Transformers: Dark of the Moon (2011)

Actie, Sciencefiction, Avontuur
De Autobots Bumblebee, Ratchet, Ironhide en Sideswipe, onder leiding van Optimus Prime, zijn terug in actie en moeten het weer opnemen tegen de kwaadaardige Decepticons. De Decepticons willen koste wat het kost revanche op de strijd, die ze een tijd terug verloren. De Autobots en Decepticons komen echter midden in een ruimtestrijd tussen de Verenigde Staten en Rusland in te zitten. In deze strijd krijgen de Autobots wederom hulp van oude vriend Sam Witwicky (Shia LaBeouf).

Transformers: Dark of the Moon Film Info

Score: 6.201/10 van 8039 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-06-28
Lengte: 157 Minuut / 2:37
Regisseur: Michael Bay
Productie Studios: Paramount, di Bonaventura Pictures, DeSanto/Murphy Productions, Ian Bryce Productions
Productie Land: United States of America


Transformers: Dark of the Moon Trailer


Shia LaBeouf
als Sam Witwicky
Josh Duhamel
als Lennox
John Turturro
als Simmons
Tyrese Gibson
als Epps
Rosie Huntington-Whiteley
als Carly Spencer
Frances McDormand
als Mearing
John Malkovich
als Bruce Brazos
Patrick Dempsey
als Dylan
Kevin Dunn
als Ron Witwicky
Julie White
als Judy Witwicky
Ken Jeong
als Jerry Wang
Alan Tudyk
als Dutch
Glenn Morshower
als General Morshower
Lester Speight
als Eddie
Buzz Aldrin
als Self
Bill O'Reilly
als Self
Ravil Isyanov
als Voshkod
Dustin Dennard
als Lennox Lieutenant
Markiss McFadden
als Lennox Team 'Baby Face'
Nick Bickle
als Lennox Team 'Chapman'
Ajay James
als Lennox Team 'Atroui'
Brett Lynch
als Lennox Team 'Phelps'
Chris A. Robinson
als Lennox Team 'Bruno'
Scott C. Roe
als Lennox Team 'Nelson'
James D. Weston II
als Lennox Team 'Tuens'
Brian Call
als Lennox Team 'Taggart'
Aaron Garrido
als Epps Team 'Mongo'
Mikal Vega
als Epps Team 'Hooch'
Kenny Sheard
als Epps Team 'Marc L'
Josh Kelly
als Epps Team 'Stone'
Keiko Agena
als Mearing's Aide
LaMonica Garrett
als Morshower's Aide
Yasen Peyankov
als Voshkod Associate
Brett Stimely
als President Kennedy
John H. Tobin
als President Nixon
Drew Pillsbury
als Defense Secretary McNamara
Patrick Pankhurst
als Director of NASA
Larry Clarke
als NASA Scientist (1969)
Tom Virtue
als Black Ops NASA Technician (1969)
Thomas Crawford
als Black Ops NASA Technician (1969)
Kevin Sizemore
als Black Ops NASA Technician (1969)
Alan Pietruszewski
als NASA Mission Controller (1969)
Michael Daniel Cassady
als NASA Launch Technician (1969)
Peter Murnik
als Tracking Station Supervisor (1969)
Don Jeanes
als Neil Armstrong (1969)
Cory Tucker
als Buzz Aldrin (1969)
Lindsey Ginter
als Old NASA Scientist
David St. James
als Old NASA Scientist
Mitch Bromwell
als NASA Technician
Elya Baskin
als Cosmonaut Dimitri
Eugene Alper
als Cosmonaut Yuri
Inna Korobkina
als Russian Lady
Zoran Radanovich
als Russian Bouncer
Kathleen Gati
als Russian Female Bartender
Annie O'Donnell
als Human Resources Lady
Chris Sheffield
als Pimply Corporate Kid
Ken Takemoto
als Japanese Executive
Michael Loeffelholz
als Executive Interviewer
Mindy Sterling
als Female Insurance Agent
Stephen Monroe Taylor
als Mailroom Worker
Andy Daly
als Mailroom Worker
Derek Miller
als Mailroom Worker
Leidy Mazo
als Mailroom Worker
Scott Krinsky
