Uncharted (2022)

Actie, Avontuur
De jonge Nathan Drake is een schatzoeker die de hele wereld rondreist en daarbij allerlei mysteries ontrafelt. Hij ontmoet de oudere zakenman Victor Sullivan, eveneens schatzoeker, die de jongen onder zijn hoede neemt. De twee gaan samen op avontuur en moeten het daarbij opnemen tegen de meedogenloze man Santiago Moncada.

Uncharted Film Info

Score: 6.972/10 van 5429 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2022-02-10
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Ruben Fleischer
Schrijvers Art Marcum, Matt Holloway, Rafe Judkins.
Productie Studios: Columbia Pictures, Atlas Entertainment, PlayStation Productions, Arad Productions
Productie Land: United States of America


Uncharted Trailer


Tom Holland
als Nathan Drake
Mark Wahlberg
als Victor 'Sully' Sullivan
Sophia Ali
als Chloe Frazer
Tati Gabrielle
als Jo Braddock
Antonio Banderas
als Santiago Moncada
Steven Waddington
als The Scotsman
Rudy Pankow
als Young Sam
Tiernan Jones
als Young Nate
Pingi Moli
als Hugo
Jesús Evita
als Guard at Museum
Georgia Goodman
als Sister Bernadette
Diarmaid Murtagh
als Police Officer
Joseph Balderrama
als Carlos
Serena Posadino
als Goldie
Alana Boden
als Zoe
Jonathan Failla
als Unsuspecting Doorman
Anthony Thomas
als Luxury Sedan Driver
Peter Seaton-Clark
als Auctioneer
Robert Maaser
als Guard at Auction
Eskindir Tesfay
als Security Guard
Manuel de Blas
als Armando Moncada
Carme Capdet
als Spanish Nun
Julia Schunevitsch
als Club Bartender #1
Alois Knapps
als Club Bartender #2
Patricia Meeden
als Spanish Woman in Club
Nolan North
als Hotel Guest
Matt Barkley
als Hotel Bellman
Jimmy Hart
als Concepcion Helo Pilot
Brett Praed
als Concepcion Co-Pilot
Carlo Kitzlinger
als Trinidad Helo PIlot
Pilou Asbæk
als Gage
Rubén Doblas Gundersen
als Young Man (uncredited)
Denise Chamian Casting
Charles Roven Producer
Chris Lebenzon Editor
John Papsidera Casting
Manfred Banach Sound Mixer
Frank Noack Set Dresser
Marlene Stewart Costume Design
Shepherd Frankel Production Design
Avi Arad Producer
Richard Pearson Editor
Benjamin L. Cook Sound Effects Editor
Chung Chung-hoon Director of Photography
Henning Molfenter Co-Producer
Charlie Woebcken Co-Producer
Stephen Bream Set Designer
Cornelia Ott Art Direction
Elli Griff Set Decoration
Roland Winke Sound Mixer
Kami Asgar Supervising Sound Editor
Art Marcum Screenplay
Art Marcum Executive Producer
Matt Holloway Screenplay
Matt Holloway Executive Producer
Arno Neubauer Line Producer
Ramin Djawadi Original Music Composer
Alex Gartner Producer
Victoria Down Hair Designer
Victoria Down Makeup Designer
Doug Lefler Storyboard Artist
Craig Seitz Third Assistant Director
Brian Relyea Associate Producer
Mark DeSimone ADR Mixer
Ruben Fleischer Director
Ruben Fleischer Executive Producer
Allan A. Apone Makeup Artist
Graeme Purdy Property Master
Anna Bucher Second Unit
Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Valeska Schitthelm Makeup Artist
Ari Arad Producer
Nenad Pečur Art Direction
Ute Bergk Set Decoration
Brad Shield Second Unit Director of Photography
Sumit Kumar Lighting Artist
Chas Jarrett Visual Effects Supervisor
Carter Swan Executive Producer
Berj Bannayan Visual Effects Supervisor
Christoph Fisser Co-Producer
Megan Hutchison Compositor
Paul Barry First Assistant Director
Tom Holland Executive Producer
Matt Leonard Stunt Coordinator
