6.416

The Perfect Storm (2000)

Actie, Avontuur, Drama, Thriller
Een groep vissers besluit wegens een tegenvallende vangst nog één keer uit te varen, laat in het seizoen. Ze vangen veel, maar komen op de terugweg in een hevige storm terecht. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal.

The Perfect Storm Film Info

Score: 6.416/10 van 1923 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-06-29
Lengte: 130 Minuut / 2:10
Regisseur: Wolfgang Petersen
Schrijver: William D. Wittliff
Productie Studios: Baltimore Spring Creek Productions, Radiant Productions, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America

The Perfect Storm Foto's


The Perfect Storm Trailer


George Clooney
als Capt. Billy Tyne
Mark Wahlberg
als Bobby Shatford
Diane Lane
als Christina "Chris" Cotter
John C. Reilly
als Dale "Murp" Murphy
William Fichtner
als David "Sully" Sullivan
John Hawkes
als Mike "Bugsy" Moran
Allen Payne
als Alfred Pierre
Mary Elizabeth Mastrantonio
als Linda Greenlaw
Dash Mihok
als Sgt. Jeremy Mitchell
Josh Hopkins
als Capt. Darryl Ennis
Todd Kimsey
als Lt. Rob Pettit
Bob Gunton
als Alexander McAnally III
Karen Allen
als Melissa Brown
Cherry Jones
als Edie Bailey
Christopher McDonald
als Todd Gross
Michael Ironside
als Bob Brown
Rusty Schwimmer
als Irene "Big Red" Johnson
Janet Wright
als Ethel Shatford
Chris Palermo
als Flight Engineer Borgers
Wiley M. Pickett
als Sgt. Millard Jones
Hayden Tank
als Dale Murphy, Jr.
Merle Kennedy
als Debra Murphy
Jennifer Sommerfeld
als Alfred Pierre's Girlfriend
Joseph D. Reitman
als Douglas Kosco
Sandy Ward
als Quentin - The Old Timer
Melissa Samuels
als Pam - Todd Gross' Assistant
Steven Barr
als Commander Brudnicki
Billy Mayo
als C-130 Pilot
Marcio Rosario
als Pool Player (uncredited)
Brad Martin
als Gloucester Fisherman #1 (uncredited)
Harry Cohen Sound Designer
Doug J. Meerdink Set Designer
James Horner Original Music Composer
James Horner Orchestrator
John Seale Director of Photography
Janet Hirshenson Casting
Scott Martin Gershin Sound Designer
Jane Jenkins Casting Director
Richard Francis-Bruce Editor
Wolfgang Petersen Director
Wolfgang Petersen Producer
T.J. Healy II Location Manager
John Frazier Special Effects Coordinator
John Frazier Special Effects Supervisor
Todd Arnow Unit Production Manager
Duncan Henderson Unit Production Manager
William Sandell Production Design
Kevin Ishioka Assistant Art Director
Erica Edell Phillips Costume Design
Ernie Bishop Set Decoration
Airick Kredell Leadman
Ellen Heuer Foley Artist
Mark Peterson Costume Supervisor
Walt Lloyd Second Unit Director of Photography
David Rapaport Extras Casting Assistant
Paula Weinstein Producer
Stu Bernstein Foley Editor
George Jenson Storyboard Artist
Sebastian Junger Novel
William D. Wittliff Screenplay
Gail Katz Producer
Chas. Butcher Art Direction
Bruce Crone Art Direction
Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Samir Hoon Sequence Supervisor
David Sandefur Assistant Art Director
Alan B. Curtiss First Assistant Director
Gary Capo Underwater Director of Photography
V. Scott Balcerek Visual Effects Editor
Erik Heiberg Production Assistant
J.A.C. Redford Orchestrator
Carl Johnson Orchestrator
Waldo Sanchez Hairstylist
Al Cerullo Pilot
Doug Coleman Stunt Coordinator
David Orr Color Timer
Daniel W. Barringer Stunt Coordinator
Nerses Gezalyan Sound Mixer
Kimaree Long Dialogue Editor
Kimaree Long ADR Editor
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Greg Zimmerman Foley Recordist