als Accuretta Executive
Katherine Sigismund
als Accuretta Worker
Maile Flanagan
als Accuretta Worker
Darren O'Hare
als Berated Scientist
Jack Axelrod
als Simmons Tileman
Rich Hutchman
als Engineer
Meredith Monroe
als Engineer's Wife
Charlotte Labadie
als Engineer's Daughter
Christian Baha
als Dylan's Executive
Jennifer Williams
als Dylan's Assistant
Danielle Fornarelli
als Dylan's Assistant
Danny McCarthy
als NEST Guard
John Turk
als NEST Guard
Peter A Kelly
als NEST Guard
Mark Golden
als SEAL
Sean Murphy
als SEAL
Scott Paulson
als SEAL
Luis Echagarruga
als SEAL
Iqbal Theba
als UN Secretary General
Anthony Azizi
als Lt. Sulimani
Sammy Sheik
als Lt. Faraj
Mark Ryan
als Military Drone Operator
John S. McAfee
als GPS Tracking Coordinator
Jay Gates
als DC Mall Reporter
Rebecca Cooper
als DC Capitol Reporter
Peter Cullen
als Optimus Prime (voice)
Hugo Weaving
als Megatron (voice)
Leonard Nimoy
als Sentinel Prime (voice)
Jess Harnell
als Ironhide (voice)
Charlie Adler
als Starscream (voice)
Robert Foxworth
als Ratchet (voice)
James Remar
als Sideswipe (voice)
Francesco Quinn
als Dino (voice)
George Coe
als Que / Wheeljack (voice)
Tom Kenny
als Wheelie (voice)
Reno Wilson
als Brains (voice)
Frank Welker
als Shockwave / Soundwave / Barricade (voice)
Ron Bottitta
als Roadbuster / Amp (voice)
John DiMaggio
als Leadfoot / Target (voice)
Keith Szarabajka
als Laserbeak (voice)
Greg Berg
als Igor (voice)
Michael Bay Director
Steven Spielberg Executive Producer
Kenny Bates Producer
Ian Bryce Producer
Michael Bay Executive Producer
Tom DeSanto Producer
Lorenzo di Bonaventura Producer
Don Murphy Producer
Amir Mokri Director of Photography
Roger Barton Editor
William Goldenberg Editor
Joel Negron Editor
Denise Chamian Casting
Jennifer Rudnicke Casting
Nigel Phelps Production Design
Jennifer Williams Set Decoration
Deborah L. Scott Costume Design
Edouard F. Henriques Makeup Department Head
Lisa Lovaas Costume Supervisor
Richard L. Johnson Supervising Art Director
Mike Marcuzzi Digital Effects Supervisor
Brian Avery Stunts
Karen Golden Script Supervisor
Alicia Accardo Script Supervisor
Robert Zuckerman Still Photographer
Steve Jablonsky Original Music Composer
Daren Hicks Production Supervisor
Kevin Kaska Orchestrator
Paul Allen Set Dresser
Ethan Van der Ryn Supervising Sound Editor
Erik Aadahl Supervising Sound Editor
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Scott Benza Animation Supervisor
Matthew E. Butler Visual Effects Supervisor
John Frazier Special Effects Supervisor
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Peter J. Devlin Sound Mixer
Jason Johnston Thanks
Sean MacKenzie Stereoscopic Supervisor
Mickael Coedel Animation
Gary Tuers Property Master
Jerad Marantz Character Designer
Chris Cleek Assistant Art Director
America Young Stunts
Matthew Zolan Stunts
Eddie Yansick Stunts
Newton Wimer Stunts
Tim Walkey Stunt Driver
Tom Vicini Stunts
Alicia Vela-Bailey Stunt Double
Alicia Vela-Bailey Stunts
C.C. Taylor Stunts
Russell Solberg Stunts
Brian Simpson Stunts
Bobby Silva Stunts
Tina Sen Gordon Stunts
Laurence Todd Rosenthal Stunts
Troy Robinson Stunt Coordinator
Shawn Robinson Stunts
Rex Reddick Stunts
Alan D. Purwin Pilot
Randy Peters Stunt Driver
