The Martian (2015)

Drama, Avontuur, Sciencefiction
Zes dagen geleden werd astronaut Mark Watney een van de eerste mensen die een voet op Mars zette. Nu is hij er zeker van dat hij de eerste zal zijn die er zal sterven. Na een zandstorm blijft hij alleen achter.

The Martian Film Info

Score: 7.685/10 van 19224 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-09-30
Lengte: 142 Minuut / 2:22
Regisseur: Ridley Scott
Schrijver: Drew Goddard
Productie Studios: Scott Free Productions, Genre Films, TSG Entertainment, 20th Century Fox
Productie Land: United Kingdom, United States of America


The Martian Trailer


Matt Damon
als Mark Watney
Jessica Chastain
als Melissa Lewis
Kristen Wiig
als Annie Montrose
Jeff Daniels
als Teddy Sanders
Michael Peña
als Rick Martinez
Kate Mara
als Beth Johanssen
Sean Bean
als Mitch Henderson
Sebastian Stan
als Chris Beck
Aksel Hennie
als Alex Vogel
Chiwetel Ejiofor
als Vincent Kapoor
Donald Glover
als Rich Purnell
Benedict Wong
als Bruce Ng
Mackenzie Davis
als Mindy Park
Naomi Scott
als Ryoko
Nick Mohammed
als Tim Grimes
陳數
als Zhu Tao
高雄
als Guo Ming
Enzo Cilenti
als Mike Watkins
Jonathan Aris
als Brendan Hatch
Gruffudd Glyn
als Jack
Geoffrey Thomas
als U.S. President
Yang Haiwen
als Chinese Flight Director
Narantsogt Tsogtsaikhan
als Wen Jiang
Brian Caspe
als Timer Controller
Szonja Oroszlán
als Launch Control
Mark O'Neal
als Guidance
Karen Gagnon
als Reporter 2
Lili Bordán
als Blair
Nikolett Barabas
als Reporter 1
Dilyana Bouklieva
als Police Woman
Björn Freiberg
als Nasa Staff Member
James Fred Harkins Jr.
als Pathfinder Developer
Sam Spruell
als NASA Psychologist
Matt Devere
als Satcon
Mike Kelly
als Launcher Interface
Greg De Cuir
als Capcom
Peter Linka
als Telemetry
Declan Hannigan
als Comms
Peter Schueller
als NASA Break Room Worker
Waleska Latorre
als Vincent's Secretary
Frederik Pleitgen
als CNN Reporter
Charlie Gardner
als Robert Lewis
Nóra Lili Hörich
als Vogel's Wife
Kamilla Fátyol
als Marissa Martinez
Yang Liu
als Chinese Translator
Richard Rifkin
als JPL Store Man
Nicholas Wittman
als JPL White Room Worker
Ben O'Brien
als JPL Pathfinder Team
Scott Alexander Young
als JPL Pathfinder Team
Jason Ryan
als JPL Pathfinder Team
James Dougherty
als JPL Pathfinder Team
Xue Xuxing
als Ming's Secretary
Balázs Medveczky
als JPL White Room Worker
Dora Endre
als Receptionist
John Marzano Helicopter Camera
Simon Kinberg Producer
Andy Weir Novel
Drew Goddard Screenplay
Ridley Scott Director
Ridley Scott Producer
Rachael Tate Dialogue Editor
Michael Schaefer Producer
Nina Gold Casting
Janty Yates Costume Design
Mark Huffam Producer
Carmen Cuba Casting
Mónika Esztán Art Direction
Matt Wynne Art Direction
Zsolt Csutak Casting
Stefan Speth Art Direction
Zoltán Horváth Set Decoration
Phil Sims Art Direction
Celia Bobak Set Decoration
Robert Cowper Art Direction
Pietro Scalia Editor
Arthur Max Production Design
Tony Lewis Music Editor
László Bille Camera Operator
Daniele Massaccesi Camera Operator
Paul Carlin Digital Intermediate
Imre Juhász Camera Operator
Todd Kleparski Digital Intermediate
Dariusz Wolski Director of Photography
Sarah Robinson Costume Supervisor
Gábor Homonnay Costume Supervisor
Peter Mountain Still Photographer
Zsofia Laczko Seamstress
Tina Earnshaw Hair Designer
