimiter Dimitrov Grip
Velislav Velev Pyrotechnician
Sotir Baladzhanov Pyrotechnician
Ilia Zaykov Pyrotechnician
Frank Roman Digital Intermediate Colorist
Michael Frayeh Accountant
Galabina Botova Assistant Location Manager
Scott Connor Sculptor
Ivo Jonev Set Medic
Nikolai Grozev Production Assistant
Petko Slaveikov Production Assistant
Alexander Skerlev Production Assistant
Ivailo Kirilov Production Assistant
Ivo Lyubenov Production Assistant
Dimiter Petrov Production Assistant
Peter Shterev Production Assistant
Bogdan Hristov Production Assistant
Marina Stoytcheva-Rangelova Travel Coordinator
Trayan "Tuto" Anachkov Driver
Simeon Atanasov Driver
Martin Kolev Driver
Yuri Lakov Driver
Milen Filipov Driver
Stoian Rakovski Driver
Kristian Dimitrov Driver
Tsvetan Ignatov Driver
Vesco Nachev Driver
Alexey Minev Driver
Georgi Draganov Driver
Emil Serkedzhiev Driver
Stefan Kostadinov-Fibata Cableman
Stefan Kostadinov-Fibata Driver
Stefan Cheresharski Driver
Boiko Atanasov Driver
Dimiter Zarev Driver
Ivan Kovachev Driver
Ivan Ivanov Craft Service
Bojidar Eftov Carpenter
Svetoslav Stoilov Carpenter
Veselin Ilov Carpenter
Victor Deyov Carpenter
Mihaela Kondeva Painter






















ikwilfilmskijken © 2024