Rafe Judkins Screenplay
Rafe Judkins Screenstory
Wayne Dalglish Stunt Coordinator
Wayne Dalglish Fight Choreographer
David Bernad Executive Producer
Daniel Chour Art Direction
Randy Singer Foley Mixer
Boris Martinez Compositor
Neil Druckmann Executive Producer
Michael Fissneider Art Direction
Richard K. Buoen Storyboard Artist
Tim Tuchrello Assistant Sound Editor
Brice Liesveld Visual Effects Producer
James Pastorius Visual Effects Supervisor
Damon Caro Second Unit Director
Ana Martínez Stunt Double
Allan Magled Visual Effects Producer
Clay Enos Still Photographer
Paul N.J. Ottosson Sound Designer
Mark Paterson Sound Re-Recording Mixer
Erin Oakley Supervising Sound Editor
Erin Oakley Sound Re-Recording Mixer
Alex Jaeger Storyboard
Wolfgang Wrede Painter
Scott Rogers Second Unit Director
Robert Pinnow Visual Effects Producer
Stefan Speth Art Direction
Klaus Große Darrelmann Production Manager
Carlos Ruiz Boceta Line Producer
William Groebe Storyboard Artist
Adam DeCoster Foley Artist
Rusty Ippolito 3D Artist
Bob Dohrmann Executive Producer
Brian Drewes Visual Effects Producer
Bülent Akgün Leadman
Rachael Speke Makeup Artist
Arielle McGrail Dialogue Editor
Gloria Göschel Makeup Artist
Sarah Nuth Makeup Artist
Tom Reagan Visual Effects Editor
Robert Chen Dialogue Editor
Andree Neemann Prop Maker
Simeon Wilkins Storyboard Artist
Florian Müller Art Direction
Robert Consing Storyboard Artist
Dan Sweetman Storyboard Artist
Dominic Edwards Lighting Artist
Matt Cavanaugh Sound Effects Editor
Monica Rho Visual Effects Production Manager
Nebojša Tabački Set Designer
Gabe Hilfer Music Supervisor
Neh Jaiswal Visual Effects Production Manager
Calla Klessig Art Direction
Mark Pappas Foley Supervisor
Benoit De Longlee Visual Effects Supervisor
Roman Berger Standby Carpenter
Thomas Elder-Groebe Visual Effects Producer
Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Mike Barber Visual Effects Editor
Barbara Holmes Visual Effects Editor
Iris Paschedag Assistant Art Director
Valdone Koronczi Visual Effects Producer
Nassim Azadi Matte Painter
Antonia Jauß Stunts
Court Chu Concept Artist
Andrea Gotowtschikow Key Hair Stylist
Albert Roig Third Assistant Director
Raymond Boy Storyboard Artist
Tommy Kreiselmaier Third Assistant Director
Mario Pérez Floor Runner
Mehul Jhaveri Visual Effects Production Manager
Himanshu Meena Layout Supervisor
Cristina Foradada Art Department Coordinator
Andy Sisul Sound Effects Editor
Steffen Hagen Visual Effects Production Manager
Gary Damian Thomas Storyboard Artist
J. Enrique Sánchez Third Assistant Director
Bert Poole CG Supervisor
César Solar Stunt Coordinator
Anirban Bhattacharya Lighting Artist
Joe Geary Second Unit First Assistant Director
Lauren Okadigbo Stunts
Lauren Okadigbo Stunt Double
Page Rosenberg-Marvin Production Supervisor
Andreas Andersson Compositor
Hannah Spreitzenbarth Stunts
Federico del Cerro Set Decoration
Trevor Moniz Compositor
Dan Milligan Storyboard Artist
Gena Vazquez Props
Chris Whiteside ADR Mixer
Kate Hefferman Set Decoration
Pablo Bofill Unit Production Manager
Jon Wakeham Dialogue Editor
Marika Knappe Makeup Artist
Friederike Gast Set Decoration Buyer
Aaron Reznick Visual Effects Coordinator
Gabor Kerekes Hair Department Head
Alex Hirtenstein Matte Painter
Mitch Hounslow Visual Effects Editor
Sophia Tamaro Production Assistant
Evan Wells Executive Producer