Dale Newton Animation Supervisor
Marc Homes Supervising Art Director
Éva Zöld Art Department Coordinator
Gergely Rieger Assistant Art Director
Shira Hockman Assistant Art Director
Dan Clay Researcher
Louis Paré CG Supervisor
Daniel Matley Visual Effects Producer
Priyanka Balasubramania Visual Effects Producer
Paula Pope Visual Effects Producer
Anders Langlands Visual Effects Supervisor
Zoltán Harányi Carpenter
Will Newton Assistant Art Director
Tim Maxwell Sound Recordist
Michael Mooney Assistant Costume Designer
Richard Sale Assistant Costume Designer
Jana Carboni Makeup Artist
Sara Bennett Visual Effects Supervisor
Bea Merkovits Assistant Costume Designer
Móni Csomós Makeup Artist
Fausto Appiolaza VFX Production Coordinator
Barrie Hemsley Visual Effects Producer
Nina Fallon Visual Effects Producer
Clare Norman Visual Effects Producer
Mohen Leo Visual Effects Supervisor
Neil Corbould Special Effects Supervisor
Nicolas Hernandez CG Supervisor
Annamária Orosz Assistant Art Director
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Clare Heneghan Visual Effects Producer
Justin Cornish Visual Effects Supervisor
Alastair King Orchestrator
Maralyn Sherman Key Hair Stylist
Martin Waters CG Supervisor
Brooke Lyndon-Stanford Visual Effects Supervisor
Norbert Alte Fieszl Carpenter
James D. Fleming VFX Supervisor
Tim Ledbury Visual Effects Supervisor
Rita Balla Makeup Artist
Wittney Horton Casting Associate
Gourdal Sebastien CG Supervisor
Richard Stammers Visual Effects Supervisor
David Butterworth Orchestrator
Alex Rouse Wigmaker
Péter Behan Armorer
Mark Carr VFX Editor
Oliver Tarney Supervising Sound Editor
Chris Lawrence Visual Effects Supervisor
Jason Knox-Johnston Art Direction
László Rajk Art Direction
Matt Sims Assistant Art Director
Michael Fentum Sound Designer
Oliver Tarney Sound Designer
Steven Warner Special Effects Supervisor
Rhys Ifan Assistant Art Director
James Harrison Sound Effects Editor
Theo Park Casting Associate
Tina Earnshaw Makeup Designer
Lizzie Pritchard Script Supervisor
Julian White Gaffer
Krisztián Paluch Gaffer
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Yang Liang Stunts
Mac Ruth Production Sound Mixer
Mark Taylor Sound Re-Recording Mixer
Jonathan Houlding Art Direction
Mátyás Szakonyi Greensman
László Móré Modeling
Gabor Meszaros Prop Maker
John Halls Prop Maker
Luke Scott Second Unit Director
Gabor Papp Set Dresser
Gergö Bajczár Special Effects Assistant
Csilla Blake-Horváth Hair Supervisor
Ildikó Makk Hairstylist
Attila Ferenczi 3D Modeller
Attila Illés Art Department Assistant
Zsolt Tarnok Assistant Art Director
Tamás Gál Assistant Production Manager
Nimrod Hajdu Assistant Property Master
Jon Colson Greensman
Márk Langfeld Greensman
Fuad Khalil Production Manager
Chris 'Flimsy' Howes Set Designer
Tamás Gál Set Dresser
Huw Arthur Standby Art Director
Tracey Wilson Storyboard Artist
György Mihályi Second Assistant Sound
Attila Deák Modeling
Diala Al Raie Production Supervisor
Emlyn Singleton Musician
Amy Arce Producer's Assistant
Iván Pohárnok Makeup Effects
Emma J. Slater Makeup Artist
Steve Burg Concept Artist
Ray Barrett Construction Manager
Gábor Hankó Modeling
Magdi Kondorosi Property Buyer
Harry Gregson-Williams Musician
Caroline Dale Musician
Mohammad Kloob Assistant Director
Tamas Gelei Prop Maker
