Eili Harboe als Thelma | |
Kaya Wilkins als Anja | |
Henrik Rafaelsen als Trond | |
Ellen Dorrit Petersen als Unni | |
Grethe Eltervåg als Thelma 6 år | |
Marte Magnusdotter Solem als Nevrolog | |
Anders Mossling als Dr. Paulsson | |
Vanessa Borgli als Anjas mor | |
Steinar Klouman Hallert als Kristoffer | |
Ingrid Unnur Giæver als Julie | |
Oskar Pask als Daniel | |
Gorm Grømer als Gutt på fest | |
Camilla Belsvik als Sykepleier hos nevrologen | |
Martha Kjørven als Kvinnelig pleier | |
Ingrid Jørgensen Dragland als Pleier på Hellersmo | |
Lars Berge als Badevakt | |
Vibeke Lundquist als Farmor | |
Sigve Bøe als Mann utenfor bil | |
Isabel Christine Andreasen als Student på lesesalen | |
Tom Louis Lindstrøm als Matteforeleser | |
Irina Eidsvold Tøien als Biologiprofessor | |
Ludvig Algeback als Lillebror | |
Ian Twedmark als Lillebror | |
Vidar Fransson als Lillebror | |
Tommy Larsson als Student (uncredited) |
Joachim Trier | Director |
Joachim Trier | Writer |
Eskil Vogt | Writer |
Olivier Bugge Coutté | Editor |
Ola Fløttum | Original Music Composer |
Jakob Ihre | Director of Photography |
Thomas Robsahm | Producer |
Yngvill Kolset Haga | Casting |
Roger Rosenberg | Production Design |
Stephan Apelgren | Co-Producer |
Sigve Endresen | Executive Producer |
Tomas Eskilsson | Co-Producer |
Fredrik Heinig | Co-Producer |
Eva Jakobsen | Co-Producer |
Mikkel Jersin | Co-Producer |
Jean Labadie | Co-Producer |
Mone Mikkelsen | Line Producer |
Mattias Nohrborg | Co-Producer |
Thomas Pibarot | Co-Producer |
Katrin Pors | Co-Producer |
Joachim Trier | Executive Producer |
Eskil Vogt | Executive Producer |
Christoffer Demby | Sound |
Malin Andersson | Makeup Artist |
Nina Elise Johansen | Makeup Artist |
Louise Kjær | Makeup Artist |
Dennis Knudsen | Makeup Artist |
Jessica Balac | Production Manager |
Carolina Henriksson | Production Manager |
Fridrik H. Mar | Production Manager |
Espen Osmundsen | Post Production Supervisor |
Jenny Scherven Mollerin | Post Production Supervisor |
Elin Sjögren | Intern |
Morten Jacobsen | Special Effects Makeup Artist |
Kai Kolstad Rødseth | Special Effects |
Jon Blåhed | Second Assistant Director |
Kristine Meling Enoksen | Second Assistant Director |
Mårten Backman | Carpenter |
Magnus Berglind | Carpenter |
Jordan Cox | Orchestrator |
Julien Alary | Colorist |
Anton Isemo | Location Scout |
Esben Bjerring | Visual Effects |
Ellen Ystehede | Costume Design |
Eugenie Norlin | Art Department Coordinator |
Tom Ekman | Carpenter |
Raphael Jadelus | Carpenter |
Georgi Kodzhabashiyski | Carpenter |
Mats Larsson | Carpenter |
Kristoffer Sjöström | Carpenter |
Ranik Halle | Props |
Daniel Røsset | Props |
Lisa Öman | Props |
Sune Elskær | Storyboard Artist |
Emil Andersson | Boom Operator |
Fredrik Bredemo | Boom Operator |
Erik Löderstedt | Boom Operator |
Yvonne Stenberg | Dialogue Editor |
Roy Fenstad | Foley Artist |
Yvonne Stenberg | Foley Recordist |
Jesper Miller | Sound |
Peter Albrechtsen | Sound Effects Editor |
Ingar Asdahl | Sound Effects Editor |
Therese Næss Diesen | Sound Effects Editor |
Vidar Grande | Sound Effects Editor |
Peder Lindvær Hammersborg | Sound Effects Editor |
Mats Lid Støten | Sound Effects Editor |
Kristian Tybakken | Sound Effects Editor |
Fredric Vogel | Sound Effects Editor |
Morten Solum | Sound Recordist |
Gisle Tveito | Sound Re-Recording Mixer |
Björn Carlsson | Assistant Camera |
Emma Danielsson | Assistant Camera |
Stefan Heouita | Assistant Camera |
Alex Kristoffersson | Assistant Camera |
Aimar Bergan | Assistant Grip |
Henning Høifødt | Best Boy Electric |
Johan Hannu | Camera Operator |
Torbjørn Sundal Holen | Camera Operator |
Runar Sørheim | Camera Operator |
Kjell Vassdal | Camera Operator |
Emil Håseth Gurvin | Camera Operator |
Andreas Grimsø | Camera Supervisor |
Joachim Norsted | Digital Imaging Technician |
Maciej Giemza | Electrician |
Rasmus Nilsson | Electrician |
Olle Sundberg | Electrician |
Levi Gawrock Trøite | Electrician |
Anders Leegaard | First Assistant Camera |
Endre Eken Torp | First Assistant Camera |
David Gylje | First Assistant Camera |
David Regan | Focus Puller |
Kristian Bergström | Gaffer |
Nikolaj Alsterdal | Grip |
Karl Grahm | Grip |
Sebastian Saury | Grip |
Torulf Öhman | Key Grip |
Stian Olberg | Steadicam Operator |
Erik Aavatsmark | Still Photographer |
Kjetil C. Astrup | Underwater Camera |
Hanna Biørnstad | Casting |
Kaisa Dahl | Casting Assistant |
Jannicke Stendal Hansen | Casting Assistant |
Hanna Kavli Lund | Extras Casting |
Gustav Törnqvist | Extras Casting |
Maren Saedi | Costume Assistant |
Marita Koivisto | Craft Service |
Henrik Wennergren | Marine Coordinator |
Elin Högberg | Production Assistant |
Uno Bite Janols | Production Accountant |
Anton Amundsen | Production Assistant |
Jens Berger | Production Assistant |
Camilla Haugeli | Production Assistant |
Thor Mar | Production Assistant |
Babatunde Adam Oluwalana | Production Assistant |
Aurora Overland | Production Assistant |
Ola Rydjord | Production Assistant |
Malene Saxebøl | Production Assistant |
Lars Erik Thoralfsson | Production Assistant |
Paulina Witte | Production Assistant |
Hege Hauff Hvattum | Production Coordinator |
Øyvind Larsen Runestad | Production Coordinator |
Joshua Jason | Publicist |
Peter Daatland | Researcher |
Aslaug Konradsdottir | Continuity |
Anne-Laure Labadie | Co-Producer |
Thomas Gammeltoft | Co-Producer |
Johannes Ringen | Additional Music |
Torgny Amdam | Additional Music |
Mattis Tallerås | Additional Music |
Gisle Tveito | Sound Designer |
Esben Syberg | VFX Supervisor |
Kristian Mejdell Nissen | First Assistant Director |
Gisle Tveito | Music Producer |
Erlend Mokkelbost | Music Consultant |
Emil Hall | Key Grip |
Halfdan Olav Ullmann Tøndel | Second Unit Director |