Bianca Cuffaro Visual Effects Editor
Marie Mouroum Stunts
Kyle Weishaar Stunt Coordinator
Monty Granito Storyboard
Laura Alted Second Assistant Director
Kelly McCarthy Executive Visual Effects Producer
Pushkar Atre Visual Effects Coordinator
Jolene McCaffrey Digital Effects Supervisor
Tara Mason VFX Artist
H Haden Hammond 2D Artist
Tim Hendrix Compositor
Inna Itkin Lighting Supervisor
Graham Kartna 3D Artist
Vincent Frei Production Consultant
Richard MacMillan Assistant Property Master
Mark D. Walker Screenstory
Brian Murray Storyboard Artist
Damián Galán Álvarez Assistant Art Director
Ana Martínez Fernández Assistant Art Director
Yash Pandit Compositor
Edwin Rivera Visual Effects Supervisor
Kamen Anev Concept Artist
Anthony Franco Costume Design
Inês Gomes Ferreira Graphic Designer
Katy Mummery Visual Effects Producer
Tammy Nera Stunt Double
Ujwal W Dhankute Compositing Supervisor
Aaron Sims Concept Artist
Shizan Faisal Compositor
Henning Brehm Graphic Designer
Jonathan Gesinski Storyboard Artist
Shih-hao Jason Huang Lighting Artist
Hayley Brazelton Compositor
Martin Fischer Compositor
Andreas Herberg Special Effects Technician
Daniel Godec Special Effects Technician
Shomnath Dhar Compositor
Vikramshil Narwade Compositor
Jesse Morrow Visual Effects Producer
Michael Rouayroux Digital Compositor
Francesco Dell'Anna Compositing Supervisor
Mickaël Léger Compositing Supervisor
Gregor Lakner Digital Effects Supervisor
Pratik Kalbende Compositor
Jordan Benwick Compositor
Karen Arredondo Lopez Digital Compositor
Juan Fermin Maldonado Digital Compositor
Natalie Padilla Utility Stunts
Paul-Vincent Roll Video Assist Operator
Wasim Ali Compositing Supervisor
Carol Kupisz Graphic Designer
Ricardo Molina Set Designer
Ricardo Molina Props
Uwe Schaer Construction Coordinator
Antonio Ribeiro Compositing Artist
Abdullah Ecirli Digital Compositor
Sam Fan Sound Effects Editor
Vishal Parmar Digital Compositor
Kandace Morran Visual Effects Editor
Thakur Amit Compositor
Prateek Kumar Bhardwaj Compositor
Václav Kubant Compositor
Paul Bennett Second Assistant Director
David Entin Visual Effects Coordinator
Petra Ringleb Set Designer
Chris Ball Props
Manuel Romero Graphic Designer
Asad Qizilbash Executive Producer
Taryn Douville Lighting Artist
Margarethe Przywara Costume Supervisor
Enrique Sandoval Castro Compositing Supervisor
Latisha Kohrs Visual Effects Production Assistant
Shaan Nelson Matchmove Supervisor
Melkior Serdarevic Set Designer
Kytková Tomsíková Miroslava Stunts
Ruben Dauenhauer Prop Maker
Vic Kaspar ADR Mixer
Shrijeet Modi Visual Effects
Alexandra Added Visual Effects Producer
Alicia Gill Visual Effects Production Assistant
Gregory C. Haas Compositor
Manuel Dongowski Visual Effects Supervisor
Jatin Bhavsar Visual Effects Production Manager
Liz Flush Compositor
Kevin Konitsch 2D Artist
Luke Ewing 3D Artist
Henry Borrasso 2D Artist
Claudia Heinz Stunts
Roman Neso Laupmaa Stunts
Emely Cartagena Stunts
Emely Cartagena Stunt Double
Giorgio Grecu Concept Artist
Paul Drebing Carpenter
Ana Saric Set Designer
Jon Hanley Rosenberg Screenstory
Federico D'Alessandro Storyboard Artist
Wilko Drews Set Designer
Thomas Möhring Concept Artist
Johannes Spikermann Prop Maker
Yoga Kurniawan Compositing Artist
Charlene Kreemke Stunts
Matthew Dorazio 3D Artist
Tara Mason 2D Artist
Kristin Pratt Layout Supervisor
Kunal Chindarkar Compositing Supervisor
