Those Who Wish Me Dead (2021)

Thriller
Een ​​jonge tiener is getuige van de moord op zijn vader in de buurt van een groot nationaal bos. Achtervolgd door huurmoordenaars die hem het zwijgen willen opleggen, ontmoet hij in de wildernis al snel een ervaren brandwacht en overlevingsdeskundige die hem onderdak biedt in haar uitkijktoren. Wanneer de huurmoordenaars het bos in brand steken om hun sporen uit te wissen, moet het paar een dodelijke brand overleven die hen dreigt te verteren en de moordenaars te slim af zijn.

Those Who Wish Me Dead Film Info

Score: 7/10 van 837 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-05-05
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseur: Taylor Sheridan
Schrijvers Charles Leavitt, Taylor Sheridan, Michael Koryta.
website: https://www.warnerbros.com/movies/those-who-wish-me-dead
Productie Studios: Bron Studios, Film Rites, Creative Wealth Media Finance, New Line Cinema, Warner Bros. Pictures, Bosque Ranch Productions
Productie Land: Canada, United States of America


Those Who Wish Me Dead Trailer


Angelina Jolie
als Hannah Faber
Finn Little
als Connor Casserly
Jon Bernthal
als Ethan Sawyer
Nicholas Hoult
als Patrick Blackwell
Aidan Gillen
als Jack Blackwell
Jake Weber
als Owen Casserly
Medina Senghore
als Allison Sawyer
Tyler Perry
als Arthur
Boots Southerland
als Sheriff
Tory Kittles
als Ryan
James Jordan
als Ben
Lora Martinez-Cunningham
als Tina
Howard Ferguson Jr.
als Vic
Ryan Jason Cook
als Leo
Laura Niemi
als Maggie
Dylan Kenin
als Pilot
Faith Lynch
als Pretty Girl
Alexander Wagenman
als Boy #1
Mason Howell
als Boy #2
Calvin Olson
als Boy #3
Tessa Jo Mentus Darlington
als Newscaster
Keith Meriweather
als Forest Service Official
John Trejo
als Contractor #1
Sofia Embid
als Lady Driver
Mary Fenton
als Beth
Charissa Lauren Potter
als Waitress #2
Jesus Cris Acosta
als Wildland Firefighter (uncredited)
Jacob Browne
als Marshal (uncredited)
David Hight
als Cowboy in Restaurant (uncredited)
Stephanie Hill
als Restaurant Patron (uncredited)
Matt Medrano
als Marshal Franks (uncredited)
Alma Sisneros
als Waitress (uncredited)
Charles Leavitt Screenplay
Amanda Mackey Casting
Steven Zaillian Producer
Cathy Sandrich Gelfond Casting
Jay Hart Set Decoration
Brian Tyler Original Music Composer
Brian Tyler Conductor
Mark Roybal Development Producer
Neil Spisak Production Design
Greg Papalia Art Direction
Wade Allen Stunt Coordinator
Wade Allen Second Unit Director
Phil Shirey Leadman
Kari Perkins Costume Design
Dawn Swiderski Supervising Art Director
Jo Edna Boldin Local Casting
Kevin Turen Producer
Dean A. Zupancic Sound Re-Recording Mixer
Antal Kalik Stunts
Arjen Tuiten Prosthetic Designer
Barbara Harris ADR Voice Casting
Dana Niu Orchestrator
Andrea von Foerster Music Supervisor
Garrett Basch Producer
Kathryn Dean Executive Producer
Kathryn Dean Unit Production Manager
Andrejs Prokopenko Sound Mixer
Mark Stetson Visual Effects Supervisor
Chad Galster Editor
Toni G Makeup Artist
Jon Devore Stunts
Aaron L. Gilbert Producer
Ben Richardson Director of Photography
Chance Romero Production Coordinator
Natalie Pascual Costume Supervisor
Taylor Sheridan Screenplay
Taylor Sheridan Director
Taylor Sheridan Producer
John Joseph Thomas Sound Effects Editor
Steven Finestone Second Unit Director of Photography
Felicity Bowring Makeup Department Head
Ian Roylance Property Master
Dan O'Connell Foley Artist
Kate Czark Set Costumer
Aaron Becker Title Designer
Matthew Iadarola Additional Sound Re-Recording Mixer
Joe Lisanti Supervising Music Editor
Matt Berberi Stunts
Michael Hertlein Dialogue Editor
John T. Cucci Foley Artist
Arno Stephanian Foley Mixer
