The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012)

Avontuur, Fantasie, Drama, Romantiek
Na de geboorte van Renesmee, geniet Bella (nu vampier) optimaal van haar nieuwe leven en capaciteiten. Echter, de vampier Irina ziet in Renesmee onterecht een 'onsterfelijk kind'. Ze gaat met haar beweringen naar de Volturi die uiteindelijk besluiten om haar te vernietigen. In een poging om te overleven verzamelen de Cullens verklaringen van andere vampiersclans om zo te bewijzen aan de Volturi dat hun kind niet onsterfelijk is.

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Film Info

Score: 6.465/10 van 8639 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-11-13
Lengte: 115 Minuut / 1:55
Regisseur: Bill Condon
Schrijvers Melissa Rosenberg, Bill Condon.
Productie Studios: Summit Entertainment, Temple Hill Entertainment, Sunswept Entertainment, Lionsgate
Productie Land: United States of America


The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Trailer


Robert Pattinson
als Edward Cullen
Kristen Stewart
als Bella Swan
Taylor Lautner
als Jacob Black
Peter Facinelli
als Carlisle Cullen
Elizabeth Reaser
als Esme Cullen
Ashley Greene
als Alice Cullen
Jackson Rathbone
als Jasper Hale
Nikki Reed
als Rosalie Hale
Kellan Lutz
als Emmett Cullen
Billy Burke
als Charlie Swan
Dakota Fanning
als Jane Volturi
Jamie Campbell Bower
als Caius Volturi
Maggie Grace
als Irina Denali
Mackenzie Foy
als Renesmee Cullen
Michael Sheen
als Aro Volturi
Cameron Bright
als Alec Volturi
Chaske Spencer
als Sam Uley
MyAnna Buring
als Tanya Denali
Christopher Heyerdahl
als Marcus Volturi
Julia Jones
als Leah Clearwater
Booboo Stewart
als Seth Clearwater
Andrea Powell
als Sasha Denali
Christian Camargo
als Eleazar Denali
Daniel Cudmore
als Felix Volturi
Guri Weinberg
als Stefan
Lee Pace
als Garrett
Rami Malek
als Benjamin
Casey LaBow
als Kate Denali
Joe Anderson
als Alistair
Angela Sarafyan
als Tia
Valorie Curry
als Charlotte
Noel Fisher
als Vladimir
Tyson Houseman
als Quil Ateara
Lateef Crowder
als Santiago Volturi
Charlie Bewley
als Demetri Volturi
Billy Wagenseller
als Vasilii Denali
Mía Maestro
als Carmen Denali
Wendell Pierce
als J. Jenks
Omar Metwally
als Amun
Andrea Gabriel
als Kebi
Judi Shekoni
als Zafrina
Tracey Heggins
als Senna
Patrick Brennan
als Liam
Marlane Barnes
als Maggie
Toni Trucks
als Mary
Erik Odom
als Peter
Amadou Ly
als Henri
Janelle Froehlich
als Yvette
Masami Kosaka
als Toshiro
Alex Rice
als Sue Clearwater
Marisa Quinn
als Huilen
Bill Tangradi
als Randall
J. D. Pardo
als Nahuel
Lisa Howard
als Siobahn
Xavier Samuel
als Riley Biers (crédito solo)
Lorin Flemming Art Direction
Guillermo Navarro Director of Photography
Bill Condon Director
Melissa Rosenberg Screenplay
Carter Burwell Original Music Composer
Michael Wilkinson Costume Design
Stephenie Meyer Novel
Richard Sherman Production Design
Virginia Katz Editor
Ian Slater Editor
Wyck Godfrey Producer
Stephenie Meyer Producer
Debra Zane Casting
Karen Rosenfelt Producer
Nate Fredenburg Art Direction
Jimmy Almeida Animation
Chuck Duke Animation
Andy Hass Animation
Howard R. Campbell Lighting Artist
Yuhon Ng Animation
Karin Silvestri Stunts
Steve McLeod Visual Effects Editor
Jessica Lichtner Script Supervisor
Jeffery J. Tufano Camera Operator
Andrew Cooper Still Photographer
Yimi Tong Visual Effects Coordinator
Mark Edward Wright Visual Effects Editor
Karen M. Murphy Visual Effects Producer
Tony Lamberti Sound Re-Recording Mixer
Bob Kretschmer Wigmaker
Brandon Terry Visual Effects Editor
Alexandra Patsavas Music Supervisor
Earl Woods Rigging Gaffer
Timothy James Kane First Assistant Camera
Tom Gibbons Animation Supervisor
Scott Singer Digital Effects Supervisor
Donn Kennedy Visual Effects Coordinator
Paul Becker Choreographer
Sean M. Harding Camera Operator
Bryan Delorenzo First Assistant Camera
Ahmed Shehata CG Supervisor
Kosta Saric Visual Effects Editor
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Doug Hardwick Construction Coordinator
Kevin McCloy Rigging Grip
J.J. Ogilvy Casting Associate
Forest Sala Key Hair Stylist
