5.766

The Puppet Masters (1994)

Horror, Sciencefiction, Thriller
Bizarre buitenaardse wezens landen in het nachtelijke Iowa in de Verenigde Staten. Agenten Sam en Andrew Nivens maken deel uit van het team dat van de regering de op handen zijnde invasie moet proberen in te dijken. Ze worden bijgestaan door Mary Sefton, een specialiste in buitenaardse biologie van de NASA. De buitenaardse wezens, een soort slakken die zich vasthechten aan de rug van de mens, blijken systematisch de gedachtewereld van de mens over te nemen, met de bedoeling de aarde te koloniseren.

The Puppet Masters Film Info

Score: 5.766/10 van 169 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1994-10-21
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseur: Stuart Orme
Schrijvers Ted Elliott, Terry Rossio, David S. Goyer.
Productie Studio: Hollywood Pictures
Productie Land: United States of America

The Puppet Masters Foto's


The Puppet Masters Trailer


Donald Sutherland
als Andrew Nivens
Eric Thal
als Sam Nivens
Julie Warner
als Mary Sefton
Keith David
als Alex Holland
Will Patton
als Dr. Lawrence Graves
Richard Belzer
als Neil Jarvis
Tom Mason
als President Douglas
Yaphet Kotto
als Ressler
Gerry Bamman
als Viscott
Sam Anderson
als Culbertson
J. Patrick McCormack
als Gidding
Marshall Bell
als General Morgan
Nicholas Cascone
als Greenberg
Bruce Jarchow
als Barnes
Benjamin Mouton
als Higgins
Donna Garrett
als Miss Haines
Andrew Robinson
als Hawthorne
Bill Blair
als Slugged Businessman (uncredited)
Mark A. Mangini Supervising Sound Editor
Ted Elliott Screenplay
Terry Rossio Screenplay
William Goldenberg Editor
Tom Bronson Costume Designer
David S. Goyer Screenplay
Ralph Winter Producer
Jack Gill Stunts
Robert A. Heinlein Novel
Roy Arbogast Special Effects Coordinator
Doc Kane ADR Mixer
Christopher Moriana Foley Artist
Ellen Heuer Foley Artist
Marilyn Graf Foley Recordist
James Hegedus Art Direction
Charlie Brewer Stunts
Daniel A. Lomino Production Design
Tony Brubaker Stunts
Cloudia Rebar Set Decoration
William J. Durrell Jr. Assistant Art Director
Mic Rodgers Stunts
Jeffrey J. Dashnaw Stunt Coordinator
Jeffrey J. Dashnaw Second Unit Director
Sharon Howard-Field Casting
Stuart Orme Director
Colin Towns Original Music Composer
Colin Towns Orchestrator
Clive Tickner Director of Photography
Greg Cannom Makeup Effects
Andrew G. La Marca Unit Production Manager
Kenneth Wannberg Music Editor
Dean A. Zupancic Sound Re-Recording Mixer
Michael Grossman First Assistant Director
George Simpson ADR Editor
Gary McLarty Stunts
Julia Evershade Supervising ADR Editor
Dick Ziker Stunts
Jeff Imada Stunts
Barbara Harris ADR Voice Casting
Billy D. Lucas Stunts
Danny Epper Stunts
Christine Anne Baur Stunts
Alan D. Purwin Pilot
Peter Montgomery Visual Effects Supervisor
Debbie Evans Stunts
Ann Masterson Key Makeup Artist
David Rawley Costume Supervisor
Ann Brodie Makeup Artist
Eric Lindemann Foley Editor
Rick Ash Sound Re-Recording Mixer
Susan Bierbaum Script Supervisor
Lance Gilbert Stunts
Jason Bedig Leadman
Chad Randall Stunt Coordinator
Steve M. Davison Stunts
Kenn Smiley Costumer
Alan Manzer Set Designer
Anthony Gaudioz Camera Operator
Aaron Glascock Assistant Sound Editor
Curt Schulkey Supervising Sound Editor
Marsha Blackburn Still Photographer
James R. Tynes Gaffer
Deborah Wuliger Unit Publicist
Michael Diersing Construction Coordinator
Solange S. Schwalbe Foley Editor
Gregory J. Barnett Stunts
John 'Fest' Sandau Best Boy Electric
Charlie McIntyre Rigging Gaffer
John Pospisil Sound Designer
Eliza Coleman Stunts
Michael Engelberg Executive Producer
John T. Connor First Assistant "A" Camera
Henry Kingi Jr. Stunts
Erik Rondell Stunts
Scott Wilder Stunts
Don Tardino Transportation Coordinator
Linda S. Cormany Set Costumer
Jim Zemansky Property Master
Kenny Endoso Stunts
Bruce M. Pasternack "B" Camera Operator
Peter McAdams Grip
Mark 'Boylee' Boyle Camera Loader
Glen Hanz Sculptor
Bob Putynkowski Color Timer
Steve Dayan Location Manager
Douglas Wright Casting Associate
Robert Heine First Assistant "B" Camera
Derek Wade Assistant Production Coordinator
Dennis Fuller Boom Operator
Robert J. Anderson Jr. Sound Mixer
Dorothy D. Fox Hairstylist
Sonny Pettijohn Assistant Sound Editor
Conte Mark Matal Second Second Assistant Director
Gary Dagg Key Grip
Darrin Lipscomb Assistant Location Manager
Allan Wilson Conductor
Janet Brady Stunts
Theresa Repola Mohammed Negative Cutter
Joe Kelly Best Boy Grip
Lisa McCullough Stunts
Annie Ellis Stunts
Jennifer Neysa Jew Assistant Editor
Josephine Nericcio Assistant Sound Editor
Leo Behar Grip
Pamela S. Kuri Second Assistant Director
Mike Connors Dolly Grip
Jack Ellingwood Second Assistant Camera
Gina Cafasso Art Department Coordinator
Lee C. Harmon Makeup Artist
Susan Meyer Makeup Artist
Linda Frobos Sculptor
Mario L. Davis Key Rigging Grip
Kate Crossley Assistant Editor
Jon Hussein ADR Mixer
Rebeca R. Brookshire Production Coordinator
Maggie Gentle Production Secretary






















ikwilfilmskijken © 2024