5.192

Ultraviolet (2006)

Sciencefiction, Actie, Thriller
Een vampierachtige ziekte steekt de kop op, waardoor mensen een hogere intelligentie, een fantastisch uithoudingsvermogen en een ongekende snelheid krijgen. Violet is een jonge vrouw die, hoewel ze ook is besmet, het opneemt tegen de vampieren die de wereld willen overnemen. De eerste opdracht van Violet is het beschermen van een negenjarig jongetje waar de vampiers hun zinnen op hebben gezet.

Ultraviolet Film Info

Score: 5.192/10 van 1500 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-03-03
Lengte: 87 Minuut / 1:27
Regisseur: Kurt Wimmer
Productie Studios: Ultravi Productions, Screen Gems
Productie Land: United States of America


Ultraviolet Trailer


Milla Jovovich
als Violet Song Jat Shariff
Cameron Bright
als Six
Nick Chinlund
als Ferdinand Daxus
Sebastien Andrieu
als Nerva
Ida Martin
als Young Violet
William Fichtner
als Garth
David E. Collier
als BF-1
Kieran O'Rorke
als Detective Cross
Digger Mesch
als Detective Endera
Ryan Martin
als Detective Breeder
Steven Calcote
als Young Daxus
Ricardo Mamood-Vega
als Violet's Husband
Mike Smith
als Hospital Hemophage
Clay Cullen
als Rebel Hemophage
Jennifer Caputo
als Elizabeth P. Watkins
Jack Murphy
als Chief of Staff
Diego Swing
als Daxus Aide 1
Theodore Thomas
als Daxus Aide 2
Abraham Boyd
als L.L.D.D. Guard
Matthew Sturgess
als Medical Tech 1
Kurt Wimmer
als Speak-No-Evil Phage
Russell Wait
als Combat Reserve Doctor
Duc Luu
als Kar Wai
Ian Streetz
als Hemophage (uncredited)
Klaus Badelt Original Music Composer
Peter Brown Sound Designer
Peter Brown Supervising Sound Editor
Peter Brown Sound Effects Designer
Dean Beville Sound Editor
Justine Arteta Casting
Joseph A. Porro Costume Design
Desmond Cannon Post Production Supervisor
Jay Caputo Stunts
Calvin Roberts Digital Imaging Technician
Ezra Dweck Sound Re-Recording Mixer
Kurt Wimmer Director
Kurt Wimmer Writer
Andy Armstrong Technical Advisor
Bernardo Trujillo Supervising Art Director
Roberto Bonelli Set Designer
Tony Mark Executive Producer
Tony Mark Unit Production Manager
Tony Mark Second Unit Director
Arthur Wong Ngok-Tai Director of Photography
Gemma Waugh Makeup Artist
Gemma Waugh Hairstylist
John Baldecchi Producer
Pauline Chan Producer
Sue Jett Executive Producer
Wan Allen Line Producer
Rita Fung Line Producer
Wai Sum Shia Line Producer
T.C. Wang Executive Producer
William Yeh Editor
Charles Wang Executive Producer
Louis Sit Co-Producer
Choo Sung Pong Production Design
Chung Kim-Wai Set Decoration
Joel Chong Kwok-Wing Art Direction
Steven Calcote Visual Effects Producer
Jennifer Caputo Stunt Double
Clay Cullen Stunts
Troy Brenna Stunts
Raymond Lam Steadicam Operator
Wolfram de Marco Music Arranger
Larnell Stovall Utility Stunts
Phil Jones First Assistant Director
Mark A. Kolars Compositing Supervisor
Daniel O'Neill Stunts
Mitch Gould Stunts
Mike Gunther Stunts
J.J. Perry Stunts
Michael Eaves Digital Intermediate Colorist
Chris Torres Utility Stunts
Ronn Surels Stunts
Stephen Hunter Flick Supervising Sound Editor
Mark Lambert Bristol Storyboard Artist
Antonia Barnard Production Supervisor
Kim Davis-Wagner Casting
David Ismalone Stunts
Gary A. Hecker Special Sound Effects
Tim Connolly Stunts
Randall Archer Utility Stunts
Alicia Vela-Bailey Stunt Double
Scott Piper Boom Operator
David Hugghins Stunts
