5.694

Timeline (2003)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
Een geschiedenisprofessor zit gevangen in Frankrijk anno 1357, wat zijn studenten en zoon aanzet terug in de tijd te reizen en gevaren te trotseren om hem te redden.

Timeline Film Info

Score: 5.694/10 van 1016 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-11-26
Lengte: 115 Minuut / 1:55
Regisseur: Richard Donner
Schrijvers Jeff Maguire, George Nolfi.
Productie Studios: Paramount, Mutual Film Company, The Donners' Company, Cobalt Media Group, Artists Production Group (APG)
Productie Land: United States of America, Italy


Timeline Trailer


Paul Walker
als Chris Johnston
Frances O'Connor
als Kate Ericson
Gerard Butler
als Andre Marek
Billy Connolly
als Professor E.A. Johnston
David Thewlis
als Robert Doniger
Anna Friel
als Lady Claire
Neal McDonough
als Frank Gordon
Matt Craven
als Steven Kramer
Ethan Embry
als Josh Stern
Michael Sheen
als Lord Oliver
Lambert Wilson
als Lord Arnaut
Marton Csokas
als Sir William De Kere / William Decker
Rossif Sutherland
als François Dontelle
David La Haye
als Arnaut's Deputy
Steve Kahan
als Baker
Christian Tessier
als MRI Technician
Marie-Josée Colburn
als Oliver's Wife
Richard Zeman
als Oliver's Lieutenant
Patrick Sabongui
als Jimmy Gomez
Vlasta Vrana
als Monk
Cas Anvar
als E.R. Doctor
Stephanie Biddle
als E.R. Doctor
Amy Sloan
als Undergraduate
Paul Tuerpe
als News Reporter
Marian Collier
als Archaeologist
Christian Paul
als Archaeologist
Edward J. Rosen
als Archaeologist
Stephen Liska
als ITC Tech
Bruce Ramsay
als ITC Tech
Stéfanie Buxton
als ITC Tech
Cecile Cristobal
als ITC Tech
Richard Donner
als Man in Car (uncredited)
Jeff Maguire Screenplay
Richard Marks Editor
Daniel T. Dorrance Production Design
Jim Van Wyck Producer
Jille Azis Set Decoration
Gary Levinsohn Executive Producer
Michael Crichton Novel
George Nolfi Screenplay
Michael Ovitz Executive Producer
Lauren Shuler Donner Producer
Brian Tyler Original Music Composer
Caleb Deschanel Director of Photography
Don Granger Executive Producer
Richard Donner Director
Richard Donner Producer
Jenny Beavan Costume Design
Blanche Boileau Costume Supervisor
David Sandefur Art Direction
Clare Spragge Costume Supervisor
Sarah Halley Finn Casting
Randi Hiller Casting
Réal Proulx Art Direction
Caroline Alder Art Direction
André Chamberland Supervising Art Director
Gary Freeman Supervising Art Director
Kevin De La Noy Co-Producer
Brian Read Associate Producer
Derek Hoffman Associate Producer
Michael Aguilar Co-Producer
Donna Berwick Assistant Costume Designer
Vincent Houle Driver
Mike Milliken Color Timer
Stéphane Arbour Electrician
Philippe Bossé Still Photographer
Yolanda Toussieng Key Hair Stylist
Gary F. Bentley Special Effects Coordinator
André Laperrière Utility Stunts
Charles J. Bond Boom Operator
Gary Krause Music Editor
Jason Armitage Greensman
Manon Cousin Location Scout
Andy Aitken Standby Painter
Candida Conery Hairstylist
Susan Towner Production Supervisor
Trevor Ward Dolby Consultant
Isabelle Létourneau Art Department Coordinator
Steve Cantamessa Sound Mixer
Bob Stoker Special Effects Supervisor
Alain Bernard Unit Manager
Daniel Auclair Production Manager
Stephen Bream Art Direction
Mathieu-Félix Drouin Additional Camera
Kenn Moynihan Projection
Tony Aranda Propmaker
Suhail Kafity Sound Effects Editor
Alain Brochu Construction Coordinator
Katia Kim Depatie Painter
Marcello Bezina Stunts
Tim Parkinson Transportation Coordinator
Robert Elhai Orchestrator
Denise Ream Visual Effects Producer
Gregory S. Hooper Set Designer
Emmanuel Béhier Migeon Underwater Camera
Simon Atherton Armorer
Debbi Bossi Post Production Supervisor
Kevin De La Noy Unit Production Manager
Richard K. Buoen Production Illustrator
Michel Robert Transportation Captain
Claude Bélanger Transportation Co-Captain
Roger Page Leadman
Cynthia Blaise Dialect Coach
Frederic Chamoro Scenic Artist
Martin Brisebois Stand In
Michael Adams Stunt Coordinator
Hélène Provost Set Costumer
Richard Cardon Carpenter
Serge Lavigueur Makeup Effects
Jonathan Dumont Video Assist Operator
