6

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006)

Horror, Thriller
Op een laatste uitje rijden twee broers die naar Vietnam moeten hun Keep in de prak, wat leidt tot problemen in deze bloederige film over de herkomst van Leatherface.

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning Film Info

Score: 6/10 van 1194 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-10-06
Lengte: 92 Minuut / 1:32
Regisseur: Jonathan Liebesman
Schrijver: Sheldon Turner
Productie Studios: Texas Chainsaw Productions, New Line Cinema, Next Entertainment, Platinum Dunes, Vortex/Henkel/Hooper
Productie Land: United States of America

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning Foto's


The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning Trailer


Jordana Brewster
als Chrissie
Taylor Handley
als Dean
Diora Baird
als Bailey
Matt Bomer
als Eric
R. Lee Ermey
als Uncle Charlie Hewitt / Sheriff Hoyt
Lew Temple
als Sheriff Winston Hoyt
Andrew Bryniarski
als Thomas Hewitt (Leatherface)
Tim DeZarn
als Slaughterhouse Supervisor
Lee Tergesen
als Holden
Cyia Batten
als Alex
Terrence Evans
als Monty Hewitt
Marietta Marich
als Luda Mae Hewitt
L.A. Calkins
als Sloane (as Leslie Calkins)
Allison Marich
als Young Luda Mae
Marcus H. Nelson
als Lackey (as Marcus Nelson)
Melody Chase
als Biker Chick (uncredited)
Emily Kaye
als Biker Chick (uncredited)
John Larroquette
als Narrator (voice) (uncredited)
Kathy Lamkin
als Tea Lady
Michael Bay Producer
Mark Ordesky Executive Producer
K.C. Hodenfield Co-Producer
Jim May Editor
Mike Fleiss Producer
Tobe Hooper Producer
Steve Jablonsky Original Music Composer
Toby Emmerich Executive Producer
Guy Stodel Executive Producer
Robert Kuhn Executive Producer
Andrew Form Producer
Bradley Fuller Producer
Lukas Ettlin Director of Photography
Sheldon Turner Screenplay
Sheldon Turner Story
Kim Henkel Producer
Jeffrey Allard Executive Producer
David J. Schow Story
Gregory Nicotero Makeup Effects
John Frick Art Direction
Marco Rubeo Production Design
Lisa Fields Casting
Jonathan Liebesman Director
Jonathan Chibnall Editor
Brown Cooper Second Unit Director of Photography
Kathy Kiatta Costume Supervisor
Mari-An Ceo Costume Design
Randy Huke Set Decoration
John Barba Casting Associate
Michael Scott Camera Operator
Jimmy Lindsey Camera Operator
Gina Grande Script Supervisor
Peter Simonite First Assistant "A" Camera
Jake Garber Makeup Effects
Leeann Radeka Key Costumer
Carla Palmer Makeup Department Head
Nyima Johnston Costumer
Van Redin Still Photographer
Russell Engels Gaffer
Grady Holder Makeup Effects
Greg Travis Rigging Grip
Kelly Nelson Hair Department Head
Kurt Grossi Key Grip
Troy Anderson Lighting Technician
Brooke Satrazemis Script Supervisor
Alma Kuttruff Co-Producer
Kevin Wasner Makeup Effects
Troy Breeding Key Makeup Artist
Theda Cunningham First Assistant "B" Camera
Marisa Rossi Casting Associate
Jourdan Henderson Art Department Coordinator
Anna Abbey Ager/Dyer
Steve Drake Best Boy Grip
Edison Jackson Best Boy Electric
George R. Niedson Steadicam Operator
Matthew King First Assistant Camera
Robert Hicks Key Rigging Grip
Greg Lomas Dolly Grip
Sally Jackson Casting
Robert B. Reynolds Rigging Gaffer
Donald R. Howe Jr. Second Assistant "B" Camera
Robyn Greer Rigging Grip
Douglas J. Stewart Textile Artist
Stephanie A. Steel Set Costumer
Frank Parrish Key Hair Stylist
Tom Dreesen Construction Coordinator
John Sheeren Additional Camera
Matt Cowan Dolly Grip
Tom Kalbfleisch Electrician
Dany Navarrette Electrician
Richard Nance Rigging Grip
Edward A. Navarro Rigging Grip
Leif E. Ulvog Rigging Grip
Zach Nasits Second Assistant Camera
Elspeth Lauder Mickel Seamstress






















ikwilfilmskijken © 2021