6.2

The Sum of All Fears (2002)

Thriller, Actie, Drama
Wanneer de president van Rusland plotseling overlijdt wordt hij opgevolgd door een onbekende politicus, wat ervoor zorgt dat oude gevoelens van wantrouwen weer op beginnen te spelen. De CIA huurt Jack Ryan in om inzicht te geven in de situatie.

The Sum of All Fears Film Info

Score: 6.2/10 van 924 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-05-31
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Phil Alden Robinson
Schrijvers Paul Attanasio, Daniel Pyne, Tom Clancy.
website: http://www.paramount.com/movies/sum-all-fears
Productie Studios: Mel's Cite du Cinema, Paramount, Mace Neufeld Productions, MFP Munich Film Partners GmbH & Company I. Produktions KG, S.O.A.F. Productions
Productie Land: United States of America

The Sum of All Fears Foto's


The Sum of All Fears Trailer


Ben Affleck
als Jack Ryan
Morgan Freeman
als DCI William Cabot
James Cromwell
als President Robert Bob Fowler
Ken Jenkins
als Admiral Pollack
Liev Schreiber
als John Clark
Bruce McGill
als Gene Revell
John Beasley
als General Lasseter
Philip Baker Hall
als Defense Secretary Becker
Bridget Moynahan
als Dr. Cathy Muller
Ciarán Hinds
als President Nemerov
Michel 'Gish' Abou-Samah
als Olson's Translator
Richard Marner
als President Zorkin
Lee Garlington
als Mary Pat Foley
Alan Bates
als Dressler
Josef Sommer
als Senator Jessup
Colm Feore
als Olson
Michael Byrne
als Anatoli Grushkov
Ron Rifkin
als Secretary of State Owens
Sven-Ole Thorsen
als Haft
LisaGay Hamilton
als Capt. Lorna Shiro
Constantine Gregory
als General Bulgakov
Ian Mongrain
als Syrian Radar Operator
Russell Bobbitt
als Israeli Pilot
Jennifer Seguin
als President's Aide
Victoria Reuter
als Russian Nurse
LisaGay Hamilton
als Capt. Lorna Shiro (as Lisagay Hamilton)
Aleksandr Belyavskiy
als Admiral Ivanov (as Alexander Belyavsky)
Lennie Loftin
als Aircraft Carrier Duty Officer
Matt Holland
als Pickup Truck Owner
Marie-Josée Colburn
als Mother (uncredited)
Marie Matiko
als Captain Vicky Shiro (uncredited)
Michael Payne Sound Designer
Jerry Goldsmith Original Music Composer
Jerry Goldsmith Conductor
Cindy Carr Set Decoration
Paul Attanasio Screenplay
Nicolas De Toth Editor
Nicolas De Toth Additional Editing
Neil Travis Editor
Mace Neufeld Producer
Louis Craig Special Effects Supervisor
Mindy Marin Casting
Andrew Neskoromny Supervising Art Director
Isabelle Guay Art Direction
Jophery C. Brown Stunt Double
Jeannine Oppewall Production Design
Michele Laliberte Art Direction
Frank Ceglia Special Effects Coordinator
Jim Passon Color Timer
Kenneth Hall Supervising Music Editor
Claude Paré Supervising Art Director
Terry Leonard Stunt Coordinator
Phil Alden Robinson Director
John Lindley Director of Photography
Daniel Pyne Screenplay
Tom Clancy Screenplay
Tom Clancy Executive Producer
John DeMeo Art Direction
Amanda Harding Casting Associate
Scott Curtis Foley Editor
Marie-Sylvie Deveau Costume Design
Robbie Kondor Songs
Robbie Kondor Music Arranger
Marc Baird Storyboard Artist
John Paesano Additional Music
Kimberly Ellen Lowe Supervising ADR Editor
Kimberly Ellen Lowe Supervising Dialogue Editor
Alain Brochu Construction Coordinator
Jan Thijs Additional Still Photographer
Steve Dubin Set Supervisor
Leigh French ADR Voice Casting
Patrick Rousseau Production Sound Mixer
Larisa Isaeva Casting
Rosina Bucci Local Casting
Tom Nichols First Company Grip
Stratton Leopold Executive Producer
Rick Kain Stunt Driver
Robin Harlan Foley Artist
David Israel Production Supervisor
Randy Singer Foley Mixer
Anthony M. McCovey Boom Operator
Susan A. Cabral Makeup Department Head
Caroline Alder Assistant Art Director
Martin Gendron Art Direction
Lyse Pomerleau Costume Coordinator
Daniele Léger Assistant Costume Designer
Daniel R. Jennings Set Designer
Anna Rane Script Supervisor
Tom Davies Assistant Director
Randall D. Wilkins Set Designer
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Mark Gordon Dialogue Editor
Stephen S. Campanelli Camera Operator
Craig Hosking Aerial Coordinator
Craig Hosking Second Unit Director
