The Incredibles (2004)

Actie, Avontuur, Animatie, Familie
Bob Parr en zijn vrouw Helen behoorden vroeger tot de groep van 's werelds grootste misdaadbestrijders. Levens redden en het kwaad bestrijden was hun dagelijks werk. Maar vijftien jaar later zijn ze gedwongen om als gewone burgers te leven en zich terug te trekken in een buitenwijk. Ze wonen daar als "normaal" gezin met hun drie kinderen, Violet, Dash en Jack Jack.

The Incredibles Film Info

Score: 7.7/10 van 17170 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-10-27
Lengte: 115 Minuut / 1:55
Regisseur: Brad Bird
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Pixar
Productie Land: United States of America


The Incredibles Trailer


Craig T. Nelson
als Bob Parr / Mr. Incredible (voice)
Holly Hunter
als Helen Parr / Elastigirl (voice)
Sarah Vowell
als Violet Parr (voice)
Spencer Fox
als Dashiell 'Dash' Parr (voice)
Jason Lee
als Buddy Pine / IncrediBoy / Syndrome (voice)
Samuel L. Jackson
als Lucius Best / Frozone (voice)
Elizabeth Peña
als Mirage (voice)
Eli Fucile
als Jack-Jack Parr (voice)
Maeve Andrews
als Jack-Jack Parr (voice)
Brad Bird
als Edna 'E' Mode (voice)
Teddy Newton
als Newsreel Narrator (voice)
Jean Sincere
als Mrs. Hogenson (voice)
Bud Luckey
als Rick Dicker (voice)
Lou Romano
als Bernie Kropp (voice)
Dominique Louis
als Bomb Voyage (voice)
Wallace Shawn
als Gilbert Huph (voice)
Bret Parker
als Kari (voice)
Michael Bird
als Tony Rydinger (voice)
Kimberly Adair Clark
als Honey (voice)
John Ratzenberger
als Underminer (voice)
Wayne Canney
als Principal (voice)
Mark Andrews
als Additional Voices (voice)
Nicholas Bird
als Additional Voices (voice)
Louis Martin Braga III
als Additional Voices (voice)
Mary Elizabeth Clark
als Additional Voices (voice)
Pete Docter
als Additional Voices (voice)
Louis Gonzales
als Additional Voices (voice)
Elizabeth Greenberg
als Additional Voices (voice)
Juliet Greenberg
als Additional Voices (voice)
Billy Guardino
als Additional Voices (voice)
Dennis 'D.J.' Jennings
als Additional Voices (voice)
Ollie Johnston
als Additional Voices (voice)
Brad Lewis
als Additional Voices (voice)
Ted Mathot
als Additional Voices (voice)
Jazzie Mahannah
als Additional Voices (voice)
Randy Nelson
als Additional Voices (voice)
Bob Peterson
als Additional Voices (voice)
Jeff Pidgeon
als Additional Voices (voice)
Juliet Pokorny
als Additional Voices (voice)
Joe Ranft
als Additional Voices (voice)
Lori Richardson
als Additional Voices (voice)
A.J. Riebli III
als Additional Voices (voice)
Katherine Ringgold
als Additional Voices (voice)
Stephen Schaffer
als Additional Voices (voice)
Bob Scott
als Additional Voices (voice)
Peter Sohn
als Additional Voices (voice)
Andrew Stanton
als Additional Voices (voice)
Frank Thomas
als Additional Voices (voice)
Pamela Gaye Walker
als Additional Voices (voice)
Patrick Walker
als Additional Voices (voice)
Deirdre Warin
als Additional Voices (voice)
Janet Lucroy Director of Photography
Patrick Lin Director of Photography
John Lasseter Executive Producer
Andrew Jimenez Director of Photography
Stephen Schaffer Editor
John Walker Producer
Michael Giacchino Original Music Composer
Brad Bird Director
Laura Leganza Reynolds Technical Supervisor
Michael Parks Animation
Mary Hidalgo Casting
Matthew Jon Beck Casting
Kevin Reher Casting
Kori Rae Associate Producer
Jen Rudin Casting
Tony Fucile Supervising Animator
Jack Hayes Orchestrator
