The Italian Job (2003)

Actie, Misdaad
Meesterdief Charlie Croker en zijn mentor, de kluiskraker John Bridger, bereiden hun laatste klus voor: 35 miljoen dollar aan goudstaven uit een Italiaans palazzo. Maar één van de bendeleden gaat er met de buit vandoor en laat hen voor dood achter. Samen met Stella, de dochter van John Bridger en kluis-expert, smeden ze een plan om hun goud terug te stelen in Los Angeles.

The Italian Job Film Info

Score: 6.772/10 van 5343 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-05-30
Lengte: 110 Minuut / 1:50
Regisseur: F. Gary Gray
Schrijvers Donna Powers, Wayne Powers.
Productie Studios: De Line Pictures, Working Title Films, Mestiere Cinema
Productie Land: France, Italy, United Kingdom, United States of America


The Italian Job Trailer


Mark Wahlberg
als Charlie Croker
Charlize Theron
als Stella Bridger
Edward Norton
als Steve
Jason Statham
als Handsome Rob
Seth Green
als Lyle
Yasiin Bey
als Left Ear
Donald Sutherland
als John Bridger
Boris Lee Krutonog
als Yevhen
Franky G
als Wrench
Gawtti
als Skinny Pete
Olek Krupa
als Mashkov
Melanie Jayne
als Skinny Pete's Girl
Kobra Devoux
als Pete's Guard
Oscar Nunez
als Security Guard
Fausto Callegarini
als Italian Guard
Stefano Petronelli
als Garbageman
Fabio Scarpa
als Garbageman
Cristiano Bonora
als Garbageman
Tiberio Greco
als Garbageman
Mary Portser
als Stella's Receptionist
Gregory Scott Cummins
als Ukranian
Scott Adsit
als Actor Rehearsing In Car
Kelly Brook
als Lyle's Girlfriend
Erik Walker
als Bully
Jimmy Shubert
als First Detective
Tammi Cubilette
als Second Detective
Simon Rhee
als Armored Truck Guard
Joel Homan
als Young Charlie
Julie Costello
als Becky
Marty Ryan
als ATSAC Supervisor
Aaron Speiser
als Danielson
Thomas Alexander
als Vance
Martin Morales
als Valet
Frank Nyi
als ATSAC Employee
Merritt Yohnka
als Gold Truck Driver
Ryan B. Adams
als Metro Conductor
John Alden
als Motorcycle Guard
Gloria O'Brien
als Handsome Rob's Policewoman
F. Gary Gray Director
Richard Francis-Bruce Editor
James Dyer Executive Producer
Guido Cerasuolo Line Producer
Sheila Jaffe Casting
Donald De Line Producer
Tim Bevan Executive Producer
Wally Pfister Director of Photography
Christopher Rouse Editor
Donna Powers Screenplay
Eric Fellner Executive Producer
Charles Wood Production Design
Wendy Japhet Executive Producer
Paul Carrera First Assistant Editor
Lynsey Shmukler Jones Associate Producer
James Dyer Unit Production Manager
Darlene Salinas Set Decoration
Tiziano Casanova First Assistant Camera
Doug J. Meerdink Art Direction
Brooks P. Guyer Camera Operator
Fran Allgood Set Costumer
T.J. Lindgren Additional Music
John Casey Costume Supervisor
Enzo Angileri Hairstylist
Bill Cleavelin Stand In
Andrea Bari Standby Painter
Claudette Barius Still Photographer
Sterfon Demings Hair Designer
Christalee Makeup Artist
Sandro Ercolini Painter
P. Scott Sakamoto Steadicam Operator
Markus Kurtz CG Supervisor
John Dietrick Post Production Assistant
Mark Zuelzke Art Direction
Michael Diersing Construction Coordinator
Craig Byrom Carpenter
Stefano Corridori Special Effects Coordinator
Shawn Wallbridge Systems Administrators & Support
Jon Billington Assistant Art Director
Chris Arnold Driver
Kiki Morris Post Production Supervisor
Robert Lucas Leadman
James R. Bayliss Set Designer
Richard Cody Craft Service
Jerry Brooks Propmaker
Hunter Lee Soik Set Production Assistant
Beth Bajuk Art Department Coordinator
Al Cerullo Helicopter Camera
Denise Pizzini Set Decoration
Andrea Jackson Key Hair Stylist
Michael Shand CGI Supervisor
Katherine Dorrer Location Scout
Kenny Bates Stunt Coordinator
Robin Lynn Bonaccorsi Stunts
Scott E. Handt Construction Foreman
Enrico Ballarin Production Manager
Alan Meyerson Scoring Mixer
Michael Kamper Sound Effects Editor
Mark P. Stoeckinger Supervising Sound Editor
Rich Bennetti Transportation Co-Captain
Billy Arrowood Location Manager
Cristiano Giavedoni Gaffer
Tish Johnson Production Accountant
B. Ted Deiker Production Coordinator
Antonio Corridori Special Effects Supervisor
Hanoi De La Paz Lighting Technician
Fernando Ascani Sound Mixer
Jason Booth Digital Compositors
Alessandro Ongaro Technical Supervisor
Jim Passon Color Timer
Bryan Bowen Sound Editor
Scott Harper Visual Effects
Dean Bailey Utility Stunts
Kevin Cadwallader Electrician
Matthew J. Birch Production Supervisor
Shane Brott Video Assist Operator
Shane Greedy Transportation Captain
Scott Anderson Visual Effects Editor
Thomas A. Carlson Music Editor
Charlie McIntyre Rigging Gaffer
Jeff Bowler Thanks
Elizabeth Finch Orchestrator
Mark Fitzgerald Additional Editing