Gergely Kajdi Greensman
Csaba Bagossy Special Effects Coordinator
Andrea King Foley Artist
Lee Oliver Concept Artist
Máté Herjeczki Construction Coordinator
Akos Menyhart Construction Manager
Alex Bowens Draughtsman
Béla Bagota Second Assistant Director
Benjamin McCulloch ADR Recordist
Adam Goodman Line Producer
Gabriella Németh Hairstylist
Balázs Kovács Construction Manager
Miklós Tóth Production Manager
Andrew Ainscow Props
Drew Goddard Executive Producer
Samy Keilani Co-Art Director
Kamen Anev Concept Artist
Dániel Miklós Modeling
Zita Galántai Modeling
Tibor Gaál Set Dresser
József Kiss Construction Manager
Petra Balogh Draughtsman
Sam Perez Special Effects Assistant
Declan O'Donnell Special Effects Technician
Rachael Tate ADR Supervisor
Szilvia Varró Assistant Makeup Artist
Oliver Hodge Art Direction
Konstantin Legat Prop Maker
Torma Zoltán Prop Maker
Tamás Vass Additional Second Assistant Director
Anna Krawczyk Special Effects Manager
Noah Meddings Special Effects Technician
Szilard Gergely Special Effects Technician
Ben Chick Foley Recordist
Chris Worsey Musician
Mark Berrow Musician
Csilla Blake-Horváth Makeup Supervisor
Jane Oginsky Makeup Artist
Hannah Quinn First Assistant Director
Istvan Muranyi Prop Maker
Balazs Pelcz Sculptor
Nigel Nixon Special Effects
Charlie Pedersen Special Effects Technician
Rajmund Gál Special Effects Technician
Boguslav Kostecki Musician
Cathy Thompson Musician
Teresa Kelly Associate Producer
Rick Marr Vehicles Wrangler
Balázs Rozgonyi 24 Frame Playback
Vera Janisch Assistant Director
Mátyás Vándor Assistant Production Manager
Orsolya Maza Draughtsman
Tamás Péter Chipie Third Assistant Director
Gergely Glovotz Special Effects Technician
Jack Stew Foley Artist
Daniel Bhattacharya Musician
Andy Parker Musician
Zoltán Tóth Construction Manager
Gábor Gajdos First Assistant Director
Bálint Diószegi Set Dresser
Chris Motjuoadi Special Effects Technician
Mark Taylor Sound Effects Editor
Bruce White Musician
Csaba Mitku Props
Ferenc Brandenburg Set Dresser
Roger Linley Musician
Viktor Bakos Set Dresser
Florin Daniel Catrinoiu Special Effects Technician
Martin Tillman Musician
Rachel Bolt Musician
Adam Mendez Foley Mixer
David Lale Musician
Gergely Álmos Draughtsman
Gergö Balika Head of Production
Imre Burján Property Buyer
Peter Lee Props
Francesca Cingolani Unit Production Manager
Peter DiStefano Musician
Howard Ellis Line Producer
Raymond Kirk First Assistant Director
Gergo Deák Modeling
Ashish Kukian Production Manager
Bogi Móricz Second Assistant Director
Tibor Skornyak Special Effects Technician
Tony Lewis Supervising Music Editor
Hugo Adams Foley Supervisor
Steve Mair Musician
Edwin Schaap Animation
Péter Bognár Electrician
Paul B. Gibbs Production Accountant
Judah Getz ADR Mixer
Chris Navarro ADR Mixer
Aaron Muir Stunts
Massimiliano Dessena Best Boy Grip
János Kovács Grip
Máté Bankhardt Grip
Victoria Taylor Principal Costumer
Sara Rastogi Producer's Assistant
Joshua Jason Publicist
Kolos Trimmel Production Accountant
Leo Recompsat Animation
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Rasul Kalyayev Assistant Location Manager
Kenny Groom First Assistant Camera
Joe Petényi Second Assistant Accountant
Susannah Kudrath First Assistant Accountant
Matt Curtis Graphic Designer