Alan Robert Murray Supervising Sound Editor
Tom Ozanich Sound Designer
Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Andria Spring Executive Producer
Willard Overstreet Foley Supervisor
Jason Cloth Executive Producer
Theresa Greene Art Department Coordinator
Colin Hudson "A" Camera Operator
Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor
Audrey Futterman-Stern Hairstylist
Sanaa Kelley Foley Artist
Kira Roessler ADR Supervisor
Maria Bentfield Assistant Costume Designer
Jennifer Gingery Costumer
Ronald O. Jaynes Construction Coordinator
Matt Salib Foley Artist
Pedro Barquin Stunts
Gregg Brilliant Unit Publicist
Jason Chen Visual Effects Supervisor
Kevin Murray Foley Editor
Kyle Clausen Music Editor
Jon Shroyer Special Effects Makeup Artist
Alex Kornreich "B" Camera Operator
Bonnie Masoner Key Makeup Artist
Mark Rayner Stunts
Kara Petersen Stunt Double
Craig O'Brien Aerial Director of Photography
Robert Elhai Orchestrator
Hannah Betts Stunts
Alphonse Swinehart Title Designer
Ryan Hosking Aerial Director of Photography
Daniel Holt Special Effects Coordinator
Marie A. Kohl Casting Associate
Robert Nagle Stunts
Jimmy Hart Stunts
Brad Warnaar Orchestrator
Fran Vega-Buck Key Costumer
Brendan Taylor Visual Effects Supervisor
Brenda Gilbert Co-Executive Producer
Steven Thibault Executive Producer
Corrin Hodgson Chief Lighting Technician
Anderson Lau Best Boy Electric
John Proctor Transportation Coordinator
Eric Linden Stunts
Richard Burden Stunts
Neil Solberg Best Boy Electric
Jason Oliver ADR Mixer
Renae Moneymaker Stunt Double
Taura C.C. Rivera Set Designer
Erica Berger Casting Associate
Mark Chadwick Stunts
David Sickles Boom Operator
Melanie Hocking Set Costumer
Alanna Roylance Assistant Property Master
Anita Sum Production Supervisor
Ian Hanna Dolly Grip
Eric Gotthelf ADR Mixer
Tim Muir Hair Department Head
David Pinter Stunts
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Sandra Doyle Carmola Art Direction
Richard McConnell Executive Producer
Mischa Marie Therese DeWalt Production Secretary
Elizabeth Gabel Extras Casting
Jessie Springer Stunts
Dwight Dollins Key Grip
Azra Alkan Visual Effects
Christian Wenger Sound Effects Editor
Peter McGrew Second Assistant Director
Lucy Kim Robertson Production Accountant
Martin Zaharinov First Assistant Editor
Beverly Abbott Visual Effects Producer
Nichole Miller Key Hair Stylist
Jason Altieri First Assistant Director
Michael Koryta Screenplay
Michael Koryta Book
Alan Chao Graphic Designer
Sofia Embid Casting Assistant
Leah Hopkins Stunts
Ashley Levinson Executive Producer
Nairye Apelian Visual Effects Producer
Thomas Montminy Brodeur Visual Effects Supervisor
Ryan Staats Stunts
Peter Tosti Stephenson Set Decoration Buyer
Sarah Iha Set Decorating Coordinator
Adam Davids Co-Executive Producer
Jason Tubbs Stunts
Emma Sparer Set Designer
Rob Hidalgo Boom Operator
Michael McGuire Stunts
Brandon Cornell Stunts
Celia Khong Executive Producer
Daria Cercek Executive Producer
Tavish Grade Foley Mixer
Michael Friedman Executive Producer
Grace Morton Associate Producer
Chris Barrett Stunts
Megan Wilson Stunts
Brandon Muirbrook Stunts
Clint Roberts Stunts
Todd Shoebotham Stunts
Mike Swanson Stunts
TIm Taylor Stunts
Emerson Miller Still Photographer
Cameron K. Lewis Storyboard Artist
Emerald Ortega Additional Hairstylist
Ava Amundsen Second Assistant Director
Alyson Shaner Casting Assistant
Dustin Guillen Dolly Grip
Gavin Lebow Transportation Captain
Jeff Mann Transportation Captain
Brooke Rupe First Assistant Editor
Melanie McDaniel Visual Effects Coordinator
James S. Osborne Visual Effects Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2021