The Last Samurai (2003)

Drama, Actie, Oorlog
Een veteraan uit de Amerikaanse indianenoorlogen, kapitein Nathan Algren, arriveert in Japan in 1876, om de soldaten van Keizer Meiji te trainen voor een gevecht tegen samurai die in opstand zijn gekomen.

The Last Samurai Film Info

Score: 7.561/10 van 5889 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-12-05
Lengte: 154 Minuut / 2:34
Regisseur: Edward Zwick
Schrijvers John Logan, Edward Zwick, Marshall Herskovitz.
Productie Studios: Cruise/Wagner Productions, Warner Bros. Pictures, Bedford Falls Productions, Radar Pictures
Productie Land: Japan, United States of America, New Zealand


The Last Samurai Trailer


Tom Cruise
als Nathan Algren
Ken Watanabe
als Moritsugu Katsumoto
Timothy Spall
als Simon Graham
Tony Goldwyn
als Colonel Bagley
Hiroyuki Sanada
als Ujio
Koyuki
als Taka
Shin Koyamada
als Nobutada
Billy Connolly
als Zebulon Gant
Togo Igawa
als General Hasegawa
Shichinosuke Nakamura
als Emperor Meiji
Masato Harada
als Omura
William Atherton
als Winchester Rep
Chad Lindberg
als Winchester Rep Assistant
Scott Wilson
als Ambassador Swanbeck
Ray Godshall Sr.
als Convention Hall Attendee
Masashi Odate
als Omura's Companion
John Koyama
als Omura's Bodyguard
Satoshi Nikaido
als N.C.O.
Shintaro Wada
als Young Recruit
Shun Sugata
als Nakao
Sosuke Ikematsu
als Higen
Aoi Minato
als Magojiro
Seizô Fukumoto
als Silent Samurai
Shoji Yoshihara
als Sword Master
Kosaburo Nomura IV
als Kyogen Player #1
Takashi Noguchi
als Kyogen Player #2
Noguchi Takayuki
als Kyogen Player #3
Sven Toorvald
als Omura's Secretary
Yuki Matsuzaki
als Soldier in Street #1
Mitsuyuki Oishi
als Soldier in Street #2
Jiro Wada
als Soldier in Street #3
Hiroshi Watanabe
als Guard
Yusuke Myochin
als Sword Master's Assistant
Hiroaki Amano
als Samurai Ensemble
Kenta Daibo
als Samurai Ensemble
Koji Fujii
als Samurai Ensemble
Makoto Hashiba
als Samurai Ensemble
Shimpei Horinouchi
als Samurai Ensemble
Takashi Kora
als Samurai Ensemble
Shane Kosugi
als Samurai Ensemble
Takeshi Maya
als Samurai Ensemble
Seiji Morita
als Samurai Ensemble
Lee Murayama
als Samurai Ensemble
Takeru Shimizu
als Samurai Ensemble
Shinji Suzuki
als Samurai Ensemble
Hisao Takeda
als Samurai Ensemble
Ryoichiro Yonekura
als Samurai Ensemble
Ryoichi Noguchi
als Samurai Ensemble
Hans Zimmer Original Music Composer
Tom Cruise Producer
Victoria Thomas Casting
John Logan Screenplay
John Logan Story
Ngila Dickson Costume Design
John Toll Director of Photography
Steven Rosenblum Editor
Charles Mulvehill Executive Producer
Charles Mulvehill Unit Production Manager
Lilly Kilvert Production Design
Gretchen Rau Set Decoration
Michael Doven Associate Producer
Jess Gonchor Art Direction
Bob Beher Foley Editor
Edward Zwick Screenplay
Edward Zwick Director
Edward Zwick Producer
Marshall Herskovitz Screenplay
Marshall Herskovitz Producer
Paula Wagner Producer
Scott Kroopf Producer
Tom Engelman Producer
Victor Du Bois Editor
Ted Field Executive Producer
Richard Solomon Executive Producer
Vincent Ward Executive Producer
Anna MacKenzie ADR Editor
Dino Dimuro Sound Editor
Paul Flinchbaugh Assistant Sound Editor
Robert Deschaine ADR Mixer
Kim Sinclair Art Direction
Christopher Burian-Mohr Supervising Art Director
Christopher Assells Sound Editor
Mark P. Stoeckinger Supervising Sound Editor
William Mesa Visual Effects Supervisor
Romulo Adriano Jr. Visual Effects Coordinator
Charleen Richards ADR Mixer
Caitlin McKenna ADR Editor
Marc Streitenfeld Music Editor
Kathy Lucas Assistant Set Decoration
Patrick Cassidy Leadman
Kevin De La Noy Unit Production Manager
Neil Kirkland Construction Coordinator
