4.519

The In Crowd (2000)

Drama, Mysterie, Thriller
Voor Adrien gaat een hele nieuwe wereld open wanneer zij ingehuurd wordt door een exclusieve country club en bevriend raakt met Brittany, de charismatische leidster van een groepje rijke studentes. Wanneer tennisprof Matt Curtis interesse krijgt in Adrien, komen de minder aangename kantjes van Brittany aan de oppervlakte.

The In Crowd Film Info

Score: 4.519/10 van 53 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-07-19
Lengte: 104 Minuut / 1:44
Regisseur: Mary Lambert
Productie Studios: Morgan Creek Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America

The In Crowd Foto's


The In Crowd Trailer


Lori Heuring
als Adrien
Susan Ward
als Brittany
Matthew Settle
als Matt
Nathan Bexton
als Bobby
Tess Harper
als Dr. Amanda Giles
Laurie Fortier
als Kelly
Kim Murphy
als Joanne
Jay R. Ferguson
als Andy
Katharine Towne
als Morgan
Ethan Erickson
als Tom
Erinn Bartlett
als Sheila
Daniel Hugh Kelly
als Dr. Henry Thompson
Taylor Negron
als Luis
A.J. Buckley
als Wayne
Charlie Finn
als Greg
Peter MacKenzie
als Bob Mead
Heather Stephens
als Tanya
Joanne Pankow
als Milena
David Reinwald
als Dr. Beck
Scot M. Sanborn
als Jack Simmers
Tonya S. Williams
als Pedicurist
Julia Wright
als Pedicurist
Michael Joe Young
als Dinner Patron
Ron Clinton Smith
als Desk Guard
Brenda Onhaizer
als Nurse
Ronald McCall
als EMS Technician
Tree O'Toole
als Chicken Fighting Girl
Keith Kuhl
als Dancer at Club
Leland L. Jones
als Photographer
Mary Elias
als Dr. Thompson's Date
Kirk Bair
als Orderly (uncredited)
Wayne Capps
als Police Officer (uncredited)
Whitney Crowninshield
als Country Club Patron (uncredited)
Brian Eggleston
als Beach Bartender (uncredited)
Whitney Jordan
als Extra (uncredited)
David M. Horton Foley Editor
James G. Robinson Producer
Virginia Cook-McGowan Dialogue Editor
Buddy Joe Hooker Second Unit Director
Tom Priestley Jr. Director of Photography
Pasquale Buba Editor
Pam Dixon Casting
James S. Levine Additional Music
Mary Lambert Director
Michael I. Rachmil Executive Producer
Jeff Rona Original Music Composer
Mark Gibson Writer
Philip Halprin Writer
Shay Bentley Griffin Local Casting
Douglas L. Hill Boom Operator
Troy Porter ADR Mixer
Lisa Hickey Stunts
Doc McGhee Music Supervisor
Barbara Harris ADR Voice Casting
Rebecca Rian Casting Assistant
Jonathan A. Zimbert Executive Producer
Timothy A. Cleveland Sound Effects Editor
Paul J. Diller Sound Editor
Nicki Ledermann Key Makeup Artist
Lonnie R. Smith Jr. Stunts
Taylor Knight Key Hair Stylist
Joel J. Richard Musician
Jonathan Herron Camera Operator
David Robinson Associate Producer
Andrew Drapkin Digital Colorist
George Manasse Unit Production Manager
Geoffrey S. Grimsman Set Designer
Gregory H. Watkins Sound Re-Recording Mixer
Wayne Jones Transportation Captain
Joe Golz Propmaker
Cal Johnson Stunt Coordinator
Bryan O. Watkins ADR Mixer
Kevin E. Carpenter Sound Re-Recording Mixer
Jodi Lyn Brockton Stunts
Robin Lynn Music Consultant
Stephen Crowley Rigging Gaffer
Michael Tackett Still Photographer
Jennifer Opresnick Script Supervisor
Andrew Somers Sound Effects Editor
Karyn Foster Dialogue Editor
Lex D. Geddings Stunts
John D. Kretschmer Production Design
Karen Keyes Set Costumer
Catherine Flynn Dialogue Editor
Dan Cornwall Gaffer
Brian Richards Music Editor
Robert Vazquez Special Effects Supervisor
Lee Siler Transportation Coordinator
Stephen Yetman Location Manager
