The Polar Express (2004)

Avontuur, Animatie, Familie, Fantasie
Het is kerstavond en een jongen ligt stil in zijn bed. Hij hoopt dat hij de rendieren van de Kerstman op zijn dak hoort galopperen. Maar dan opeens hoort hij een heel ander geluid. Het klinkt als een trein terwijl hij helemaal niet bij het spoor woont. Een conducteur stapt uit en vertelt hem dat dit de Polar Express is, en vraagt of hij mee op reis gaat. Hij stapt in en ziet nog meer kinderen in hun pyjama. Hij vertrekt naar de Noordpool en beleeft de droom van elk kind dat nog in de Kerstman gelooft.

The Polar Express Film Info

Score: 6.6/10 van 3617 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-11-10
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseur: Robert Zemeckis
Schrijvers Robert Zemeckis, William Broyles Jr..
Productie Studios: Golden Mean, Playtone, ImageMovers, Castle Rock Entertainment, Shangri-La Entertainment
Productie Land: United States of America

The Polar Express Foto's


The Polar Express Trailer


Tom Hanks
als Hero Boy / Father / Conductor / Hobo / Scrooge / Santa Claus (voice)
Michael Jeter
als Smokey / Steamer (voice)
Nona Gaye
als Hero Girl (voice)
Peter Scolari
als Lonely Boy Billy (voice)
Eddie Deezen
als Know-It-All (voice)
Leslie Zemeckis
als Sister Sarah / Mother (voice)
Steven Tyler
als Elf Lieutenant (voice)
Julene Renee
als Red Head Girl (voice)
Chris Coppola
als Toothless Boy (voice)
Charles Fleischer
als Elf General (voice)
Daryl Sabara
als Hero Boy (voice)
Josh Hutcherson
als Hero Boy (additional motion capture)
Isabella Peregrina
als Sister Sarah (voice)
Ashly Holloway
als Sister Sarah (additional motion capture)
Jimmy 'Jax' Pinchak
als Know-it-all Kid (additional motion capture)
Tinashe
als Hero Girl (motion-capture modelling)
Chantel Valdivieso
als Hero Girl (additional motion capture modelling)
Meagan Moore
als Hero Girl (singing voice)
Jimmy Bennett
als Lonely Boy Billy (voice)
Hayden McFarland
als Lonely Boy Billy (additional motion capture)
Matthew Hall
als Lonely Boy Billy (singing voice)
Dylan Cash
als Boy on Train (voice)
André Sogliuzzo
als Smokey and Steamer (voice)
Brendan King
als Pastry Chef
Andy Pellick
als Pastry Chef
Connor Matheus
als Toothless Boy
Evan Sabara
als Young Boy
Dante Pastula
als Little Boy
Josh Eli
als Waiter
Mark Mendonca
als Waiter
Rolandas Hendricks
als Waiter
Mark Goodman
als Waiter
Jon Scott
als Waiter
Gregory Gast
als Waiter
Gordon Hart
als Waiter
Phil Fondacaro
als Elf
Debbie Lee Carrington
als Elf
Mark Povinelli
als Elf
Ed Gale
als Elf
Eric Newton
als Acrobatic Elf
Aidan O'Shea
als Acrobatic Elf
Aaron Hendry
als Acrobatic Elf
Kevin C. Carr
als Acrobatic Elf
Bee Jay Joyer
als Acrobatic Elf
Jena Carpenter
als Acrobatic Elf
Karine Mauffrey
als Acrobatic Elf
Elisabeth P. Carpenter
als Acrobatic Elf
Bill Forchion
als Acrobatic Elf
Devin Henderson
als Acrobatic Elf
Sagiv Ben-Binyamin
als Acrobatic Elf
Alan Silvestri Original Music Composer
Alan Silvestri Songs
Alan Silvestri Conductor
Robert Zemeckis Screenplay
Robert Zemeckis Director
Robert Zemeckis Producer
Steve Starkey Producer
Steve Starkey Second Unit Director
Tom Hanks Executive Producer
Don Burgess Director of Photography
William Broyles Jr. Screenplay
Rick Carter Production Design
Joanna Johnston Costume Design
Victoria Burrows Casting
Steven C. McGee Chief Lighting Technician
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Cary Weitz Boom Operator
Karen O'Hara Set Decoration
Tony Fanning Art Direction
Josh McLaglen Unit Production Manager
Josh McLaglen Associate Producer
Josh McLaglen First Assistant Director
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Brian Magerkurth Sound Recordist
Oliver Scholl Production Illustrator
Ellen Heuer Foley Artist
Jim Berney Visual Effects Supervisor
William Ross Orchestrator
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
James Hegedus Art Direction
Dana Gong Post Production Assistant
Daniel C. Striepeke Makeup Artist
