The Nun (2018)

Horror, Mysterie, Thriller
Wanneer een jonge non in een klooster in Roemenië haar eigen leven neemt, worden er een priester met een onheilspellend verleden en een leerling op de drempel van haar laatste geloften door het Vaticaan gestuurd om dit te onderzoeken.

The Nun Film Info

Score: 5.7/10 van 3949 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-09-05
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: Corin Hardy
Schrijver: Gary Dauberman
website: http://www.thenunmovie.com/
Productie Studios: New Line Cinema, Atomic Monster, The Safran Company
Productie Land: United States of America


The Nun Trailer


Demián Bichir
als Father Burke
Taissa Farmiga
als Sister Irene
Jonas Bloquet
als Maurice Theriault
Bonnie Aarons
als The Nun / Valak
Ingrid Bisu
als Sister Oana
Patrick Wilson
als Ed Warren
Vera Farmiga
als Lorraine Warren
Lili Taylor
als Carolyn Perron
Charlotte Hope
als Sister Victoria
Sandra Teles
als Sister Ruth
Maria Obretin
als Sister Abigail
August Maturo
als Daniel
Jack Falk
als Daniel
Lynnette Gaza
als Mother Superior
Ani Sava
als Sister Jessica
Michael Smiley
als Father Pasquale
Gabrielle Downey
als The Abbess
David Horovitch
als Cardinal Conroy
Tudor Munteanu
als Grigore
Lili Bordán
als Waitress Marta
Scarlett Hicks
als Scarlett
Izzie Coffey
als Student
Jared Morgan
als Marquis
Laur Dragan
als Villager
Eugeniu Cozma
als Villager
Manuela Ciucur
als Sister Christine
Beatrice Péter
als Praying Nun
Ana Udroiu
als Praying Nun
Andreea Sovan
als Praying Nun
Dana Voicu
als Praying Nun
Andreea Moldovianu
als Praying Nun
Beatrice Rubica
als Praying Nun
Claudia Susanu
als Praying Nun
Boiangiu Alma
als Demon Nun
Gabriela Irina Dinca
als Demonic Nun
Dee Bradley Baker
als Demonic Voice
Debra Wilson
als Demonic Voice
Mark Steger
als Duke
Lidiya Korotko
als Barmaid
Emma Appleton
als Elena (uncredited)
Jonny Coyne
als Gregoro
Natalie Creek
als 1950's Catholic School Girl (uncredited)
Flynn Hayward
als Sister Samantha (uncredited)
Daniel Mandehr
als Farmer Jozef
Samson Marraccino
als Timothy (uncredited)
Jamie Muscato
als Father Patino (uncredited)
Lourdes Nadres
als Nun (uncredited)
Simon Rhee
als Holy Man 1 (uncredited)
Sandra Rosko
als Captured Nun (uncredited)
HayRae Rummel
als Catholic School Girl (uncredited)
Claudio Lee Smith
als Demon (uncredited)
James Wan Producer
James Wan Story
Maxime Alexandre Director of Photography
Walter Hamada Executive Producer
Peter Safran Producer
Adrian Curelea Art Direction
Gina Calin Set Decoration
Susan L. Bertram Costume Supervisor
Eduard Daniel Vraciu Art Direction
Andy Hay Sound Re-Recording Mixer
Jennifer Spence Production Design
Abel Korzeniowski Music
Rich Delia Casting
Ken Blackwell Editor
Joe Barnett Sound Re-Recording Mixer
Adrian Popescu Special Effects Supervisor
Adi Handac Property Master
Oana Draghici Costume Supervisor
Domnica Bodogan Hairstylist
Mara Rouse Makeup Artist
B. J. McDonnell Camera Operator
Damian Montano Musician
Liliana Toma Casting
Cory Geryak Additional Director of Photography
Liviu Popa Electrician
Eleanor Sabaduquia Makeup Department Head
Sharon Gilham Costume Design
Rose Wicksteed Casting
John Loranger Foley
John Sievert Foley Artist
Nick Roberts ADR Mixer
Gary Dauberman Screenplay
Gary Dauberman Story
Alina Petrini Art Department Coordinator
Marin Constantin Gabriel Boom Operator
Carol Kiefer Art Department Coordinator
Rasvan Puiu Stunt Coordinator
Don Lee Visual Effects Supervisor
Kim Lee Visual Effects Producer
Justin M. Lubin Still Photographer
Ronald Eng Supervising Sound Editor
Sean Mannion Property Master
Gabriel J. Serrano Sound Re-Recording Mixer
Lise Richardson Music Editor
Bogdan Stanciu Steadicam Operator
Cos Aelenei Still Photographer
Corin Hardy Director
Eusebiu Sirbu Graphic Designer
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Florin Niculae Gaffer
Andrei Cretan First Assistant "A" Camera
