The Scorpion King (2002)

Actie, Avontuur, Fantasie, Drama
5000 jaar in het verleden: de slechte heerser over de beruchte stad Gomorrah is vastberaden om alle nomaden uit te roeien. De overgebleven stammen, normaal tegenstanders, moeten nu samen zien te werken. Ze huren een ervaren moordenaar in, Mathayus, om het vijandige kamp te infiltreren, en de slechte heerser uit te schakelen.

The Scorpion King Film Info

Score: 5.584/10 van 2975 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-04-18
Lengte: 92 Minuut / 1:32
Regisseur: Chuck Russell
Schrijvers Stephen Sommers, William Osborne, David Hayter.
Productie Studios: Universal Pictures, Alphaville, Kalima Productions, World Wrestling Entertainment (WWE)
Productie Land: United States of America, Germany, Belgium


The Scorpion King Trailer


Dwayne Johnson
als Mathayus / The Scorpion King
Steven Brand
als Memnon
Michael Clarke Duncan
als Balthazar
Kelly Hu
als Cassandra
Bernard Hill
als Philos
Grant Heslov
als Arpid
Peter Facinelli
als Takmet
Ralf Moeller
als Thorak
Branscombe Richmond
als Jesup
Roger Rees
als King Pheron
Sherri Howard
als Queen Isis
Conrad Roberts
als Chieftain
Joseph Ruskin
als Tribal Leader
Esteban Cueto
als Third Akkadian
Nils Allen Stewart
als Torturer
Scott L. Schwartz
als Torturer
Andre Henschel
als Memnon Soldier
Michael Hilow
als Guard at Ant Pit
Nick Hermz
als Guard at Ant Pit
Wesley John
als Guard at Gomorrah Gate
Michelle Baney
als Bazaar Barmaid
Barry Kramer
als Sword Merchant
Marissa McMahon
als Bird Merchant
Tim Iannello
als Perfume Merchant
K.D. Aubert
als Harlot
Sonia Vera
als Harlot
Angélica Castro
als Harlot
Tutu Sweeney
als Street Urchin
Yuki Tokuhiro
als Urchin
Te'Amir Sweeney
als Urchin
Al Leong
als Asian Training Master
Woon Young Park
als Asian Training Fighter
Marcus Young
als Asian Training Fighter
Paul Sloan
als Soldier
Talani Rabb
als Harem Girl
Sole Alberti
als Harem Girl
Cristina Rodríguez
als Harem Girl
Pennelope Jimenez
als Harem Girl
Sean Michael Afable
als Boy at Well
Adoni Maropis
als Doubting General
Bernard White
als Falconmaster
Amy Hunter
als Warrior Woman
Diana R. Lupo
als Warrior Woman
Heather Burton
als Warrior Woman
Nikki Flux
als Warrior Woman
Rachel Moore
als Warrior Woman
Summer Altice
als Warrior Woman
Brandon Gonzalez
als Boy with Dates
Peter Quartaroli
als Vision Archer
Peter Navy Tuiasosopo
als Night Gate Guard
Amanda Bentley
als Courtesan
Claudi E. Orellana
als Courtesan
Jim Maniaci
als Palace Guard
Shant Demirjian
als Army Leader
Gus Rethwisch
als Barbarian Guard
Richard Cetrone
als Barbarian Guard
Job Alonso
als Courtesan (uncredited)
Kitana Baker
als Barbarian Woman (uncredited)
Jennifer Bobiwash
als Bazaar Merchant (uncredited)
Tracy Dali
als Harlot (uncredited)
Rose Davidson
als Market Vendor (uncredited)
Skye Dennis
als Goat Herder (uncredited)
Wayne Eric
als Red Turban Soldier (uncredited)
Amy Fadhli
als Warrior Woman (uncredited)
Joss Gomez
als Soldier (uncredited)
Tony Gracia
als Bazaar Merchant (uncredited)
Zuhair Haddad
als Bazaar Merchant (uncredited)
Jamie Hagan
als Harlot (uncredited)
Prince Thompson Iyamu
als Ambush Bandit (uncredited)
Tyler Mane
als Barbarian Chieftain (uncredited)
Julie Michaels
als Harem Girl (uncredited)
George D. Miklos
als Vendor (uncredited)
Radhaa Nilia
als Harlot (uncredited)
Somaya Reece
als Harlot (uncredited)
Mailon Rivera
als Falconer (uncredited)
Rachelle Roderick
als Balthazar's Warrior Women (uncredited)
Marcio Rosario
als Red Turban (uncredited)
Terence J. Rotolo
als Palace Guard 2 (uncredited)
Bobby Silva
als Warrior (uncredited)
Andrei Sterling
als Balthazar's Bandit (uncredited)
Joseph Steven
als Ambush Bandit (uncredited)
Tai
als Elephant (uncredited)
Ed Verreaux
als Pasha on Elephant (uncredited)
Doug Jackson Sound Effects Editor
Doug J. Meerdink Art Direction
Michael Tronick Editor
Michael Tronick Associate Producer
Hiro Narita Second Unit Director of Photography
John Debney Original Music Composer
Jeff Dawn Makeup Designer