Dan Wallin Scoring Mixer
Andrew Jimenez Visual Effects
Terry Claborn Color Timer
Randy Berrett Visual Effects
Stephen M. Davis Music Editor
Andrew L. Schmidt Animation
Ellen Moon Lee Production Artist
Paul Cichocki Post Production Supervisor
Rodrigo Blaas Animation
Doug Nichols Lighting Manager
Nelson 'Rey' Bohol Set Designer
Bryn Imagire Art Direction
Lou Romano Production Design
Alan Barillaro Supervising Animator
Jason Bickerstaff Modeling
Renee Steen Assistant Editor
Angus MacLane Animation
Nicole Paradis Grindle Simulation & Effects Artist
John Hazelton Projection
Sandra Ford Karpman Special Effects Supervisor
Osnat Shurer Thanks
Michel Gagné Special Effects
Shawn Brennan Camera Operator
Ollie Johnston Thanks
Derek Williams Layout
Katherine Sarafian Associate Producer
Andrew Gordon Animation
Tim Best Master Lighting Artist
David Munier Shading
Marc Sondheimer Production Accountant
Juliet Pokorny Editorial Manager
Luigi Passalacqua Craft Service
Lloyd Bernberg Lighting Artist
Sungyeon Joh Lighting Technician
Michael Silvers Supervising Sound Editor
Randy Thom Sound Designer
Rick Sayre Supervising Technical Director
Tricia Andres Production Office Coordinator
Jan Hessens Sound Recordist
Ricardo F. Delgado Visual Development
Chris DiGiovanni Animation Manager
Bryn Imagire Shading
Joshua Hollander Visual Effects Producer
Nigel Hardwidge Sequence Supervisor
Ralph Eggleston Art Direction
Bert Berry Art Department Coordinator
Gennie Rim Set Production Assistant
John R. Anderson Software Engineer
David Sotnick Systems Administrators & Support
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Glenn Kasprzycki Editorial Services
Erik Forman Information Systems Manager
Camille Leganza Script Supervisor
Bahram Hooshmand Production Coordinator
Katherine Sarafian Production Manager
Mark Yeager First Assistant Editor
Andrew Beall Fix Animator
Brian Christian Modeling
Kathleen Relyea Animation Department Coordinator
Gerald E. Hackett III Security
Sue Fox Foley
Esther Pearl Art Department Manager
Belinda van Valkenburg CG Painter
Ben Jordan Sequence Leads
F. Sebastian Grassia Software Engineer
Kristifir Klein Sequence Leads
James Thatcher Musician
Jeff Bunnell Musician
Raymond Wong Visual Effects Technical Director
Glenn Kim Production Artist
Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Dylan Brown Animation
Doug Sheppeck Animation
Michael Stocker Animation
Wayne Wooten Software Engineer
Mark Meyer Software Engineer
Gary Monheit Software Engineer
Rudrajit Samanta Software Engineer
Joe Meyer Musician
Alan Kaplan Musician
Richard Nash Musician
Ted Mathot Production Artist
Mark Cordell Holmes Production Artist
Lars R. Damerow Systems Administrators & Support
Chris Lasell Systems Administrators & Support
Nelson Siu Systems Administrators & Support
Kevin Edwards Lighting Artist
Dennie Thorpe Foley
Miriam Mayer Musician
Karl Vincent Musician
Bobby Beck Animation
James Ford Murphy Animation
Doug Sweetland Animation
David Richard Nelson Creature Technical Director
Chris King Software Engineer
Arun Rao Software Engineer
Chris Schoeneman Software Engineer
Gareth Davis Software Team Lead
Karon Weber Software Team Lead
Diane Mueller Musician
Tom Boyd Musician
Maurice Murphy Musician
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Doug Frankel Animation
Tom MacDougall Music Supervisor
Michael Chann Software Engineer
Sarah Shen Software Engineer
Bob Scott Animation
Bill Reichenbach Musician
