6.103

The Informant! (2009)

Drama, Komedie, Misdaad
De Amerikaanse regering besluit om een groot agrarisch bedrijf te vervolgen, wanneer de vice-directeur Mark Whitacre (Matt Damon) besluit om te getuigen over de louche zaakjes binnen ADM. Wanneer de FBI de zaak probeert rond te krijgen, raken ze steeds meer gefrustreerd door de levendige fantasie van Whitacre.

The Informant! Film Info

Score: 6.103/10 van 822 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-09-18
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Steven Soderbergh
Schrijver: Scott Z. Burns
Productie Studios: Jaffe / Braunstein Enterprise, Participant, Groundswell Productions, Section Eight, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


The Informant! Trailer


Matt Damon
als Mark Whitacre
Lucas McHugh Carroll
als Alexander Whitacre
Eddie Jemison
als Kirk Schmidt
Rusty Schwimmer
als Liz Taylor
Craig Ricci Shaynak
als Discouraged Foreman
Tom Papa
als Mick Andreas
Rick Overton
als Terry Wilson
Melanie Lynskey
als Ginger Whitacre
Thomas F. Wilson
als Mark Cheviron
Scott Bakula
als Brian Shepard
Scott Adsit
als Sid Hulse
Ann Dowd
als Kate Medford
Allan Havey
als FBI Supervisor Dean Paisley
Howie Johnson
als Rusty Williams
Joel McHale
als Robert Herndon
Nick Craig
als Kid at Pool #1
Cody Puckett
als Kid at Pool #2
Andy Daly
als Marty Allison
David Campbell
als Budweiser Client Representative
Carolyn R. Feltner
als Budweiser Receptionist
J.P. Gillain
als Zurich Bank Security Officer
Elena Eustache
als Zurich Bank Receptionist
John Hans Tester
als Peter Dreyer
Ludger Pistor
als Reinhard Richter
Rome Kanda
als Hirokazu Ikeda
Yoshio Be
als Kazutoshi Yamada
Raymond Ma
als Kanji Mimoto
Hervé Deschamps
als Philippe Rollier
Pascal Ifri
als Alain Crouy
Ann Cusack
als Robin Mann
Dann Seki
als Joon Mo Suh
Jayden Lund
als James Mutchnik
Chic Daniel
als FBI Agent at Raid
Joe Chrest
als Visiting Client
J.D. Mathein
als Phone Agent
William Marsh
als FBI Special Agent Ken Temples
Tom Smothers
als Dwayne Andreas
Clancy Brown
als Aubrey Daniel
Bob Zany
als John Dowd
Tony Hale
als James Epstein
Richard Steven Horvitz
als Bob Zaiderman
Tara Barrett
als Reporter #1
Tim Cain
als Reporter #2
Ken Frye
als Reporter #3
Huey Freeman
als Reporter #4
Brian Gallivan
als Ron Henkoff
Daniel Hagen
als Scott Roberts
Patton Oswalt
als Ed Herbst
Samantha Albert
als Mary Spearing
Jimmy Brogan
als Dr. Derek Miller
Paul F. Tompkins
als FBI Special Agent Anthony D'Angelo
Adam Paul
als FBI Special Agent Michael Bassett
Wayne Pére
als Sheldon Zenner
Scott England
als Local News Anchor
Joshua Funk
als FBI Special Agent Robert Grant
Candy Clark
als Mark Whitacre's Mother
Frank Welker
als Mark Whitacre's Father
Larry Clarke
als Whitacre's Second Attorney
Dick Smothers
als Judge Harold Baker
Steve Seagren
als Correctional Officer
Arden Myrin
als Sarah Scott (uncredited)
Doug J. Meerdink Production Design
George Clooney Executive Producer
Steven Soderbergh Director
Steven Soderbergh Director of Photography
Stephen Mirrione Editor
Jennifer Fox Producer
Matt Absher First Assistant Editor
Christine Beveridge Makeup Artist
Michael Polaire Co-Producer
Marvin Hamlisch Original Music Composer
Michael London Executive Producer
Scott Z. Burns Screenplay
Jeff Skoll Executive Producer
Daniel B. Clancy Set Decoration
Michael Jaffe Producer
Carmen Cuba Casting
Dawn Fintor Foley Artist
Alicia Stevenson Foley Artist
David Kirchner Post Production Supervisor
Kurt Eichenwald Producer
Kurt Eichenwald Book
Tabby Hanson Stunts
François Musy Sound
Bob Shelley Special Effects Technician
Tom Lowell Stunt Double
Kay Georgiou Hairstylist
Gregory Jacobs Producer
Gregory Jacobs First Assistant Director
Arnaud Mathey-Dreyfus Location Scout
Sean Byrne Sound Recordist
John Robotham Stunt Coordinator
Howard Braunstein Producer
Claudette Barius Still Photographer
Danielle Baker Costumer
Shoshana Rubin Costume Design
Tim Stipan Digital Colorist
Barbara Jean Kearney Digital Intermediate Producer
Liz Radley CG Supervisor
Gilles Castera Production Manager
Connie Kallos Hairstylist
Helen Geier Casting Associate
Sean Graham Stunts
Stephen W. Schriver Stunts
Rebecca Wachtel Makeup Artist
Cat Dawson Wardrobe Assistant
Jim Tudor Set Dresser
Rick LeFevour Stunts
Rick LeFevour Stunt Coordinator
Daniel Maldonado Stunt Driver
Julie Smith Assistant Set Decoration
William O. Hunter Art Direction
Larry Blake Supervising Sound Editor
Larry Blake Sound Re-Recording Mixer
Lee Wimer Color Timer