Dafydd Archard Additional Sound Re-Recording Mixer
Norbert Kovács Stunts
Giuseppe Pagnozzi Layout
Rudolf András Location Manager
Amanda Trewin Principal Costumer
Amer Ansouqa Transportation Captain
Bence Bognar Production Assistant
Danny Euston Stunts
Casey Michaels Stunt Double
Ferenc Lukács ADR Recordist
Nicole Chapman Stunt Coordinator
Chris Katinas Lyricist
Szabolcs Stella First Assistant Sound Editor
Chris Newton Stunts
Gábor Szemán Stunts
Gergö Horpácsi Stunts
György Szántó Stunts
Levente Tamási Stunts
Richard Kent Stunts
Yvon Jardel Animation
István Gottmann Additional First Assistant Camera
Alex Gilbert Assistant Editor
Sonia Booth Costume Assistant
Márton Vojnits Editorial Production Assistant
Andras Rudasy Electrician
Bence Németh Second Assistant Sound
Tamás Jánossa Focus Puller
Saeb Abul Ragheb Location Manager
John Quartel Technical Supervisor
Tala Olabi Assistant Production Coordinator
Mohammad Atallah First Assistant Accountant
Larry Garrison Unit Publicist
Attila Kohári First Assistant Sound Editor
Csaba Schulek Stunts
Fizz Hood Stunts
Aidan Monaghan Additional Still Photographer
Elise Anderson Assistant Editor
Krisztián Horváth Electrician
Kieran Waites Lighting Technician
Alberto Torrecilla First Assistant Camera
Tommaso Mele Key Grip
Gábor Keszei Production Driver
Adam Dorney Second Assistant Camera
Dhirendra Chhatpar Stereoscopic Editor
Giles Keyte Still Photographer
Fruzsi Morotz Assistant Production Coordinator
Hannah Ireland Producer's Assistant
Annie Penn Script Supervisor
Brian James Cote Second Assistant Accountant
Zsani Nyerky Set Production Assistant
Elvira Elisabet Veron Travel Coordinator
Nicole Chapman Stunts
William Willoughby Stunt Double
Csabu Elekes Stunts
Carlo Postiglione Best Boy Grip
Máté Oláh Data Wrangler
Rob Jones Editorial Production Assistant
Matthew DeBonis First Assistant Camera
Priyal Mahadik Stereoscopic Editor
Kira Thompson Producer's Assistant
Rita Galántai Production Coordinator
Zsófia Zatureczki Production Secretary
Ferenc Berecz Stunts
James Berkley Animation
Ioan Gavrilowitsch Camera Operator
Michelle Wraight Costume Coordinator
Claudio Del Gobbo Dolly Grip
István Török Key Grip
Giles Edleston Location Manager
Bruno de Santa Principal Costumer
Attila Kárpáti Thanks
Bert Ulrich Thanks
Jerome Butler Dialect Coach
Charles de Lauzirika Epk Producer
Zsuzsanna Kurucz Production Assistant
Nick Del-Molino Assistant Sound Editor
Balázs Varga Second Assistant Sound
Brandon Moncy Sound Mixer
Christopher Mullins Animation
Matthew Savage Concept Artist
Shawn White Gaffer
Imre Sisa Key Grip
Ágoston Félegyházy Megyesy Location Manager
Szabolcs Sitkei Camera Trainee
Daryl Andrews Stunts
Vinay Gautam Production Coordinator
Sylvianne Shurman Costume Assistant
János Jack Digital Imaging Technician
Quentin Brown Digital Imaging Technician
Istvan Banga Electrician
Zsolt Big Nagy Epk Camera Operator
Laurence Johnson First Assistant Editor
Dániel Bérces Grip
Antal Berger Rigging Gaffer
Pierre Cheminat First Assistant Accountant
Gabor Dornyei Information Systems Manager
Barnabás Kovács Second Assistant Accountant
Gábor Ujházy Unit Manager
Clem Leneghan Stunts
Zach Marshall Assistant Editor
Valerio Bonelli Co-Editor
Jeannie Yeung Data Wrangler
Ferenc Szalontai Dolly Grip
David Rondzik Electrician
