The Island (2005)

Actie, Thriller, Sciencefiction, Avontuur
2019. Lincoln Six-Echo rent voor zijn leven, een leven waar hij niets van af weet. De gezaghebbers van de strengbewaakte instelling waar hij voor zijn veiligheid verbleef, hadden gezegd dat hij ooit in een paradijs zou leven, het laatste bewoonbare plekje op aarde. Maar alles wat ze zeiden was een leugen. Samen met Jordan Two-Delta, zullen ze in een totaal onbekende buitenwereld op de loop moeten gaan voor hun dodelijke achtervolgers.

The Island Film Info

Score: 6.7/10 van 4531 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-07-21
Lengte: 136 Minuut / 2:16
Regisseur: Michael Bay
Schrijvers Alex Kurtzman, Roberto Orci, Caspian Tredwell-Owen.
website: http://www.theisland-themovie.com/
Productie Studios: DreamWorks Pictures, Warner Bros. Pictures, Parkes-MacDonald Productions, K/O Paper Products
Productie Land: United States of America


The Island Trailer


Ewan McGregor
als Lincoln Six Echo / Tom Lincoln
Scarlett Johansson
als Jordan Two Delta / Sarah Jordan
Djimon Hounsou
als Albert Laurent
Sean Bean
als Dr. Bernard Merrick
Steve Buscemi
als James 'Mac' McCord
Michael Clarke Duncan
als Starkweather Two Delta / Jamal Starkweather
Ethan Phillips
als Jones Three Echo
Brian Stepanek
als Gandu Three Echo
Noa Tishby
als Community Announcer
Siobhan Flynn
als Lima One Alpha
Troy Blendell
als Laurent Team Member
Jamie McBride
als Laurent Team Member
Kevin McCorkle
als Laurent Team Member
Gary Nickens
als Laurent Team Member
Kathleen Rose Perkins
als Laurent Team Member
Katy Boyer
als Harvest Surgeon
Wendy Haines
als Harvest Nurse
Glenn Morshower
als Medical Courier
Shawnee Smith
als Suzie
Max Baker
als Chief of Incubation
Phil Abrams
als Obgyn
Svetlana Efremova
als Midwife
Randy Oglesby
als Harvest Surgeon
Yvette Nicole Brown
als Harvest Nurse
Taylor Gilbert
als Harvest Nurse
Tim Halligan
als Institute Coroner
Michael Canavan
als Extraction Room Doctor
Jimmy Smagula
als Extraction Room Technician
Ben Tolpin
als Extraction Room Technician
Rich Hutchman
als Dept. of Operations Supervisor
Gonzalo Menendez
als Dept. of Operations Technician
Olivia Tracey
als Dept. of Operations Agnate
Ray Xifo
als Elevator Agnate
Mary Pat Gleason
als Nutrition Clerk
Whitney Dylan
als Client Services Operator
Mitzi Martin
als Atrium Tour Guide
Shelby Leverington
als Tour Group Woman
Don Creech
als God-Like Man
Richard V. Licata
als Board Member
Chris Ellis
als Aces & Spades Barman
Eric Stonestreet
als Ed the Trucker
Kenneth Hughes
als Censor
Richard Whiten
als Laurent Team Member
Robert Sherman
als Agnate in Pod
Ashley Yegan
als Stim Bar Bartender
Lewis Dauber
als Tour Group Man
Eamon Behrens
als Censor
Alex Carter
als Censor
Kevin Daniels
als Censor
Grant Garrison
als Censor
Brian Leckner
als Censor
Dakota Mitchell
als Censor
Martin Papazian
als Censor
Phil Somerville
als Censor
Ryan Tasz
als Censor
Kirk Ward
als Censor
Kelvin Han Yee
als Censor
Don Michael Paul
als Bar Guy
James Granoff
als Sarah's Son
James Hart
als LAPD Officer
Trent Ford
als Calvin Klein Model
Thomas Ely Sage
als Girl at Beach
Jake Soldera
als Little Boy in Line
Mark Christopher Lawrence
als Construction Worker
Matt McColm
als Cop (uncredited)
Kim Coates
als Charles Whitman (uncredited)
Richard John Walters
als Agnate (uncredited)
Hans Zimmer Music Score Producer
Denise Chamian Casting
Paul Rubell Editor
Michael Bay Director
Michael Bay Producer
Michael Payne Sound Effects Editor
Walter F. Parkes Producer
Christian Wagner Editor
