Toy Story 2 (1999)

Animatie, Komedie, Familie
Terwijl Andy op zomerkamp is, ziet speelgoedverzamelaar Al McWiggin Woody liggen in de tuin en besluit hem mee te nemen. Al snel wordt Woody gemist door zijn kameraad Buzz Lightyear, die een reddingsactie op touw zet. Voor het eerst moeten de speelgoedvrienden de echte wereld verkennen om Woody te redden.

Toy Story 2 Film Info

Score: 7.582/10 van 11960 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1999-10-30
Lengte: 92 Minuut / 1:32
Regisseur: John Lasseter
Schrijvers Andrew Stanton, Rita Hsiao, Doug Chamberlin, Chris Webb.
Productie Studio: Pixar
Productie Land: United States of America


Toy Story 2 Trailer


Tom Hanks
als Woody (voice)
Tim Allen
als Buzz Lightyear (voice)
Joan Cusack
als Jessie the Yodeling Cowgirl (voice)
Kelsey Grammer
als Stinky Pete the Prospector (voice)
Don Rickles
als Mr. Potato Head (voice)
Jim Varney
als Slinky Dog (voice)
Wallace Shawn
als Rex the Green Dinosaur (voice)
John Ratzenberger
als Hamm the Piggy Bank (voice)
Annie Potts
als Bo Peep (voice)
Wayne Knight
als Al McWhiggin (voice)
John Morris
als Andy (voice)
Laurie Metcalf
als Andy's Mom (voice)
Estelle Harris
als Mrs. Potato Head (voice)
R. Lee Ermey
als Army Sarge (voice)
Jodi Benson
als Tour Guide Barbie / Barbie on Backpack (voice)
Jonathan Harris
als Geri the Cleaner (voice)
Joe Ranft
als Wheezy the Penguin / Heimlich (voice)
Andrew Stanton
als Evil Emperor Zurg (voice)
Jeff Pidgeon
als Green Aliens / Mr. Spell (voice)
Jack Angel
als Rocky Gibraltar / Shark (voice)
Bob Bergen
als Green Army Men (voice)
Mary Kay Bergman
als Jessie - yodeling / additional voices (voice)
Sheryl Bernstein
als (voice)
Rodger Bumpass
als Clerk (voice)
Corey Burton
als Woody's Roundup Announcer (voice)
Rachel Davey
als (voice)
Debi Derryberry
als (voice)
Jessica Evans
als Woman #2 (voice)
Bill Farmer
als Man #1 (voice)
Pat Fraley
als Toy Store Buzz Lightyears (voice)
Jess Harnell
als Man #2 (voice)
John Lasseter
als Blue Rock 'Em Sock 'Em Robot (voice)
Nicolette Little
als Little Girl at Yard Sale (voice)
Sherry Lynn
als Barbie Girl (voice)
Mickie McGowan
als Mom at Yard Sale (voice)
Phil Proctor
als Sign-off Voice / Airline Rep / Mr. Konishi (voice)
Jan Rabson
als Japanese Businessman (voice)
Carly Schroeder
als (voice)
Madylin Sweeten
als Woman #1 (voice)
Hannah Unkrich
als Molly Davis (voice)
Lee Unkrich
als Red Rock 'Em Sock 'Em Robot (voice)
Andi Peters
als Baggage Handler (voice)
Dave Foley
als Flik the Ant (voice) (uncredited)
Frank Welker
als Bullseye / Buster (voice) ( uncredited)
Andrew Stanton Screenplay
Andrew Stanton Original Story
Lee Unkrich Editor
Lee Unkrich Co-Director
Graham Walters Production Manager
David Reynolds Additional Writing
John Lasseter Director
John Lasseter Original Story
David Ian Salter Editor
Richard Halsey Additional Editing
Gary Rydstrom Sound Designer
Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Kori Rae Animation Manager
Jill Culton Character Designer
Randy Newman Original Music Composer
Randy Newman Orchestrator
Jim Stewart Additional Editing
Harley Jessup Visual Development
Glenn McQueen Supervising Animator
Rich Quade Animation
Jean-Claude Kalache Lighting Supervisor
Eben Ostby Character Modelling Supervisor
Sophie Vincelette Set Dresser
Ruth Lambert Casting
Mary Hidalgo Casting
Samuel Lord Black Software Engineer
Bud Luckey Character Designer
Ken Mitchroney Character Designer
Angus MacLane Animation
Bryn Imagire Art Direction
Bryn Imagire Shading
Glenn Kim CG Painter
Laura Phillips CG Painter
Yvonne Herbst CG Painter
Robin Cooper CG Painter
Randy Berrett CG Painter
Randy Berrett Character Designer
Gary Schultz Modeling
Nathaniel McLaughlin Character Designer
Jerome Ranft Sculptor
Norm DeCarlo Sculptor
Patrick Lin Sequence Leads
Shawn Brennan Sequence Leads
Gregg Olsson Sequence Leads
Derek Williams Layout
Derek Williams Set Dresser
Robert Anderson Layout
Mark Sanford Layout
Jeremy Lasky Sequence Leads
Billy Merritt Animation
Brett Pulliam Animation
Bret 'Brook' Parker Animation
Gini Cruz Santos Animation
Jon Childress Farmer Set Dresser
David Eisenmann Set Dressing Supervisor
Sarah Jo Helton Schedule Coordinator
Doug Sweetland Animation
Scott Clark Animation
Andrew Gordon Animation
