7.016

The Rainmaker (1997)

Drama, Misdaad, Thriller
Rudy Baylor is een beginnende advocaat die in een zware rechtszaak verzeild raakt. Zijn tegenstanders: een legertje gehaaide juristen. Zijn medestander: Deck Shifflet, een nogal opvliegende media-advocaat die steeds zakt voor zijn rechtbankexamen. Rudy's moet tot het uiterste gaan om het recht te laten zegevieren.

The Rainmaker Film Info

Score: 7.016/10 van 1216 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-11-18
Lengte: 130 Minuut / 2:10
Regisseur: Francis Ford Coppola
Schrijvers Francis Ford Coppola, Michael Herr.
Productie Studios: Paramount, Constellation Entertainment
Productie Land: United States of America

The Rainmaker Foto's


The Rainmaker Trailer


Matt Damon
als Rudy Baylor
Claire Danes
als Kelly Riker
Danny DeVito
als Deck Shifflet
Jon Voight
als Leo F. Drummond
Mary Kay Place
als Dot Black
Dean Stockwell
als Judge Harvey Hale
Mickey Rourke
als Bruiser Stone
Danny Glover
als Richter Tyrone Kipler
Virginia Madsen
als Jackie Lemancyzk
Randy Travis
als Billy Porter
Roy Scheider
als Wilfred Keeley
Red West
als Buddy Black
Johnny Whitworth
als Donny Ray Black
Andrew Shue
als Cliff Riker
Teresa Wright
als Colleen 'Miss Birdie' Birdsong
Wayne Emmons
als Prince Thomas
Adrian Roberts
als Butch
Michael Girardin
als Everett Lufkin
Randall King
als Jack Underhall
Justin Ashforth
als F. Franklin Donaldson
Michael Keys Hall
als B. Bobby Hall
James Cunningham
als J. Michael Floquet
Frank Clem
als Mr. Van Landel
Alan Woolf
als Kermit Aldy
Sonny Shroyer
als Delbert Birdsong
Pamela Tice Chapman
als Vera Birdsong
John Yancey
als Homicide Detective
Michael Douglas Producer
Steven Reuther Producer
Francis Ford Coppola Screenplay
Barry Malkin Editor
John Toll Director of Photography
Michael Herr Screenplay
Fred Fuchs Producer
John Grisham Novel
Francis Ford Coppola Director
Elmer Bernstein Original Music Composer
Arturo Rojas Hairstylist
Linda Phillips-Palo Casting
Bruce Lacey ADR Editor
Laura Tateishi Production Coordinator
Phillipa Sledge Art Department Coordinator
Jennifer L. Ware Sound Effects Editor
Paul C. Babin Camera Operator
Scott P. Murphy Set Designer
Jack Gill Stunt Coordinator
Winnie D. Brown Costume Supervisor
Mark Levinson Supervising ADR Editor
Kathy Durning Music Editor
Whitney James Makeup Artist
Kim B. Christensen Sound Effects Editor
Clare C. Freeman ADR Editor
Michael Kirchberger Supervising Sound Editor
Lois Burwell Makeup Artist
Jennifer Jobst Key Set Costumer
David Becton Greensman
Eugene McCarthy Property Master
Jeffrey Schlatter Construction Coordinator
Phillip V. Caruso Still Photographer
Patricia Grande Hairstylist
Thomas Michael Ryan Construction Foreman
Tim O'Shea Foley Editor
Howard Cummings Production Design
Barbara Munch Set Decoration
Aggie Guerard Rodgers Costume Design
Bob Shaw Art Direction
Guy Clayton Special Effects Coordinator
David A. Cohen Dialogue Editor
Dianna Stirpe Dialogue Editor
Jason White Extras Casting Assistant
Georgia Kacandes Co-Producer
Andy Gill Stunts
Richard Drown Stunts
Steve Picerni Stunts
Scott Wilder Stunts
Georgia Kacandes Unit Production Manager
Gary Marcus First Assistant Director
David Kelley Second Assistant Director
Roman Coppola Second Unit Director
Gary Marcus Associate Producer
Katherine E. Beyda Production Supervisor
Melissa Kent Co-Editor
Jeffrey D. McDonald Assistant Art Director
Brick Mason Storyboard Artist
Jeffrey Kushon Leadman
Mike Thomas First Assistant Camera
Chris Toll Second Assistant Camera
Nelson Stoll Sound Mixer
Scott Kinzey Boom Operator
Kathy Orloff Unit Publicist
Eileen McCahill Set Costumer
Daniela Moore Set Costumer
Susan Thomas Costume Assistant
Jeffrey Paul Johnson Assistant Property Master
Scott Elias Location Manager
Megan B. Agosto Assistant Editor
E. Larry Oatfield Dialogue Editor
Roy Waldspurger First Assistant Sound Editor
Erich Stratmann Apprentice Sound Editor
Mark Berger Sound Re-Recording Mixer
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Paul J. Zydel ADR Mixer
Bob Baron ADR Mixer
David McDonald ADR Recordist
Douglas Murray ADR Recordist
Barbara Harris ADR Voice Casting
David Betancourt Foley Mixer
Alicia Stevenson Foley Artist
Dawn Fintor Foley Artist
Emilie A. Bernstein Orchestrator
James Plannette Chief Lighting Technician
Nick Thomas Assistant Chief Lighting Technician
Ben Beaird First Company Grip
Jeff Kunkle Dolly Grip
Darryl Wilson Grip
Mads Hansen Assistant Production Coordinator
Christopher Gray Extras Casting
David Sousa Animal Wrangler
Dennis W. Milliken Transportation Coordinator
Lee Stepp Transportation Captain
Robert D. Yeoman Second Unit Director of Photography
Michael Amundson Second Unit First Assistant Director
Theresa Repola Mohammed Negative Cutter
Wayne Fitzgerald Title Designer
Phil Hetos Color Timer
David Leonard Grip
Gary Archer Prosthetics
Barbara Anne Klein Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024