Sarah Halley Finn Casting
Andrew Menzies Assistant Art Director
Ed Verreaux Production Design
Josh McLaglen Associate Producer
Josh McLaglen First Assistant Director
Stephen Sommers Screenplay
Stephen Sommers Producer
Stephen Sommers Characters
Sean Daniel Producer
James Jacks Producer
John Bloomfield Costume Design
Heather Burton Stunts
Roy Barnes Assistant Art Director
Jack Johnson Production Illustrator
Richard Cetrone Stunts
Chuck Russell Director
John R. Leonetti Director of Photography
Greg Papalia Supervising Art Director
Tony Brubaker Stunts
Bill Hader Production Assistant
Randi Hiller Casting
Steve LaPorte Key Makeup Artist
Tegan Taylor Makeup Artist
Larz Anderson Special Effects Coordinator
Craig Abele Sculptor
Rebecca Mangieri Casting Associate
Kate J. Sullivan Set Decoration
Jeff Wolfe Stunt Double
Gloria D'Alessandro Dialogue Editor
Suzanne Reid Stunts
Andrew G. La Marca Unit Production Manager
William Osborne Screenplay
David Hayter Screenplay
Vince McMahon Executive Producer
Kevin Misher Producer
Greg Parsons Editor
Greg Parsons First Assistant Editor
Andy Cheng Fight Choreographer
Al Leong Fight Choreographer
Michiko Nishiwaki Stunts
Julie Michaels Stunts
Jussi Tegelman Sound Effects Editor
Stacey Morris Hairstylist
Oscar Delgadillo Set Dresser
Danny Downey Stunts
Gary Diamond Set Designer
Tanoai Reed Stunt Double
Paula Fairfield Sound Effects Editor
Carla Murray Sound Editor
Sho Kosugi Choreographer
Laura Albert Stunts
Richard Luke Rothschild Co-Producer
Troy Brown Stunts
J.J. Perry Stunts
Bob Brown Stunt Coordinator
Craig Shugart Stunts
William H. Burton Sr. Second Unit Director
James Ryan Stunts
Diana R. Lupo Stunts
Christopher Hartt Visual Effects
Barbara Harris ADR Voice Casting
Daniel Robichaud Animation Supervisor
Elaina P. Schulman Key Hair Stylist
Danny Epper Stunts
Denis Hennelly Production Coordinator
Steve Maslow Sound Re-Recording Mixer
Dragon Dronet Armorer
Raman Rao Gaffer
Marc Bonilla Musician
Katie Flint Editorial Production Assistant
Bridget Cook Hairstylist
Rob Decina Casting
John Roesch Foley
Terence J. Rotolo Stunts
Mimi Lesseos Stunts
Robert LaBonge Second Unit Director of Photography
Peewee Piemonte Stunts
Nick Scarano Wardrobe Supervisor
Nancy Young Stunts
Steve Callas Construction Coordinator
Michael Dawson Stunts
Dan O'Connell Foley
Don "Tex" Clark Set Dresser
Stephanie Higgins Frey Art Department Coordinator
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Carin Rogers Dialogue Editor
Lloyd Lee Barnett Digital Compositor
John Finklea Music Editor
Trisha Burton Script Supervisor
Robert Troy Dialogue Editor
John T. Cucci Foley Artist
Ai-Ling Lee Sound Effects Editor
Anthony Ortiz Boom Operator
Troy Robinson Stunts
Robert Reed Altman Camera Operator
Marshall Winn ADR Editor
Jamie Hardt Assistant Sound Editor
Tricia Ronten Script Supervisor
Norm Compton Stunt Double
Conny Fauser Title Designer
Jamie Kemp Chef
Paul N.J. Ottosson Sound Designer
Greg Michael Second Unit Director
Jerry Evans Choreographer
Linda Lew Foley Recordist
Robert Lucas Leadman
Michelle Brattson Location Assistant
David Linck Unit Publicist
Ani Plotkin-Maloney Makeup Artist
Nicole Randall Stunts
Andrea D'Amico Visual Effects Producer
Erma Kent Hairstylist
Frank Fleming Sound Recordist
Peter Tothpal Hair Department Head
Louis Lazzara Key Makeup Artist
Susi Campos Set Costumer
Richard Schoen Set Costumer
Richard Schoen Key Costumer
Nancy Smytka Set Costumer
Trent Broin Production Assistant
Thom Owens Additional Camera
James Simcik Supervising ADR Editor
Cameron Frankley Supervising Sound Editor
Vern Nobles Camera Operator
Jody Miller Steadicam Operator
Roger Meilink Rigging Gaffer
Mato Color Timer
Dayne Johnson Makeup Artist
Don Bixby Gaffer
Monica Frommholz Additional Photography
Eryn Krueger Mekash Makeup Artist
Dan Romero Transportation Coordinator
Darren Michaels Still Photographer
Mark Landon Makeup Artist
Ty Warren Production Executive
Timothy Burgard Storyboard Artist
