The Village (2004)

Drama, Mysterie, Thriller
De film vertelt het verhaal van een hechte gemeenschap. De raad van ouderen waarschuwt de inwoners voor de mysterieuze wezens die zich in de bossen rond het dorp schuilhouden. De nieuwsgierige Lucius Hunt is van plan de dorpsgrens te overschrijden en het onbekende te trotseren. Het lijkt er op dat hij met deze daad de toekomst van het dorp voor altijd zal veranderen...

The Village Film Info

Score: 6.451/10 van 3911 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-07-30
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: M. Night Shyamalan
Productie Studios: Touchstone Pictures, Blinding Edge Pictures, Scott Rudin Productions
Productie Land: United States of America


The Village Trailer


Bryce Dallas Howard
als Ivy Walker
Joaquin Phoenix
als Lucius Hunt
Adrien Brody
als Noah Percy
William Hurt
als Edward Walker
Sigourney Weaver
als Alice Hunt
Brendan Gleeson
als August Nicholson
Cherry Jones
als Mrs. Clack
Celia Weston
als Vivian Percy
John Christopher Jones
als Robert Percy
Frank Collison
als Victor
Jayne Atkinson
als Tabitha Walker
Judy Greer
als Kitty Walker
Fran Kranz
als Christop Crane
Michael Pitt
als Finton Coin
Jesse Eisenberg
als Jamison
Charlie Hofheimer
als Young Security Guard
Scott Sowers
als Man With The Raised Eyebrows
Zack Wall
als Donald
Pascale Renate Smith
als Marybeth
Jordan Burt
als 12-Year-Old-Boy
Jane Lowe
als Brown-Eyed Girl
Charlie McDermott
als 10-Year-Old-Boy
Robert Lenzi
als Young Man
Willem Zuur
als Gerald
Liz Stauber
als Beatrice
Tim Moyer
als Flustered Man
Sydney Shapiro
als Oldest Walker Daughter
Mia Rose Colona
als Middle Walker Daughter
Chloe Wieczkowski
als Youngest Walker Daughter
Sydney Wieczkowski
als Youngest Walker Daughter
M. Night Shyamalan
als Guard at Desk
John Rusk
als Radio Announcer
Joey Anaya
als Those We Don't Speak Of
Kevin Foster
als Those We Don't Speak Of
Sam Mercer Producer
Roger Deakins Director of Photography
James Newton Howard Original Music Composer
Scott Rudin Producer
Christopher Tellefsen Editor
Ann Roth Costume Design
Douglas Aibel Casting
Steve Boeddeker Sound Designer
Steve Boeddeker Supervising Sound Editor
Doc Kane ADR Mixer
Eric Brevig Visual Effects Supervisor
Jeff Habberstad Stunt Coordinator
M. Night Shyamalan Director
M. Night Shyamalan Producer
M. Night Shyamalan Writer
M. Night Shyamalan Executive Music Producer
W. Steven Graham Assistant Art Director
Chris Shriver Art Direction
Tod A. Maitland Sound Mixer
Peggy Schierholz Key Hair Stylist
Larry Dias Set Decoration
Tim Beach Art Direction
Tom Foden Production Design
Charley Beal Assistant Art Director
Lindsay Pugh Costume Supervisor
Hinju Kim Assistant Art Director
Lee Dichter Sound Re-Recording Mixer
Fumi Mashimo Animation Supervisor
David S. Williams Jr. Compositing Supervisor
Brick Mason Storyboard Artist
Brick Mason Second Unit Director
Kyle Rudolph Camera Operator
Ben Howe Executive Assistant
Jonathan Null Foley Editor
Bernadette Mazur Key Makeup Artist
Barbara Harris ADR Voice Casting
Susan Jacobs Music Supervisor
Margie O'Malley Foley
Michael Kleiman Loader
Mike Lemon Location Casting
Bruce Hamme Dolly Grip
Jeff Atmajian Orchestrator
Dianne Dreyer Script Supervisor
John Rusk First Assistant Director
Stephanie Holbrook Casting Associate
James Mazzola Property Master
Jose L. Rodriguez Associate Producer
Shannon Stewart Craft Service
Mark 'Crash' McCreery Creature Design
Steve Cremin Special Effects
Steve Cremin Special Effects Supervisor
Todd Kleitsch Assistant Makeup Artist
Michael Manson Supervising Art Director
Ivana Primorac Hair Designer
Frank E. Eulner Sound Designer
Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
