7.052

The Proposition (2005)

Actie, Avontuur, Misdaad, Drama, Thriller, Western
Het verhaal speelt zich af in Australië in de 19e eeuw. Charlie Burns en zijn broer Mikey worden gevangen genomen door Captain Stanley. Ze worden er samen met hun psychopathische broer Arthur van verdacht een brute misdaad te hebben gepleegd. Stanley doet Charlie een bijna onmogelijk voorstel in een poging een einde te maken aan de bloedige vicieuze cirkel.

The Proposition Film Info

Score: 7.052/10 van 584 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-10-06
Lengte: 104 Minuut / 1:44
Regisseur: John Hillcoat
Schrijver: Nick Cave
Productie Studios: UK Film Council, Surefire Film Productions, Autonomous, Pictures in Paradise, Jackie O Productions, Pacific Film and Television Commission, Film Consortium, National Lottery
Productie Land: Australia, United Kingdom


The Proposition Trailer


Guy Pearce
als Charlie Burns
Ray Winstone
als Captain Morris Stanley
Danny Huston
als Arthur Burns
John Hurt
als Jellon Lamb
David Wenham
als Eden Fletcher
Emily Watson
als Martha Stanley
Richard Wilson
als Mike Burns
Noah Taylor
als Brian O'Leary
Jeremy Madrona
als Asian Prostitute
Jae Mamuyac
als Asian Prostitute
Mick Roughan
als Mad Jack Bradshaw
Shane Watt
als John Gordon
Robert Morgan
als Sergeant Lawrence
David Gulpilil
als Jacko
Bryan Probets
als Officer Dunn
Oliver Ackland
als Patrick Hopkins
David Vallon
als Tom Cox
Daniel Parker
als Henry Clark
Carl Rush
als Robert Borland
Gary Waddell
als Officer Davenport
Iain Gardiner
als Officer Matthews
Bogdan Koca
als Paul Broussard
Sue Dwyer
als Mrs. Broussard
Lance Medlin
als Dan O'Reilly
Rodney Boschman
als Tobey
Boris Brkic
als Officer Halloway
Ned Rose
als Old Aboriginal
Leah Purcell
als Queenie
Tom Budge
als Samuel Stoat
Tom E. Lewis
als Two Bob
Ralph Cotterill
als Dr. Bantrey
Max Age
als Thommo
Jerry Solomon
als Blinky
Robert Jones Executive Producer
Jon Gregory Editor
Benoît Delhomme Director of Photography
Michael Hamlyn Executive Producer
Nikki Barrett Casting
Nick Cave Screenplay
Nick Cave Original Music Composer
Nick Cave Vocals
Warren Ellis Original Music Composer
Warren Ellis Musician
Brendan Donnison ADR Voice Casting
Gary Davy Casting
Maxine Dennett Art Department Assistant
Chris Auty Executive Producer
Kami Naghdi Legal Services
Bryce Menzies Legal Services
Tim Alban Foley Recordist
John Hillcoat Director
Chris Kennedy Production Design
James Atherton Executive Producer
Gina Black Line Producer
Pam Collis Associate Producer
Sara Giles Executive Producer
Michael Henry Executive Producer
Norman Humphrey Executive Producer
Chiara Menage Producer
Jackie O'Sullivan Producer
Christopher Simon Associate Producer
Cat Villiers Producer
Brock Norman Brock Production Executive
Mick Roughan Health and Safety
Margot Wilson Costume Design
Chris Goodes ADR Recordist
Sally Gordon Key Makeup Artist
Anthony Faust ADR Recordist
Gerard McCann Music Editor
Gerard McCann Music Supervisor
Ric Anderson Stunt Coordinator
Angela Moore Stunts
Angela Moore Stunt Double
Kerry Brown Still Photographer
Kerry Brown Epk Camera Operator
Bill Booth Art Direction
Kym Sainsbury Prosthetics
Tricia McInally Art Department Coordinator
Lenny Holmdahl Assistant Set Decoration
Paula Whiteway Set Designer
Craig Walmsley Sound Recordist
Tony Clarke Location Manager
Robert Duncan Visual Effects Supervisor
Andrew Neil ADR Recordist
Sandra Butterworth Dialogue Coach
Maria Stroka Visual Effects Producer
Zeljka Stanin Makeup Artist
Zeljka Stanin Hairstylist
Anita Lowe Key Hairdresser
Stephen Head Best Boy Electric
Fiona Searson Unit Publicist
Richard Stockdale Dolby Consultant
Ted Swanscott ADR Mixer
Andy Wright ADR Recordist
Marko Anttonen Set Designer
Simon Finney Second Unit Director of Photography
Jack Gillies Sound Effects Editor
Paul Davies Supervising Sound Editor
Mark Appleby Sound Re-Recording Assistant
Brett Thornquest Production Accountant
Jill Eden Set Decoration
Marita Mussett Art Direction
Bernie Childs Construction Coordinator
Joanne McLennan Script Supervisor
Ian Morgan ADR Supervisor
Andrew Grose Set Dresser
Jeff Gribble Armorer
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Lyn Askew Costume Supervisor
Joe Stick Generator Operator
Nick Foley ADR Recordist
Julia Wilson Dickson Dialogue Coach
Kim Prentice Art Department Assistant
George Vjestica Musician
