Toy Story 3 (2010)

Animatie, Familie, Komedie
Wanneer Andy gaat studeren en op kamers gaat, komen Woody, Buzz en de rest van hun speelgoedvrienden bij dagopvang Sunnyside terecht.

Toy Story 3 Film Info

Score: 7.8/10 van 9819 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-06-16
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseur: Lee Unkrich
Schrijver: Michael Arndt
website: http://disney.go.com/toystory/
Productie Studio: Pixar
Productie Land: United States of America


Toy Story 3 Trailer


Tom Hanks
als Woody (voice)
Tim Allen
als Buzz Lightyear (voice)
Joan Cusack
als Jessie the Yodeling Cowgirl (voice)
Ned Beatty
als Lotso (voice)
Don Rickles
als Mr. Potato Head (voice)
Michael Keaton
als Ken (voice)
Wallace Shawn
als Rex (voice)
John Ratzenberger
als Hamm (voice)
Estelle Harris
als Mrs. Potato Head (voice)
John Morris
als Andy (voice)
Jodi Benson
als Barbie (voice)
Emily Hahn
als Bonnie (voice)
Laurie Metcalf
als Andy's Mom (voice)
Blake Clark
als Slinky Dog (voice)
Teddy Newton
als Chatter Telephone (voice)
Bud Luckey
als Chuckles (voice)
Beatrice Miller
als Molly (voice)
Javier Fernández-Peña
als Spanish Buzz (voice)
Timothy Dalton
als Mr. Pricklepants (voice)
Lori Alan
als Bonnie's Mom (voice)
Charlie Bright
als Young Andy / Pea-in-a-Pod (voice)
Kristen Schaal
als Trixie (voice)
Jeff Garlin
als Buttercup (voice)
Bonnie Hunt
als Purple-haired doll (voice)
John Cygan
als Twitch (voice)
Jeff Pidgeon
als Aliens (voice)
Whoopi Goldberg
als Stretch the Octopus (voice)
Jack Angel
als Chunk (voice)
R. Lee Ermey
als Sarge (voice)
Jan Rabson
als Sparks (voice)
Richard Kind
als Bookworm (voice)
Erik von Detten
als Sid (voice)
Amber Kroner
als Pea-in-a-Pod (voice)
Brianna Maiwand
als Pea-in-a-Pod (voice)
Jack Willis
als Frog (voice)
Carlos Alazraqui
als Additional Voice (voice)
Teresa Ganzel
als Additional Voice (voice)
Jess Harnell
als Additional Voice (voice)
Danny Mann
als Additional Voice (voice)
Mickie McGowan
als Additional Voice (voice)
Laraine Newman
als Additional Voice (voice)
Colleen O'Shaughnessey
als Additional Voice (voice)
Bob Peterson
als Additional Voice (voice)
Jerome Ranft
als Additional Voice (voice)
Lee Unkrich
als Additional Voice (voice)
Colette Whitaker
als Additional Voice (voice)
Constantino Bravos
als Children (voice)
Taiana Huff
als Children (voice)
Adam Joshua Jastrow
als Children (voice)
Leo Jergovic
als Children (voice)
Theodore F. Kayser
als Children (voice)
Gia Michailidis
als Children (voice)
Nikolas Michailidis
als Children (voice)
Aramé Scott
als Children (voice)
Woody Smith
als Children (voice)
Hannah Unkrich
als Children (voice) (archive sound)
Godfrey Gao
als Ken (voice)
Sherry Lynn
als (voice) (uncredited)
Jim Ward
als (voice) (uncredited)
Frank Welker
als Bullseye / Buster / The Monkey / Pigeon (voice) (uncredited)
Andrew Stanton Story
Lee Unkrich Director
Lee Unkrich Story
John Lasseter Producer
John Lasseter Story
Hayao Miyazaki Thanks
Isao Takahata Thanks
Toshio Suzuki Thanks
Don Davis Orchestrator
Darla K. Anderson Producer
Randy Newman Music
Bob Pauley Production Design
Rich Quade Animation
Angus MacLane Animation
Mark Sanford Layout
Jeremy Lasky Director of Photography
David Eisenmann Sets & Props Supervisor
Scott Clark Animation
Andrew Gordon Animation
Bobby Podesta Supervising Animator
Brett Coderre Animation
Nancy Kato Animation
Ike Feldman Animation
Victor Navone Animation
Andrew L. Schmidt Animation
Patty Kihm Stevenson Animation
Michael Venturini Supervising Animator
Ken Schretzmann Editor
Greg Snyder Second Film Editor
Renee Steen Assistant Editor
Kim White Lighting Camera
Arik Ehle Animation
Erik Forman Information Systems Manager
Paul Cichocki Post Production Supervisor
Doc Kane ADR & Dubbing
Michael Silvers Supervising Sound Editor
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Dee Selby Foley Editor
Bruno Coon Additional Music
Michael Arndt Screenplay
Jim Passon Color Timer
Steve Jobs Thanks
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Tom Myers Sound Re-Recording Mixer
Guido Quaroni Supervising Technical Director
Peter Sohn Production Artist
Kevin Reher Casting
Andrew Jimenez Visual Effects
Holly Dorff Casting
Andrew Cadelago Layout
Mickie McGowan Casting
Ronald G. Roumas Sound Recordist
Tony Sereno Sound Mix Technician
Chris Montan Executive Music Producer
Bob Scott Animation
Natalie Lyon Casting
George Doering Musician
Ann Brilz Editorial Manager
Barney Jones Music Editor
David Slusser Music Editor
Timothy Hittle Animation
Cheryl Burke Choreographer
Daisuke 'Dice' Tsutsumi Art Direction
Tom MacDougall Music Supervisor
Bob Whitehill Visual Effects Supervisor
Eric Bradley Musician
Carlo Vogele Animation
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Tim Nielsen Sound Effects Editor
Rogan Griffin Simulation & Effects Artist
