6.6

Think Like a Dog (2020)

Familie, Komedie, Drama
De 12-jarige Oliver is een technisch wonderkind. Zijn wetenschapsexperiment op de middelbare school gaat echter fout, met als gevolg een telepathische verbinding die ontstaat tussen hem en zijn harige vriend Henry. De band brengt Oliver en Henry nog dichter bij elkaar wanneer ze te maken krijgen met complicaties.

Think Like a Dog Film Info

Score: 6.6/10 van 150 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-08-06
Lengte: 91 Minuut / 1:31
Regisseur: Gil Junger
Productie Studios: M Star International, Mad Chance, Arboretum Productions
Productie Land: United Kingdom, United States of America

Think Like a Dog Foto's


Think Like a Dog Trailer


Gabriel Bateman
als Oliver
Todd Stashwick
als Henry (voice)
Josh Duhamel
als Lukas
Megan Fox
als Ellen
Kunal Nayyar
als Mr. Mills
Madison Horcher
als Sophie
Hou Minghao
als Xiao
Izaac Wang
als Li
Dillon Ahlf
als Brayden
Billy 4 Johnston
als Nicholas
Janet Montgomery
als Bridget
Julia Jones
als Agent Munoz
Bryan Callen
als Agent Callen
Lara Grice
als Ms. Shackley
Gralen Bryant Banks
als Principal Harris
Will Junger
als Will
Marnette Patterson
als Cindy
Zoe Lazar
als Debbie
Julia Badinger
als Girl Playing Juliet
Sean Boyd
als Hunter
Mason Guccione
als Rodney
Jannette Sepwa
als Jasmine
Jason Edwards
als Mr. McClelland
Lena Clark
als Mrs. McClelland
Lin Yongjian
als Shen
Silas Cooper
als DJ
David Rayden
als Rockford
Bowen Dong
als Delivery Boy
Kaitlin Harris
als Self - Student
Brad Napp
als Swat Officer 1 (uncredited)
Julian Simmons
als Middle Schooler (uncredited)
Toney Chapman Steele
als Swat Officer (uncredited)
Jyothika Sahoo
als Jyoti
Giles Nuttgens Director of Photography
John J. Strauss Writer
Deborah Moore Executive Producer
Linda Cohen Music Supervisor
Angela Levin Makeup Artist
Andrew Lazar Producer
Robert Engelman Executive Producer
Robert Engelman Unit Production Manager
Robert Engelman Line Producer
Gil Junger Director
Gil Junger Writer
Scott Einbinder Executive Producer
Eyde Belasco Casting
Peter Graham Executive Producer
Jonathan Bross Executive Producer
Frank J. Zito III Art Direction
Jonah Loop Executive Producer
Mark Ginther Stunts
Peter Epstein Stunts
Jake Monaco Music
Stephen Hays Executive Producer
Claire Sanchez Set Decoration
Steve Foster Sound Re-Recording Mixer
Brent Caballero Extras Casting
Sara K. White Production Design
Jon Van Dyke Stunts
Terel Gibson Editor
Robert Hunt Sound Effects Editor
Robert Hunt Sound Re-Recording Mixer
Mohammad Ghorbankarimi Visual Effects Supervisor
Steve Baine Foley Artist
Andree Fortier Costume Supervisor
Elizabeth Coulon Casting
Elizabeth Coulon Local Casting
Liz Staub Costume Designer
Nancy Breaux Script Supervisor
Nick South Music Editor
Letitia Hoaas Studio Teacher
Pat A. O'Connor Leadman
Walter Schneider Set Designer
Dena Matranga Key Set Costumer
Marcos Gonzales Hair Department Head
Stanton Barrett Stunts
Doug Dovichi Transportation Coordinator
Hugo DeLaCerda Sound Effects Designer
Stanford Gilbert Property Master
David K. Nami Special Effects Coordinator
David Thornsberry Location Manager
Karri Farris Makeup Department Head
Diane Slattery Unit Publicist
Anthony Rossi III Production Manager
Anthony Rossi III Unit Production Manager
Adriane Bennett Costumer
Melissa Reed Costumer
Scott C. Bivona Greensman
LeDiedra Richard-Baldwin Makeup Artist
Craig Schafer Sound Re-Recording Mixer
Craig Schafer Foley Editor
Nito Larioza Stunts
Adam Gaeta Key Hair Stylist
Kevin Gazdik Gaffer
Colin McLellan Sound Re-Recording Mixer
Mark Rayner Stunt Coordinator
Marc Uddo Utility Sound
Lee Pierce Extras Casting Assistant
Carl Lawrence Ludwig First Assistant Director