Mathias Datow Assistant Director
Robert Pickens Wigmaker
David Ingram Supervising Art Director
Alexandra Schlensog Stunts
Daniel Novak Special Effects Technician
Tristan Jaegly 2D Artist
Tristan Jaegly 3D Artist
Hieu Nguyen 2D Artist
Hieu Nguyen 3D Artist
Frédéric Gaudin VFX Artist
Emilio Martínez-Borso Additional Photography
Fernando Bofill Line Producer
Alejandro Cymerman Art Direction
Patricia Woerler Art Direction
Julian Burger Set Designer
Penélope Gómez Set Dresser
Christian Meinherz Set Dresser
Jordan J. Melo Set Dresser
Florian Radloff Set Dresser
Prithvi Parmar Lighting Artist
Prithvi Parmar VFX Artist
Sara Leal Stunt Double
David Neuberger Compositor
Steven Davies Compositor
Ellette Craddock Utility Stunts
Nadja Götze Assistant Art Director
Julia Schunevitsch Stunts
César Moreno Special Effects Technician
Laila Alsane Assistant Makeup Artist
Kata Bartyik Set Decoration
Haik Achim Lützow Set Dresser
Anna Jürges Petty Cash Buyer
Anna Jürges Project Manager
Laura Menéndez Stunts
Vanessa Locke Set Decoration Buyer
Manon Touzelet Third Assistant Director
Jaime Fortea Special Effects Technician
Amanda Czermak Cortes Visual Effects Coordinator
Chandranath Koley Lighting Artist
Tammy Nera Stunts
Dani Medina Stunts
Charleen Frembgen Stunts
Celia Fernández Stunts
Adriana Benito Stunts
Fabricio de Vasconcellos Baessa Antonio Visual Effects Supervisor
Shreyas Gujrati Digital Compositor
Siddharth Malviya Compositor
Truptesh Naik Compositor
Paola González Set Decoration Buyer
Javier Orgaz Carpenter
Jesús Manuel Durán Martínez Special Effects
Meredith Rowe Art Department Coordinator
Curro Doyagüez Compositor
Jennie Breckenridge ADR Recordist
Vijay Patil Compositor
Jakob Wahl Art Department Production Assistant
Catalina Fernandez Stunts
Emil Birk Assistant Art Director
Annabel Gibb Graphic Designer
Shal Joseph Effects Supervisor
Nikith Lighting Supervisor
Antonio Moreno Special Effects Technician
Aubrey Paul Visual Effects Production Manager
Piotr Swigut Concept Artist
Hirschauer Jens Special Effects
Hirschauer Jens Special Effects Technician
Antonio Sánchez Cáceres Carpenter
Jorge Razon Visual Effects Supervisor
Judith Hellriegel Accountant
Elise Callas Co-Producer
Laura García Makeup Artist
Ahlem Batsi Assistant Production Manager
Anna Avramenko Assistant Director
Helena Doz Floor Runner
Marta Juls Assistant Director
Marijose Sapiña Third Assistant Director
Estela Ballester Maiques Greensman
Marta Bessa Set Decoration Buyer
Marta Bessa Runner Art Department
Johannes Brömel Prop Maker
Paolo Caiti Draughtsman
Ilaria Di Carlo Set Decoration
Manuel Dulz Prop Maker
Aina Engelhard Art Department Assistant
Monica Feito Construction Coordinator
Abel Jiménez Set Dresser
Clemens Kabbert Prop Maker
Gianna Petkow Prop Maker
Johannes Pfaller Set Decoration Buyer
Gabriel Picola Set Dresser
Juanan Santos Props
Sebastian Snyman Greensman
Andreas Vieweg Construction Manager
Ronny Wollmann Prop Maker
Simone Rizzo Concept Artist
Yung Q Sound Mixer
Rajesh Choubisa Special Effects Coordinator
Anika Höhn Special Effects Technician
Stefan Ruppert Special Effects Technician
Samuel A. Sanders Special Effects Technician
Remy Sap Special Effects Technician
Kevin Sap Special Effects Technician
Zsolt Szabo Special Effects Technician
Eoin O'Sullivan Compositing Supervisor
Balakrishnan Alagarsamy Digital Compositor
Mohite Alankar Compositor