K. Emily Levine Art Department Coordinator
Michael Applebaum Camera Operator
Bob Bates Gaffer
Andrew G. Cox Visual Effects Coordinator
Ronald B. Moore Visual Effects Coordinator
Alison Fraser Assistant Costume Designer
Jean Ann Black Makeup Department Head
Sean Cossey Casting
Adam Milo Smalley Music Editor
Susan Germaine Key Hair Stylist
Amanda McGowan Makeup Artist
Jason Dale First Assistant Editor
Brown Cooper Camera Operator
Charles Rose CG Supervisor
Pamela Pearl Casting Associate
Stacy Caballero Assistant Costume Designer
Beatrice De Alba Hair Department Head
Jaclyn Kenney Art Department Coordinator
Christopher M. Fisher First Assistant Camera
Mikaël Damant-Sirois CG Supervisor
Michael Cliett CG Supervisor
Dane A. Davis Sound Designer
Dane A. Davis Supervising Sound Editor
David Schlesinger Set Decoration
Peter D. Roome First Assistant Camera
Gary Marullo Foley
Rolf John Keppler Makeup Artist
Vanessa Galvez Digital Intermediate
Joel Sevilla CG Supervisor
Leslie Adkins-Garza Visual Effects Coordinator
Dan Bronson Costume Supervisor
Sonny Kompanek Orchestrator
Bonnie Clevering Hairstylist
David Crone Steadicam Operator
Doane Gregory Still Photographer
Ted Sapp Rigging Grip
Robin Griffin Visual Effects Producer
Stephanie Flack Dialogue Editor
David A. Whittaker Sound Effects Editor
John Trapman Helicopter Camera
Nicholas Davidoff Steadicam Operator
Earl Paraszczynec CG Supervisor
Niketa Roman Visual Effects Coordinator
Brad Minnich Visual Effects Editor
Sean Oxenbury Rigging Gaffer
Cassy Vasile Visual Effects Coordinator
Josh Sutherland Visual Effects Editor
Michael Cavanaugh Visual Effects Editor
Ryan Robertson Visual Effects Producer
Robert Ulrich ADR & Dubbing
Gary A. Hecker Foley
Suzanne Murarik Visual Effects Coordinator
Blaise Panfalone Visual Effects Coordinator
Matthew W. Kielkopf First Assistant Sound Editor
Stacey Panepinto Makeup Artist
Jeremy Stanbridge Supervising Art Director
Rochelle Okoye Stunts
Phil Tippett Visual Effects Supervisor
Rick Newsome Storyboard Designer
Michael Sabo Property Master
Mike Szakmeister ADR Editor
Mike Szakmeister Dialogue Editor
Roger Vernon Second Unit Director of Photography
Nevin Swain Property Master
John Bruno Visual Effects Supervisor
Mark Morgan Executive Producer
Barbara Kelly Associate Producer
Greg Mooradian Executive Producer
Guy Oseary Executive Producer
Bill Bannerman Co-Producer
Marty Bowen Executive Producer
Jerad Marantz Character Designer
Q Fortier Visual Effects
Bill Bannerman Unit Production Manager
Justin Muller First Assistant Director
John M. Morse Second Assistant Director
Jeff Imada Stunt Coordinator
Troy Sizemore Supervising Art Director
Ruth Hasty Post Production Supervisor
Steve C. Aaron Sound Mixer
Ryan Farris Boom Operator
Rick Stribling Key Grip
Chris Navarro ADR Mixer
Christopher T. Welch Dialogue Editor
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Robert Althoff Sound Mix Technician
Michael J. Burmeister Location Manager
Janna Roach Assistant Property Master
Ty Landry Set Dresser
Brent Boates Storyboard Artist
Gary Damian Thomas Storyboard Artist
Phillip Norwood Storyboard Artist
Mark Vena Storyboard Artist
Reba Saul Costumer
Sarah P. Koeppe Costumer
Meghan Cornay Costumer
Megan Coates Costumer
Shonta T. McCray Costumer
Annette Farnsworth Costumer
Renee Ragucci Costumer
Heather Rae Miller Costumer
Rodney Williamson Costumer
Colette Delacroix Seamstress
Frances Jacques-LeCompte Seamstress
Janet Melody Ager/Dyer
Mollie Middleditch Costume Assistant
Richard De Alba Hairstylist
Karen Lovell Hairstylist
Gianna Sparacino Hairstylist
Margeaux Fox Hairstylist
Clariss Morgan Hairstylist
Lisa Hazell Hairstylist
Melizah Anguiano Wheat Hairstylist
Angela Quiles Production Supervisor
Steve Cainas Production Coordinator
Diana Ascher Post Production Accountant
Jeremy Roberts Payroll Accountant
Shayna Markowitz Casting Assistant
Lisa Mae Fincannon Location Casting
Craig Fincannon Location Casting
Elizabeth Coulon Extras Casting
Toni Atterbury Unit Publicist
Skylar Gorrell Special Effects Technician