Caryn Frankenfield Costumer
Travis MacKay ADR Recordist
Tim Bellen Steadicam Operator
Tim Bellen Second Unit Director of Photography
Tim Bellen "B" Camera Operator
David Wyman Production Sound Mixer
Daniel Negret Executive Producer
Warren Drummond Storyboard Artist
Ève Corrêa-Guedes Dialogue Editor
Joe Dryden Stunt Coordinator
Charlotte Gale Extras Casting Assistant
Alastair Burlingham Executive Producer
Chris Moten Grip
Peter Persaud Foley Recordist
Amelia Chen Miley Extras Casting Assistant
Stacey Perry Makeup Artist
Charlie Dombek Executive Producer
James Selph Key Grip
Brandon Sanchez Foley Artist
Michael Charbonnet First Assistant "A" Camera
Lesley Rodriguez Key Makeup Artist
Jeremy Webre Second Assistant "B" Camera
Stanley Preschutti Executive Producer
Cory Chen Producer
Cory Chen Executive Producer
Karine Mauffrey Stunts
Ryosuke Kawanaka First Assistant "B" Camera
Jonathan Robinson Second Assistant "A" Camera
Oleg Kondratenko Conductor
Raúl J. Marín Rigging Grip
Lorri Bearbower Studio Teacher
Devin Doucette ADR Recordist
Dylan Gravley Production Secretary
David S. Clark Editor
Congyu E Production Executive
R. Scott Lebell Dolly Grip
Myeisha Wade Hairstylist
Simon Williams Executive Producer
Jason Moring Executive Producer
Mark Padilla Executive Producer
Brad Oltmann Best Boy Electric
Darcy Lynne Jamison Electrician
Brenda Lorena Garcia Stunts
Nicki A. Chestnut Hairstylist
Albert Quaid Location Manager
Sam Lothridge Still Photographer
Sean Brown Key Rigging Grip
Rachel Hughes Music Coordinator
Megan Erwin Set Dresser
Fu Ruoqing Executive Producer
Vaishali Mistry Executive Producer
Renee Minasian Post Production Supervisor
Ashley Kent Bolotte Makeup Artist
Betsy Lindell Boom Operator
Liam Jollymore Assistant Sound Editor
Melanie Gates Camera Loader
Matthew Sewell Second Second Assistant Director
David Fliegel Co-Producer
Kathryn Prescott Additional Editor
Nick Pomerleau Rigging Gaffer
Robert Zas Grip
Hanrui Wang Production Design
Jessica Keli Govea Set Dresser
Joseph Gravier Additional Second Assistant Director
Nathan Siebring Stunts
Timothy Blackburn Hairstylist
Eric Ringbloom Set Dresser
Nathan Parker Second Assistant Director
Lionel C. Johnson Transportation Captain
Li Yaffe Set Decoration Buyer
Adam Crochet Set Dresser
Alan Schultz Supervising Sound Editor
Alan Schultz Dialogue Editor
Arturo A. Fuenmayor Sound Re-Recording Assistant
Erin Killelea-Moreau Hairstylist
Lorenzo Gutierrez Sound Editor
Vinny Dovichi Transportation Coordinator
Margaret L. Lancaster Craft Service
Linshu Zhang Producer
Jiao Hongfen Executive Producer
Weimin Wu Executive Producer
Calvin Christopher Milan Stunts
Aaron Vice Stunts
Brandon Fidanque Associate Producer
Amy Soto Art Department Coordinator
Eric Steinberg Set Dresser
Jacques Duffourc Set Dresser
Eric Paul Corriveau Set Dresser
Brandon Melancon Assistant Property Master
Jillian Hite Utility Sound
Matt McKay Electrician
Richard Van Coutren Electrician
Marvin R. Wright Electrician
Ace Stoll Best Boy Grip
Jerone Ordone Grip
Megan Duggan Costumer
Linday Hay Makeup Artist
Erica R. Sperber Production Office Coordinator
Brittni Hayes Assistant Production Coordinator
Deborah Crawford Production Accountant
Sarah Engelman First Assistant Accountant
ThuyVi Nguyen First Assistant Accountant
Adele Richardson Assistant Accountant
Justin Etienne Assistant Location Manager
Zachary Aymami Construction Coordinator
Avi Winkler First Assistant Editor
Dipa Gandhi First Assistant Editor
Dzijan Emin Orchestrator
Alen Hadzi Stefanov Sound Recordist
Caitlin Schooley-Groneveldt Visual Effects Producer






















ikwilfilmskijken © 2024