James Albiez 3D Artist
Corbé Alexandre CG Supervisor
Meghan Ang Visual Effects Coordinator
George Arun Lighting Artist
Mayla Attieh Visual Effects
Venkatpathi Avula Compositor
Bakar 3D Artist
Mickael Bec Visual Effects Coordinator
Alex Betancourt Lighting Artist
Aniket Avinash Bhoyar Digital Compositor
Jonathan Bowen Visual Effects Supervisor
Laura Ludovica Buccinnà 2D Artist
Laura Ludovica Buccinnà 3D Artist
Sébastien Bélec CG Supervisor
Boris Castillo Compositor
David Centeno Lighting Artist
Felipe Cerqueira Layout Supervisor
Chee Leong Chan Matchmove Supervisor
Deepak Chandra Compositor
Pol Chanthasartratsamee Lighting Artist
Girish Wasudeo Chapde Compositor
Sneha Chavan Compositor
Aston Constantinides Compositor
Malcolm Correa Visual Effects Coordinator
Michal Daniel Bental Compositor
Arkaprovo Datta Digital Compositor
Damien Delaunay Lighting Artist
Pranjali Deshpande Visual Effects Coordinator
Natalia Diaz Compositor
Pabbineedi Dileep Compositor
Jose Dinetto Lighting Artist
Danny R. Dixon Compositing Artist
Giovanni Dossena 3D Generalist
Mumbai Double Negative Visual Effects Coordinator
Santosh Dwivedi Lighting Supervisor
Olivia Eichenseer Visual Effects Production Manager
Daniel Elophe Digital Effects Supervisor
Angela Fellenberg Data Wrangler
Sophia Fesel 3D Artist
Moritz Peter Förster Data Wrangler
Robin Gaikwad Compositor
Vatsal Gala Compositor
Vinit Girkur Compositor
Don Gloetzner Visual Effects Coordinator
Justin Goran CG Supervisor
Shiva Gowda Compositor
Tony Graf Compositor
Ummi Gudjonsson CG Supervisor
Shiyuan Guo Lighting Artist
Xin Steve Guo Layout Supervisor
Justin Henton Lead Animator
Andrew Hogden Compositor
Julian Horlaville Lighting Artist
Chrismac Hwang Matchmove Supervisor
Keshvi Jajoo Lighting Artist
Vibhuti Kaushik Compositor
Hitesh Kini Compositor
Conrad Konert Compositing Artist
S. Gopi Krishna Compositor
Duncan Boon Kwang Kuah Lighting Artist
Abdelrahman Kubisi Senior Modeller
Aravind Kumar Lighting Artist
Avinash Kumar Compositor
Vamsi Kurapati Lighting Artist
Kushank Tikku CG Supervisor
Lisa Ronja Lassen 2D Artist
Lisa Ronja Lassen 3D Artist
Alexandria Lee Visual Effects Coordinator
Jooyong Lee Compositor
Junghoon Lee Visual Effects Producer
Chris Leu Pipeline Technical Director
Sky Lim Compositor
Jules Lister Digital Compositor
Varnica Mathur Compositing Supervisor
Kiran Medhekar Compositor
Nicole Meng Digital Compositor
Harshal Mistry 2D Artist
Srijith Mohanakrishnan Compositor
Elizabeth Montes Visual Effects Producer
Shannon Hazel Moore Visual Effects Coordinator
Juan Maldonado Morgado Compositor
Elizabeth Mrad Visual Effects Coordinator
Avais Najar Compositor
Alexandre Newberry Visual Effects Production Assistant
Courtney Osborne Visual Effects Coordinator
Dineshkumar P. Compositor
Rohan Padwal Compositor
Nishad Panchal Digital Compositor
Alexandra Paquet Compositor
Praveen Kumar Sharma Parasnath Compositor
Ajay Patidar Visual Effects Editor
Amar Patil Compositor
Pratap Patole Compositor
Raul Perez Effects Supervisor
Nicole Perrier Visual Effects Production Manager
Rahul Pokharkar Matchmove Supervisor
Sabari Raj Digital Compositor
Vasisht Ramachandran 3D Artist
Eren Ramadan Visual Effects Coordinator
Akshay Rana Digital Compositor
Sanket Ranade Compositor
Rohit Rane Compositor
Ash Ryan Compositor
Dusyant Sahu Compositor






















ikwilfilmskijken © 2024