The Others (2001)

Horror, Mysterie, Thriller
Nadat haar echtgenoot na de Tweede Wereldoorlog niet terugkeerde van het front, woont Grace in een afgesloten landhuis samen met haar zoon en dochter. De twee kinderen zijn overgevoelig voor zonlicht en ze leven volgens strikte regels: de gordijnen moeten gesloten blijven en er mag geen deur geopend worden voordat de vorige gesloten is. Als het vaste personeel van de ene op de andere dag verdwijnt en Grace drie nieuwe bediendes aanneemt, beginnen er onverklaarbare dingen te gebeuren. Ze ontdekt dat de werelden van de levenden en de doden in hun huis door elkaar heen lopen, maar de hele waarheid is nog veel huiveringwekkender dan dat.

The Others Film Info

Score: 7.611/10 van 6019 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2001-08-02
Lengte: 101 Minuut / 1:41
Regisseur: Alejandro Amenábar
Productie Studios: Cruise/Wagner Productions, Sogecine, Las Producciones del Escorpion, Dimension Films, StudioCanal, Canal+ Spain
Productie Land: France, Spain, United States of America


The Others Trailer


Nicole Kidman
als Grace Stewart
Christopher Eccleston
als Charles Stewart
Alakina Mann
als Anne Stewart
James Bentley
als Nicholas Stewart
Fionnula Flanagan
als Mrs. Bertha Mills
Eric Sykes
als Mr. Edmund Tuttle
Elaine Cassidy
als Lydia
Renée Asherson
als Old Lady
Gordon Reid
als Assistant
Keith Allen
als Mr. Marlish
Michelle Fairley
als Mrs. Marlish
Alexander Vince
als Victor Marlish
Ricardo López
als Second Assistant
Aldo Grilo
als Gardener
Javier Aguirresarobe Director of Photography
Sonia Grande Costume Design
Jina Jay Casting
Tom Cruise Executive Producer
Bob Weinstein Executive Producer
Harvey Weinstein Executive Producer
Shaheen Baig Casting
Benjamín Fernández Production Design
Benjamín Fernández Art Direction
Benjamín Fernández Set Decoration
Paula Wagner Executive Producer
Elli Griff Set Decoration
Nacho Ruiz Capillas Editor
Fernando Bovaira Producer
Alejandro Amenábar Director
Alejandro Amenábar Original Music Composer
Alejandro Amenábar Writer
José Luis Cuerda Producer
Emiliano Otegui Line Producer
Emilio Ardura Set Decoration
Jonathan Sanger Production Consultant
Rick Schwartz Executive Producer
Lucio Godoy Music Producer
Eduardo Chapero-Jackson Associate Producer
Sunmin Park Producer
Miguel Ángel González Line Producer
Maite Rivera Carbonell Sound Designer
Julien Naudin Foley Artist
Julio Madurga Camera Operator
Walter Leonardi Translator
Ana López-Puigcerver Makeup Artist
Úrsula García Visual Effects Coordinator
Rafa Solórzano Compositing Supervisor
James Seddon Dolby Consultant
Camilla Evans Casting Assistant
Sandra Frieze Dialogue Coach
Miguel Pedregosa Stunt Coordinator
Belén López-Puigcerver Hairstylist
Carmen Soriano Script Supervisor
Peter Owen Wigmaker
Pedro Jesús De la Fuente Construction Buyer
Félix Bergés Visual Effects Supervisor
Kerry Warn Hairdresser
Eduardo Díaz Digital Compositors
Ricardo Steinberg Sound
Ana Cuerda Wardrobe Assistant
Julián Martín Scenic Artist
Steve Ellis Production Illustrator
John Bateman ADR Recordist
Álex F. Capilla First Assistant Sound Editor
Eva Muslera Controller
Yolanda Cáceres Color Timer
Carlos Santana Third Assistant Director
Geoff Foster Sound Engineer
Enrique Bello Gaffer
Marian Fernández Pascal Production Assistant
Arturo Aldegunde Steadicam Operator
Salvador Comes Standby Painter
José Luis González Grip
Stanley B. Burns Still Photographer
Claudia Adriazola Seamstress
Antonio Sánchez-Romo Carpenter
Laura Muñoz-Rojas Craft Service
Juan de Andrés Clapper Loader
Maite Bermúdez Post Production Assistant
Carlos del Hoyo Public Relations
Luis Pérez Dávila Security Coordinator
Irene Ballesteros Stand In
Sonia Gonzalo Stunts
Javier Chinchilla Assistant Director
Carlos García Electrician
Brian Gibbs Production Accountant
Trilby Norton Production Coordinator
Sergio Burmann Boom Operator
Guillaume Delamare Foley Recordist
Isabel Díaz Cassou Sound Designer
Carmen Díaz 3D Supervisor
Derek Langley Special Effects Supervisor
José Antonio García Tapia Unit Manager
Garson Yu Title Designer
Felisa Catalinas Negative Cutter
Guillermo Escribano Second Assistant Director
Graham Aikman Special Effects Assistant
Salvador Gómez Calle Focus Puller
María José Almela Assistant Editor
Luis Casacuberta Second Second Assistant Director
Natalia Montes Storyboard Artist
Claudio Ianni Conductor
Javier de Oleza Accountant
Juan Luis Pedrero Assistant Accountant
Susan Ball Chaperone
David Greenbaum Executive Assistant
Daniel M. Villalba Production Runner
Claire Amondaray Production Trainee
John Bailey Assistant Sound Engineer






















ikwilfilmskijken © 2023