Gunner Ashford Armorer
Jeffrey White Visual Effects Producer
Nerses Gezalyan Foley Mixer
James Moriana Foley Artist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Don Coufal Boom Operator
Kenny Myers Key Makeup Artist
Terry Baliel Key Hair Stylist
Michael Kamper Sound Designer
Philip Thomas Set Designer
Ben Wilkins Sound Editor
Graham Larson Post Production Supervisor
Graham Larson Associate Producer
Yōko Narahashi Associate Producer
Mitchell E. Dauterive Production Supervisor
John Roesch Foley Artist
Anne Bruning Production Supervisor
Lois Burwell Makeup Designer
Bob Buck Costume Coordinator
Paul J. Lombardi Special Effects Supervisor
Alan Rankin Sound Editor
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Jon Title Sound Designer
Jayne-Ann Tenggren Script Supervisor
Tim Crosbie VFX Supervisor
David James Still Photographer
Victor Ray Ennis First Assistant Sound Editor
George Macri Visual Effects Producer
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Peter McCaffrey Steadicam Operator
Peter McCaffrey "B" Camera Operator
Peter C. Clarke Assistant Property Master
Alyson Dee Moore Foley Artist
Michelle Pazer ADR Editor
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Tina Harrelson Makeup Artist
Calum McFarlane "D" Camera Operator
Darrin Keough "C" Camera Operator
Frank Smathers Foley Editor
Greg Steele ADR Mixer
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Kerry Dean Williams Supervising ADR Editor
Thomas Boland Visual Effects Producer
Neil Greenberg Visual Effects Editor
Elizabeth Flaherty Assistant Art Director
David Gulick Property Master
Bruce Tanis Sound Editor
Cynthia E. Thornton Associate Editor
Charles Harrington Location Manager
David A. Cohen Dialogue Editor
Mike Thomas "A" Camera Operator
Terry Jarvis Wigmaker
Lil Heyman Production Coordinator
Richard Snell Makeup Artist
Janice Alexander Hair Department Head
Sam Storey Set Designer
Carol Pershing Hairstylist
Cedar Valentine Art Department Coordinator
Kimberley Spiteri Hairstylist
Colleen LaBaff Hairstylist
Dan Romero Transportation Coordinator
Michael Smale Set Designer
Mary Jo Lang Foley Mixer
Michael Sean Ryan Transportation Captain
Kelly Oxford ADR Editor
Jeff Wexler Production Sound Mixer
Tommy Klines First Assistant "B" Camera
Allen Kupetsky Second Assistant Director
Kendall Errair Costumer
Michael Miller ADR Mixer
Karen Asano-Myers Hairstylist
Nilo Otero First Assistant Director
Jenny Hicks Assistant Editor
Richard Lacy First Assistant "D" Camera
David Nichols Key Grip
Alan Meyerson Scoring Mixer
Christopher Glass Storyboard Artist
Gary Hill Rigging Gaffer
Conor O'Sullivan Prosthetic Supervisor
Jill Soper Assistant Production Coordinator
Craig S. Jaeger Foley Supervisor
Mo Henry Negative Cutter
Parker Swanson Assistant Property Master
Vic Cuccia Transportation Captain
Ken Ryan Production Accountant
Mick Morris Gaffer
Michael Taylor Video Assist Operator
Iain Mathieson Best Boy Electric
Pablo Prietto Assistant Editor
Jay Munro Best Boy Grip
Brett McDowell Dolly Grip
Kyoko Kageyama Production Supervisor
Penny Lee Hallin Assistant Editor
Lori A. Lopes Set Decoration
Greg Nelson Makeup Artist
John Bonnin Libra Head Technician
Jeff Pelton Second Assistant "A" Camera
Nick Powell Stunt Coordinator
Chris Toll First Assistant "A" Camera
Maggie Elliott Makeup Artist
Nobuyuki Obikane Stunts
Hiroki Takano Stunts
Brett Matthews First Assistant "C" Camera
Mayda Renizzi-Holt Assistant Accountant
Paul Reddin Rigging Grip
J.C. Brown Graphic Designer
Louise Williams Second Assistant "B" Camera






















ikwilfilmskijken © 2022