5.6

The Paperboy (2012)

Thriller, Drama, Mysterie
Een verslaggever keert terug naar zijn thuishaven in Florida om onderzoek te verrichten naar de mogelijk onterechte veroordeling van een man in de dodencel. Zijn doelloze broer helpt hem hierbij, maar tijdens het proces wordt hij verliefd op de vrouw waar de veroordeelde een romantische correspondentie mee onderhoudt.

The Paperboy Film Info

Score: 5.6/10 van 569 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-09-14
Lengte: 101 Minuut / 1:41
Regisseur: Lee Daniels
Schrijvers Lee Daniels, Peter Dexter.
Productie Studios: Lee Daniels Entertainment, Nu Image, Benaroya Pictures, Millennium Films
Productie Land: United States of America

The Paperboy Foto's


The Paperboy Trailer


Zac Efron
als Jack Jansen
Matthew McConaughey
als Ward Jansen
Nicole Kidman
als Charlotte Bless
John Cusack
als Hillary Van Wetter
David Oyelowo
als Yardley Acheman
Scott Glenn
als W.W. Jansen
Ned Bellamy
als Tyree van Wetter
Nealla Gordon
als Ellen Guthrie
Macy Gray
als Anita / Narrator
Edrick Browne
als Hustler #1
Kevin Waterman
als Victim
Danny Hanemann
als Sheriff Thurmond Call
Peter Murnik
als Death Row Guard
John P. Fertitta
als Sam Ellison
Jay Oliver
als Mr. Guthrie / Wedding Guest
Gary Clarke
als Weldon Pine
Ava Bogle
als Renee / Nail Biter
Adam Sibley
als Eugene
J.D. Evermore
als Gate Guard
Phyllis Montana LeBlanc
als Bartender
Nicole Barré
als Charlotte Girlfriend #2
Camille Balsamo
als Pam / Beach Girl #1
Leslie Hippensteel
als Kim / Beach Girl #2
Grace Hightower
als Yardley's Girlfriend
Lorrie Chilcoat
als Wedding Singer
Faizon Love
als Comedian
Stiggidy Steve
als Hustler #3
Rahsaana Ison
als Lady in Bar
Katarzyna Wolejnio
als Jennifer
Nikolette Noel
als Nancy
Corrina Lyons
als Cousin Alice
Jay Meagher Sound Mixer
Jan de Bont Executive Producer
Billy Hopkins Casting
Robin Mathews Makeup Department Head
Roberto Schaefer Director of Photography
Robert Hein Sound Re-Recording Mixer
Boaz Davidson Executive Producer
Avi Lerner Producer
Daniel T. Dorrance Production Design
Lee Daniels Screenplay
Lee Daniels Director
Lee Daniels Producer
John Thompson Executive Producer
Peter Dexter Screenplay
Peter Dexter Novel
Caroline Eselin Shaefer Costume Design
Robert Fernandez Sound Re-Recording Mixer
Trevor Short Executive Producer
Danny Dimbort Executive Producer
Hilary Shor Producer
Leah Daniels Butler Casting
Mario Grigorov Original Music Composer
Cassian Elwes Producer
Mark Gill Executive Producer
Joe Klotz Editor
Matthew Haasch Foley Editor
Jay Peck Foley Artist
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Ed Cathell III Producer
Scott Coulter Visual Effects Producer
Tim Cohn Set Decoration
Sherri Hamilton Hairstylist
Kimberly Amacker Key Makeup Artist
Jerry M. Jacob Camera Operator
Andree Fortier Costume Supervisor
Ryan Collison Foley Recordist
Dave Paterson Sound Effects Editor
Brian Bowles Dialogue Editor
Brian Bowles ADR Editor
David Van Woert Visual Effects Producer
Wright McFarland Art Direction
Andrew Wert Property Master
Pat A. O'Connor Leadman
Francis James Aerial Camera
Mike McLaughlin Gaffer
Jack Lazzaro Makeup Artist
Glenfield Payne Sound Effects Editor
Candace Neal Hair Department Head
John Blanchard Construction Coordinator
Amy Sanderson Script Supervisor
Anthony J. Henderson Sculptor
Karri Farris Makeup Artist
Carl Mastio Greensman
Anne Marie Fox Still Photographer
Scott C. Bivona Greensman
Paige Reeves Makeup Artist
