Underwater (2020)

Horror, Sciencefiction, Actie, Avontuur
Een team bestaande uit diepzee-onderzoekers krijgt te maken met een aardbeving die het ondergrondse laboratorium volledig verwoest. Nu moeten de leden alles op alles zetten om te kunnen overleven. Onder hen bevindt zich de moedige, maar geharde Norah. Het team bestaat uit mensen die elkaar nauwelijks kennen en zo ontstaan er bizarre en soms existentiële conversaties, alsook vreemde relaties.

Underwater Film Info

Score: 6.284/10 van 2923 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-01-08
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: William Eubank
Schrijvers Adam Cozad, Brian Duffield.
Productie Studios: Chernin Entertainment, 20th Century Fox, TSG Entertainment
Productie Land: United States of America


Underwater Trailer


Kristen Stewart
als Norah Price
Vincent Cassel
als Captain Lucien
Mamoudou Athie
als Rodrigo Nagenda
T.J. Miller
als Paul Abel
John Gallagher Jr.
als Liam Smith
Jessica Henwick
als Emily Haversham
Gunner Wright
als Lee Miller
Fiona Rene
als Godmother
Amanda Troop
als Poseidon Patty
William Hoy Editor
Brian Berdan Editor
David Farmer Sound Designer
Marco Beltrami Original Music Composer
Bojan Bazelli Director of Photography
Naaman Marshall Production Design
Jenno Topping Producer
Dawn Dininger Stunts
David Grimaldi Sound Effects Editor
David Lucarelli ADR Recordist
Erin Michael Rettig Sound Engineer
Todd E. Miller Editor
Kevin Halloran Executive Producer
Kevin Halloran Unit Production Manager
William Eubank Director
Peter Chernin Producer
Scott Plauche Art Direction
Erica Rice Assistant Costume Designer
Angela Demo Casting
Anthony G. Nakonechnyj Gaffer
Kelly Curley Art Direction
Sarah Contant Set Designer
Kimberly Amacker First Assistant Makeup Artist
Adam Cozad Screenplay
Roberto De Angelis Camera Operator
Roberto De Angelis Steadicam Operator
Brian Duffield Screenplay
Brian Duffield Story
David Dowling Painter
Ed Duran Stunts
Brooklyn Proctor Stunt Double
Dan O'Connell Foley Artist
Chris Terhune Sound Effects Editor
Mark Hitchler Set Designer
Aaron Becker Title Designer
Andy Dylan Stunts
Ravi Bansal Art Direction
Sean Massey ADR Editor
Simonette Berry Scenic Artist
John T. Cucci Foley Artist
Brandon Roberts Original Music Composer
Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Jason Bedig Leadman
Carl Counts Art Department Coordinator
Walter Schneider Set Designer
Blair Clark Visual Effects Supervisor
Bob Kellough Sound Designer
Drew Guajardo Assistant Property Master
Wayne Lemmer Supervising Sound Editor
Wayne Lemmer Sound Re-Recording Mixer
Stacey England Dailies Operator
Randall S. Coe Construction Coordinator
Thomas Jones ADR Supervisor
Alan Markfield Still Photographer
Adriane Bennett Ager/Dyer
David Lingenfelser Visual Effects Supervisor
Regis Harrington Utility Stunts
Mark R. Byers Special Effects Supervisor
David Kashevaroff First Assistant Editor
Edward J. Borasch Jr Property Master
Laszlo Mates CG Supervisor
Greg Morris Camera Operator
Ferdinand Duplantier Jr. Rigging Gaffer
Derek Casari ADR Engineer
Annemarie Griggs Visual Effects Producer
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Corrina Roshea Bobb Stunt Double
David Wolowic Assistant Sound Editor
Dorotka Sapinska Costume Design
Mark Rayner Stunt Coordinator
Mark Rayner Second Unit Director
Pierre Escande Visual Effects Producer
Annabelle MacNeal Makeup Artist
Crystal Wells Hairstylist
Philip Keller Storyboard Artist
Brittany Lathan Set Costumer
Alphonse Swinehart Main Title Designer
Tara Conley Visual Effects Producer
Michael Trisler Utility Stunts
Stacey Panepinto Makeup Department Head
Matthew Harrison Foley Editor
Tim Weber Visual Effects Coordinator
Adam Walls Makeup Artist
Mark Pappas Foley Supervisor
David Wyman Sound Mixer
Brad Peterman First Assistant "A" Camera
Kevin Abercrombie Stunts
Karen Frick Set Decoration
Patrick Thomas O'Rourke Visual Effects Coordinator
John Moredock Set Designer
Sarah Stamp Hair Department Head
Rick Broderman Painter
RIP Odebralski Props
Sarah Moussaif Visual Effects Coordinator
Jonathan Morrill Lighting Technician
Antony Nguyen Concept Artist
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Aaron Matthews Stunt Double
Stephen Nakamura Colorist
Joe Nin Williams Utility Stunts
Kenneth Au Visual Effects Supervisor
Max Patrucco Rigging Grip
Charles B. Walker Rigging Grip
Jimi Ryan Key Grip
Tonia Davis Producer
Tyler Johnson Visual Effects Coordinator
Richard T. Hoover Dolly Grip
Mia Goff Makeup Artist
Hugh Sicotte Assistant Art Director
Hugh Sicotte Concept Artist
Axel Bonami Visual Effects Supervisor