Shawn Krause Animation
Jeff Pratt Animation
David DeVan Animation
Stephen Gregory Animation
John Kahrs Animation
Bobby Podesta Animation
Kyle Balda Animation Director
Stephen Barnes Animation
Michael Berenstein Animation
Brett Coderre Animation
Jimmy Hayward Animation
Nancy Kato Animation
Bobby Beck Animation
Tim Crawfurd Animation
Ike Feldman Animation
Karen Kiser Animation
Wendell Lee Animation
Daniel Mason Animation
James Ford Murphy Animation
Robert H. Russ Animation
Patty Kihm Stevenson Animation
David Tart Animation
Jon Mead Animation
Peter Nash Animation
Sanjay Patel Animation
Alan Sperling Animation
Ross Stevenson Animation
J. Warren Trezevant Animation
Adam Wood Animation
Tasha Wedeen Animation
Kureha Yokoo Animation
Paul Mendoza Fix Animator
Jenni Tsoi Animation Fix Coordinator
Ken Schretzmann Additional Editing
Robert Grahamjones Second Film Editor
Torbin Xan Bullock Additional Editorial Assistant
Katherine Ringgold Additional Editorial Assistant
Axel Geddes Additional Editorial Assistant
Chris Vallance Additional Editorial Assistant
Mark Yeager Additional Editorial Assistant
Luis Alvarez y Alvarez Additional Editorial Assistant
Jack Curtis Dubowsky Additional Editorial Assistant
Christian Hoffman Modeling
Christian Hoffman Master Lighting Artist
Mark Adams Modeling
James Bancroft Modeling
Paul Aichele Modeling
Jason Bickerstaff Lighting Technician
Daniel McCoy Shading
Ben Jordan Shading
David Batte Shading
Janet Lucroy Lighting Technician
Joyce Powell Master Lighting Artist
Lauren Alpert Modeling
Lauren Alpert Master Lighting Artist
Brad Andalman Software Engineer
Rob Cook Software Engineer
Bena Currin Software Engineer
Thomas Hahn Software Engineer
John Alex Software Engineer
Ronen Barzel Software Engineer
Tom Duff Software Engineer
Perrin Cutting Camera Department Manager
Louis Rivera Camera Supervisor
Drew Rogge Software Engineer
Don Conway Camera Technician
David DiFrancesco Photoscience Manager
Catherine Roehl Production Accountant
Erik Forman Information Systems Manager
Paul Cichocki Post Production Supervisor
Doc Kane ADR & Dubbing
Michael Silvers Supervising Sound Editor
Shannon Mills Sound Effects Editor
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Bruno Coon Supervising Music Editor
Pete Docter Original Story
Ash Brannon Animation
Ash Brannon Original Story
Ash Brannon Co-Director
Ash Brannon Character Designer
Rita Hsiao Screenplay
Doug Chamberlin Screenplay
Chris Webb Screenplay
Karen Robert Jackson Producer
Sarah McArthur Executive Producer
Helene Plotkin Producer
Sharon Calahan Director of Photography
Edie Ichioka Editor
William Cone Production Design
Jim Pearson Production Design
Jim Pearson Character Designer
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Tom Myers Sound Designer
Guido Quaroni Shading
Guido Quaroni Modeling
Lisa Jaime Music Editor
Galyn Susman Supervising Technical Director
Ira Hearshen Orchestrator
Mildred Iatrou Additional Editing
Lindsey Collins Editorial Manager
Mickie McGowan ADR Voice Casting
Colin Brady Character Designer
Ronald G. Roumas Sound Recordist
Karen Prell Animation
Reid Gershbein Lighting Technician
Chris Perry Software Engineer
Dylan Brown Animation Director
Anthony Scott Animation
Mark Oftedal Animation
Chris Montan Executive Music Producer
Mark A. Walsh Animation
Jennifer Leo Russ First Assistant Editor
Barney Jones Temp Music Editor
David Slusser Temp Music Editor
Michael Parks Animation
Timothy Hittle Animation
Mike Quinn Animation
Dave Gordon Visual Development
Peter Lepeniotis Animation
Josh Qualtieri Systems Administrators & Support
Sean Hargreaves Visual Development
Stephen King Modeling
Christina Yim Animation
Graham Moloy Set Dresser
Lucas Putnam Additional Editorial Assistant
Sarah Schubart Additional Editorial Assistant
Steven Clay Hunter Animation
Kristina Perez Systems Administrators & Support
Al Nelson Assistant Sound Editor
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Dale E. Grahn Color Timer
A.J. Riebli III Production Office Coordinator
M.T. Silvia Systems Administrators & Support
Susan Bradley Title Designer
Adam Schnitzer Layout
Mark R.R. Farquhar Animation
Bruce Perens Software Engineer
David Orecklin Animation Department Coordinator
Steven Liu Assistant Editor