John Rottger Stunts
Henry Kingi Jr. Stunts
Christina Raye Hairstylist
Michael Lyon Electrician
Matthew Harrison Foley Editor
Laverne Caracuzzi Makeup Artist
Don Steinberg First Assistant Camera
Christopher Flick Foley Supervisor
James Andrykowski First Assistant Editor
James Andrykowski Visual Effects Editor
Pete Anthony Conductor
Mark Pappas Foley Editor
Frank Bennett Orchestrator
Linda Brennan Dialect Coach
Mark David Kersey Greensman
Frank Cuomo Post Production Coordinator
Gregory B. Peña Set Costumer
Dick Hansen Utility Sound
Aaron Levy Sound Recordist
Mark Franco Executive Visual Effects Producer
James Ashwill Foley Mixer
Don Domino Best Boy Grip
Noah Behar Rigging Grip
Scott Rorie Set Production Assistant
Judith Sunga Casting Assistant
Kristina Soderquist Production Accountant
Stephen J. Ullman Steadicam Operator
Virginia Landis Albertson Post Production Supervisor
Alex M. Cacciarelli Video Assist Operator
Aaron Brock Assistant Editor
Rodolfo Damaggio Conceptual Illustrator
Philip Rogers ADR Recordist
Michael Neale Location Manager
Peter Geraghty Assistant Camera
Peter Olexiewicz Construction Foreman
Dane Farwell Stunts
Peter Oillataguerre Executive In Charge Of Production
Trey Clinesmith First Assistant Camera
Henry Cantor Electrician
Brian Bero Armorer
Ella Marcus Craft Service
Maureen 'Mo' Crutchfield Accountant
Scott Fieldsteel Assistant Chief Lighting Technician
Catherine Peña Set Costumer
Barry Gross Electrician
Dylan Rush Lighting Technician
Gary Burritt Negative Cutter
Danny Green Second Assistant Director
Nelson Sepulveda Digital Effects Supervisor
Rick Kelly Second Second Assistant Director
Vic Cuccia Transportation Captain
Dennis Fuller Boom Operator
Robert J. Anderson Jr. Production Sound Mixer
Paul V. Perkins Dolly Grip
Leigh Hennessy Stunts
Ronald A. Miller Rigging Grip
Jack Taggart Ager/Dyer
Craig Scagnetti Electrician
Max Gabl Scenic Artist
Shawn Kautz Stunts
Tracy Kay Stunts
Tracy Dixon Extras Casting
James Ryan Utility Stunts
Tracy Farrington Property Master
Martin Milligan On Set Dresser
Anita Hart Stunts
Donald Napoli Payroll Accountant
Judith Tiedemann Hairstylist
Andrew Blau Production Secretary
Michael Chickey Assistant Location Manager
Anna Fleiner Makeup Artist
Eric Rood Set Dresser
Paul 'Sled' Reynolds Animal Coordinator
Jack Cornelius Set Dresser
Canyon Martens Set Dresser
Bruce Purcell Set Dresser
Patriq Luo Electrician
Travis Panarisi Electrician
Scott Toland Electrician
Mark Santoni First Assistant Camera
Daniel E. Teaze First Assistant Camera
Derrick Kolus Gaffer
Dan Reilly Key Grip
Brian Cwiakala Lighting Technician
Quinton Reilly Rigging Grip
Maureen O'Heron Costume Supervisor
Gregg Frazier Boom Operator
Shawn Robinson Stunts
Mary Funsten Second Assistant Camera
John Campana Art Department Assistant
Jon Neill Props
John Anthony Grip
Mark A. Lasoff CG Supervisor
Brian Benavides Carpenter
Glenn Clyatt Compositor
Alberto Coto Driver
Derek du Bellier Propmaker
Jim Roberts Set Medic
James L. Bailey Special Effects
Gregory Hinton Stand In
Robert Castaneda 3D Artist
Joshua Arsenault Visual Effects Coordinator
Rodney Iwashina Visual Effects Supervisor
April Weeden Stunts
Dylan A. Flores ADR Mixer
Steve Lonano Additional Second Assistant Director
Ryan Tighe Additional Production Assistant
Sean Carville Second Assistant Accountant
Tonia Forsberg Stunt Double
Shaun M. McGovern First Assistant Accountant
Rick Fleishman Music Coordinator
Dominic Daigle CG Animator
Abdul-Majeed Moulvi Casting Assistant
Judy Baron Costumer
Brian Bilson Assistant Property Master
Jack Davis Special Effects Technician
Greg Groenekamp Visual Effects Compositor
Karina Desin Visual Effects Production Assistant
John Bozzalla Visual Effects Production Manager
Monica Frommholz Assistant Production Coordinator
Aaron Dem Head of Production
Steve Bonner Production Driver
Tom Lupo Stunt Coordinator
Robbie Dunn Stunts
Bof Matteo Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024