Piers Hampton Visual Effects Producer
Jenny Sutcliffe Boom Operator
Richard Davey Sound Re-Recording Mixer
Polly Borland Still Photographer
Temple Clark Storyboard Artist
Brad Howard Construction Buyer
Ian Seymour Associate Editor
Peter McLennan Second Second Assistant Director
Andy Burrow Cyber Scanning Supervisor
Anna Bertmark Assistant Sound Editor
Gloria Bava Tailor
Chris Weir Carpenter
Noel McCartney Carpenter
Dianne Bennett Greensman
Jesse Moyes Electrician
Darko Tuscan Health and Safety
Louise Seymour Post Production Supervisor
Tom Lindsay First Assistant Editor
Tim Johnson Legal Services
Stephen Boyle Production Accountant
Katie Brock Animal Wrangler
John Medland Animal Wrangler
Danny Long Casting Assistant
Lucy Whitton Researcher
Jane Corden Production Accountant
Adam Glasman Colorist
James Hamilton Foley Artist
Paul Murphy Assistant Grip
Brett Marks Key Grip
Judith Cruden Extras Casting
Richard Nitz Standby Carpenter
Jason Horley Matte Painter
Michael Larcombe Grip
David 'Rusty' Leckonby Best Boy Grip
Stacey Parish Sound Assistant
Lea Dixon Makeup Artist
Lea Dixon Hairstylist
Bronwyn Fitzgerald Makeup Artist
Bronwyn Fitzgerald Hairstylist
Hayley Booth Art Department Assistant
Scott Booth Art Department Assistant
Fredrick Dempsey Art Department Assistant
John A. Finn Carpenter
Richard Meldrum Carpenter
David Passlow Carpenter
Lester Prentice Carpenter
Allan Wessling Carpenter
Michael Hayward Carpenter
Kevin Childs Construction Buyer
James Howard Construction Buyer
Kim Howard Construction Manager
Wendy Buick Graphic Designer
Trina Thomson Painter
David John Franks Prop Maker
Steve Taylor Property Master
Owen Kingsford-Bean Scenic Artist
Chris Williams Scenic Artist
Martin Ash Set Designer
Josh Madrers Set Designer
Nick Hartigan Set Dresser
Anthony Short Storyboard Artist
Justin Sykes Assistant Grip
Joel Russell Assistant Grip
Graham Dunn Grip
Graham Dunn Assistant Grip
Troy Reichman Clapper Loader
Lee Mariano Clapper Loader
Steve Gordon Electrician
Margie McClymont Focus Puller
Brett Matthews Focus Puller
Graham Rutherford Gaffer
Adam Grice Generator Operator
Michael 'Wildman' Rutherford Lighting Technician
Mark Watson Lighting Technician
Candice Weiler Costume Coordinator
Marcia Lidden Costumer
Cheryl Pike Costumer
Kate Cuffin Visual Effects Compositor
John Sharp Visual Effects Compositor
Sarah Gower Visual Effects Coordinator
Dan Lavender Visual Effects Technical Director
Rhiannon Porter Special Effects Coordinator
Joe Amalfi Special Effects Technician
Neil Lorenz Special Effects Technician
Owen Pawsey Special Effects Technician
Jarid Clifford Armorer
Robert Parsons Armorer
Steve Courtney Special Effects Supervisor
Steve Courtney Supervising Armorer
Andrew Hardwick Assistant Production Coordinator
Rachel James Post Production Accountant
Deborah Sutherland Production Accountant
Denise Farrell Production Accountant
Kate Meyers Production Accountant
Kirsten Bodenstedt Production Assistant
Stephen Hart Production Assistant
Jennifer Des Champs Production Coordinator
Nicki Ellis Production Coordinator
Gai Steele Legal Services
Duncan Gordon Legal Services
Nina Stevenson Legal Services
Peter Dally Legal Services
Rupert Mahon Legal Services
Sarah Bing Legal Services
Ed Fellows Legal Services
Emily Spence Legal Services
Richard Smith Production Runner
Annalise Davis Research Assistant
M.L. Hillcoat Researcher
Geoffrey Cox Script Editor
Inge Stainlay Second Assistant Accountant
Damon Murray Title Designer
Stephen Sorrell Title Designer
Megan Clarke Travel Coordinator
Alison Brown Dialogue Editor
Chris Brown Producer
Libby Mourant Production Manager
Fred Hughes Carpenter
Alex Barton Costume Standby
Jim White Musician
Chris Sheen Third Assistant Director
Darren Mallett First Assistant Director
Vera Biffone Second Assistant Director
Amy Haviland Costume Standby
Melissa Lee ADR Coordinator
Jason Clee Carpenter
Michael Meehan Carpenter
Graeme Suhr Unit Manager
Andrew Bishop Carpenter
Geoff Bradley Carpenter
Dave Catton Sign Painter
Greg Hillcoat Carpenter
Kane Lowe Carpenter
Terry Lowe Carpenter
Kris Swales Runner Art Department
Hans Verbeek Carpenter
Anne Pamphilon Sound Post Production Coordinator
Jessica J. Ball Assistant Location Manager
Martha Murphy Badger Vocals
Doug Leitch Musician
Marty Casey Musician
Melissa Agnew Dialogue Coach






















ikwilfilmskijken © 2024