Monte Rex Perlin Stunts
Carl Paoli Stunts
Michael Owen Stunts
Frédéric North Pilot
Cole S. McKay Stunts
Brad McCabe Stunts
Mike Majesky Stunts
Jess Lundgren Stunts
Brock Little Stunts
Henry Kingi Stunts
Steve Kelso Stunts
Michael Kase Stunts
Michael B. Johnson Stunts
David Hutchison Stunts
Michael Hugghins Stunts
David Hugghins Stunts
Chris Howell Stunts
Gene Hartline Stunts
Tom Harper Stunts
Scott Goudie Stunts
Mark Ginther Stunts
Chris Gann Stunts
Joey Freitas Stunts
Colin Follenweider Stunts
Sierra Fisk Stunts
Tom Erickson Stunts
Zack Duhame Stunts
Jamal Duff Stunts
Brian Christensen Stunts
Kurt Bryant Stunt Coordinator
Jeff Bruno Stunts
Eddie Braun Stunts
Kenny Bates Stunt Coordinator
Simone Bargetze Stunt Double
Simone Bargetze Stunts
Terry Ahue Stunts
Ehren Kruger Writer
Joseph Warren Chief Lighting Technician
Russell Ayer Electrician
Damon Marcellino Electrician
Niles McElroy Electrician
Chuck Rousseau Armorer
Beth Koenigsberg Key Costumer
Laura Wolford Key Costumer
Greg Funk Makeup Artist
Lorraine Crossman Set Costumer
Emily Egge Set Costumer
Brenda Lorimer Set Costumer
Adrienne Greshock Set Costumer
Dani Phelps Costumer
Deborah Zimmerman Costumer
Phyllis Corcoran-Woods Costumer
Robin Beauchesne Key Makeup Artist
Jack Taggart Textile Artist
Holly Davis Assistant Costume Designer
Armen Ksajikian Musician
Nancy Thurston Stunts
Jessie Graff Utility Stunts
Allegra Clegg Co-Producer
Kenny Bates Second Unit Director
Allegra Clegg Unit Production Manager
Simon Warnock First Assistant Director
Steve Battaglia Second Assistant Director
Brian Relyea Second Assistant Director
Matthew Cohan Associate Producer
Michael Kase Associate Producer
Wayne Billheimer Visual Effects Producer
Michelle Winze Visual Effects Producer
Calvin Wimmer Associate Editor
Tom Muldoon Additional Editing
Ben Procter Art Direction
Benjamin Edelberg Art Direction
James F. Truesdale Art Direction
Julian Ashby Art Direction
Kevin Ishioka Art Direction
Jacques Jouffret Camera Operator
Jacques Jouffret Steadicam Operator
Łukasz Bielan Camera Operator
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Matthew Aeberhard Additional Photography
Brooks P. Guyer Camera Operator
Mike Hopkins Supervising Dialogue Editor
Mike Hopkins Supervising ADR Editor
K.C. Hodenfield Additional Second Assistant Director
Jim Schwalm Special Effects Coordinator
Robin Beauchesne Makeup Artist
Yolanda Toussieng Hair Department Head
Jennifer Bell Hairstylist
Lumas Hamilton Jr. Hairstylist
Yiotis Panayiotou Hairstylist
Randin Brown Additional Second Assistant Director
Kevin Berlandi Additional Second Assistant Director
Andy Spellman Additional Second Assistant Director
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Tobias Poppe Sound Effects Editor
John Marquis Sound Effects Editor
P.K. Hooker Sound Effects Editor
Ai-Ling Lee Sound Effects Editor
Bill Palmer Driver
Steve M. Davison Stunts
Jimmy N. Roberts Stunts
Shawn Kelly Lead Animator
Heidi Pascoe Stunts
Natalie M. Meyer Stunts
Clay Cullen Stunts
Garrett Warren Fight Choreographer
Dane Farwell Stunts
Conrad E. Palmisano Stunt Driver
Danny Wynands Utility Stunts
Lou Pecora Compositing Supervisor
Aaron A. Alpert Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024