Wayne Bergeron Musician
Clayton Haslop Musician
Robert Grahamjones Second Film Editor
Bryan Bird Systems Administrators & Support
Elle Yoko Suzuki Systems Administrators & Support
Erik Smitt Master Lighting Artist
Adam Burke Animation
Timothy Hittle Animation
Bobby Podesta Animation
Arik Ehle Fix Animator
Sywa Sung Visual Development
Loren Carpenter Software Engineer
Pete Demoreuille Software Engineer
Oren Jacob Software Engineer
Eric Lebel Software Engineer
Michael B. Johnson Software Team Lead
Brian Smits Software Team Lead
Tim Simonec Orchestrator
Peter Sumanaseni Master Lighting Artist
Charles Paley Music Editor
Peter Davies Musician
Carlos Baena Animation
Daniel Holland Animation
Dale McBeath Animation
Cameron Miyasaki Animation
Mark A. Walsh Animation
Teddy Newton Character Designer
David Batte Shading
Meg McWhinney Shading
Geefwee Boedoe Visual Development
Ted Blackman Visual Effects Designer
James Handelin Systems Administrators & Support
Kim Collins Lighting Manager
Malcolm Blanchard Software Engineer
Alex Mohr Software Engineer
Michael O'Brien Software Engineer
Jim Atkinson Software Team Lead
Ronald G. Roumas Sound Recordist
Peter Sohn Production Artist
Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Auburn C. 'Aubie' Schmidt Systems Administrators & Support
Michael Berenstein Animation
Shawn Krause Animation
Alex Orrelle Animation
Sanjay Bakshi Software Engineer
David Baraff Software Engineer
Zachariah Baum Software Engineer
Mark Harrison Software Engineer
Brett Levin Software Engineer
Brian M. Rosen Software Engineer
David Yu Software Engineer
Tony DeRose Software Team Lead
Jerremy Holland Software Team Lead
Bruce White Musician
Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Karen Kiser Animation
Matthew Ferraro Orchestrator
Jon Mead Animation
Billy Merritt Animation
Gini Cruz Santos Animation
Patrick Guenette Shading
Mark Gasbarro Musician
Gordon D.B. Cameron Software Engineer
Fabio Pellacini Software Engineer
Brad Andalman Software Team Lead
Anna Noakes Musician
Alexander Iles Musician
Jessica Hutchison Production Coordinator
Al Nelson Foley Editor
Greg Dykstra Sculptor
Michael Shantzis Software Engineer
Jane Yen Software Engineer
Gina Trbovich-Malewicz Art Department Manager
Tommy Johnson Musician
Susan Fisher Fong Software Engineer
Jason 'Jayfish' Hull Systems Administrators & Support
Jeremy Birn Lighting Artist
Steve Slanec ADR Editor
Chris Tilton Orchestrator
Nancy Kato Animation
David Earl Smith Animation
Patty Kihm Stevenson Animation
Kureha Yokoo Animation
Meagan Miller Thanks
Tom Duff Software Engineer
Tom Lokovic Software Engineer
Brad West Software Engineer
Adam Woodbury Software Engineer
Martin Reddy Software Team Lead
Kenneth Sullivan Lighting Artist
Norman Ludwin Musician
Albert Lozano Production Artist
David DeVan Animation
Ike Feldman Animation
Stephen Gregory Animation
Michael Venturini Animation
Mach Tony Kobayashi Visual Effects
Matthew Robbins Thanks
Peter Nye Software Engineer
Sudeep Rangaswamy Software Engineer
Paul Strauss Software Engineer
Guido Quaroni Software Engineer
Andy Witkin Software Team Lead
Sanjay Patel Animation
Andrew Pienaar Lighting Artist
Josh Minor Software Team Lead
Sabine Magdelena Koch Script Coordinator
Doug Dooley Animation
Wendell Lee Animation
Rich Quade Animation
J. Warren Trezevant Animation
Ron Zorman Animation
Kent Melton Sculptor
Samuel Lord Black Software Engineer
Josh Anon Software Engineer