Alain Giguère Scenic Artist
Andrew Semple Sculptor
Claire Alary Property Master
James Wright Dolby Consultant
Mark Hryma Camera Technician
Karen Pidgurski Unit Publicist
Mark Fellman Still Photographer
Zeke Morales Visual Effects Editor
Zack Davis ADR Editor
Glenn Neufeld Visual Effects Supervisor
Steve Mann Sound Effects Editor
Lawrence Karman Steadicam Operator
David Corral Greensman
John Leveque Supervising Sound Editor
Christopher Woods Additional Photography
Deena Adair Hairstylist
Corald Giroux Key Hair Stylist
Charley Armstrong Location Manager
Shane Reed Leadman
Jason Crosby Marine Coordinator
Rich Paisley Gaffer
Jeff Johnson Set Medic
Wayne Baker First Assistant Camera
David Campbell Orchestrator
Nick Vidar Music Programmer
Anne Couk Assistant Sound Editor
Carl D. Ware Sound Engineer
Paula Bonhomme Visual Effects Coordinator
Michael W. Broomer Driver
David Sardi First Assistant Director
Julie Garceau Video Assist Operator
Stéphane Byl Lighting Technician
Stéphane Byl Utility Stunts
Stéphane Byl Assistant Director
Philippe Piron Focus Puller
Tim Fassino Set Dresser
Jeff Gomillion ADR Mixer
Robert B. Baylis Key Grip
Bernard Arseneau Rigging Gaffer
Kevin Tengan Systems Administrators & Support
Doris Donnenberg Production Coordinator
Rosalie Clermont-Bilodeau Wardrobe Assistant
Claude Beaucage Swing
Jean-François Abran Electrician
Kim De Pietro Assistant Location Manager
Fanny Vachon Assistant Makeup Artist
Brandon Craig I/O Supervisor
Philip Rogers ADR Recordist
Marie-Hélène Labrecque Art Department Assistant
Nicole Martinez-King Art Department Coordinator
Audrey Brooks Location Scout
Jean-Francois Mignault Production Illustrator
Julian Brain Helicopter Camera
Matt Danon Hair Department Head
Annik Boivin Makeup Artist
Caleb J. Howard CG Supervisor
William Grunder Craft Service
Eric Aubin Loader
Liza Bigger Production Office Assistant
Rhys Summerhayes Set Production Assistant
Diana Jellinek Stand In
Pierre Guay Transportation Coordinator
Victoria Frodsham Unit Production Manager
Frank Detone Jr. Rigging Grip
Russell Steele Production Accountant
Michel Siry Production Manager
Charles-André Bertrand Researcher
Melanie Johnson Sound Mixer
Joseph Abenhaim Digital Compositors
Dan Malvin Visual Effects Producer
Doug Juhn Visual Effects Art Director
Donald Freeman Colorist
Alex Amyot Chief Lighting Technician
Mary Nelson-Duerrstein Negative Cutter
Richard Oswald Second Assistant Director
Eric Bardin Assistant Property Master
Alain Masse Dolly Grip
Jean Courteau Chief Lighting Technician
Terri Tracy Casting Assistant
Mark R. Leins Aerial Camera
Dan Barentine Camera Loader
Benoît Alarie Grip
Francine Gagnon Key Makeup Artist
Bree McMurchy Pilot
Maxime Bérubé Third Assistant Director
Saundra Diardichuk Assistant Production Coordinator
Shana Blake Hil Musician
Elizabeth Maxwell Keith Visual Effects Technical Director
Don Aros Assistant Chief Lighting Technician
Lance Laurienzo First Assistant Sound Editor
Brigitte Goulet Second Second Assistant Director
Deborah Phillips Visual Effects Assistant Editor
Dean Citroni Second Company Grip
Robert George Second Assistant Accountant
Ginette Régis Key Dresser
Giselle Brewton Assistant Camera
Isabelle Côté Graphic Designer
Jennifer Bydwell Researcher
Jim Dunlap First Assistant Accountant
Joel Román Mendías Production Executive
Anne-Marie Langevin Costumer
Alexandre Bernard Additional Third Assistant Director
Marc Chow Special Effects Assistant
Jean-François Aubin Special Effects Technician
Denise Demarest Visual Effects Production Manager
Alain Bisson Doyal Best Boy Grip
Kenneth Bender Second Assistant Camera
Tamara Gillon Casting Assistant
Doug Caron Assistant Editor
Elza Kephart Location Manager
Annie Larouche Choreographer
Ehab Zayed Dialogue Coach
Kathy Day Executive Assistant
Jocelyn Parenteau Extras Casting
Stephen Wells Key Rigging Grip
Cam DeLeon Matte Painter
Katy Genovese Payroll Accountant
Véronique Arcouette Production Assistant
Michael Alvarado Production Secretary
Silvy Kim Receptionist
Marvin Jones Rotoscoping Artist






















ikwilfilmskijken © 2020