Rita Zsilvölgyi Extras Dresser
Ahmad Al-Abbas Production Accountant
Tareq Shuqom Production Assistant
Matt Curtis Title Designer
Rob Inch Stunt Coordinator
Balázs Farkas Stunt Double
Helen Steinway Bailey Stunt Double
István Koleszár Stunts
Kat Seale Animation
Cheryl Potter Additional Editor
Mátyás Vándor Assistant Location Manager
Krisztián Reinhardt Camera Trainee
Stephen Nakamura Colorist
Dan Walker Concept Artist
Al Hindley Epk Camera Operator
András Pozsár Grip
Hanna Griffiths Post Production Coordinator
Dezso Pócsik Production Driver
Reginald Harber Jr. Stereoscopic Editor
Claudia Kossik Transportation Coordinator
Julia Chiavetta Additional Script Supervisor
Nada Atieh Production Coordinator
Leila Mousavi Production Coordinator
Ivan Shannon Sculptor
K.K. Hareb Unit Manager
Richard Whitfield Music Editor
Danny Sansom Stunts
Krystof Hansbury Stunts
Cynthia Collins Animation
Attila Kenyeres Assistant Location Manager
Graham Hall Camera Operator
Kathryn Avery Costume Assistant
Ildikó Fogt Costumer
Nora Pinter Costumer
Brigitta Katona Principal Costumer
Tibor Gulyás Second Assistant Camera
Gábor Szénási Transportation Coordinator
Dave Lavery Thanks
Erika Tamás First Assistant Accountant
Michael Vasquez Production Accountant
Nikoletta Szabo Production Assistant
Gyorgy Dejtari Second Assistant Accountant
Gergely Apjok Set Production Assistant
David Newton Stunts
Simon Whyman Stunts
Andy Le Cocq Animation
Zsolt Ferenc Maier Extras Casting
Veronika Varjasi Extras Casting
Zsolt Jámbor Best Boy Grip
Csaba Bankhardt Dolly Grip
Imre Sisa Dolly Grip
Gabor Kisgyorgy Transportation Captain
Smeet Vedant Stereoscopic Editor
Vaibhav Marathe Stereoscopic Editor
Nikki Baida Producer's Assistant
Ziad Sunna Key Production Assistant
Maria Mira Production Coordinator
Max Walsh Sound Mix Technician
Donna Williams Stunts
Stuart Godfrey Dolly Grip
Oliver Bradbury Assistant Location Manager
Ryan Nguyen Digital Imaging Technician
Ian Speed Libra Head Technician
Dóra Papp Principal Costumer
Abhijeet Yerunkar Stereoscopic Editor
Robert Jacobs Thanks
Ally Pennebaker Producer's Assistant
Zsolt Vereckei Production Assistant
David Boros Second Assistant Accountant
Florian Robin Stunts
Giedrius Nagys Stunts
Balázs Labancz Costume Coordinator
Gabor Szabo Costumer
Viktor Lehoczki Driver
Péter Meiszner Second Assistant "C" Camera
Krisztián Nagy Video Assist Operator
Álvar Carretero de la Fuente Publicist
Tsogbaatar Batzorig Stand In
Steven Sandles Creature Effects Technical Director
Oliver Johnstone Digital Compositor
Hugo Gauvreau Digital Compositor
Javier Roca Compositing Supervisor
Andrew Barry Compositor
Nicholas Zissimos Compositor
Adrián Pueyo Digital Compositor
Alejandro Villabon Digital Compositor
Jeremy Séguin Digital Compositor
Miguel Ponce Digital Compositor
Nicholas Hurst Digital Compositor
Yavor Asenov Digital Compositor
Neil Weatherley CG Supervisor
Mark Tremble Compositor
Sandra Chocholska Compositor
Igor Fiorentini Compositor
Keith Jones Digital Compositor
Stoycho Dimitrov Digital Compositor
Thompson Conradi Digital Compositor
Nico Coronado Digital Compositor
Neill Barrack Compositor
Naveen Shukla Compositor
Michael Honisch Compositor
Mayur Samant Creature Effects Technical Director
Angela Rinaldi Digital Compositor
George Petkov Digital Compositor