Thom 'Coach' Ehle Dolby Consultant
Patricia McAlhany Glasser Additional Hairstylist
Yvonne Battistelli Set Costumer
Beatrice De Alba Hair Department Head
Kyra Panchenko Makeup Artist
Jeff Goodwin Makeup Artist
Jeff Moore "B" Camera Operator
Michaell Keith Taylor Jr. Set Costumer
Mike Repeta First Assistant "B" Camera
Dale Frye Stunts
Carol Sadler Costume Supervisor
John E. Vohlers First Assistant Director
Jennifer Bryan Costume Design
Jeff Smithwick Color Timer
Lee Donaldson Greensman
Steve Davis Set Decoration
Alan Meyerson Scoring Mixer
Malcolm MacIntosh "B" Camera Operator
Steve Calalang Camera Loader
Devin Corey ADR & Dubbing
Harrison Palmer Electrician
Rusty Edmonson Lighting Technician
Ray Neapolitan Assistant Editor
Ryan Chan Post Production Assistant
Andrew Priestley First Assistant Camera
Brian Avery Galligan Assistant Property Master
Simon Carey Electrician
Mark R. La Pointe Dialogue Editor
Michael Piotrowski Utility Sound
David L. Horton Jr. Foley Editor
Terry Garcia Assistant Sound Editor
Dale Fowler Best Boy Electric
Eric Gotthelf Foley Mixer
Bob Smith Leadman
Dennis Zoppe Key Grip
Darrell B. Sheldon Dolly Grip
John R. Sutton Key Rigging Grip
Judi Bell Scenic Artist
Jillian Gallant Set Production Assistant
Marshall McGee Sound Assistant
Anderson Martin Stunts
Brett Leslie Driver
Richard M. Cole Construction Foreman
Darwin Hensley Makeup Artist
Todd Harris Assistant Sound Editor
Eric Tignini Second Assistant Director
John Verardi First Assistant Camera
John David Reynolds Electrician
Cindy Seay Greensman
Jodi Pynn Stunts
Rebecca Stefan Second Second Assistant Director
Gary Pilkinton Special Effects Technician
Patricia Buckley-Moss Tailor
Keva Keyes Assistant Production Design
Alton McClellan Charge Scenic Artist
Roger Beaudoin Construction Coordinator
Laverne Dewberry ADR Recordist
Michael J. Hudson Special Effects Technician
Suzy Gilbert Assistant Editor
Jeff Cranford Assistant Sound Editor
Barbara Vazquez Special Effects
Steven R. Smith Production Sound Mixer
Tina Mckissick Stunts
Tom Cioccio Camera Loader
JoJo Guthrie Additional Hairstylist
Kerrie R. Plant Key Makeup Artist
Robert Lau Camera Loader
Steve Filmore Stunts
William 'Bill' Allanson II Best Boy Grip
David 'Kam' Coyner Producer's Assistant
Michele Waitman Stunts
Scott Siler Driver
David Ellis Electrician
Richard Futch Extras Casting
Michael E. Lawshe Supervising Sound Editor
Vanessa Davis Additional Hairstylist
Ann Dunsford Production Supervisor
David Toma Post-Production Manager
Coleen Balance Set Designer
Ted J. Koch Property Master
Rick Mobbs Scenic Artist
Matthew H. Morris Property Buyer
William Rampey Propmaker
Nancie Araki Dialogue Editor
Chris Munyon Foley Recordist
Lisa K. Wolf Assistant Sound Editor
Kathleen Tonkin Special Effects Coordinator
Dara Fischetti Stunts
Linda Ruff Stunts
Kelly Curry Best Boy Grip
John Gilchrist Jr. Best Boy Grip
Otto Lindsey Video Assist Operator
David E. Poole Dolly Grip
Arthur Szefer Second Assistant Camera
Margaret Mullins Extras Casting
Maggie Burback Set Costumer
Yvonne R. Fraser Set Costumer
Eric D. Graham Post Production Assistant
Charles Poulnot Assistant Location Manager
Frank Rand Assistant Music Supervisor
Kenneth Bennett Cast Driver
Joey Ricker Driver
Robin Cross First Assistant Accountant
Kirstie Field Producer's Assistant
Sherie Graham Production Office Assistant
Nancy Jacklyn Production Secretary






















ikwilfilmskijken © 2024