Cid Swank Unit Publicist
Adam Ward Camera Operator
Randy Pease Boom Operator
Lawrnell Bell-Rattler Hairstylist
Holly O'Quin Set Medic
Troy Anderson Second Assistant Camera
Dusty Emerson Visual Effects Supervisor
Alan Keffer First Assistant Camera
Peter Gulla Additional Photography
Caryn Frankenfield Set Costumer
Patrick Roig Set Dresser
Ashley Kravitz Clearances Coordinator
Kiya Maggio Grip
Ericka Bonilla Extras Casting Assistant
Zoila Gomez Production Coordinator
Richard Aponte Compositor
Anton Tsolov Compositor
Cory Fleming Pilot
Joe Cassano Dolly Grip
Michael Piotrowski Boom Operator
Richard Nagy Compositor
Angel De La Vina Set Production Assistant
Zoltán Benyó Visual Effects Supervisor
Mark A. Davis Electrician
Mark Mims Best Boy Electric
Dwight Carter Animation
Kyoung Kay Park Animation
Emily Perla Visual Effects Editor
Dee Anne Phillips Visual Effects Editor
Jacqueline Noel Hairstylist
Susan Thomas Key Costumer
Amy Agzarian Production Accountant
Bobby Johanson ADR Mixer
Jaime Fernandez Assistant Property Master
Scott Morrison Electrician
Michael Rivera ADR Recordist
David Blair Assistant Hairstylist
Nick Leon Key Grip
Thom Jones Dialect Coach
Mike 'Chewie' Pappas Electrician
Bill Walters Set Dresser
Gavin Atilano Production Secretary
Marisa Creed Art Department Coordinator
Shannon de Vergnette Art Department Production Assistant
Chad Harris Assistant Set Decoration
Thomas Grehan Painter
David Dorretto Set Dresser
Remmert H. Laan Set Dresser
Todd Tracy Set Dresser
Niko Zahlten Set Dresser
Robert Wilson Jr. Standby Painter
Wayne Sharp Dolly Grip
Aaron C. Walker Epk Camera Operator
Darius Lindsey Electrician
Josh Oliver Electrician
Kevin Marigny Electrician
Channing Brenholtz First Assistant Camera
Eric Hitt Generator Operator
R. Scott Lebell Grip
Harvey Bryson Grip
Michael Trejo Grip
Ben Wachsmann Grip
Oren Jones Lighting Technician
Austin Alward Second Assistant Camera
Darren Manzari Costume Assistant
Darren Manzari Production Assistant
Colette Delacroix Seamstress
Aaron Askew Animation
Peter Cromwell Animation
Joshua Garza Animation
Kaleb Prichard Animation
Gabriella Korán Compositor
Mária Czeglédi Compositor
Róbert Illés Compositor
Mitchell Baxter Compositor
Caylin Colson Compositor
Nathan Grubbs Compositor
Errol Hanse Compositor
Esteban Olide Compositor
Patrick Schultz Compositor
William Tatum III Compositor
Michael Walker Compositor
Kevin Langley Visual Effects Coordinator
Joey Scarpinatto Visual Effects Coordinator
Matthew S. Jennings Visual Effects Coordinator
Robert Lovy Visual Effects Producer
Peter Berky Visual Effects Supervisor
Kacee Devoe Casting Associate
Becky Emerson Accountant
Annie Domingo Accountant
Christine J. Forgo Accountant
Gustavo Santana Accountant
Imelda Santiago Accountant
Patricia Stanley Accountant
Ray Tamayo Accountant
Julie Weisel Accountant
Jason Frannino Animal Wrangler
Sofia Hujabre Assistant Production Coordinator
Stephen Winter Clearances Consultant
Maureen O'Reilly Payroll Accountant
Mark Micucci Post Production Accountant
Johnny Eastlund Production Assistant
Shannon O'Donnell Production Assistant
Bella Thompson Production Assistant
Moira Glace Production Assistant
Gregory S. Carr Set Production Assistant
Chris Gugisberg Set Production Assistant
Ashley Gwen Patrick Set Production Assistant
Sonia Torres Set Production Assistant
Nick Detisch Editorial Staff
Chris Whittaker Set Dresser






















ikwilfilmskijken © 2021