Ian Fellows Digital Compositor
Karen Elliott Digital Compositor
Reyffer Sousa Compositing Supervisor
Owyn Abram Creature Effects Technical Director
Sejas Mehta Creature Effects Technical Director
Carlos Miras Sepulveda Digital Compositor
Jean-Sébastien Fortin Digital Compositor
Lindsay M. Hoppe Digital Compositor
Owen Jackson Compositor
Andrea Dutti Digital Compositor
Jean-Baptiste Godin Digital Compositor
Bjarni Robert Bragason Digital Compositor
Claudia Lechen Compositor
Charlotte Larive Digital Compositor
Emily Greeley Digital Compositor
Sribalaji Santharam Digital Compositor
Peter Blackburn Compositor
Tomos Sion Compositor
Leonardo Paolini Compositor
Matthew Patience Compositor
Mattis Gaston Larsen Compositor
Atyeb Muneer Digital Compositor
Eric Tetreault Digital Compositor
Giacomo Mineo Digital Compositor
Luciano Lopes Digital Compositor
Greg Fisher Animation Supervisor
John Durney Compositor
Laurent Reynaud Compositor
Giacomo Bargellesi Digital Compositor
Victor Morejon Digital Compositor
Camille Paleni Digital Compositor
Frederikke Glick Compositor
Bruce Nelson Compositor
Luca Serafini Digital Compositor
Marijus Neverdauskis Digital Compositor
Prajwal Vas Digital Compositor
Alasdair McNeill Digital Compositor
Felix Turesson Digital Compositor
Patricia Llaguno Digital Compositor
Venkatesh Ramu Digital Compositor
Martin Macrae Visual Effects Art Director
Antoine Ambert Compositor
Richard Courtman Compositor
Zebastian Lilja Compositor
Bryan Bartlett Compositor
Alvaro Cajal Digital Compositor
Gabriele Ciaccio Digital Compositor
Greg Howe-Davies Digital Compositor
Scott Dawkins Digital Compositor
Tom Kloucek Animation
Bronwyn Edwards Compositing Supervisor
Jon Reid Compositor
Neil Alford Compositor
Eduardo Villarreal Digital Compositor
Gianluca Vecchio Digital Compositor
Kasy Stein Digital Compositor
Francis Gagnon Digital Compositor
Caboche Nicolas Compositor
Sam Salek Compositor
Natalie MacDonald Compositor
Filippo Golin Digital Compositor
Florent Taisne Digital Compositor
Lars Erik Eriksen Digital Compositor
Marc Czerwiec Digital Compositor
Delphine Garrelis Digital Compositor
Vivek Nair VFX Artist
Eric So Digital Compositor
Jaideep Mohan Digital Compositor
John J. Galloway Compositing Supervisor
Delphine Buratti Compositor
Anastasios Agiakatsikas Digital Compositor
David Vivaldini Digital Compositor
Rafael Vormittag Digital Compositor
Alessandro Favale Digital Compositor
Mirek Suchomel Compositing Lead
Michael Baker Digital Compositor
Thomas Lefebvre Digital Compositor
Cédric Battude Digital Compositor
Josh Parks Digital Compositor
Lauren Camilleri VFX Editor
Alexis Claux Visual Effects Technical Director
Heidi Dahle Digital Compositor
Martin Fischer Digital Compositor
Rob Bryson Digital Compositor
James Moxon Digital Compositor
Hernan Barros Digital Compositor
Gavin McKenzie Digital Compositor
Charles-e Farkas Digital Compositor
Emily Vaillancourt Compositing Lead
Carlos Conceicao Digital Compositor
Giulia Cadeddu Digital Compositor
Quentin Sauvinet VFX Artist
Ruth Asensio Head of Layout
Sam Osborne Compositing Lead
Ludovic Fregé Digital Compositor
Luca Mignardi Digital Compositor
Tommaso Fioretti Digital Compositor
Artiom Kusci Digital Compositor
Julien Legay Visual Effects Technical Director