Chris Larsen Set Dresser
Sandy Kenyon Costume Supervisor
Arnaud Kaiser Location Manager
Stephen Gibson Assistant Property Master
Javier M. Hernández Boom Operator
Dawn Brown Set Designer
Thomas J. Smith Visual Effects Supervisor
Matt Blackshear Colorist
Adrienne Hamalian-Mangine Script Supervisor
Robert J. Carlyle Construction Coordinator
Patrick B. O'Brien Camera Operator
Alex Sessing Greensman
Missy Cohen Music Editor
Jules Holdren Hairstylist
Renee Confair Production Supervisor
Tim Starnes Music Editor
Jimmy Fusil Digital Intermediate Producer
Barbara Cantu Key Hair Stylist
Gloria Pasqua Casny Hair Department Head
Robin Le Chanu Production Manager
Nat Jencks Digital Intermediate Editor
Lisa Maher Visual Effects Producer
Jane Wuu Set Designer
Christopher Morente Greensman
Glenn E. Moran Rigging Gaffer
Matt Coby Sound Editor
Ron Bolanowski Special Effects Coordinator
Scott Troha Leadman
Shane Reed Leadman
Quentin Matthys Construction Foreman
Ken Lavet Location Manager
Chris Ryan CG Supervisor
Clark Woodman Set Dresser
Mike Ketcher Extras Casting
Marsha Shearrill Key Makeup Artist
Corey Bayes Assistant Editor
Vicki Vacca Makeup Artist
Alvin S. Cabrinha Jr. Property Master
Gregory Doi Electrician
Shelby Cherniet Casting Associate
Steven Meizler First Assistant Camera
Claire Simon Casting Associate
Jessica Albertson Set Costumer
Thomas J. Glynn Set Dresser
Elisa Marsh Makeup Department Head
James R. Lord Propmaker
Michael Okuda Graphic Designer
Francis J. Roix Carpenter
Marcus Ricaud Utility Sound
Gil Kenny First Assistant Director
Cyril Kuhnholtz Key Grip
Heather Elisa Hill Visual Effects Production Manager
Dennis Towns Production Sound Mixer
Steve Irwin Playback Coordinator
Billy Theriot Assistant Sound Editor
Mark Scoon Executive In Charge Of Production
Greg Fausak Best Boy Grip
Chris Lyons Special Effects Makeup Artist
Michael J. Schwartz Electrician
Chris B. Schnitzer Visual Effects Director
Gary Stel Propmaker
Henry Cantor Electrician
Jeffrey Paul Johnson Property Master
Gary Abrahamian Lead Animator
Valerie T. O'Brien Costumer
Barnaby Smith Costumer
Gregory Byrne Set Dresser
Paul Toomey Second Assistant Camera
Rich King Extras Casting
Barry Donnelly ADR Recordist
Adolfo Castanon Greensman
Benjamin Sutor Digital Intermediate Editor
Ron Durham Assistant Location Manager
Nicholas Kaat Assistant Chief Lighting Technician
Stefan Nikolov Location Scout
Kama Moiha Compositor
John Joseph Minardi Key Grip
Steve La Fayette Utility Sound
John Moses Musician
Scott Schutzki Set Dresser
Craig K. Lewis Set Dresser
Peter Walts Chief Lighting Technician
Jonathan Kinnas Extras Casting
Leia Pratapas Art Department Coordinator
David Puntener Boom Operator
Mark Shehab ADR Recordist
Jason Perrine Art Department Assistant
Daniel Yates Special Effects Technician
Darrell Burgess Special Effects Technician
Lynne Martin Second Second Assistant Director
John-Anthony Gargiulo Dolly Grip
Jody Spilkoman Second Assistant Director
Joanna Bush Art Designer
Scott Philyaw Stunt Driver
Erin Stewart Tiedje Extras Casting Assistant
April Kelley Second Assistant Camera
Larry Hochman Orchestrator
LaTrice L. Edwards Makeup Artist
Roderick Nunnally Paint Coordinator
Bernadette Wilson Location Assistant
Walsh Carvalho Set Dresser
Michael P. Whipple Digital Intermediate Data Wrangler
Jeroen Hendriks Camera Technician
Brian Seagrave Audio Post Coordinator
Brad Holtzman Key Costumer
Richard Ewan Painter
Gunter Anderson Special Effects Technician
Rebecca M. Graves Costume Assistant
Genelle Ciccarelli Set Decorating Coordinator
Becca McCracken Casting Associate
Colin Alexander Propmaker
David Scott Art Direction
Mike Barry Assistant Location Manager
Peter Erskine Musician
Jamie Litwak Propmaker
Nelly Nahon Graphic Designer
Martin Grimes Set Dresser
Lauren Pasternack Assistant Director Trainee
Robert Bolanowski Special Effects Technician
Norman Alatorre Propmaker
Andrew Alward Art Department Assistant
Tim Alward Art Department Assistant
Scott Ellsworth Propmaker
Jimmy Flores Propmaker
Andrew Calma Jr Painter
Paul Knubley Set Dresser
Timothy Mullennix Propmaker
Matthew J. Norskog On Set Dresser
Jared Baker Special Effects Technician
Bob Everett Special Effects Technician
Teresa Thoma Casting Associate
Melissa Stinson Set Costumer
Liz Goldsmith Assistant Location Manager
Al Huynh Location Assistant
Guy Morrison Assistant Location Manager
Laura Sherman Musician






















ikwilfilmskijken © 2024