John Frazier Special Effects Coordinator
Ian Bryce Producer
Josh McLaglen Associate Producer
Josh McLaglen First Assistant Director
Laurie MacDonald Executive Producer
Deborah Lynn Scott Costume Design
Al Bailey Digital Compositors
David Kilde Stunts
Matt McColm Stunts
Sean Haworth Art Direction
Eric Brevig Visual Effects Supervisor
Maurizio Argentieri Sound Mixer
Gilbert B. Combs Stunts
Nigel Phelps Production Design
Julian Ashby Assistant Art Director
Jon Billington Art Direction
Kenny Bates Stunt Coordinator
Kenny Bates Associate Producer
Kenny Bates Second Unit Director
Roger Barton Additional Editing
Steven P. Saeta Unit Production Manager
Steven P. Saeta Associate Producer
Dino Dimuro Sound Effects Editor
Bob Bowman Assistant Sound Editor
Rosemary Brandenburg Set Decoration
Christopher Assells Sound Effects Editor
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Alex Kurtzman Screenplay
Roberto Orci Screenplay
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Marjorie McCown Assistant Costume Designer
Caspian Tredwell-Owen Screenplay
Caspian Tredwell-Owen Story
Steve Jablonsky Original Music Composer
Steve Jablonsky Music Score Producer
Mauro Fiore Director of Photography
Mitchell Amundsen Second Unit Director of Photography
Tom Muldoon Additional Editor
Lee Scott Music Editor
Henry Kingi Stunts
Gábor Piroch Utility Stunts
Ryeland Allison Additional Music
Ryeland Allison Music Arranger
Ramin Djawadi Additional Music
Ramin Djawadi Music Arranger
Daniel J. Lester Costume Supervisor
David Sandefur Supervising Art Director
Joe Bucaro III Stunts
Blake Neely Additional Music
Blake Neely Conductor
Martin Whist Art Direction
Peter Gleaves ADR Mixer
Bill Young Stunts
Trevor Morris Additional Music
Ben Hernandez Bray Stunts
Nick Orefice Stunts
James Lawrence Spencer Gaffer
Matthew Cohan Associate Producer
Stefan Sonnenfeld Colorist
Lisa Fields Additional Casting
Dorian Kingi Stunts
Todd E. Miller Associate Editor
Karl J. Martin Prop Maker
Michael Owen Stunts
Clark Tucker Stunts
Kathe Swanson Key Hair Stylist
Spice Williams-Crosby Stunts
Michael Deak Special Effects Supervisor
Bridget Bergman Makeup Artist
Mark Graziano Post Production Supervisor
Rick Canelli ADR Recordist
Rick Giovinazzo Orchestrator
Shaun Costello Second Assistant Director
Todd Rex Sculptor
Steve Kelso Stunts
Rob Mars Stunt Double
Carla Meyer Dialect Coach
Scott Maginnis Property Master
Doug Coleman Stunts
Simon Crane Stunts
Bob Brown Stunts
Corey Michael Eubanks Stunts
Denney Pierce Stunts
Merritt Yohnka Stunts
Carl Paoli Stunts
Kurt Bryant Stunt Coordinator
Brian Simpson Utility Stunts
Gene Hartline Stunts
David Lea Fight Choreographer
Mark Kubr Stunts
Nick Hermz Utility Stunts
John Cenatiempo Stunts
Kimaree Long Dialogue Editor
David A. Whittaker Dialogue Editor
Greg Zimmerman ADR Recordist
Carrick O'Quinn Stunts
Billy D. Lucas Stunts
Greg Funk Makeup Artist
David J. Barker Special Effects Technician
Zach Hudson Stunt Double
Shelagh Conley Set Production Assistant
Bruce Fowler Orchestrator
Steve Riley Special Effects
Al Hobbs Set Designer
Chris Howell Stunts
Ken Blackwell First Assistant Editor
Scout Masterson Casting Associate
Thomas Zellen Set Production Assistant
Mimi Moss Production Assistant
Michael Forte Driver
Nina Kaczorowski Stunts
Fon Davis Modeling
Angela Demo Casting Assistant
George Doering Musician
Del Spiva Music Editor
David Michael Fordham Production Assistant
J.D. Schwalm Special Effects
Alan D. Purwin Aerial Coordinator
Edoardo Petti Second Assistant Director