Aaron Baudin Visual Effects Technical Director
John Van Hoey Smith Compositing Lead
Daniel Alejo Digital Compositor
Denny Ertanto Digital Compositor
Jonny Gu Digital Compositor
Julien Martins Digital Compositor
David Kirchner Visual Effects Technical Director
Lena Scanlan Executive Visual Effects Producer
Aaron Dennis Visual Effects Technical Director
Julien Rousseau Compositing Lead
Ken U. Ogbo Digital Compositor
Korinne Cammarano Digital Compositor
Kristian Rejek Digital Compositor
Lauren McCallum Head of Production
Jonathan Turner Digital Compositor
Michael Bovberg Digital Compositor
Michael Becki Head of Layout
Erik Schneider Compositing Lead
Mark Millena Digital Compositor
Mirko Morciano Digital Compositor
Ruben Athouel Digital Compositor
Sara Trezzi Executive Visual Effects Producer
Khaled Labidi Digital Compositor
Luke Sikking Digital Compositor
Iyi Tubi Digital Compositor
Aoife Greenham Digital Compositor
Nigel Stone VFX Director of Photography
Philippe Roberge Compositing Lead
Owen Carroll Digital Compositor
Matthew Bristowe Head of Production
Cecile Peltier Digital Compositor
Claudio Bassi Digital Compositor
Noemie Cruciani Digital Compositor
Emile Hardy Matte Painter
John Kilkenny Executive Visual Effects Producer
Martine Guay Matte Painter
Daniel Schrepf Stereoscopic Supervisor
Sarah Hemsley Executive Visual Effects Producer
Rohan Tirkey Stereoscopic Supervisor
Jacek Pilarski Matte Painter
Barry O'Brien Stereoscopic Supervisor
Gareth Daley Stereoscopic Supervisor
Jacek Pilarski Concept Artist
Richard Baker Stereoscopic Supervisor
Hannah Walker Edwards Stereoscopic Coordinator
Hubert Zapalowicz Matte Painter
Marc Brzezicki Stereoscopic Supervisor
Sarah Neveu Matte Painter
Jamie Schumacher Matte Painter
Ryan Hirsh Stereoscopic Supervisor
Joey Harris Matchmove Supervisor
Tom Davies Systems Administrators & Support
Vincent Aupetit Pre-Visualization Supervisor
Elisabeth Dugnas VFX Artist
Scott Mitchell VFX Artist
Cameron Sharp Visual Effects Editor
Millie Clarke Visual Effects Production Assistant
Dorota Kowalska Visual Effects Production Manager
Alberto Hernandez Rodriguez Layout
Jun Ren Layout
Taz Lodder Systems Administrators & Support
Raggini Eva Pipeline Technical Director
Jason McDonald Pre-Visualization Supervisor
Miguel Castrillo VFX Artist
Sam Spacey Visual Effects Production Manager
Deeps Hargunani Visual Effects Coordinator
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Rosie Keane Layout
Colas Fiszman Pipeline Technical Director
Declan McGuire Pipeline Technical Director
Ben Fleming VFX Artist
Stanislas de Lesquen Visual Effects Coordinator
Sonia Contreras Layout
Harvey West Systems Administrators & Support
Florence Durante VFX Artist
Kartiki Visual Effects Coordinator
Carlos Chacin Visual Effects Production Manager
Sarah Essam Visual Effects Production Manager
Alonso Varela VFX Artist
Khalid Almeerani VFX Artist
Philip Sisk Visual Effects
Mariangela Suma Visual Effects Coordinator
Peter Hartless Visual Effects Coordinator
Sherin Padayatty Visual Effects Coordinator
Soujanya Pentyala Visual Effects Coordinator
Leah Jones Visual Effects Editor
Therese Skundberg Fidje Visual Effects Editor
Kathrin McCarthy Pre-Visualization Coordinator
Arkin Esref VFX Artist
Hugo Montambault VFX Artist
Jamil Daoud-Khatoun VFX Artist