Chris Wiggum Publicist
Pascal Garneau Foley Editor
Simon Allen Animation
Al Nelson Sound Effects Editor
Sandra Ford Karpman Visual Effects
Erik Langley Visual Effects Coordinator
Nick Sung Storyboard
Susan Bradley Art Direction
Susan Bradley Title Designer
Erik Smitt Master Lighting Artist
Benjamin A. Burtt Assistant Sound Editor
Tom Hardisty Scoring Mixer
Dustin Cawood Sound Effects Editor
Nicole Paradis Grindle Associate Producer
Royce Wesley Animation
Terry Claborn Color Timer
Steve Slanec ADR Editor
Erin Magill Art Department Coordinator
Michal Makarewicz Animation
Jonathan Sacks Orchestrator
Ian Megibben Master Lighting Artist
Mach Tony Kobayashi VFX Artist
Christina Garcia Weiland Set Dressing Artist
Mark C. Harris Animation
Jesse Hollander Master Lighting Artist
Aaron Hartline Animation
Shaun Chacko Animation
Claire Faggioli Production Office Assistant
Luigi Passalacqua Craft Service
Joshua Hollander 3D Director
Juliet Pokorny Art Department Manager
James Thatcher Musician
Doug Sheppeck Animation
Stephen Krug Production Coordinator
Simon Christen Animation
K. C. Roeyer Animation
Don Crum Animation
Austin Madison Animation
Wade Culbreath Musician
Michael Fong Simulation & Effects Artist
Jason Johnston VFX Artist
Alfred Montejano Additional Music
David Park Animation Manager
Eric Froemling Sequence Leads
Tiffany Erickson Klohn VFX Artist
Kirsten Peterson Simulation & Effects Production Assistant
Konstantin Promokhov Simulation & Effects Artist
Dale Ruffolo Lighting Artist
Eric Andraos Shading
Lindsay Andrus Animation
Carlos Baena Animation
Jeremy Birn Lighting Artist
Guillaume Chartier Fix Animator
Kathleen Cosby Master Lighting Artist
Eric S. Degner Fix Animator
Airton Dittz Jr. Master Lighting Artist
Neil Helm Animation
Tsung-Yin Hsieh Fix Animator
Guilherme Sauerbronn Jacinto Animation
Aaron Koressel Animation
Bruce Kuei Animation
Alison Leaf Set Dressing Artist
Matt Majers Animation
Allison W. Nelson Set Production Assistant
Andrew Pienaar Lighting Artist
Kiki Mei Kee Poh Shading
Andreas Procopiou Animation
Nickolas Rosario Animation
Allison Rutland Animation
Brett Schulz Animation
Terry Song Fix Animator
Matthew Strangio Animation
Raphael Suter Animation
Anthony Ho Wong Animation
Tom Zach Animation
Anna Wolitzky Second Film Editor
Andrew Page Music Director
Beatrice De Luca Production Accountant
Michael A. Bordas Software Engineer
Hayley Iben Software Engineer
Arun Rao Animation
Tyler Fazakerley Systems Administrators & Support
Briana Gardner Publicist
Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Peter Plackowski Systems Administrators & Support
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Brian Boyd Master Lighting Artist
Michael Fu Simulation & Effects Artist
Steven James Master Lighting Artist
Ken Lao Master Lighting Artist
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Juan J. Buhler VFX Artist
Jae Hyung Kim Fix Animator
Dan Nguyen Animation
Benjamin Su Animation
Leslie Pao Stereoscopic Coordinator
Jesus Martinez Animation Production Assistant
Yung Lian Frank Tai Modeling
Mike Sundy Systems Administrators & Support
Dan Hoffman Systems Administrators & Support
Bryan Bird Animal Wrangler
Shawn Hovis Systems Administrators & Support
Max Sachar Animation Department Coordinator
Farhez Rayani Lighting Artist
David Ryu Simulation & Effects Artist
Afonso Salcedo Lighting Artist
Adam Burke Animation
Ken Kim Animation
Rob Duquette Thompson Animation
Jaime Landes Roe Animation
Stephen L. Wong Animation
Cynthia Slavens Post Production Supervisor
Marc S. Greenberg Production Accountant
Amy Hale Production Coordinator
Jane Yen Simulation & Effects Artist
Michael Chann Software Engineer
Jason Kim Software Engineer
Ross Dickinson Systems Administrators & Support
Marty Lew Systems Administrators & Support
Auburn C. 'Aubie' Schmidt Systems Administrators & Support
Greg Loskorn Score Engineer
Cathleen Brown Thanks
Curran W. Giddens Animation
Rich McKain Animation
Kristoff Vergne Animation
Kevin Estrada Still Photographer
Todd Krish Simulation & Effects Artist
Alex Mandel Lighting Manager
Hsiao-Hsien Lo Simulation & Effects Artist
Driton 'Tony' Dovolani Choreographer
David Boucher Scoring Mixer
Lourdes Marquez Alba Art Department Manager
Evelyn Gee Post Production Assistant
Stas Bondarenko Software Engineer
Alden Chew Software Engineer
Mark Hessler Software Engineer
Shiqi Yang Software Engineer
Catherine Obuhoff Systems Administrators & Support
Bradley Furnish Assistant Editor
Jenn Nolan Editorial Coordinator
Christopher Lee Fowler Master Lighting Artist
Andrew Hansen Musician
Jonathen Collins Animation
Becki Tower Animation
Audrey Bagley Creature Technical Director
Alexander Nehls Creature Technical Director
Neth Nom Fix Animator
Tolga Goktekin VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2020