5.8

The Moderns (1988)

Komedie, Drama, Romantiek

The Moderns Film Info

Score: 5.8/10 van 26 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1988-04-15
Lengte: 126 Minuut / 2:6
Regisseur: Alan Rudolph
Productie Studios: Nelson Entertainment, Alive Productions
Productie Land: United States of America

The Moderns Foto's


The Moderns Trailer


Keith Carradine
als Nick Hart
Linda Fiorentino
als Rachel Stone
Wallace Shawn
als Oiseau
Geneviève Bujold
als Libby Valentin
Geraldine Chaplin
als Nathalie de Ville
Kevin J. O'Connor
als Hemingway
John Lone
als Bertram Stone
Charlélie Couture
als L'Evidence
Elsa Raven
als Gertrude Stein
Ali Giron
als Alice B. Toklas
Gailard Sartain
als New York Critic
Michael Wilson
als Surrealist Poet
Robert Gould
als Blackie
Antonia Dauphin
als Babette
Véronique Bellegarde
als Laurette
Isabel Serra
als Armand
David Stein
als Art Critic
Hubert Loiselle
als Art Critic
Meegan Lee Ochs
als Francis
Brooke Smith
als Abigail
Marthe Turgeon
als Rose Selavy
Pierre Chagnon
als Stone's Bodyguard #1
Éric Gaudry
als Stone's Bodyguard #2
Timothy Webber
als Stone's Business Associate
Mance Edmond
als Coco
Normand Brathwaite
als Butler Laloux
Michael Rudder
als Buffy: Group Montparno
Paul Buissonneau
als Alexandre: Group Montparno
Lenie Scoffié
als Femme de Lettres: Group Montparno
Reynald Bouchard
als Chapelle: Group Montparno
Flora Balzano
als Pia Delarue: Group Montparno
Beverly Murray
als Eve: Group Montparno
Renee Lee
als Chanteuse: Group Montparno
Charles Biddle Sr.
als Charlie the Bass Player
Glenn Bradley
als Saxophonist
Didier Hoffmann
als Priest
Jean-Jacques Desjardins
als Hart's Concierge
Ada Fuoco
als Self
Harry Hill
als Mr. Brown
Marcel Girard
als Nathalie's Chauffeur
Danielle Schneider
als Fille de Nuit
Stephanie Biddle
als Fille de Nuit
Louis Pharand
als Referee
Daniel Bloch
als M. Raymond
Julien Carletti
als Cafe Moderne Waiter
Dody Dorn Supervising Sound Editor
Richard Portman Sound Re-Recording Mixer
Mark Isham Original Music Composer
Louis Craig Special Effects
Renée April Costume Design
Pam Dixon Casting
David Blocker Producer
Stuart M. Besser Associate Producer
Jan Kiesser Additional Photography
Shep Gordon Executive Producer
Toyomichi Kurita Director of Photography
Carolyn Pfeiffer Producer
Alan Rudolph Director
Alan Rudolph Writer
Joyce Rudolph Still Photographer
Robert Jackson Production Sound Mixer
Karl Archambault Transportation Coordinator
Joan Rowe Foley Artist
Blake Leyh Supervising Sound Editor
Kevin Tierney Unit Publicist
Jeffrey Perkins Sound Re-Recording Mixer
Jerry Trent Foley Artist
Greg Walker Stunt Coordinator
John Bradshaw Writer
Daniel Robert Swing
Steven Legler Production Design
Jean-Baptiste Tard Set Decoration
Marc Charlebois Electrician
Ron Judkins Production Sound Mixer
Nathalie Trépanier Extras Makeup Artist
Serge Bureau Property Master
Diane Simard Makeup Artist
Alain Giguère Scenic Artist
Michel Brochu Construction Coordinator
Denis Hamel Assistant Property Master
Claire Alary Scenic Artist
Helene Lamarre Production Secretary
René Guillard Electrician
Barbara Shrier Production Manager
Micheline Trépanier Makeup Artist
Joe Dorn Foley Editor
Attila Dory Still Photographer
Joanne T. Harwood Script Supervisor
Bob Pritchett Hairstylist
Debra T. Smith Editor
Michèle Forest Set Dresser
Linda Whittlesey Sound Editor
Scott Brock Editor
Stephen Krause Sound Engineer
Maral Hassib Best Boy Electric
Daniel Chrétien Gaffer
Serge Morache Hairdresser
André Boisvert Set Painter
Robert Guertin First Assistant Camera
Mario Dumont Special Effects Technician
Richard Mall Key Grip
Stuart Copely Sound Editor
Manon Joly Assistant Hairstylist
Cécile Rigault Assistant Makeup Artist
Cybele O'Brien Assistant Sound Editor
John Hoeren Sound Editor
Emmanuel Lepine Grip
Madeleine Henrié Second Assistant Director
Paul Viau Electrician
Jacques Godbout Special Effects Coordinator
Michel Beaudet Other
Carol Clement Propmaker
Arnold Finkelstein Assistant Sound Editor
Estelle Lemieux Unit Manager
Lucie Bouliane Assistant Unit Manager
Joan Alexander Assistant Editor
Larry Hoki Sound Recordist
Mario Roussy Best Boy Grip
Marie Gislaine Cretier Third Assistant Director
Gilles Boucher Carpenter
Sylvie Boyer Art Department Assistant
Johanne Cullen Set Painter
Jean-Marie Guay Propmaker
Astrid Koch Art Department Coordinator
Jean Labrecque Property Buyer
Guy Plourde Head Carpenter
François Gascon Swing
Sydney Leger Swing
Stephan McKenzie Swing
Carole Demers Camera Trainee
Roger Dufresne Still Photographer
Andrew Nevard Second Assistant Camera
André Shéridan Electrician
Paul Tremblay Grip
Katherine Becker Apprentice Sound Editor
Marie-André Lamoureux Assistant Sound Editor
Yves Charbonneau Special Effects Technician
Charlotte Dix Craft Service






















ikwilfilmskijken © 2024