Mark Indig Unit Production Manager
Brian Hillard Special Effects Makeup Artist
Marshall Winn Dialogue Editor
Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Frank Masi Still Photographer
James C. Feng Assistant Art Director
Paul Williams Construction Coordinator
Marnie Moore Foley Artist
Heather MacDonald Visual Effects Producer
William M. Hamilton Jr Transportation Coordinator
William M. Hamilton Jr In Memory Of
Lynne Hockney Choreographer
Andrew L. Ullman Location Manager
Garth Bardsley Vocal Coach
Eric Rosenberg Graphic Designer
Mara Majorowicz Set Costumer
David C. Hughes Sound Effects Editor
Bill O'Leary Chief Lighting Technician
Jeri Habberstad Stunt Double
Joseph Grimaldi Best Boy Electric
Kent Blocher First Assistant Editor
Pam Aaron Costumer
Mathew Price Production Sound Mixer
Lorene Simpson Digital Intermediate Producer
Martha Pike Digital Intermediate Editor
Claire Raskind Unit Publicist
Richard Patterson Digital Supervisor
Lisa Chino Assistant Dialogue Editor
Richie Ford Rigging Gaffer
Roy Bryson Hairstylist
Lindsay Irish-Desarno Makeup Artist
Thomas S. Drescher Supervising Music Editor
James Boniece Rigging Grip
Pete Anthony Conductor
Tegan Jones Post Production Supervisor
James T. Hill Music Producer
Deedra Ricketts Extras Casting
Frank Rinella Foley Mixer
Kevin Lin Quality Control Supervisor
Hilary Frisch Art Department Assistant
Mike Richer Construction Foreman
Tony Castagnola Greensman
Joseph Siwinski Leadman
Curtis Coyote Painter
Jaremy Aiello Sculptor
Andy Harris First Assistant Camera
Mitchell Andrew Lillian Key Grip
Mitchell Bloom Assistant Costume Designer
Danielle Cadorette Seamstress
Gerald Carpenter Set Dresser
Michael K. Reynolds Chef
James F. Andrulonis Driver
Avi Laniado Mix Technician
Cory Poccia Post Production Assistant
Blair Howley Production Intern
Bill Horton Projection
Greta Alexander Scenic Artist
James Sloane Sr. Security
Mary Berkelbach Set Medic
Andrew Brett Set Production Assistant
Aaron Fiore Stand In
John Tarlini Sr. Transportation Co-Captain
Christopher Murphy Video Assist Operator
Steven J. Scott Digital Color Timer
Joseph W. Baliski Electrician
Doug Moreno Production Accountant
Thomas 'Doc' Boguski Production Coordinator
Gerald Scaife Production Supervisor
Michael Kory 3D Artist
Donnell Barnes Studio Teachers
Michael T. Galvin Swing
Julian Brain Additional Second Assistant Director
Mary Beth Smith Negative Cutter
Charlie Marroquin Best Boy Grip
Suzan Cerceo Ager/Dyer
Steve McAuliff Animal Wrangler
Elizabeth Chambers Assistant Production Coordinator
Hilary Hahn Musician
Mark Kenaston Roto Supervisor
Tudor Jones Second Second Assistant Director
Tim Gibbons Digital Compositors
Elizabeth Kirby Additional Wardrobe Assistant
Michael Scott Boom Operator
Narges Takesh Story Editor
Glenn Davis Generator Operator
Michael Davidson Special Effects Technician
Alison C. Rosa Second Assistant Director
Andrea Larsen First Assistant Accountant
Nicole Edwards Costume Assistant
Bob Ammerman Jr. Construction Grip
Duncan M. Spencer Key Construction Grip
James Willetts Foley Recordist
Phillip Fuller Sound Mix Technician
William Lee Special Effects Assistant
Daniel C. Cook Assistant Camera
Benjamin Goldstein Camera Production Assistant
Braden Belmonte Second Assistant Camera
David Hamme Colorist
N. Bantu Key Digital Colorist
Jacob Charney Assistant Location Manager
Leon Laderach Effects Supervisor
Melanie Crescenz Extras Casting Assistant
John Montgomery Payroll Accountant
Darren Baker Production Assistant
Adrienne Boyd Production Secretary
Steven Holtzman Second Assistant Accountant
Jennifer Gillespie Travel Coordinator
Brian Magerkurth Sound Recordist
James Kelley Other






















ikwilfilmskijken © 2024