Kitt Hirasaki Software Engineer
Mark Fontana Shading
Mary Helen Leasman Foley Editor
James Burgess Photoscience Manager
Jennifer Barin Sound Recordist
Jonathan Sacks Orchestrator
Dan Lee Character Designer
Ethan Hurd Animation
Jesse Hollander Master Lighting Artist
Jeff Wan Camera Technician
Doug Sheppeck Animation
Roman Figun Layout
Kelly O'Connell Lighting Technician
Kelly O'Connell Modeling
Tom Freeman Additional Editorial Assistant
Susan Sanford Foley Editor
Matt White Art Department Manager
David Skelly Assistant Art Director
Jen Kinavey Art Department Coordinator
Wade Childress Layout
Craig McGillivray Layout
Stephen Moros Layout
Nicolas Alan Barillaro Animation
Jennifer Cha Animation
Melanie Cordan Animation
Bob Koch Animation
Karyn Metlen Animation
Valerie Mih Animation
Andrea Schultz Fix Animator
Christian Hill Additional Editorial Assistant
Mike Marsh Additional Editorial Assistant
Michael R. King Shading
Danielle Feinberg Master Lighting Artist
Miguel Ángel Poveda Post Production Supervisor
Dale Ruffolo Modeling
Dale Ruffolo Lighting Artist
Rob Jensen Modeling
Rob Jensen Master Lighting Artist
Andrew Page Music Director
Michael Kass Software Engineer
Michael B. Johnson Lighting Technician
Michael B. Johnson Software Engineer
Dirk Van Gelder Software Engineer
Patrick Wilson Modeling
Lars R. Damerow Systems Administrators & Support
Cynthia Dueltgen Modeling
Cynthia Dueltgen Master Lighting Artist
Patrick Guenette Systems Administrators & Support
Jongo Lighting Technician
Ana Lacaze Shading
Ana Lacaze Master Lighting Artist
Ken Lao Master Lighting Artist
Eileen O'Neill Lighting Technician
Eileen O'Neill Shading
Eileen O'Neill Modeling
Keith Olenick Shading
John Singh Pottebaum Lighting Technician
John Singh Pottebaum Shading
John Singh Pottebaum Software Engineer
Allison Torres Lighting Technician
John Warren Shading
Timothy Sorensen Post Production Assistant
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Tom Kim Lighting Coordinator
Chris King Software Engineer
Manny Ponce Systems Administrators & Support
Sudeep Rangaswamy Lighting Technician
Sudeep Rangaswamy Software Engineer
Don Schreiter Modeling
Michael Shantzis Software Engineer
Nelson Siu Systems Administrators & Support
Heidi Stettner Software Engineer
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Tien Truong Software Engineer
Eric Veach Software Engineer
Christopher C. Walker Systems Administrators & Support
Jay Weiland Systems Administrators & Support
Andy Witkin Software Engineer
Terry McQueen Lighting Manager
Deborah R. Fowler Master Lighting Artist
Damir Frkovic Modeling
Larry Gritz Shading
Larry Gritz Software Engineer
Alisa Gilden Information Systems Manager
May Pon Systems Administrators & Support
Bryan Bird Systems Administrators & Support
Peter Kaldis Systems Administrators & Support
Michael O'Brien Information Systems Manager
Ed Fuller First Assistant Editor
Lee Cruikshank Script Coordinator
Phil Beffrey Software Engineer
Loren Carpenter Software Engineer
Dan Lyke Software Engineer
Shaun Oborn Software Engineer
Matt Pharr Software Engineer
Ruieta DaSilva Modeling
Jun Han Cho Master Lighting Artist
Molly Naughton Lighting Manager
Jenny Head Appleton Animation Manager
Cynthia Pettit Lighting Technician
Jason B. Hendrix Systems Administrators & Support
Nathan Ardaiz Systems Administrators & Support
George Bagtas Systems Administrators & Support
Adam Beeman Systems Administrators & Support
Gregory Yong Paik Systems Administrators & Support
Edilberto A. Soriano Jr. Systems Administrators & Support
Alex Stahl Systems Administrators & Support
Dallas Wisehaupt Systems Administrators & Support
David Gordon Systems Administrators & Support
Lance Martin Production Office Assistant
Malcolm Blanchard Software Engineer
Eric Lebel Software Engineer
Rona Michele Temp Sound Editor
Anne Pia Editorial Coordinator
Shannon Menendez-Chu Editorial Production Assistant
Kirk Bowers Lighting Technician
Kirk Bowers Shading
Brian Daniel Young Lighting Technician
Steve Upstill Shading
David Valdez Shading
Warren Hays Information Systems Manager
Duncan Keefe Information Systems Manager
Roger Rose Animation
Daryl Tucker Camera Department Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2022