The X Files: I Want to Believe (2008)

Drama, Mysterie, Sciencefiction, Thriller
Wanneer een groep vrouwen wordt ontvoerd in het winterse landschap van Virginia, zijn de enige aanwijzingen de groteske menselijke overblijfselen die langs de snelweg worden gevonden. Met de beambten op zoek naar enige vordering in de zaak, zorgen de twijfelachtige visioenen van een in ongenade gevallen priester ervoor dat de politie op de verkeerde plekken gaat zoeken.

The X Files: I Want to Believe Film Info

Score: 5.808/10 van 1447 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-07-24
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Chris Carter
Schrijvers Frank Spotnitz, Chris Carter.
website: http://xfiles.com/
Productie Studios: Ten Thirteen Productions, Dune Entertainment III, Crying Box Productions, 20th Century Fox
Productie Land: Canada, United States of America

The X Files: I Want to Believe Foto's


The X Files: I Want to Believe Trailer


David Duchovny
als Fox Mulder
Gillian Anderson
als Dana Scully
Amanda Peet
als ASAC Dakota Whitney
Billy Connolly
als Father Joseph Crissman
Xzibit
als Agent Mosley Drummy
Mitch Pileggi
als Walter Skinner
Callum Keith Rennie
als 2nd Abductor - Janke Dacyshyn
Adam Godley
als Father Ybarra
Alex Diakun
als Gaunt Man
Nicki Aycox
als 2nd Victim - Cheryl Cunningham
Fagin Woodcock
als 1st Abductor - Franz Tomczeszyn
Marco Niccoli
als Christian Fearon
Carrie Ruscheinsky
als Margaret Fearon
Spencer Maybee
als Blair Fearon
Veronika Hadrav√°
als Female Assistant
Denis Krasnogolov
als Male Assistant
Patrick Keating
als Slight Man
Stephen E. Miller
als Feed Store Proprietor
Xantha Radley
als Monica Bannan
Lorena Gale
als On Screen Doctor
Donavon Stinson
als Suited Man
Dion Johnstone
als 1st Cop
Sarah-Jane Redmond
als Special Agent in Charge
Christina D'Alimonte
als Doctor's Colleague
Vanesa Tomasino
als Hallway Agent
Luvia Petersen
als O.R. Nurse
Babs Chula
als Surgeon
Marci T. House
als Sheriff
Joseph Patrick Finn
als Whispering Priest
Beth Siegler
als Anesthesiologist
Stacee Copeland
als Doctor
Tom Charron
als Sheriff Horton
Brent C.S. O'Connor
als Tow Truck Driver
Dave Cote
als D-Man
Chris Carter
als Man sitting in hospital hallway
Paul Mitton
als FBI Agent
Vanessa Morley
als Female Hallway Agent
Michael Stevens
als Board Room Doctor
Lynne Burnett
als Murder Victim (uncredited)
Celeste Insell
als Board Room Doctor (uncredited)
Teana-Marie Smith
als Nurse (uncredited)
Roger Horchow
als Elderly Gent
Frank Spotnitz Screenplay
Chris Carter Director
Chris Carter Screenplay
Mindy Marin Casting
Victoria Down Makeup Department Head
E. J. Foerster Second Unit
David Hadaway Set Designer
Leonardo Lara Set Dressing Artist
Andrew Edwards Compositors
Graham Houston CG Painter
Brian Sales Compositors
Trent Smith Visual Effects Producer
Jennifer Mylrea Stunts
Tony Wohlgemuth Art Direction
Christopher Mark Pinhey Makeup Effects
Cheryl Marion Assistant Art Director
David Alexander CG Supervisor
Jason Dunn Compositors
Guy Bews Stunts
Dave Lane Stunts
Jeff Sanca Stunts
Chris Webb Stunts
Ryan Bailey Gaffer
Bill Roe Director of Photography
Warren Hendriks Sound Effects Editor
Erin Michael Rettig Sound Engineer
Charles Collyer Compositors
Rod Park Visual Effects Producer
Andrea Shear CG Painter
Christina Spring Compositors
Donald Tse Compositors
Dmitry Vinnik CG Painter
Duane Dickinson Stunts
Chris Carter Producer
Mark S. Freeborn Production Design
Jared Brown Set Dressing Artist