James Ferrera Unit Publicist
John Grower Digital Compositor
Michel Aller Editor
Relu Cojanu Transportation Coordinator
Cassandra Parigian Set Costumer
Valentin Mircea Camera Operator
Iulia Roșeanu Key Makeup Artist
Bradley Gaines Compositor
Adelina Handuri Key Hair Stylist
Philip Beckner Digital Intermediate Colorist
Kim Donovan Stand In
Diana Ghinea Assistant Art Director
Florin Mihalache Rigging Gaffer
Joe Schiff Dialogue Editor
Eric R. Brodeur First Assistant Editor
Charley Gilleran Key Rigging Grip
Robert Sharman Production Sound Mixer
Ando Johnson Sound Effects Editor
Nate Underkuffler Music Editor
Jeremy Bramer Makeup Artist
Ken Barthelmey Concept Artist
Sandra Rosko Stand In
Martin Maguire Still Photographer
Monica Duta Production Coordinator
Nicolae Radu Sound Mixer
Sarmis Stamatescu Transportation Captain
Martin L. Mercer Storyboard Artist
Octavian Sotir Second Assistant "A" Camera
Clint Schultz Graphic Designer
Daniela Medeiros Set Designer
Esben Syberg Visual Effects Supervisor
Judah Getz ADR Mixer
Joe Macaluso Key Grip
Petre Victor First Assistant "B" Camera
Dinica Tiberiu Props
Catalin Ciobanu Electrician
Radu Marinescu Key Grip
Adam Boyd Sound Effects Editor
Mark Griffith Digital Intermediate Colorist
Marco Fabriziani Drone Pilot
Alexandra Voloaca Set Costumer
David Feinsilber Visual Effects Producer
Charley Stauber Assistant Sound Editor
Gina Luciani Musician
Nicholas Kaat Gaffer
Mihai Cosmin Popa Digital Imaging Technician
Camilla Carniello Camera Trainee
Catalin Chiorean Electrician
Marcu Ion Electrician
Maggie Mannion Assistant Property Master
Craig Bauer Additional Photography
Sarbu Gigi Grip
Ionut Penzes Assistant Production Coordinator
Kristi McIntyre Foley Editor
Jessica Choi Visual Effects Coordinator
Magnus Hilding-Nørkjær Digital Compositor
John Gorman Gaffer
Scott Parker Post Production Accountant
Negoita Mihai Libra Head Technician
Greg Curry Additional Colorist
Bill R. Dean Supervising Sound Editor
Chris Dawson Digital Compositor
Michael Hubert Production Coordinator
Matthew Ribeiro Matte Painter
John F. Soria Carpenter
Jessica McDonald Greensman
Charlie Jaramillo Greensman
Moldoveanu Constantin Assistant Camera
George Budescu Assistant Camera
Erdem Ertal Additional Photography
Ioana Florescu Digital Imaging Technician
Jason Bauer Digital Imaging Technician
Dane Brehm Digital Imaging Technician
Mihai Adrian Olteanu Electrician
Josh Greer First Assistant "B" Camera
Alexandru Bogdan Stefan Grip
Octavian Golgot Key Rigging Grip
Mike Mauceri Lighting Technician
Andrew Sykes Rigging Grip
Mark Droter Casting Assistant
Sophie Kingston-Smith Casting Assistant
Alexandra Ioana Mojoiu Casting Assistant
Alexis Winter Casting Associate
Daniela Soare Extras Casting
Mariana Grama Extras Casting Assistant
John Carner Assistant Editor
Razvan Ilinca Assistant Editor
Steven Trapani First Assistant Editor
Arlo Brooks Post Production Assistant
Vlad Semenescu Assistant Production Coordinator
Johanna L. Williams Assistant Production Coordinator
Holly Dellocono Assistant Production Coordinator
Coleen Aiello First Assistant Accountant
Christopher Billig Main Title Designer
Joel Tokarsky Production Accountant
Kershaun Scott Production Assistant
Ionut Sirbu Production Assistant
Victor Focheanu Production Assistant
Ali Griffith Production Coordinator
Jennifer Johnson Musician
Blake Cooper Musician
Steve Lederer Assistant Sound Editor
Xiao'ou Olivia Zhang Sound Effects Editor
Joseph Silva Compositor
Gabriel Köerner Digital Compositor
Daniel Svaboe Digital Compositor
Alexander Swahn Digital Compositor
Laurens Vermeulen Digital Compositor
Patrik Windahl Digital Compositor
Viktor Östergren Digital Compositor
Kerry Graham Lighting Artist
Melvyn Nicholls Visual Effects Coordinator
Jeff Winkle Visual Effects Coordinator
Shannon Pitts Special Effects






















ikwilfilmskijken © 2020