Laura Cappato Unit Manager
Tim Alatorre Rigging Grip
Kathy Nelson Music Supervisor
Cid Swank Unit Publicist
Alex Corven Caronia Assistant Director
Meg Morman Casting Associate
Sarah Coatts Visual Effects Producer
Raul A. Bruce Boom Operator
Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Supervisor
Rebecca Robertson Script Supervisor
Fred Burke Foley
Douglas B. Arnold Production Sound Mixer
Geoffrey Baumann Visual Effects Coordinator
Matt Broeska 3D Supervisor
Julianne Jordan Music Supervisor
Christine Orth Key Costumer
Doug Metzger First Assistant Director
Barbara Harris ADR Voice Casting
Tiziana Kinkela Casting Assistant
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Mike Szakmeister Supervising Dialogue Editor
Pete Romano Underwater Director of Photography
David Pearlberg Dolly Grip
Tammy Fearing ADR Editor
Michael A. Belgrave Set Dresser
Garson Yu Title Designer
Eileen Kastner-Delago Key Makeup Artist
Rick Chavez Assistant Property Master
Gretel Twombly Assistant Production Coordinator
Catherine Buyse Dian Wardrobe Supervisor
Marco Zanon Third Assistant Director
Christopher T. Welch Supervising ADR Editor
Daniel C. McFadden Camera Loader
Brian Steward Second Assistant Director
Victor Ray Ennis Assistant Sound Editor
George Doering Musician
Gail Carroll-Coe Utility Sound
Richard Mall Key Grip
Stefano Dalla Lana Assistant Production Manager
Jeff Andrus Grip
Cory Geryak Chief Lighting Technician
Lynn Johnson Set Medic
Frank Fleming Sound Recordist
John Powell Original Music Composer
Mark Gordon Dialogue Editor
Daniel Bacciu Property Master
Donald Mowat Makeup Artist
Holly Davis Costumer
Doreen Austria Graphic Designer
Randy Singer Foley Mixer
Dave Jacobs Visual Effects Production Assistant
Robin Harlan Foley Artist
Kenny Bates Second Unit Director
Chris Buchinsky Storyboard Artist
Timothy R. Price Second Second Assistant Director
Chris Navarro ADR Recordist
Christopher 'Critter' Antonucci Stunt Double
Bob Baron ADR Mixer
Bart Barber Special Effects Technician
Mitchell Dean Stunt Driver
Kent Demaine Creative Director
Sean Devereaux Visual Effects Compositor
Giovanni Andreotta Second Assistant Camera
Chris Baugh Assistant Location Manager
Cristiano Sergioli Camera Truck
Pete Anthony Conductor
Liza Richardson Music Consultant
Kyra Kowasic Art Department Production Assistant
Jeffrey A. Johnson Best Boy Grip
Andrew Gose Production Executive
Anna Bradley Extras Casting Assistant
Laura J. Fox First Assistant Accountant
Geneviere Anderson Production Assistant
Nicola Catullo Location Assistant
Jennifer Spenelli Assistant Editor
Thomas Crawford Second Company Grip
Rino Bonavita Assistant Accountant
Matteo Carlesimo Focus Puller
Jennifer Bender Extras Casting
Claas Henke Compositing Supervisor
Claudia Cimmino Production Secretary
John Hakala Technical Advisor
Michael Eaves Digital Intermediate Colorist
Matteo Gottardis Location Production Assistant
Larry Sushinski Assistant Chief Lighting Technician
David Hickey Payroll Accountant
Kristine Bochum Second Assistant Accountant
Tatjana Bozinovski Rotoscoping Artist
Greg Baldi Assistant Camera
Hilda Saffari Digital Intermediate Producer
Sarah Ogletree Post Production Coordinator
Blake Pike Key Rigging Grip
Glen Davis Dolly Grip
Paul Giorgi Accountant
Matt Kennedy Additional Second Assistant Camera
Fabrizio Cerato Assistant Unit Manager
Nicola Marzano Key Set Production Assistant
Ty Williams Stunts
Wayne Powers Screenplay
Donna Evans Stunts
Jeannie Epper Stunts
Monica Staggs Stunt Double
Lisa Dempsey Stunts
Kurt Bryant Stunt Coordinator
Bob Minor Stunts
Eugene Collier Stunts
Barbara Anne Klein Stunts
Rick Avery Stunts
Shauna Duggins Stunts
Troy Robinson Stunts
Alexander Witt Second Unit Director
Henry Kingi Stunts
Laura Albert Stunts
Eliza Coleman Stunts
Doug Coleman Stunts
Richard Epper Stunts
Laurie Creach Stunts
Clay Cullen Stunts
Tim A. Davison Stunts
Eddie Fiola Stunts
Kathy Jarvis Stunts
Shawn Patrick Lane Stunts
Jimmy Ortega Stunts
Alessandro Novelli Stunts
Jimmy Romano Stunts
Scotty Richards Stunts
Erik Stabenau Stunts
Monica Staggs Stunts
Vladimir Tevlovski Stunts
Ted Barba Stunt Driver
Kevin Beard Stunts
Bobby Burns Stunts
Anthony Cecere Stunts
Nicola C. Hindshaw Stunts
Rick Miller Stunts
Sharon Swainson Stunts
Paul E. Short Stunts
Jason Ybarra Stunts
Keith Woulard Stunts
Rex Reddick Stunts
Denney Pierce Stunts
Scott Waugh Stunts
Danny Epper Stunts
Steve Kelso Stunts
Gloria O'Brien Stunts
Gene Hartline Stunts
Joey Box Stunt Double
Mark Bridges Costume Designer
Troy Kennedy Martin Original Film Writer






















ikwilfilmskijken © 2024