Johannes Richter VFX Artist
Katie Hamberger VFX Artist
Mollie Connor VFX Artist
Henry Bush Pipeline Technical Director
Velichko Ivanov VFX Artist
Diana Roldán Visual Effects Coordinator
Bojana Solomonova Visual Effects Producer
Laia Alomar Visual Effects Producer
Vanessa Isabelle Layout
Prajakta Nandlaskar Senior Animator
Matt Bowler VFX Artist
Alysia Wildman Visual Effects Coordinator
Jenna Barratt Visual Effects Editor
Mari Levitan Visual Effects Production Manager
Anouk L'Heureux Visual Effects Producer
Roopesh Gujar Visual Effects Producer
Dóra Sárközi Visual Effects Production Assistant
Paul O'Hara Production Assistant
Melissa Espinales Production Assistant
Albena Ivanova VFX Artist
Tim Marinov VFX Artist
Gemma Office Visual Effects Coordinator
Jane Simons Visual Effects Coordinator
Carlos Ciudad Visual Effects Production Manager
Adam McInnes Visual Effects Supervisor
Swapnil Kulkarni Visual Effects Technical Director
Mary Lobb Stereoscopic Coordinator
Marc Rice VFX Artist
Michaël Balthazart VFX Artist
Cynthia Crimmins Visual Effects Production Manager
Melody Alasset Visual Effects Coordinator
Tsvetomira Valcheva Visual Effects Coordinator
Allyn Lawson Visual Effects Technical Director
Rahul Sinha VFX Artist
Nadia Volodina Visual Effects Coordinator
Christopher Raiche Visual Effects Editor
Duncan Kinnaird VFX Artist
Dominique Chartrand Visual Effects Coordinator
Steven Barham VFX Production Coordinator
Vikki Chapman Visual Effects Coordinator
Lalit Madhukar Dawale Visual Effects
Hannah Lewis Visual Effects Coordinator
Teréz Koncz Visual Effects Coordinator
Collette Nunes Visual Effects Editor
Jérémie Maitrejean Production Coordinator
Nicholas Hampshire Pipeline Technical Director
Emily DeVitt Pre-Visualization Coordinator
Owen E. Williams Visual Effects
Katherine Smith Visual Effects Coordinator
Timothy Trimmings Visual Effects Coordinator
Tom Barber Visual Effects Coordinator
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Lyubomir Kirkov Visual Effects Technical Director
Lucinda Keeler Lighting Manager
James Yeoman Production Manager
Gopi Krishnan Visual Effects
George Kolyras Visual Effects Coordinator
Rebecca Scott Visual Effects Production Manager
Hantong Tang Pipeline Technical Director
James Pyper VFX Artist
Andrew Fitchett Visual Effects Coordinator
Christina-Cassandra Barazin Visual Effects Coordinator
Miranda Middlewood Visual Effects Coordinator
Luke Gray Visual Effects Technical Director
Jeannie Yeung Production Coordinator
Petra Schwane Sequence Lead
Anthony Fung VFX Artist
Mnandi Ridley VFX Artist
Raghu P. Ravichandran VFX Artist
Ingrid Pons Visual Effects Coordinator
Toby White Visual Effects Coordinator
Will Newis Visual Effects Coordinator
Richard Ketteridge Visual Effects Editor
Sara Lucia Alvarez Visual Effects Production Assistant
Aleksandar Vishemirski Visual Effects Supervisor
Gergely Takács Visual Effects
John Lee Prop Maker
Nick Thomas Second Second Assistant Director
David Crawford Digital Compositor
Florian Boury VFX Artist
Gabor Szabo 3D Modeller
Aditya Sood Producer
Mark Patten Second Unit Director of Photography
Noel Cowell Property Master
Viktor Petrov Animation Department Coordinator
Hiroshi Mori Visual Effects
James Smith Production Manager






















ikwilfilmskijken © 2024