Robin L. Miller Property Master
Jack Rapke Executive Producer
Robert Presley Director of Photography
Jeremiah O'Driscoll Editor
Doug Chiang Production Design
Tegan Taylor Makeup Artist
Nacoma Whobrey Makeup Artist
Deborah La Mia Denaver Key Makeup Artist
Jerome Chen Senior Visual Effects Supervisor
Glen Ballard Songs
Peter M. Tobyansen Associate Producer
Randy Thom Sound Designer
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Debbie Denise Associate Producer
Ken Ralston VFX Supervisor
Sean Phillips Digital Effects Supervisor
Chris Juen Digital Producer
Martin A. Kline Visual Effects Art Director
Scott Herbertson Assistant Art Director
Gary Goetzman Producer
Leo Corey Castellano Makeup Artist
Chris van Allsburg Executive Producer
Chris van Allsburg Book
William Teitler Producer
Steven J. Boyd Co-Producer
R. Orlando Duenas Editor
Scot Boland Casting
Conrad Pope Orchestrator
Joel McNeely Orchestrator
Zane Weiner Executive In Charge Of Production
Zane Weiner Production Executive
William B. Kaplan Sound Mixer
William B. Kaplan Production Sound Mixer
David Lucarelli ADR Recordist
Richard Blake Wester Set Dresser
Ronald G. Roumas Sound Recordist
Michael Lantieri Special Effects Coordinator
Richard Robinson Propmaker
Jonathan Null Dialogue Editor
Jonathan Null ADR Editor
Joseph Sullivan Driver
Michael Len Motion Capture Artist
James C.J. Williams Head of Layout
Stefan Dechant Storyboard Artist
Todd Cherniawsky Set Designer
Norman Newberry Art Direction
Dean Wolcott Modeling
Jordan Harris Animation
George Doering Musician
Jeff Evans Stunts
Daryl C. Lefever Production Accountant
Enfys Dickinson Creative Producer
Michael Condro 3D Artist
François Duhamel Still Photographer
Gabriela Ríos Production Office Coordinator
Gabriela Ríos Production Coordinator
David Hugghins Stunts
Jane English Makeup Artist
Avneet Kaur Hairstylist
Luca Kouimelis Script Supervisor
Andrew L. Jones Assistant Art Director
Jane E. Russell Unit Publicist
John P. Goldsmith Assistant Art Director
Scott Parrish Hairstylist
Fernando Benítez Layout
Pamela Wise Costume Supervisor
Judith Bouley Additional Casting
Anthony Almaraz Set Costumer
Eric Bradley Musician
Robert Ryan Makeup Artist
Alicia Maccarone Art Direction
Terry Haggar Color Timer
Mike Stassi Assistant Art Director
John Villarino Construction Coordinator
Will Files Sound Design Assistant
Brian Machleit Stunts
Masako Masuda Set Designer
Jim Wallis Assistant Art Director
Kenneth Karman Music Editor
Craig Sost Visual Effects Producer
David C. Hughes Sound Effects Editor
Gene Radzik Dolby Consultant
Patrick Ballin Visual Effects Assistant Editor
John Clinton Visual Effects Producer
Patrick B. O'Brien Camera Operator
Kathryn Blondell Hair Designer
David C. Potter Leadman
Cinzia Zanetti Makeup Artist
Audrey L. Anzures Key Hair Stylist
Kenneth A. Larson Set Designer
Dennis S. Sands Sound Re-Recording Mixer
Sue Fox Foley Editor
C. Marie Davis Digital Intermediate Producer
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Bill Myer Makeup Artist
E. Larry Oatfield Foley Editor
Samuel R. Harrison III Video Assist Operator
George Denes Suhayda Visual Effects Art Director
John E. Sasaki Digital Compositors
Kelvin Lee Senior Animator
Jeffrey Beck Set Designer
Joey Freitas Driver
Alice V. Kaiserian Animation
Timothy Eaton Visual Effects Editor
Ketty Gonzalez Hairstylist
Joseph Thomas Layout
Roxane Griffin Key Hair Stylist
Paul Jessel Animation
Josh Einsohn Casting Assistant
Rocco Pucillo Visual Effects Coordinator
Tyler Ely Key Hair Stylist
Stéphane Couture Animation
Seth Hippen Animation
Jeff Lin Animation
Denis Samoilov Animation
Danny Wawrzaszek Animation
David Howard Camera Operator
Jeff Frost Modeling
Juan Gonzalez Layout
Jackson Bishop Set Designer
Alex Olivares First Assistant Editor
Shane Habberstad Stunts
Robert Norin Makeup Artist
Michael Miller ADR Mixer
James Andrykowski Assistant Editor
Angie Wells Makeup Artist
