The Iron Claw (2023)

Drama, Historisch
Het waargebeurde verhaal van de onafscheidelijke broers Von Erich, die begin jaren tachtig geschiedenis schreven in de intens competitieve wereld van het professionele worstelen. Door middel van tragedie en triomf, in de schaduw van hun dominante vader en coach, streven de broers naar meer dan levensgrote onsterfelijkheid op het grootste podium in de sport.

The Iron Claw Film Info

Score: 7.622/10 van 567 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-12-21
Lengte: 133 Minuut / 2:13
Regisseur: Sean Durkin
Productie Studios: A24, BBC Film, Access Entertainment, House Productions
Productie Land: United Kingdom, United States of America


The Iron Claw Trailer


Zac Efron
als Kevin Von Erich
Jeremy Allen White
als Kerry Von Erich
Harris Dickinson
als David Von Erich
Stanley Simons
als Mike Von Erich
Holt McCallany
als Fritz Von Erich
Maura Tierney
als Doris Von Erich
Lily James
als Pam Adkisson
Michael Harney
als Bill Mercer
Aaron Dean Eisenberg
als Ric Flair
Kevin Anton
als Harley Race
Scott Innes
als Ring Announcer
Cazzey Louis Cereghino
als Bruiser Brody
Maxwell Friedman
als Lance
Brady Pierce
als Michael Hayes
Ryan Nemeth
als Gino Hernandez
Jim Gleason
als Doctor
Chavo Guerrero Jr.
als The Sheik Ed Farhat
Garrett Hammond
als Sportatorium Referee #1
Michael Papajohn
als Olympic Coach
Jullian Dulce Vida
als Sound Man
Leo Franich
als Ross Adkisson
Sam Franich
als Marshall Adkisson
Grady Wilson
als Young Kevin
Valentine Newcomer
als Young David
Silas Mason
als The Fabulous Freebirds
Devin Imbraguglio
als The Fabulous Freebirds
James Beard
als Sportatorium Referee #2
Kristina Kingston
als Teller
Brian Hite
als Sportatorium Referee #3
Chelsea Edmundson
als Tania
Romeo Newcomer
als Jack Jr.
Terry J. Nelson
als Jerry
Cassidy O'Reilly
als Training Partner (uncredited)
Brett Beoubay
als Fritz's Friend (uncredited)
Mike Dell
als 1950s Referee (uncredited)
Timothy Hinrichs
als Photographer (uncredited)
Ernest Marsh
als Cowboy (uncredited)
Dane Alexander Peplinski
als Photographer (uncredited)
Christina Michelle Williams
als Restaurant Patron (uncredited)
Ronnie Yelverton
als Wrestling Fan (uncredited)
Sean Durkin Director
Tessa Ross Producer
Juliette Howell Producer
Sean Durkin Writer
Derrin Schlesinger Producer
Danny Cohen Executive Producer
Harrison Huffman Executive Producer
Mátyás Erdély Director of Photography
Matthew Hannam Editor
James Price Production Design
Sammi Wallschlaeger Art Direction
Tim Cohn Set Decoration
Jennifer Starzyk Costume Design
Elle Favorule Makeup Department Head
Natalie Shea Rose Hair Department Head
Hiro Koda Stunt Coordinator
Tyler Hohmann Location Manager
Crystal Woodford Key Hair Stylist
Darla Edin Makeup Artist
Susan Shopmaker Casting
Randi Glass Casting Associate
Xavier Thompson Steadicam Operator
Ronald D. Renshaw jr. Grip
Brian Nault Grip
John S. Moyer Steadicam Operator
Criss Green Grip
Tanner Byle Stunt Double
Justin Chavers Stunt Double
R. Matthew Scheib Stunt Double
Stephen W. Schriver Stunt Double
Jordan Scott Stunt Double
Luke Sexton Stunt Double
Kolby Kember Visual Effects Supervisor
CJ Cole Visual Effects Producer
Jack Hale Special Effects Technician
Graham Rogers Sound Re-Recording Mixer
Brennan Mercer Sound Designer
Paul Ledford Production Sound Mixer
Paul Germann Sound Designer
Matthew Chan Sound Re-Recording Mixer
Matthew Chan Sound Supervisor
Mark A. Terry Assistant Art Director
Alisa Fredericks First Assistant Director
Eric Scott Williamson Second Assistant Director
Len Blavatnik Executive Producer
Eva Yates Executive Producer
Sean Durkin Producer
Angus Lamont Producer
Maxwell Friedman Executive Producer
Ted Barba Stunt Driver
Richard Reed Parry Original Music Composer
Crystal Fudge Hairstylist
Eva Guy-Reed Hairstylist
Ashley Kent Bolotte Makeup Artist
Courtney Lether Key Makeup Artist
Miki Sautbine Makeup Artist
Harrison Huffman Production Manager
Rebecca R. Ryan Production Supervisor
Ava Amundsen Second Second Assistant Director