Mike Rennison Construction Coordinator
David Betancourt Foley
Randall Guth First Assistant Sound Editor
Mitch Bax Camera Intern
Heike Brandstatter Casting
Lisa Tomczeszyn Costume Design
Charleen Richards-Steeves ADR & Dubbing
Thomas F. Ford IV Visual Effects Producer
Andrew Lema CG Painter
Patrick Thompson Compositors
Todd Scott Stunts
Natasha Vasiluk Stunts
Marshall Virtue Stunts
Richard A. Harris Editor
Coreen Mayrs Casting
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Alicia Stevenson Foley
David Gauthier Special Effects Coordinator
Glenn Curry CG Painter
Richard Martin Compositors
Pierre Raymond Executive Visual Effects Producer
Dan Rucinski Production Supervisor
Anne Tremblay Administration
Mike Dobbin Stunts
Frank Spotnitz Producer
David McKimmie Post-Production Manager
Sabine Schoppel Art Department Coordinator
David Giammarco Sound Re-Recording Mixer
Anouk Deveault-Moreau Visual Effects Supervisor
Marty Taylor Compositors
Dave Williams Compositors
Sandy Monesmith Hairstylist
Ryan Epp Compositors
Jack Noriaki Matsumoto CG Painter
Wayne A. Shepherd Compositors
Mike Spring Compositors
Dean Hart Stunts
Paul Rinaldi Construction Foreman
Rodrigo Armendariz Compositors
Junji Hirano CG Painter
Daniel Leduc Visual Effects Producer
Tony Morelli Stunts Coordinator
Mark Prior Set Dressing Artist
Jenny Seinen Storyboard
David Grimaldi Sound Effects Editor
Mark Goldberg Compositors
Steve J. McLeod Compositors
Mark Snow Original Music Composer
Geoff Coulter Set Dressing Artist
David Lucarelli ADR & Dubbing
Michel Barrière Compositors
Mat Beck Visual Effects Supervisor
Matthias Lowry Compositors
Randal Shore Visual Effects Producer
Melissa R. Stubbs Stunts
Gitte Axen Makeup Artist
Steve Au CG Painter
Don Greenberg Compositors
Corbin Fox Stunts
Julio Pallares Makeup Effects
Wayne Bennett Production Manager
Brenda Ilic Visual Effects Producer
Eugene Paluso CG Painter
Ian Wilson CG Painter
Kimberly Chiang Stunts
Bill Edwards Stunts
Matt Almas Grip
Shirley Inget Set Decoration
Maureen Terezakis Makeup Effects
Simon Abbott Production Manager
Paul Rabwin Post Production Supervisor
Chuck Michael Sound Designer
Joni Jacobson Visual Effects Producer
Vinay Mehta Compositors
Tena Montoya Visual Effects Producer
John C. Wash Visual Effects Supervisor
George Collins Video Assist Operator
Bill Terezakis Makeup Effects
Raul Casillas Set Dressing Artist
Scott Holburn Set Dressing Artist
Martin Lacroix Boom Operator
William Unrau Cableman
Brian Petras Compositors
Chris Atkinson Stunts
Brent O'Connor Unit Production Manager
Linda Drake Visual Effects Editor
James Bamford Stunts
Mike Mitchell Stunt Coordinator
Brent O'Connor Executive Producer
Portia Tickell Script Supervisor
Matthew Harrison Foley Editor
Eric Partridge Assistant Property Master
Eric A. Larsen Assistant Sound Editor
Dennis Rogers Sound Recordist
Bryce Brecheisen Visual Effects Coordinator
John S. Bartley Second Unit Director of Photography
Tim Gomillion Sound Recordist
Galen Goodpaster Assistant Sound Editor
Wayne McLaughlin Property Master
Michael T. Williamson Sound Mixer
Mildred Iatrou ADR Editor
Smokey Cloud Assistant Sound Editor
Cory Budney First Assistant Camera
Brad McMurray Set Decorating Coordinator
Shane Strickman Visual Effects Coordinator
Scott Curtis Foley Editor
Marta McLaughlin Assistant Property Master
Gloria D'Alessandro Dialogue Editor
Mark Sweatman Production Assistant
Charles Andre Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024