Geof Isherwood Storyboard
John Paesano Additional Music
Michael Klastorin Unit Publicist
David M. Gray Visual Effects Coordinator
Edith Croft Sculptor
Donna Armstrong Set Medic
David Yellin Lighting Technician
Crystal Hawkins Production Accountant
Michel Bernier First Assistant Camera
Amelie Duceppe Loader
Paul Vega Visual Effects Editor
Jean-François Larivière Rigging Grip
Christopher Flick Foley
Debra L. Tennant Additional Editing
Josef Brandmaier Finance
Claude Lafrance Assistant Art Director
Michael Di Como CG Supervisor
Roland Chaput Craft Service
Courtney Gross Casting Associate
Cindy M. Ichikawa Production Coordinator
Dennis Drummond Supervising Sound Editor
Lanny Cermak 3D Supervisor
Philip Elton Art Direction
David Crone Steadicam Operator
Michael Pasqualone Post Production Assistant
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Christopher Amy Assistant Property Master
John Trapman Aerial Director of Photography
Scott La Rue Utility Sound
Jim Van Wyck First Assistant Director
Bill Burns Assistant Sound Editor
Andrea Biklian Negative Cutter
Nick Vidar Music Programmer
Michael Haight Supervising ADR Editor
Kim Drummond Supervising Dialogue Editor
Barbara Harris ADR Voice Casting
Geoff Dibben Second Assistant Director
Paul Drouin Third Assistant Director
Marina Manukian Musician
Linda Folk ADR Editor
Anne Faubert Assistant Set Dresser
Neil Corbould Animatronics Supervisor
Matthew Harrison Foley Editor
Louise Cova Set Dresser
Jerry C. Deats Dolly Grip
Martie Schribner Makeup Artist
David LeRoy Anderson Key Makeup Artist
Richie Adams Title Designer
Zigmund Gron Supervising Music Editor
Denis Bois Grip
Hélène Dt-Denis Assistant Production Coordinator
Carissa Chapman Casting Assistant
Bogdan Iofciulescu Techno Crane Operator
Jean Courteau Chief Lighting Technician
David Smithson Data Wrangler
Francie Brown Dialogue Coach
Yves Desjardins Travel Coordinator
Julie Amyot Costumer
Philippe Lord Assistant Decorator
Eric Amundsen Second Assistant Camera
Stephane Desharnais Assistant Unit Manager
Jorge Sánchez Assistant Camera
Michael Barrere Dolly Grip
Yannick Champagne Assistant Craft Service
Normand Simpson Generator Operator
Eric Chatelain Production Driver
Gary Antonacci Set Painter
Sylvain Dupuis Camera Trainee
Gilles Montreuil First Assistant Accountant
Doug Caron Assistant Editor
Sylvain Bergevin Assistant Chief Lighting Technician
John Eaves Prop Designer
Brian Tyler Conductor
Gail Stevens Additional Casting
Allan Graf Second Unit Director
Jamie Baxter Matte Painter
Sunita Singh Costume Assistant
Bryan McMahan Colorist
Lise Servant Payroll Accountant
Bob Baron ADR Mixer
Marc Auclair Special Effects Assistant
Colin J. Campbell Chief Lighting Technician
Claudette B. Casavant Assistant Makeup Artist
Daniel Bouthillette Additional Third Assistant Director
Katie Carroll Second Second Assistant Director
Robin Harlan Foley Artist
Lori Berlanga Assistant Production Coordinator
Nathalie Girard Stunt Double
Joe Kowalewski Wardrobe Assistant
Vladimir Fuentes Assistant Accountant
Cece Neber Labao Executive Assistant
Kim De Pietro Assistant Location Manager
Michel Landry Swing
Henry Godding Jr. ADR Recordist
Ron Mellegers Foley Mixer
Jean-François Aubin Special Effects Technician
Olivier Barzic Production Accountant
Gloria D'Alessandro Dialogue Editor
Guylaine Chagnon Script Supervisor
Sioux Richards Script Supervisor
Bob Pritchett Hair Department Head
Jeanne Van Phue Makeup Artist
Annick Chartier Makeup Department Head
Claudette Beaudoin-Casavant Assistant Makeup Artist
Candy L. Walken Hairstylist
Adrien Morot Prosthetic Designer
Neil Corbould Prosthetic Supervisor
Emilie Gauthier Makeup Artist
Rejean Brochu Construction Coordinator
Manon Joly Hairstylist
Lori McCoy-Bell Hairstylist
Lydia Milars Makeup Artist
Michel Brochu Construction Coordinator
April Ferry Costume Designer
Vilmos Zsigmond Second Unit Director of Photography
Karin Silvestri Stunts
Oakley Lehman Stunt Double
Allan Graf Stunt Coordinator
Jean Frenette Stunts
Pier Lefebvre Special Props
Louis Gascon Property Master






















ikwilfilmskijken © 2024