Cristina Patterson Contact Lens Designer
Jessica Nelson Contact Lens Technician
Randall S. Coe Construction Coordinator
Robert Foster Jr. Transportation Coordinator
Tom Goodrich Studio Teacher
E. J. Foerster Second Unit Director
Greg Zenon Second Unit First Assistant Director
Dylan Hopkins Second Unit First Assistant Director
David Hallinan Second Unit First Assistant Director
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Robert Olsson Matte Painter
Syd Dutton Visual Effects Art Director
Ralph Maiers Visual Effects Supervisor
Rocco Passionino Visual Effects Supervisor
Lauren Weidel Visual Effects Producer
Joey Bonander Visual Effects Coordinator
Kenton Rannie Compositing Supervisor
Chris Derochie CG Animator
Scott Fritts CG Animator
Arlend Engar CG Artist
Matt Anderson CG Artist
Kevin Struckman CG Artist
Sébastien Moreau Visual Effects Supervisor
Isabelle Langlois Visual Effects Producer
Laetitia Seguin Visual Effects Coordinator
Laurent Spillemaecker Compositing Supervisor
Christian Morin Digital Compositor
Sebastien Veilleux Digital Compositor
Simon Devault Digital Compositor
André Ü Montambeault Digital Compositor
Vincent Poitras Digital Compositor
Jean-Francois Burdin Rotoscoping Artist
Simon Mercier Rotoscoping Artist
Moika Sabourin Matte Painter
Francois Croteau Matte Painter
Matthieu Veillette Matte Painter
Christine Leclerc CG Artist
Carl Gagnon CG Artist
Raphael Letertre CG Artist
Mahmoud Rahnama Visual Effects Supervisor
Josa Leah 'SDB' Porter Visual Effects Producer
Somboun Souannhaphanh Animation
Mihaela Orzea Digital Compositor
Toshiko Miura Digital Compositor
Tristan Zerafa Digital Compositor
Rickey Verma Digital Compositor
Elizabeth Holmes Digital Compositor
John Dinh Digital Compositor
Pedram Ziaei Digital Compositor
Jeff Campbell Visual Effects Supervisor
George Macri Visual Effects Producer
Peter Giliberti CG Artist
Tim Sibley CG Artist
Tim Alexander CG Artist
James Chretien CG Artist
Jongju Lee CG Artist
Chris Ankli CG Artist
Derick Loo CG Artist
Bruce Woloshyn Visual Effects Supervisor
Riley McDougall Visual Effects Coordinator
Loan Phan Digital Intermediate Producer
Lisa Tutunjian Digital Intermediate Editor
Yvan Lucas Digital Colorist
Christopher Willis Additional Music
Michael Farrow Scoring Mixer
Bill Condon Screenplay
Mike Wilson Stunts
Ainslie Thomas Visual Effects Production Manager
John Mann Storyboard Artist
Marny Eng Stunts
Janene Carleton Stunts
Andrea Kinsky Stunts
Brett Armstrong Stunts
Krista Bell Stunts
Clint Carleton Stunts
Elizabeth Davidovich Stunts
Zandara Kennedy Stunts
Jacob Kabel Stunts
Shawn Kautz Stunts
Bevin Kaye Stunts
Brian Ho Stunts
Adrian Hein Stunts
Brian Hite Stunts
Brian Imada Stunts
Jake Huang Stunts
Lani Gelera Stunts
Adam Hart Stunts
Christopher Gordon Stunts
Jayson Dumenigo Stunts
Kofi Elam Stunts
Richard Cetrone Stunts
Mike Carpenter Stunts
Kimberly Chiang Stunts
Garvin Cross Stunts
Stacey Carino Stunts
Shawn Beaton Stunts
Stanton Barrett Stunts
Freddy Bouciegues Stunts
Jay Amor Stunts
Ed Anders Stunts
Byron Brisco Stunts
Jessika Brodosi Stunts
Chris Brewster Stunts
Fraser Corbett Stunts
Anis Cheurfa Stunts
Holland Diaz Stunts
Paul Darnell Stunts
Roel Failma Stunts
Dawn Dininger Stunts
Caroline Field Stunts
Christian J. Fletcher Stunts
Jeff Galpin Stunts
Kiralee Hayashi Stunts
Kory Grim Stunts
Leif Havdale Stunts
Guillermo Grispo Stunts
Jon Kralt Stunts
Sam Looc Stunts
Michael Li Stunts
Brian Lydiatt Stunts
Phillip Mitchell Stunts
Anthony David Moyer Stunts
Atlin Mitchell Stunts
David Mueller Stunts
Josh Mueller Stunts
Hugh Aodh O'Brien Stunts
Gabriel Nunez Stunts
Louis Paquette Stunts
Bridgett Riley Stunts
Dan Pelchat Stunts
Matthew Rugetti Stunts
James Ryan Stunts
William Scharpf Stunts
Patrick Sabongui Stunts
Todd Scott Stunts
Matt Thompson Stunts
Luke Sexton Stunts
Aaron Toney Stunts
Travis Wong Stunts
Steve Upton Stunts
Jon Valera Stunts
Sonnie Trotter Stunts
Kye Walstrom Stunts
Kofi Yiadom Stunts
Samantha Win Stunts
Eli Zagoudakis Stunts
John Zimmerman Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024