4.408

Transylmania (2009)

Komedie, Horror
Een groep niet al te snuggere Amerikaanse studenten studeert voor een semester in het buitenland aan de Razvan Universiteit. De universiteit zit in een eeuwenoud kasteel diep in het vervloekte land van Transylvanië. Op Razvan lopen heel wat rare figuren rond. Kasteel Razvan zou vroeger overgenomen zijn door de gevreesde vampierenkoning Radu. En deze is nu terug...

Transylmania Film Info

Score: 4.408/10 van 49 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-12-04
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseurs: David Hillenbrand, Scott Hillenbrand.
Schrijvers Pat Casey, Josh Miller.
Productie Studios: Full Circle Releasing, Hill & Brand Entertainment, Lifeworks Entertainment, Voltage Pictures
Productie Land: United States of America

Transylmania Foto's


Transylmania Trailer


Patrick Cavanaugh
als Pete
James DeBello
als Cliff
Tony Denman
als Newmar
Irena Violette
als Draguta Floca
Paul Kim Jr.
als Wang
Jennifer Lyons
als Lynne
Oren Skoog
als Rusty / Radu
David Steinberg
als Dean Floca
Musetta Vander
als Teodora Van Sloan
Pat Casey
als Mike
Natalie Garza
als Lia
Nicole Garza
als Danni
Josh Miller
als Brady
Claudiu Trandafir
als Van Sloan
Radu Andrei Daniel
als Edward Van Sloan
Simon Petric
als Stephania
Dorin Andone
als Reneau
Dorina Lazăr
als Gypsy Woman
Desiree Malonga
als Niobe
Radita Rosu
als Asha
Adriana Butoi
als Mira
Corneliu Jipa
als Crusty Old Man
Damian Oancea
als Motorcycle Man
Cristian Popa
als Marin
Elena-Cristina Marchisano
als Kerri
Ștefan Alexa
als Emaciated Student
Adrian Anghel
als Shady Man
Choice Skinner
als Security Guard #1
Dorin Zaharia
als Security Guard #2
Scott Hillenbrand
als Priest
Maia van Kline
als Bicycle Girl
Dana Lee
als Chinese Businessman
Annette Charles
als Administrator
Mo Anouti
als Musclehead
Colin Campbell
als Siegfried
Mitch Hara
als Roy
Ashley Barron
als Girl in audience
Carey Embry
als Laverne
Paul Zies
als Suspected Werewolf
Kommerina DeYoung
als Plastic Surgery Patient
David Hillenbrand Director
David Hillenbrand Producer
Scott Hillenbrand Director
Scott Hillenbrand Producer
Pat Casey Screenplay
Josh Miller Screenplay
Pat Casey Story
Josh Miller Story
Dave O'Brien Story
Sanford Hampton Producer
Viorel Sergovici Producer
Radu Badica Producer
Dave O'Brien Producer
Vicki Watson Producer
Albert Miniaci Executive Producer
Brian Farber Executive Producer
Alex Kanayev Executive Producer
Aaron L. Gilbert Executive Producer
Nicholas Bonavia Executive Producer
Edward Jarzobski Executive Producer
Michael Long Executive Producer
Scott Nell Executive Producer
Dan Steuer Co-Executive Producer
Lori Steuer Co-Executive Producer
Remo Packer Co-Executive Producer
Kavindar Singh Co-Executive Producer
Lara Teperdjian Co-Executive Producer
Jackie Wartanian Co-Executive Producer
Jor Van Kline Co-Executive Producer
Suzanne DeLaurentiis Co-Executive Producer
Steve Rockabrand Co-Producer
Kim Swartz Co-Producer
Jenna Johnson Co-Producer
Viorel Sergovici Director of Photography
Jack Cloud Production Design
Dave O'Brien Editor
Ioana Corciova Costume Designer
David Hillenbrand Original Music Composer
Jen Ross Music Supervisor
Eran Barnea Visual Effects Producer
Aaron Griffith Casting
Sanford Hampton Unit Production Manager
Radu Badica Unit Production Manager
Radu Badica Line Producer
Stephen Harrison First Assistant Director
Adriana Itu Second Assistant Director
Tom Ficke Second Unit Director
Lana Shackelford Casting Assistant
Runa Petringenaru Local Casting
Mihaela Stoian Local Casting
Claudiu Trandafir Dialogue Coach
Tom Ficke Stunt Coordinator
Ciprian Dumitrașcu Stunt Coordinator
Choice Skinner Utility Stunts
Mihaela Elena Oros Stunt Double
Daniel Pasleaga Stunt Double
Gabi Burlacu Stunt Double
Florin Barcun Stunt Double
Viorel Sergovici "A" Camera Operator
Lulu de Hillerin "B" Camera Operator
Pompiliu Avram First Assistant "A" Camera
Octavian Sotir Second Assistant "A" Camera
George Olteanu First Assistant "B" Camera
Dan Zveghintev Second Assistant "B" Camera
Madalina Lungu Clapper Loader
Mihai Dorobanțu Art Direction
John Coven Storyboard Artist
Ica Varna Art Department Coordinator
Victoria Dragnea Costume Assistant
Florica Sava Set Costumer
Calina Chirita Set Costumer
Ana Loneci Set Decoration
Gabriel Cotoi Leadman
Dan Smirnov Construction Coordinator
Paul Dinescu Property Master
Miruna Panaitescu Key Makeup Artist
Cati Simionov First Assistant Makeup Artist
Marian Tanase Makeup & Hair Assistant
Angela Tugui Key Hair Stylist
Ramona Geaman First Assistant Hairstylist
Cristina Temelie Assistant Hairstylist
Vincent J. Guastini Special Effects Makeup Artist
Jor Van Kline Special Effects Coordinator
Andreas Natis Second Second Assistant Director
Mihaela Mihai Third Assistant Director
Sorin Neagu Production Sound Mixer
Ionuț Geadău Boom Operator
Lucian Diaconu Gaffer
Florin Jumatate Best Boy Electric
Ionut Voicu Electrician
Adi Gache Electrician
Mihai Granaru Electrician
Liviu Enache Electrician
Vali Matei Electrician
Gabriel Tanase Electrician
Dani Dragon Location Manager
Elena Ene Script Supervisor
Alina Petrini Production Coordinator
Chris David Sound Supervisor
Chris David Sound Re-Recording Mixer
Stuart Provine Sound Designer
Travis MacKay ADR Mixer
David Esparza Sound Designer
Kyle Rochlin Foley Mixer
Pamela Kahn Foley Artist
Vincent Guisetti Foley Artist
Brian Dunlop Foley Editor
Victoria Rose Sampson Supervising Dialogue Editor
Odin Benitez Dialogue Editor
Adrienne Garafalo Dialogue Editor
Bill Clare Dialogue Editor
Pernell L. Salinas Assistant Sound Editor
Rebekah Johnson Music Coordinator
David Hillenbrand Music Editor
Scott Hillenbrand Music Editor
Eran Barnea Visual Effects Supervisor
Jack Cloud Visual Effects Supervisor
Sam Weissman Visual Effects Compositor






















ikwilfilmskijken © 2024