Christopher Colby Software Engineer
Bena Currin Software Engineer
Brendan Donohoe Software Engineer
Michael Kass Software Engineer
Keith Olenick Software Engineer
Audrey Wong Software Engineer
Eric Gregory Software Team Lead
Thomas Hahn Software Team Lead
Dave Mullins Animation
Peter Sohn Animation
Ken Lao Master Lighting Artist
Ken Lao Sequence Leads
Brian O'Connor Musician
Cameron Patrick Musician
Will Files Sound Design Assistant
Jennifer Becker Systems Administrators & Support
Cory Knox Systems Administrators & Support
Airton Dittz Jr. Lighting Artist
Sheri Patterson Production Coordinator
George Doering Musician
Jake Walker Musician
Victor Navone Animation
Lucas Ives Software Engineer
Heidi Stettner Software Engineer
Richard Todd Musician
John V. Graziano Software Engineer
Anthony Christov Production Artist
Gabriel Benveniste Systems Administrators & Support
Ross Dickinson Systems Administrators & Support
Jay Weiland Systems Administrators & Support
Jonathan Pytko Lighting Artist
Brett Coderre Animation
Travis Hathaway Animation
Matt Majers Animation
Ross Stevenson Animation
Kiril Vidimce Software Engineer
Marco da Silva Software Engineer
Rob Jensen Software Engineer
M.B. Gordy Musician
James G. Dashe Systems Administrators & Support
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Brian Boyd Master Lighting Artist
Tim Crawfurd Animation
Don Shank Visual Development
Frank Thomas Thanks
Ralph Hill Software Engineer
Mitch Prater Software Engineer
David Ryu Software Engineer
John Kahrs Animation
Bret Parker Animation
Kurt Snyder Musician
John Van Houten Musician
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Will Phan Systems Administrators & Support
Ziah Sarah Fogel Lighting Artist
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Bolhem Bouchiba Animation
Scott Clark Animation
Daniel Mason Animation
Brett Pulliam Animation
Mark Leone Software Engineer
Max Drukman Software Engineer
Kurt Fleischer Software Engineer
Dirk Van Gelder Software Engineer
Robert H. Russ Animation
Dale Ruffolo Lighting Artist
Rick Baptist Musician
Bethany Jane Hanson Systems Administrators & Support
Jose Ignacio Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Steven James Lighting Artist
Jana Vance Foley
Michal Makarewicz Animation
Amy McNamara Animation
Paul Mendoza Animation
Dan Nguyen Animation
Michael Wu Animation
Juan Peralta Sound Mix Technician
Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
Louis Gonzales Title Designer
Kevin O'Brien Storyboard Artist
Louis Gonzales Digital Storyboarding
Mark Andrews Head of Story
Mike Cachuela Storyboard Artist
Benjamin Andersen VFX Artist
Esther Pearl Story Manager
Doc Kane ADR Mixer
Vince Caro ADR Recordist
Nick Berry Production Assistant
Melissa Wegman Post Production Coordinator
Renee Adams Project Manager
David Eisenmann Additional Set Dresser
Frank 'Pepe' Merel Foley Mixer
George Peterson Jr. Foley Recordist
Sabine Magdelena Koch Story Coordinator
Derek Casari ADR Engineer
Ellen Heuer Foley Artist
E.J. Holowicki Additional Dialogue
Simon Dunsdon CG Artist
Ricardo Curtis Story Artist
Tim Simonec Conductor
Jordan Wilby Intern
Paul Topolos Matte Painter
Tony Fucile Character Designer
Brad Bird Writer
Steven Clay Hunter Character Designer
Steven Clay Hunter Supervising Animator
Randy Thom Supervising Sound Editor
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer






















ikwilfilmskijken © 2024