6.424

The River Wild (1994)

Avontuur, Thriller, Drama
Gail en Tom Hartman hebben moeite om bij elkaar te blijven en besluiten een wildwaterrafting-vakantie-avontuur in Montana te ondernemen voor de 10e verjaardag van hun zoon Roarke, maar ontmoeten daar een paar mysterieuze mannen wier wanhoop groeit, waardoor hun vakantie in een nachtmerrie verandert.

The River Wild Film Info

Score: 6.424/10 van 835 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1994-09-30
Lengte: 135 Minuut / 2:15
Regisseur: Curtis Hanson
Schrijver: Denis O'Neill
Productie Studios: The Turman-Foster Company, Universal Pictures
Productie Land: United States of America

The River Wild Foto's


The River Wild Trailer


Meryl Streep
als Gail Hartman
David Strathairn
als Tom Hartman
Kevin Bacon
als Wade
John C. Reilly
als Terry
Joseph Mazzello
als Roarke Hartman
Benjamin Bratt
als Ranger Johnny
William Lucking
als Frank
Stephanie Sawyer
als Willa
Elizabeth Hoffman
als Gail's Mother
Victor Galloway
als Gail's Father
Diane Delano
als Ranger
Thomas F. Duffy
als Ranger
Paul Cantelon
als Violinist
Glenn Morshower
als Policeman
Robert Elswit Director of Photography
David Brenner Editor
David Foster Producer
Jerry Goldsmith Original Music Composer
Denis O'Neill Screenplay
Curtis Hanson Director
Lawrence Turman Producer
Joe Hutshing Editor
Bill Kenney Production Design
Kelley Kalafatich Stunts
Scott Sproule Stunts
Tom Boice Stunts
Eric Janes Stunts
Billy Bates Stunts
Arlene Burns Stunts
Tony Epper Stunts
John 'Moby' Griffin Stunts
Terry Jackson Stunts
Tony Jefferson Stunts
Ethan Jensen Stunts
Gary Jensen Stunts
Kay Kimler Stunts
Svetla Krasteva Stunts
Robert LaPoint Stunts
Lisa McCullough Stunts
Daniel K. Moore Stunts
Denise Lynne Roberts Stunts
Peter Rocca Stunts
Pete Turner Stunts
Birgit K. Schier Stunts
Raymond Hartwick Unit Production Manager
Larry DeWaay Unit Production Manager
Thomas J. Mack First Assistant Director
David Kelley Second Assistant Director
Denis O'Neill Co-Producer
Mark W. Mansbridge Art Direction
William Hiney Set Designer
Rick Gentz Set Decoration
Robert Sica Leadman
Ron Sica Set Dresser
John Rozman Set Dresser
Leslie Park Script Supervisor
Michael Stone Camera Operator
Michael G. Riba First Assistant Camera
Patrick McArdle First Assistant Camera
Richard A. Mention First Assistant Camera
Brian Sullivan First Assistant Camera
Rob Sweeney First Assistant Camera
Tom Ryan First Assistant Camera
Trent Anderson Second Assistant Camera
David Garden Second Assistant Camera
Dylan Goss Second Assistant Camera
Paul Sanchez Second Assistant Camera
Alfonso Calderon Loader
Paul C. Babin Additional Camera
Kim Marks Additional Photography
Ivan Sharrock Sound Mixer
Kirk Francis Sound Mixer
Mychal D. Smith Boom Operator
Doreen A. Dixon Post Production Supervisor
Julie Monroe Assistant Editor
F. Paul Benz Assistant Editor
Mark Livolsi Assistant Editor
Jack English Chief Lighting Technician
James Plannette Chief Lighting Technician
James Babineaux Assistant Chief Lighting Technician
Christopher Lyons Assistant Chief Lighting Technician
Erik A. Eriksen Electrician
James E. Johnson Electrician
Scott Graves Electrician
Colleen Kingdon Electrician
James B. Musich Electrician
Eric Wycoff Electrician
Andy Nelson Electrician
Gary Dagg Key Grip
Joe Kelly Best Boy Grip
Mike Moad Dolly Grip
Joseph E. Bates Grip
Brian Devin Grip
Leo Behar Grip
Jerry Koch Grip
Gary Yahn Grip
C.C. Barnes Second Second Assistant Director
Roy Arbogast Special Effects Supervisor
Michael Arbogast Special Effects
Rich E. Cordobes Special Effects
Jaime Galindo Special Effects
William D. Lee Special Effects
David Blitstein Special Effects
William Dawson Special Effects
Elmer Hui Special Effects
Casey Pritchett Special Effects
Richard Wood Special Effects
Nina Corbett Assistant Costume Designer
Christopher Lawrence Costume Supervisor
Wingate Jones, Jr. Costume Supervisor
Meg Goodwin Costumer
Paul Kakuschky Costumer
James R. Kail Key Makeup Artist
J. Roy Helland Makeup & Hair
Richard Snell Makeup Artist