Claudette Barius Still Photographer
Kevin Fennessy Extras Casting
Dianne Dreyer Script Supervisor
Kerry Ann Carmean Sound Effects Editor
Joseph Alfuso Orchestrator
Douglas C. Merrifield Marine Coordinator
Steven Bernstein Orchestrator
Peter Daulton Animation Supervisor
Wendy Washbrook Extras Casting
Susan A. Cabral Makeup Department Head
Donald Mowat Makeup Artist
Aimee McCue Costumer
Donna Marcione Pollack Costume Supervisor
William A. Petrotta Property Master
David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Jon Title Sound Effects Designer
Wylie Stateman Supervising Sound Editor
Joel Aron Sequence Supervisor
Gary Tuers Props
John Leimanis Set Designer
Kevin Bartnof Foley
John M. 'Jack' Wright Set Costumer
Gary Deaton Construction Coordinator
Gerald Lehtola Set Decorating Coordinator
Helen Elswit Visual Effects Producer
Michael John Meehan Location Manager
Mohen Leo Visual Effects Technical Director
Greg Maloney Digital Compositor
Bill Taliaferro Set Designer
Katrina Siegmund First Assistant Sound Editor
Wayne Burnes Special Effects
Randy Kelley Sound Effects Editor
Joe E. Rand Music Editor
Martha Johnston Assistant Art Director
Walt Conti Animatronics Supervisor
Annie McEveety First Assistant Camera
Jim Henrikson Supervising Music Editor
Hugh Waddell ADR Supervisor
Ginger Theisen Visual Effects Producer
Robin Saxen Visual Effects Coordinator
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Candice D. Campos Assistant Production Coordinator
Richard Dwan Jr. Dialogue Editor
Richard Dwan Jr. ADR Editor
Rob Harris Publicist
Hector C. Gika Sound Effects Editor
Huston Beaumont Lighting Technician
Laura Graham ADR Editor
Mark Johnston Sound Recordist
Anthony Pitone Visual Effects Editor
Robert Weaver Sequence Supervisor
Kim Marks Camera Operator
Daniel C. Gold Camera Operator
Lisa A. Doyle Set Costumer
Tim Stratton Electrician
Theodore Suchecki Construction Foreman
Butch McCarthy On Set Props
Beth Bajuk Art Department Coordinator
Craig B. Ayers Sr. Head Greensman
Scott Sanders Sound Effects Editor
Douglas J. Schulman Sound Mixer
Curt I. Miyashiro CG Supervisor
Jennifer Mann ADR Editor
Hayley Stuppel Wardrobe Assistant
Michael Pescasio Techno Crane Operator
Michele Perrone ADR Editor
Jennifer Spenelli Assistant Editor
Tom Barrett Visual Effects Editor
Vivian McAteer Hairstylist
Tommy Frazier Special Effects
Philip Keller Storyboard Artist
Dana Baker Rigging Grip
Rick Harris Rigging Grip
Robert Huberman First Assistant Director
Mitchell Ferm Visual Effects Coordinator
Bryan Wohlers Special Effects Technician
Carlos DePalma Rigging Grip
J. Eric Schmidt Orchestrator
Tom Williams Cableman
Virginia G. Hadfield Hair Department Head
Wayne Baker Assistant Camera
James Keys Rigging Gaffer
Bill Gilman Digital Compositor
Keith A. Wester Sound
Michele Payne Hairstylist
Alfred Ainsworth Video Assist Operator
Cookie Lopez Set Costumer
Emma C. Rotondi Key Hair Stylist
Wade Wilson Sound Effects Designer
Robert C. Lusted First Assistant Editor
Denise Heinrich Production Coordinator
Bruce West Set Designer
Bob Munoz Key Grip
Tom Jung Storyboard Artist
Tony Chavez Prop Maker
David E. Hall Post Production Coordinator
Timothy P. Salmon Boom Operator
Greg Wimer Assistant Camera
Daryl Richardson Grip
Rocky Gehr Special Effects Coordinator
Casey Jones Key Grip
Peter McAdams Dolly Grip
Diane Pepper Hairstylist
Steven Fidler Prop Maker
Patrick Murray Underwater Gaffer
Anthony Gaudio Standby Painter
Jay Cooper Digital Compositor