Igor Breakenback Stunts
Dave Porter Additional Music
James Matheny Sound Editor
Marie Nardella Makeup Artist
Cori Burchell Assistant Costume Designer
Daniel Arrias Stunts
Margit Pfeiffer Assistant Sound Editor
Julie Orosz Executive Visual Effects Producer
Edward M. Steidele Foley Artist
Jay Maidment Still Photographer
Jay Cheng Key Costumer
Corey Pritchett Special Effects
Larry Kemp ADR Editor
Jonathan Wales Sound Re-Recording Mixer
Steven Ticknor Sound Effects Designer
Julia Neighly Production Coordinator
Lisa Tutunjian Digital Intermediate Editor
Renee Burke Script Supervisor
Brian Richards Music Editor
Moira Houlihan Unit Publicist
Neil Greenberg Visual Effects Producer
Richard Burton Sound Effects Editor
Flax Glor Publicist
Darrell Pritchett Special Effects Coordinator
Nito Larioza Utility Stunts
Jon Valera Stunts
Jason Wardle CG Supervisor
Dana Gustafson Sound Editor
Mike Smith Stunt Coordinator
Mike Smith Fight Choreographer
Jimmy Wong Camera Operator
Robert Alonzo Stunt Coordinator
Robert Alonzo Utility Stunts
Howard London ADR Mixer
Thom Williams Utility Stunts
Christopher Brooks Music Editor
Jamie Pritchard Hairstylist
Maria Gonzales First Assistant Editor
Kirsten Anderson First Assistant Accountant
Matthew C. Beville Foley Mixer
Niko Rusakov Stunts
Dino Dos Santos Stunts
Natasha Leonnet Digital Color Timer
Madalena Chan Local Casting
Mo Henry Negative Cutter
Gary Abrahamian CG Artist
Jason Faulkner Second Assistant Director
Victor Wong Visual Effects Supervisor
Ho Ching Production Supervisor
Johnny Lee Production Manager
Petrina Ho Production Manager
Luo Gang Production Manager
Rufina Lo Set Designer
Johnny Wang Art Department Coordinator
Hana Espinoza Art Department Coordinator
Stanley Hung Camera Operator
Jackie Cheng Set Costumer
Jack Tung Costume Coordinator
Meinir Jones-Lewis Key Hair Stylist
Meinir Jones-Lewis Key Makeup Artist
Chow Lam Chief Lighting Technician
Cheung Kwok Wah Rigging Gaffer
Ben Chau Key Grip
Alexandra Taussig Production Coordinator
Miao Liang Local Casting
Catherine Engel Casting Associate
Justin Riemer Stunts
Casey Pritchett Special Effects Supervisor
Martin K.R. Zetterlund Stunts
Monica Sandstede Story Editor
Bob Fernley Digital Intermediate Producer
Glen Yrigoyen Stunts
Rick Remender Production Illustrator
Don Guarisco Research Assistant
Peggy Lee Production Controller
Jayni Borgaro Compositor
Cody Weselis Stunts
Marc Redmond Stunts
Michelle McGonagle Second Second Assistant Director
Joyce Hsieh Production Accountant
Aaron Shershow Unit Manager
William Kan Assistant Art Director
Keith Giesbrecht Craft Service
Yaozu Huang Technical Supervisor
Rongguo Fang Visual Effects Supervisor
Jack Ho Visual Effects Coordinator
Ronald Yeung Assistant Hairdresser
Jason Fu Assistant Makeup Artist
Margie Beattie Additional Second Assistant Director
Noah Weinzweig Camera Operator
Stephanie Cheung Third Assistant Director
Chor Keung Chan "A" Camera Operator
Cheuk Kau Man Location Manager
Johnathan Chan Second Assistant "B" Camera
Yong Shen Senior Animator
Aaron Ho Casting Assistant
Scottpatrick J. Sellitto Music Consultant
Marilyn Zhuang Assistant Accountant
Regaye Fulcher Production Assistant
Lanny Dong Production Secretary
Daniel Donai Stunts
Roberto Gutierrez Stunts
Bob Clayton Sound Mixer






















ikwilfilmskijken © 2024