5.578

Universal Soldier: Regeneration (2009)

Avontuur, Actie, Sciencefiction, Thriller
Terroristen dreigen met bommen de nucleaire reactor van Chernobyl op te blazen, wat duizenden levens zou kunnen kosten. Om dit tegen te houden wordt er een team soldaten op af gestuurd, maar die staan voor een grote verrassing: een nieuwe, dodelijkere UniSol in de vorm Andrei Arlovski.

Universal Soldier: Regeneration Film Info

Score: 5.578/10 van 418 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-10-01
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: John Hyams
Schrijver: Victor Ostrovsky
Productie Studios: Foresight Unlimited, Signature Entertainment, Baumgarten Management and Productions (BMP), Unisol 3 Distribution
Productie Land: United States of America

Universal Soldier: Regeneration Foto's


Universal Soldier: Regeneration Trailer


Jean-Claude Van Damme
als Luc Deveraux
Dolph Lundgren
als Andrew Scott
Andrei Arlovski
als NGU
Mike Pyle
als Captain Kevin Burke
Corey Johnson
als Coby
Garry Cooper
als Doctor Porter
Emily Joyce
als Dr. Sandra Fleming
Zahari Baharov
als General Topov
Aki Avni
als General Boris
Kerry Shale
als Dr. Colin
Yonko Dimitrov
als Dimitri
Violeta Markovska
als Ivana
Stanislav Pishtalov
als P.M. Musayev
Marianne Stanicheva
als Olga
John Laskowski
als Captain
Kris Van Damme
als Miles
Franklin A. Vallette
als Technician
Shelly Varod
als Translator
Radina Kardjilova
als Waitress
Trayan Milenov-Troy
als Unisol 1
Jonathan Patrick Foo
als Unisol 2
Danko Jordanov
als Unisol 3
Dian Hristov
als Unisol 4
Stephen Chang
als General (uncredited)
Dimitar Ilkov
als Training soldier (uncredited)
Dimiter Doichinov
als Security Guard (uncredited)
Velizar Peev
als Soldier (uncredited)
Mark Damon Executive Producer
Craig Baumgarten Producer
Philip Harrison Production Design
Sue Jones Casting
Peter Hyams Director of Photography
Peter Hyams Producer
Franklin A. Vallette First Assistant Director
Moshe Diamant Producer
Marianne Stanicheva Casting
Marianne Stanicheva Local Casting
Courtney Solomon Executive Producer
John Hyams Director
John Hyams Editor
Emil Topuzov Camera Operator
Emil Topuzov "B" Camera Operator
James Portolese Associate Producer
Charlie Picerni Stunt Coordinator
Victor Ostrovsky Screenplay
Abigail Savage Sound Designer
Rusty Dunn Sound Designer
Velizar Peev Stunts
Illana Diamant Casting
Jeff Seelye Assistant Sound Editor
Samantha Housman Post Production Supervisor
Ivan Ranghelov Props
Shaun Brennan Foley Artist
Vladimir Vladimirov Location Manager
Asen Asenov Stunts
Ivo Kehayov Stunts
Michael Krassner Music
Valentin Dimitrov Unit Production Manager
Borislav Iliev Stunt Coordinator
Krasimir Simeonov Stunts
Louise Runge Post Production Supervisor
Valentina Mladenova Art Direction
Sonya Despotova Costume Design
Hristina Stoycheva-Mikovska Costumer
Kris Hill Music
Jason Gallagher Assistant Editor
Rossitsa Bakeva Art Direction
Elitsa Taseva Costume Supervisor
Tamara Birkemoe Associate Producer
Yossif Mladenov Draughtsman
Kiril Kaloyanov Boom Operator
Vladimir Kaloyanov Sound Recordist
Tom Efinger Sound Re-Recording Mixer
Teodor Tsolov Stunts
Teodor Tsolov Extras Casting
Lyubo Samardjiev Set Dresser
Zarko Karatanchev Pyrotechnic Supervisor
Orlin Grozdanov Property Master
Dian Hristov Stunts
Dian Hristov Stunt Double
Asen Karanikolov Costumer
Dimiter Doichinov Stunts
Alexei Karagyaur Graphic Designer
Yavor Zahariev Gaffer
Kalin Nikolov Transportation Coordinator
Kenji Luster Steadicam Operator
Kenji Luster "A" Camera Operator
Harry Muller Colorist
Ivon Ivanova Makeup Artist
Mihail Yanakiev Assistant Camera
George Mihailov Best Boy Electric
John Moros ADR Editor
John Moros Foley Editor
John Moros Foley Recordist
Nelly Teova Hairstylist
Dora Somova Costume Supervisor
Mariana Popova Script Supervisor
Stefan Razlojki Armorer
Mitko Bonev First Assistant "B" Camera
Eli Almani Hairstylist
Georgi Dimitrov Stunts
Merav Maroody Still Photographer
Plamen Soklev Electrician
Ivo Jivkov Special Effects Supervisor
Nasko Vulev Location Manager
Marieta Duncheva Costumer
Richard Lacy First Assistant "A" Camera
Alexander Kossev Extras Casting
Trayan Milenov-Troy Stunt Double
Maggie Stoyanova Production Coordinator
Petya Evtimova First Assistant Director
Maria Doicheva Painter
Kristian Stoyanov Set Dresser
Stilyan Mavrov Stunts
Vencislav Stojanov Stunts
Georgi Stanislavov Extras Casting
Hristo Elandjiev Electrician
Ivailo Kostov Electrician
Nikolai Mihailov Electrician
Lyuben Nikolov Craft Service
Lily Lacheva Assistant Accountant
Katerina Goranova Casting Assistant
Galina Kyuchukova Second Assistant Director
Yisrael Ringel Line Producer
Neil Fazzari Supervising Sound Editor
Neil Fazzari Dialogue Editor
Walter Cossu Makeup Artist
Antonia Vladimirova Art Department Coordinator
Marin Takov Armorer
Joseph Oberle Visual Effects Supervisor
Joseph Oberle Visual Effects Producer
Vikas Rajput Visual Effects Producer
Ivan Aleksandrov Key Grip
Joe Finley Digital Intermediate
Joe Finley Digital Intermediate Colorist
Mark Smirnoff Digital Intermediate
Iliya Yonev Grip
Vihar Nikolov Grip
Krasimir Tsvetanov Set Dresser
Eric Gitelson Foley Recording Engineer
Kalin Kerin Stunts
David E. Van Houten Publicist
Martin Genchev Props
Petar Anev Best Boy Grip
Tzvetomir Tzvetkov Grip
Liudmil Donchev Assistant Camera
Anna Bankova Payroll Accountant
Ventsislava Yoveva Production Accountant
Amber Taylor Digital Intermediate
Bojidar Evtov Set Dresser
Pavel Shalamanov Stunts
Dorit Yosha Production Controller
Michael Mansouri Digital Imaging Technician
Miroslav Evtimov Set Dresser
Jacky Revah Epk Camera Operator
Rosen Marinkov Props
Manol Ivanov Grip
Rumen Petrov Stunts
Borislav Vasilev Set Dresser
Velislav Velev Pyrotechnician
Alexander Hitrov Stunts
Zdravko Vassilev Set Dresser
Bradley J. Wegner Assistant Sound Editor
Travis Ruscil Assistant Sound Editor






















ikwilfilmskijken © 2024