Michael Tolochko Electrician
Merrick Morton Still Photographer
David E. Scott Production Design
David E. Scott Graphic Designer
Scott Patton Special Effects Makeup Artist
Bridgett Riley Stunts
Rich Sickler Second Unit First Assistant Director
Gary Price Stunts
Ozzy Alvarez Makeup Effects
Rebecca Wachtel Makeup Artist
Anthony J. Scarano Costume Supervisor
Betsy Glick Costumer
Edouard F. Henriques Makeup Department Head
Mitchell Ray Kenney Costume Supervisor
Tom Frohling Set Designer
Tom Frohling Assistant Art Director
Rick Le Fevour Stunts
Benjamin Edelberg Modeling
Kim M. Holly Key Costumer
Brian Christensen Stunts
Sam Restivo Post Production Assistant
George Hull Concept Artist
Dottie Starling CGI Supervisor
Nathan McGuinness Senior Visual Effects Supervisor
Meagan Lewis Casting Assistant
Dan O'Connell Foley Artist
Nancy Nugent Dialogue Editor
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Mark Colicci Assistant Camera
Lori A. Balton Location Scout
A. Todd Holland Set Designer
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Aric Cheng Set Designer
Jordan Brendan Finnegan Set Production Assistant
John T. Cucci Foley Artist
Troy Robinson Stunts
Stacey Carino Stunts
C. Scott Baker Set Designer
Karen Vassar Triest Sound Effects Editor
Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Maurice K. McGuire Camera Operator
Randy Peters Transportation Coordinator
Steven B. Melton Property Master
Eric Frazier Special Effects Technician
Dawn Brown Set Designer
Edward Hirsh Additional Visual Effects
Jeff Markwith Set Designer
Greg Maloney Digital Compositor
Jeanie Baker Key Costumer
Frank Buono Camera Operator
Andrew L. Ullman Location Manager
Heba Thorisdottir Makeup Artist
Wayne Burnes Special Effects Technician
Oakley Lehman Stunts
Gary A. Krakoff Construction Coordinator
Brian Machleit Stunts
Masako Masuda Set Designer
Patrick J. Foley Dialogue Editor
David Werntz Sound Editor
Christine Carr Digital Intermediate Producer
Greg Orloff Additional Sound Re-Recording Mixer
Theodore Sharps Set Designer
J. Bryan Holloway Sculptor
Gary Powell Stunts
David Emmerichs Steadicam Operator
Pete Romano Underwater Director of Photography
Philippe Carr-Forster Camera Operator
Vanessa Cheung Matte Painter
Scott Workman Utility Stunts
Teri Wertman Seamstress
Luca Fortunato Asquini Unit Production Manager
Daniel Pinder Supervising Music Editor
Karen Golden Script Supervisor
Yolanda Toussieng Hair Department Head
Gary C. Bourgeois Additional Sound Re-Recording Mixer
Frank Torres Utility Stunts
Michelle Pazer ADR Editor
Lorelei David Visual Effects Assistant Editor
Kathleen Lynch Visual Effects Coordinator
Alex Jaeger Conceptual Design
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
David Rumble Assistant Location Manager
Marc Varisco Visual Effects Supervisor
Łukasz Bielan Additional Camera
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Brett C. Smith Leadman
Edward J. Protiva Set Dresser
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Peter Staubli Sound Effects Editor
Greg Steele ADR Mixer
Chris Hogan Sound Effects Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Chris Jargo Supervising ADR Editor
Nicholas Hasson Digital Intermediate Editor
Douglas S. Holgate Aerial Director of Photography
Laura Graham ADR Editor
Will Robbins Visual Effects Supervisor
Alex L. Worman Unit Publicist
Khama Matiti ADR Mixer
Des Carey Digital Intermediate Producer
Missy Papageorge Digital Intermediate Producer
Nina Lucia Associate Editor
Andrea Alunni Location Manager