Stephen M. Rickert Jr. VFX Editor
Lori Smallwood Visual Effects
Randy Cantor Transportation Coordinator
Mark Scoon Executive In Charge Of Production
Frank Rinella Foley Mixer
Robin Richesson Costume Illustrator
Karen Brocco Assistant Dialogue Editor
Mark Lambert Digital Effects Supervisor
Brian Feola Construction Foreman
Steven Cueva Assistant Camera
Donna Cicatelli-Lewis Makeup Artist
Dane Farwell Stunt Double
John Carrafa Choreographer
Heather Wusterbarth Key Set Production Assistant
Michael J. Coo Key Grip
Tom Armbruster Motion Capture Artist
Jep Hill Sequence Supervisor
Diana Goodwin Art Department Coordinator
Erin Collins Butler Art Department Coordinator
Susan Fried Casting Associate
David Schaub Animation Supervisor
Rob Bredow Digital Effects Supervisor
Alberto Menache Digital Effects Supervisor
Rob Engle Digital Effects Supervisor
David Parrish Sequence Supervisor
Robert Winter Sequence Supervisor
Timothy Loughran Visual Effects Coordinator
Chris McLeod Visual Effects Coordinator
Jarrod Nesbit Visual Effects Coordinator
Alison Learned Wolf First Assistant Editor
Mo Henry Negative Cutter
Gary Burritt Negative Cutter
Ryan Cosgrove Art Department Assistant
James Thatcher Musician
Rick Kelly Second Assistant Director
Vladimir Todorov Character Designer
Cathlyn Marshall Set Designer
Smokey Stover Set Designer
Kseniya Hoppe Set Designer
Ryan Chan Assistant Editor
Corey Hels Layout
Maksymillian Naporowski Layout
Carlos Pedroza Layout
Bradlee Thomas Emmons III Rigging Gaffer
Mark P. Coo Grip
M.B. Gordy Musician
Edward J. Cox Best Boy Electric
Oscar G. Castillo Visual Effects
Matthew Rugetti Stunts
Ronald A. Miller Rigging Grip
Kevin Connolly Musician
Keith Paciello Animation
Matt Chamberlain Musician
Ken C. Wu Set Production Assistant
Wade Culbreath Musician
Diana Wilson Key Costumer
Scott Owen Set Dressing Artist
Paulie DiCocco Driver
Christopher Burdorf Software Engineer
Allen Robinson Stunt Coordinator
Mark Chadwick Stunts
Paul McGhee Digital Intermediate Colorist
Glen Gustafson Lighting Artist
Sande Scoredos Production Supervisor
Maureen Beatty Storyboard
Martin L'Heureux Animation
Karen Westerfield Makeup Artist
Lisa Buono Makeup Artist
Edward Taylor IV Character Modelling Supervisor
Thomas Esmeralda Matte Painter
Adrian Iler Sequence Supervisor
Frances Kumashiro Lighting Artist
Quentin Frost Visual Effects Technical Director
Brian C. Davis Visual Effects
Daniel James Weber Visual Effects Technical Director
Nadege Schoenfeld Makeup Artist
Ben Radcliffe Lighting Artist
Patricio Castillo Musician
J. Robert Ray Software Engineer
Mark Krentz Modeling
W. Layne Mcdonald Additional Editing
Alex Tysowsky Animation
Jon L. Hooper Animation
Marco Marenghi Animation
Matt Cohen Camera Operator
Daniel Kuehn Digital Producer
Adam W. Erler Grip
Mitchell K. Hiniker Grip
Mark Hamilton Lighting Artist
Dale Condit Makeup Artist
Dustin Zachary Modeling
Kim Smith Modeling
Marc Steinberg Modeling
Tony Bohorquez Modeling
Mark Lipsmeyer Motion Capture Artist
Andrew Bain Musician
Marcia Dickstein Musician
Brian Hall Software Engineer
Min-Zhi Shao Software Engineer
Kevin Gillen Special Effects
Dan Kessler VFX Artist
Ergin Kuke VFX Artist
Hae-Jeon Lee Visual Effects
Kyudon Choi Visual Effects
Len White Visual Effects
Nick Gray Visual Effects
Sandra Warren Visual Effects
George Peterson Jr. Foley Recordist
Joel Mitchell Special Effects Technician
Brian Ducharme Digital Compositor
Christian Feldhaus First Assistant Accountant
Dakau Jackson Second Assistant Accountant
Craig Kohtala Best Boy Grip
Jan Yarbrough Colorist
Ann Knight Set Buyer
Angela Randazzo Payroll Accountant
James Andrykowski Visual Effects Editor
Beth Tyszkiewicz Visual Effects Production Assistant
Antony Diamond Second Assistant Camera
Andrew Titcomb Layout Supervisor
Pete Billington CG Artist
J.D. Cowles Compositing Lead
Josh Ernstrom Production Assistant
Steve Guevara Motion Capture Artist






















ikwilfilmskijken © 2020