Daniel Berkowitz Production Assistant
Jamie Kehoe Craft Service
Julie Adrianson-Neary Digital Compositor
Marshall Richard Krasser Digital Compositor
Amy Gross Production Assistant
Joakim Arnesson Sequence Supervisor
Michael Conte Compositor
Valerie Davidson Foley Editor
Maureen Crowe Music Supervisor
Antar Abderrahman Jr. Lighting Technician
Craig S. Jaeger Foley Editor
Raul Essig CG Artist
Mo Henry Negative Cutter
Mike Schwake Dolly Grip
James Thatcher Musician
Jefferson Murff Set Dresser
Sue Smith Production Assistant
Carol Demarti Ager/Dyer
Bruce Dukov Musician
Jesse Mather Lighting Technician
Norman Page Makeup Artist
Jeff Sutherland Digital Compositor
Kris Fullan Martinez Production Coordinator
Billy Green Grip
Brian Rosso Grip
Kenneth Sayers Set Dresser
Vince De Quattro Digital Compositor
Stephen Kennedy Digital Compositor
Gary Metzen Painter
Cory Foster Craft Service
Christine Kaseta Cornelius Scenic Artist
Eric Gotthelf Foley Mixer
Jenifer Bonisteel Production Assistant
Marleen Alter Makeup Artist
Dominick De Rasmo Ager/Dyer
Gregg Frazier Boom Operator
Patrick Tubach Compositor
Chris Nickerson Electrician
Erik Hecomovich Grip
H. Barclay Aaris Special Effects
Andy Wong Animation
Barry Safley Digital Compositor
Gerald Gutschmidt Sequence Supervisor
Eric Dressor Special Effects Technician
Christopher A. Suarez Special Effects Technician
Habib Zargarpour Visual Effects Supervisor
Glen Purdy Grip
Danielle Fenati Production Assistant
John Carney Chief Lighting Technician
Jeff Pelton Second Assistant Camera
Sean MacKenzie Digital Compositor
Paul Farley Grip
Julia Garrison Painter
Cabernet Murray Assistant Accountant
Michael Rudolph Electrician
Jeff Graham First Assistant Camera
Susan M. Weeks Digital Compositor
Stacey Shear Visual Effects Coordinator
Chuck Turner Rigging Grip
Ken Mieding Special Effects Technician
Ray L. Wilkerson Special Effects
Kimberly Lashbrook Digital Compositor
Eric D. Shain Assistant Accountant
John McEveety Assistant Camera
Heather Scobie Assistant Camera
Donald J. Vos Best Boy Grip
Elizabeth Algieri Camera Loader
Curtis Failor Electrician
Zachary K. Lazar Electrician
Brendan Keefe Electrician
Michael E. Reynolds Grip
Greg Wilson Grip
Porfirio Dominguez Grip
Chris Bennett Lighting Programmer
Timothy Rose Extras Casting Assistant
April Hunter Costumer
Paris Paul Assistant Accountant
Katie Zaslaw First Assistant Accountant
Ed Nyerick Marine Coordinator
Joseph Bouvier Production Assistant
Anna Bradley Production Assistant
Angela Goodwin Production Assistant
F. Carl Hansen Production Assistant
Patrick J. Healy Production Assistant
Kevin McNamara Production Assistant
Humberto Ramirez Jr. Production Assistant
Carlos A. de Castro Production Assistant
Catherine H. Vlasuk Production Coordinator
Kevin Bissada Production Secretary
Jennifer Scott Travel Coordinator
Henry Preston Sequence Supervisor
Dan B. Goldman CG Supervisor
Ronnie E. Williams Jr. Digital Compositor
Monique Gougeon Visual Effects Coordinator
Leslie Safley Visual Effects Coordinator
Doug Lovett Colorist
H. Franklin Baker III Location Assistant
Dan O. Healy Location Assistant
Andy Weltman Location Assistant
Ty Boyce Animatronics Designer
Kenneth Van Order Special Effects
Ross Young Special Effects
Dominic V. Ruiz Special Effects
James G. Thomas Special Effects Technician
R.J. Mino Production Manager
Michael Green First Assistant Director
Basti Van Der Woude Third Assistant Director
Michael Parenti Painter






















ikwilfilmskijken © 2023