Kim Marks VFX Director of Photography
Trent Broin Production Assistant
Nicolas Anastassiou Visual Effects Editor
Carolyn Tapp ADR Recordist
William Eichler Additional First Assistant Camera
Dewaldt Hicks Sculptor
John Murray Additional Editor
Dale E. Grahn Color Timer
Hubie Kerns Jr. Stunts
Jill Korengold Set Costumer
Michael Bauman Gaffer
Jim Schwalm Special Effects Coordinator
Dave McMoyler Sound Effects Editor
Michael T. Kennedy Sequence Supervisor
Newton Wimer Stunts
John Burton West Assistant Production Coordinator
Brooks P. Guyer Camera Operator
Gregory Salter Digital Compositor
Eddie Braun Stunts
Mark Powers Animation
Barbara Szeman Production Assistant
David W. Dale Actor's Assistant
David Shirk Animation
Ty Warren Production Supervisor
Robert Consing Storyboard Artist
Ben Woodworth Painter
Lawrence Decker Special Effects Technician
John M. Levin Layout
Paul Sharpe Sequence Supervisor
Dean Bailey Stunts
Dana Baker Rigging Grip
Rick Harris Key Rigging Grip
Les T. Tomita Key Grip
Heidi Fugeman Associate Producer
Susan Paley Abramson Casting Associate
Steven R. Molen Production Executive
Paul Kavanagh Lead Animator
Philip D. Morrill Assistant Sound Editor
Chris Carnel Stunts
Michael Trisler Stunts
Alex Chansky Stunts
Henry Kingi Jr. Stunt Driver
Roberta Bilé Costumer
Kimberly Covate Visual Effects Producer
Susana Inés Fattorini First Assistant Accountant
Scott Benza Animation Supervisor
Shari Hanson Visual Effects Producer
Alison E. McBryde Additional Casting
Susan Greenhow Visual Effects Production Manager
Paul Parsons Assistant Editor
Tateum Kohut Additional Sound Re-Recording Mixer
Glen Magers Electrician
Geoff Ernst Production Assistant
Jimmy Hart Stunts
Bernie Hagadorn Rigging Grip
Alastair King Conductor
Shane Brott Grip
Harry Zimmerman Additional First Assistant Camera
Bruce Richter Carpenter
Bruce Comtois Stunts
Linda Barnes Driver
Jean-Denis Haas Animation
Polly Ing Sequence Supervisor
Tom Struthers Stunts
Cesar Angobaldo Transportation Captain
Peter J. Devlin Sound Mixer
Harry Humphries Technical Advisor
Tony Negrete Assistant Sound Editor
Wade Eastwood Stunts
Brad Baker Additional Second Assistant Camera
Kevin Cerchiai Boom Operator
Thomas Wostak Lighting Technician
James Ashwill Foley Mixer
Brad Peterman First Assistant "B" Camera
Justin Sundquist Stunts
Gary Clark Painter
Vincent Joseph Flaherty Armorer
Lois DeArmond Assistant Costume Designer
Alfred E. Smithey Rigging Grip
Jay Krueger Stunts
Jon Alexander Sequence Supervisor
Joli Eberhart Executive Assistant
Rich E. Cordobes Special Effects Technician
Laura Denicke Visual Effects Coordinator
Elizabeth Finch Orchestrator
Luis Moreno Electrician
Helen Kozora Set Decoration Buyer
David Marsh Sequence Supervisor
Ryan Kautzman Software Engineer
Lisbeth Wynn-Owen Production Coordinator
Michael Powels Carpenter
Tim Scheu Set Dresser
David Ladish Set Dresser
Jack Jay Reece Driver
Stephen Lotwis Music Editor
Kevin Brown Lighting Technician
Denise Morgan McGrath Production Accountant
James Carson Production Illustrator
Steve Braggs Visual Effects Technical Director
Fred Apolito Propmaker
Donald D. Davidson Electrician
Peter McKernan Pilot
Robert West Production Coordinator
Allan Padelford Stunts
Thomas M. Dangcil Electrician
Scott Barnes Lighting Programmer
Randy Fitzgerald Rigging Grip
Michael J. Schwartz Electrician
Chuck Martinez Driver
Larry Nielsen First Assistant Camera
Douglas Dean III Second Unit First Assistant Director
Melissa Barker Stunts
Heather Wusterbarth Set Production Assistant