Brian DeMetz Visual Effects Technical Director
Ryan Chamberlain Grip
Nathan Fung Grip
Kevin Luster Grip
Dan Wyssmann Best Boy Grip
Jordan Whaley Lighting Technician
Jerrell Suelto ADR Mixer
Erik Osusky Supervising Art Director
Andreas Andersson Digital Compositor
Justin M. Davey Sound Effects Editor
Abner Marín Creature Design
Bob Allen Associate Editor
Michael Langford Animation Supervisor
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Luke Cauthern Dolly Grip
Rachel Nowik Set Decorating Coordinator
Chelsea DeScenna Set Costumer
Tracey A. Plunkett Painter
Sophia Welch Casting Associate
Patty Spinale Tailor
Richard Duarte Foley Mixer
Nathan Hughes Grip
Anna Holley Post Production Assistant
Bianca Cuffaro Visual Effects Editor
Maharshi Joseph Key Animation
Kristen Jenkins Set Designer
Cindy Bond Digital Intermediate Producer
Rafel Montoya Digital Imaging Technician
Jaime Fernandez Props
Steven Cuellar Assistant Editor
Loic Zimmermann Art Direction
Kelly Phelan Stunt Double
Jessica Carpenter Key Costumer
Steffen Reichstadt Concept Artist
Aaron Sims Concept Artist
Doris Hellmann Production Accountant
Leandre Lagrange Creature Design
Manolo Mantero CG Supervisor
Puneethpb Senior Animator
Dennis Gronau VFX Lighting Artist
Jack Cucci Foley Mixer
David Waters Second Assistant Director
Sam Horton Production Coordinator
Mathew Dunne First Assistant Director
Peter Blackburn Digital Compositor
Amalia Stark Visual Effects Production Assistant
Sudheesh Kattil Digital Compositor
Vivek Mohan Digital Compositor
Jonathan Arthur Utility Stunts
Alex Nice Concept Artist
Austin Alward First Assistant "B" Camera
Matthew Gaumer Second Assistant "A" Camera
Chris Kibler Construction Buyer
Jim Schulte Assistant Editor
Russell Beard Best Boy Electric
Preston Schrag Stunt Double
Ben Wolcott Graphic Designer
Keegan Douglas Visual Effects Supervisor
Gayle Merindino Costumer
Zachary Blosser Second Assistant "B" Camera
Zander White Loader
Bartek Kujbida Lead Animator
Justin Lacalamita Visual Effects Coordinator
Rob 'Church' Rosales Lighting Technician
Joseph Cassady Harris Set Dresser
Sean Brown Grip
Daniel Alvite Key Animation
Bradley Martin Lighting Technician
Liz Corbett Post Production Supervisor
Natalie Shea Rose First Assistant Hairstylist
Sasha Veneziano Production Supervisor
Greg White Scenic Artist
Eric DePoorter Rigging Grip
Sreejith Venugopalan Compositing Supervisor
Kranthi Kumar Visual Effects Coordinator
Stanley White Jr. Stunt Double
Craig Saxby Visual Effects Coordinator
Matt Zaff Set Dresser
Provash Paul Modeling
Nadim Ghaoui Visual Effects Coordinator
Megan Trezise Visual Effects Coordinator
Illya Laney Colorist
Rob Seal Costumer
Art Villasenor Techno Crane Operator
Saul Cruthirds Set Dresser
Bárbara Morelos-Zaragoza Translator
Jeno Delli Colli Assistant Set Decoration
Andrea Chiampo Concept Artist
Elijah McNeal Concept Artist
Andree Wallin Concept Artist
Gerald J. Lajaunie Construction Manager
Brian Schuyler Set Dresser
Dan Lacy Grip
Nick Nicolay Key Rigging Grip
Dana Hunt Lighting Programmer
Brandon Langlois Lighting Technician
Lou Divincenti Rigging Grip
Dallas Hollomon Rigging Grip
Alan Scott Special Effects Supervisor
Ruslan Borysov 2D Supervisor
Bhuvaneswaran Digital Compositor
Angela Han Digital Compositor
Suman Paik Digital Compositor
Vishal Shinde Digital Compositor
Daniela Urbina Mendoza Digital Compositor
Madhav Kumar Modeling
Michael Solorzano Pre-Visualization Supervisor
Art Curry Senior Animator
Lara Cores VFX Lighting Artist
Angel Villaseñor VFX Lighting Artist
Pablo Vázquez VFX Lighting Artist
Qian Gagné VFX Lighting Artist
Andreas Muller VFX Lighting Artist
Indhu Jayaram Visual Effects Coordinator
Julie Marouzé Visual Effects Coordinator
Rebecca Mercurio Visual Effects Coordinator
Leema Rose Visual Effects Coordinator
Carolina Vazquez Visual Effects Coordinator
Kat VanderJagt Visual Effects Coordinator
Caroline Boisvert Visual Effects Coordinator
Alexandra Leuk Visual Effects Coordinator
Eli B. Michaud Visual Effects Production Assistant
T.J. Bryson Production Secretary
Christopher Fuentes Set Dresser
Jerry Guerrero Post Production Coordinator
Jennifer Castaneda Post Production Assistant
Cameron Wheeless Visual Effects Production Assistant
Emma Isrdelit Visual Effects Production Assistant
M.R. Seelig Standby Painter
Kerry Brown Painter
Wendy Guerrera Painter
Alexander Dimiati Greensman
Joshua M.F. Jones Greensman
Sylvester Morris Jr. Greensman
Karen Milliken Animal Wrangler
David Milliken Animal Wrangler
Max Magbee Dailies Operator
Angel Lia Spitale Stunt Double
Chris Bryant Stunt Double
Duy Pham VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2024