Ashley De La Vina Set Decorating Coordinator
Russ Doyle Greensman
Cody Foret Set Dresser
Chad Harris Assistant Set Decoration
Ryan LeBlanc Set Dresser
Stephen P. Noell Property Master
Wilson Peery Art Department Coordinator
Rachel Perez Assistant Property Master
Zoë Reyes Props
Patrick Roig On Set Dresser
Trey Shows Props
Jeffrey Scott Thomas Construction Coordinator
Oscar Fenton Sound Re-Recording Assistant
Alan Freedman ADR Mixer
Martin Gwynn Jones ADR Supervisor
Kevin Jung Foley Recordist
Jeff Levy ADR Mixer
Charlie Mascagni Utility Sound
Faustine Pelipel Assistant Sound Editor
Brent Pickett Dialogue Editor
Kevin Schultz Foley Mixer
Donovan Thibodeaux Boom Operator
Zack Beshears VFX Editor
Adam Broad VFX Artist
Kevin Conlon Compositing Lead
Arvid Cristina VFX Editor
Frank Dzidowski 3D Supervisor
Andrés Gaitán I/O Manager
Jason Gottlieb Visual Effects Supervisor
Evan Hirschberg Compositing Supervisor
David Hirsh 3D Coordinator
Madeline Kornman Data Wrangler
Sonia Kung VFX Production Coordinator
Reid Lauff VFX Artist
Ting-Ying Liao Visual Effects Compositor
Whitman Lindstrom Matte Painter
Jerson Nunez Visual Effects Compositor
Cain Rodriguez VFX Editor
Jack Runyon VFX Editor
Logan Sayres Generalist
Josh Seward Visual Effects Producer
Tim Spanjer CG Artist
Derek Spriggs VFX Artist
Kade Stauduhar VFX Editor
Joshwa Walton VFX Artist
Martin Toby Watson Matchmove Supervisor
Silas Borelly Stunts
Charles Boyd Calvert Stunts
Cazzey Louis Cereghino Utility Stunts
Niko Dalman Stunts
Aidan Elias Stunts
Tyler Galpin Stunts
James Alexander Gazso Stunt Double
Chavo Guerrero Jr. Stunts
Garrett Hammond Stunts
Brian Hite Stunts
Ryan Nemeth Utility Stunts
Brooklyn Proctor Stunts
David Samonte Stunts
Jaden Spade Stunts
Maxwell Beard Russian Arm Operator
Christopher Brooks Loader
Quincy Cichosz Lighting Technician
Kenneth Coblentz Dolly Grip
Justin Cooley First Assistant "B" Camera
Edgar Gonzalez Second Assistant Camera
Darcy Lynne Jamison Lighting Programmer
Franklin Jones II Key Rigging Grip
Glenn Kaplan First Assistant "A" Camera
Jack Khorram Second Assistant "B" Camera
Richard Landry Electrician
Fernando MacFarlane Drone Operator
Cody Pollock Best Boy Electric
Brian Roedel Still Photographer
Derek A. Schwebel Video Assist Operator
Daniel Waghorne Drone Pilot
Joshua Walker Lighting Technician
Brent Caballero Location Casting
Dann Fink ADR Voice Casting
Daphne Gaines ADR Voice Casting
Charlotte Gale Extras Casting
Rikki Hegwood Extras Casting Coordinator
Aileen Abercrombie Assistant Costume Designer
CJ Carver Set Costumer
Rebecca Diaz Costumer
Cathy Grabowski Truck Costumer
Gayle Merindino Ager/Dyer
Sandra Algood Costumer
Emily Bailey Color Assistant
Sofie Friis Borup Colorist
Thomas Kuo Dailies Technician
Jon Mendenhall Dailies Manager
Andrea Norby Additional Editor
Cooper Pagano Dailies Operator
Angel Bertacci Assistant Location Manager
Jami Bolin Location Assistant
Robert Guillotte Assistant Location Manager
Felix Mathieu Jr. Location Assistant
Aquiles Montalvo Assistant Location Manager
Lucy Bright Music Supervisor
Brett Pierce Music Editor
Tamara Hansen Script Supervisor
Jerry Barnum Transportation Captain
Joey Holmes Transportation Co-Captain
Willie D. Partin Driver
Michael Schlumbrecht Picture Car Coordinator
John R. Bennett II Production Coordinator
Kara Bowman Set Medic
Nathaniel Carota Post Production Accountant
Corey Deckler Executive In Charge Of Production
Erin Felentzer Unit Publicist
Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Elisabeth Mourot Assistant Production Coordinator
Monica Woolsey Production Coordinator
Sebastian Pardo Main Title Designer
Mike Adkisson In Memory Of
Chris Adkisson In Memory Of
David Adkisson In Memory Of
Kerry Adkisson In Memory Of
Kevin Adkisson Thanks
Lacey Adkisson Thanks
Hollie Adkisson Thanks
Pam Adkisson Thanks
Ross Adkisson Thanks
Marshall Adkisson Thanks
Kristen Rain Thanks
Jillian Lindsey Thanks
Jack Adkisson, Jr. In Memory Of






















ikwilfilmskijken © 2024