David Paris Pilot
Darrell Dubovsky Driver
Travis Craven Sculptor
Lou Kleinman Foley Editor
Adam Kimmerlin Assistant Editor
Chris Pavlu Electrician
Aric Lasher Set Designer
Nancy Collini Key Costumer
Hayden Landis Supervising Technical Director
Matthew Jerome Set Costumer
Ladd McIntosh Orchestrator
Gary Burritt Negative Cutter
Brycen Counts Utility Stunts
Frédéric North Pilot
Simon Cassels Title Designer
Anthea Strangis Second Assistant Accountant
James Thatcher Musician
Todd Avery Loader
Dutch Merrick Props
Jason Roberts Additional Second Assistant Director
Sue Smith Assistant Production Coordinator
Craig Scagnetti Lighting Technician
Richard Epper Stunts
Jeff Sutherland Digital Compositor
Tim Gibbons Digital Compositor
Audie Aragon Grip
Rocco Francesco Paolone Painter
Gil Amaral Transportation Coordinator
Karin Silvestri Stunts
Christine Globke Saric Casting
Tony Olivieri Additional First Assistant Camera
Kevin Berlandi Production Assistant
George Stevens Visual Effects
Michael Piotrowski Utility Sound
Clay Duncan Additional Music
Clay Duncan Music Arranger
Christopher Weippert Driver
Don Selsor Grip
David James Sculptor
Jae Cheol Hong Creature Technical Director
Jonathan Leary Rigging Grip
Peggy Pere Aerial Coordinator
Travis Huffman Propmaker
Wendy Kutzner Second Assistant Accountant
Mike Wever Special Effects Technician
Stephen Kennedy Digital Compositor
Carrie Holecek Digital Intermediate
Scott Bauer Assistant Property Master
Kevin Scott Animation
Dena Fayne Hairstylist
Eric Gotthelf ADR Mixer
Michael T. Travers Best Boy Grip
Paul Luna Animation
Bob Marrocco Utility Stunts
Tyler Vogt Stunt Double
Jason Selsor Grip
Joseph Magazenni Art Department Assistant
Pedram Pezeshkan Greensman
Doug Hyun Still Photographer
Michael Casey Set Dressing Artist
Michael Randolph Craft Service
Shane Nolan Stand In
Candace Wells Transportation Captain
John Placencia Video Assist Operator
Beverly Barritt Researcher
Les Bernstien Visual Effects
Dan Sharp Sound Recordist
Chandler Vinar Swing
Rachel Bolt Musician
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Michael B. Johnson Stunts
Yvonne S. Moriarty Orchestrator
Heather Cairncross Playback Singer
Jesse Noel Special Effects Technician
Scott Hosfeld Musician
Maureen O'Heron Costumer
Michael Nie Camera Production Assistant
Sarah Goller Set Production Assistant
Bill Eyler Digital Compositor
Tony Bohorquez Modeling
Jeremy Selsor Rigging Grip
Charles Grisham Stunts
Mike Bonnaud Assistant Chief Lighting Technician
John Steckert Travel Coordinator
Steven Ladish Set Dresser
Von Varga Boom Operator
Kevin Derr Stunts
Paolo Tiberti Key Grip
Mark Harper Stunts
H. Barclay Aaris Special Effects
Andy Wong Animation
Brian Connor Digital Compositor
Chris Jones Special Effects Technician
Christopher A. Suarez Special Effects Technician
Glen Purdy Grip
Brian Hite Stunts
Eric Frazier Stunts
Akihito Ikeda Special Effects Makeup Artist
Maria Battle Campbell Second Assistant Director
Michael Dzialowski Second Assistant Camera
Kimberley Kirkpatrick Makeup Artist
David Calvert-Jones Pilot
Coleen Aiello First Assistant Accountant
Eric Matuschek Stunts
Seung-Hun Lee Creature Technical Director
Pascale Ville Digital Compositor
David Gottlieb Digital Compositor
Jay Rennie Animation
John Zdankiewicz Animation
Derrick Carlin Animation
Brent Heyning Modeling
Brian Gernand Modelling Supervisor
Carol Bauman Modeling
Sara Docksey Set Production Assistant
Wesley Mandell Animation
Brad Irvin Electrician
David Krudis Payroll Accountant
Bob McGovern Stunt Double