Ellis Burman Assistant Makeup Artist
Donna Barrett Gilbert Key Hair Stylist
Patricia Vecchio Hairstylist
Ken Levine Location Manager
Joel Marx Location Manager
James Tadevic Location Manager
Randy Unger Location Manager
Wayne Mumford Location Manager
Kathryn Loraine Hibbs Production Accountant
Katy Tatian-Genovese Assistant Accountant
Mark Sayles Assistant Accountant
Dana Lynne Taylor Production Coordinator
Helen Elswit Production Coordinator
Cynthia Von Suhr Production Coordinator
Robert G. Endara II Assistant Production Coordinator
Shari LaFranchi Blakney Travel Coordinator
Connie Mack Extras Casting
Scott Genkinger Casting Assistant
Max Kleven Stunt Coordinator
Melissa Moseley Still Photographer
Rachel Aberly Unit Publicist
Raymond Hartwick Executive Producer
Ilona Herzberg Executive Producer
Debra J. Kleid Producer's Assistant
Maggie Pierson Actor's Assistant
Frances Patterson Actor's Assistant
Ben Jensen Stunts
Terry Jackson Stunt Double
Peter Rocca Stunt Double
Phil DeRiemer Stand In
Brad Nostrand Stand In
W. Logan Hebner Stand In
Clayton Scherf Stand In
Roland Swenson Stand In
Kevin Bales Production Assistant
Mark Child Production Assistant
Deanna Malyevac Production Assistant
Douglas McGurl Production Assistant
Anita Osterhage Production Assistant
Josh Cherin Production Assistant
Janet Jones Production Assistant
Stacey L. McCormick Production Assistant
Nancy J. Michels Production Assistant
Cat Silcox Production Assistant
Michael Tyndall Production Assistant
Dawn M. Severdia Art Department Coordinator
Tommy Tomlinson Property Master
Sam Moore Property Master
Howard Fannon Assistant Property Master
John Sweeney Assistant Property Master
John Ryan Jr. Assistant Property Master
Charles A. Carlsen Prop Maker
Phil LaFond Prop Maker
Clarence Lynn Price Construction Coordinator
Edward L. Turk Construction Foreman
Steven M. Pacheco Carpenter
Timothy Vierra Carpenter
Roger Anderson Painter
Larry Laurent Painter
Joe A. Hawthorne Standby Painter
Paul A. Minitello Standby Painter
Philip C. Hurst Greensman
Robert G. Newhouse Greensman
Rene van den Berghe Greensman
Beverly Burton Craft Service
David T. Knox Craft Service
Walter McCormick Jr. Projection
Jeffrey D. Stevens Set Medic
Michael L. Ryan Set Medic
Richard Wicklund Studio Teacher
William Hassell Location Coordinator
Max Kleven Second Unit Director
Robert Schick Second Unit First Assistant Director
Judith Saunders Script Supervisor
Marilyn Giardino Script Supervisor
Patti Dalzell Script Supervisor
Jason Poteet Key Grip
William F. McLaughlin Assistant Property Master
Bruce Benson Pilot
Cliff Fleming Pilot
Ed Arter Transportation Coordinator
Ronald B. Dinson Transportation Captain
Mike Doyle Transportation Co-Captain
Frank 'Cat' Ballou Driver
Tom Cozza Driver
John M. Jarvis Driver
David Goodman Driver
Andrew Mendez Driver
Randy Musselman Driver
Jim Pagnotta Driver
Leroy Reed Driver
Frances Campbell Driver
Hershey Entin Driver
George Hartmann Driver
Thomas E. McDonald Driver
Ronald R. Metcalf Driver
Joseph Kelly Padovich Driver
John Reed Driver
Scott Sampson Driver
Russ Tolliver Driver
Charles L. Campbell Supervising Sound Editor
Louis L. Edemann Supervising Sound Editor
Chuck Neely Sound Editor
Nils C. Jensen Sound Editor
Jeff Clark Sound Editor
Donald J. Malouf Sound Editor
Leonard T. Geschke Sound Editor
Doug Jackson Sound Editor
Albert Gasser Sound Editor
Kerry Dean Williams Sound Editor
Angie Luckey Assistant Sound Editor
Robert Morrisey Assistant Sound Editor
Jerry Edemann Assistant Sound Editor
John Roesch Foley Artist
Hilda Hodges Foley Artist
Mary Jo Lang Foley Mixer
Larry Singer ADR Supervisor
Gail Clark Burch ADR Editor
Andrea Horta ADR Editor
Mickie McGowan ADR Coordinator
Chris Tucker ADR Mixer
David Boulton ADR Mixer
Ken Hall Music Editor
Arthur Morton Orchestrator
Alexander Courage Orchestrator
Gary Burritt Negative Cutter
Stephen R. Sheridan Color Timer
Carol Fenelon Music Supervisor
Marjorie Webster Location Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024