Rachel Wells Lighting Technician
Rachel Wells Electrician
Kenneth Pratt Production Assistant
Jessica Laszlo Digital Compositor
Don Crawford Digital Compositor
Ken Sjogren Digital Compositor
Heather Hoyland Digital Compositor
Robert Baek Additional Second Assistant Camera
Adrian Jebef Assistant Camera
Tyler Elliott Assistant Location Manager
Jim Landis Assistant Property Master
Glenn Forbes Assistant Property Master
Chela Fiorini Assistant Property Master
Bea S. Rembeczky Actor's Assistant
John Hinterlong Craft Service
Michael Coady Driver
Jim Oge Jr. Driver
Alex Strand Driver
Doug Wright Driver
Ryan Huston Electrician
Meghan Kelly Extras Casting
Mariann H.W. Lee Extras Casting
Marilyn Sommer Digital Intermediate
Luciano Teolis First Assistant Camera
Jane Fitts Graphic Designer
James Brownlee Grip
Daisuke Dice Miyake Grip
Dave Daniels Location Assistant
Sandi Rowden Makeup Artist
Jai Meghan Music Arranger
Dylan Carter Online Editor
Kevin Stermer Post Production Assistant
Susan Alcott Production Assistant
David Artushin Production Assistant
Alex Fields Production Assistant
Graham Geraghty Production Assistant
Amy Glenn Production Assistant
Robert Hampton Production Assistant
Jason E. Hatfield Production Assistant
Jay Herrion Production Assistant
Benjamin Jackendoff Production Assistant
Gary A. Martin Production Assistant
Corey Mayne Production Assistant
Jonah Rafal Production Assistant
Jeff Schultz Production Assistant
Nasrollah Sekandari Production Assistant
Dennis Meyer Production Assistant
Jim Nabti Production Assistant
Mario Passera Production Assistant
Lauren Suarez Production Secretary
Joseph McGovern Propmaker
Chris 'Shorty' Short Propmaker
Jim Chizmar Rigging Grip
Mike Morales Rigging Grip
Chuck Turner Rigging Grip
Jennifer Salada Second Assistant Accountant
Richard Masino Second Assistant "A" Camera
Paul Domick Second Second Assistant Director
Xavier Corby Set Dresser
George Hess Set Dresser
Tyler Kettenburg Set Dresser
Kimberley Rosenberg Set Dressing Buyer
Chad Saxton Set Production Assistant
Oorala Yamada Set Production Assistant
Pierre Maurer Special Effects
Pierre Maurer Modeling
Richard Schwalm Special Effects
Ted Allen Special Effects Technician
Ryan Amborn Special Effects Technician
Joseph Livolsi Special Effects Technician
Ken Mieding Special Effects Technician
Casey D. Noel Special Effects Technician
Ray L. Wilkerson Special Effects Technician
Ginger Anglin-Cervantes Special Effects Makeup Artist
Caleb Schneider Special Effects Makeup Artist
Ivan Bates Stunts
Tom Erickson Stunts
Barbara Anne Klein Stunts
Tony Lazzara Stunts
Brock Little Stunts
Fred Usher Stunts
Jovanna Vitiello Stunts
Shelly Ward Stunts
Astrid Walti Stunts
Ty Williams Stunts
Kurtis Sanders Stunts
Tom Mohan Driver
Bill Neckrock Driver
Michael Lori 3D Tracking Layout
Derek Milner Color Timer
Dorne Huebler Compositing Supervisor
Mark Alan Loso Compositor
Karin Derlich Creature Technical Director
Grantland Gears Digital Compositor
Pamela Hobbs Matte Painter
Todd Fellows Modeling
Dave Fogler Modeling
Kendra Boardman Production Assistant
Nathan Fleming Production Assistant
Shane O'Connor Production Assistant
Doug Sutton Sequence Supervisor
Ryan Mayeda Visual Effects Coordinator
Emma McGuinness Executive Visual Effects Producer
Tom Harper Stunts
Christopher Reichel Digital Intermediate Assistant
Robyn Goldman Assistant Makeup Artist
Choel Evans Swing
Jimmy Tom Additional Colorist
George Flores Sound Mixer
Rick Miller Stunts






















ikwilfilmskijken © 2022