Verschrikkelijke Ikke (2010)

Familie, Animatie, Komedie, Misdaad
In een vrolijke, vredige buitenwijk met netjes omheinde en piekfijn verzorgde tuintjes staat een mysterieuze, onheilspellende villa temidden van een dood gazon. Het zwarte gebouw is het geheime hoofdkwartier van Gru die de wereld wil domineren met zijn legertje handlangers: DE COMPLEET DOLGEDRAAIDE MINIONS! Wie zijn plannen probeert te dwarsbomen, maakt snel kennis met een GRU-welijk arsenaal van krimpstralen, vriespistolen en oorlogsvoertuigen.

Verschrikkelijke Ikke Film Info

Score: 7.224/10 van 13691 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-07-08
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseurs: Pierre Coffin, Chris Renaud.
Schrijvers Ken Daurio, Cinco Paul.
Productie Studios: Universal Pictures, Illumination
Productie Land: United States of America


Verschrikkelijke Ikke Trailer


Steve Carell
als Gru (voice)
Miranda Cosgrove
als Margo (voice)
Dana Gaier
als Edith (voice)
Elsie Fisher
als Agnes (voice)
Jason Segel
als Vector (voice)
Russell Brand
als Dr. Nefario (voice)
Julie Andrews
als Gru's Mother (voice)
Will Arnett
als Mr. Perkins (voice)
Kristen Wiig
als Miss Hattie (voice)
Pierre Coffin
als Tim / Bob / Mark / Phil / Stuart (voice)
Chris Renaud
als Dave (voice)
Jemaine Clement
als Jerry (voice)
Jack McBrayer
als Carnival Barker / Tourist Dad (voice)
Danny McBride
als Fred McDade (voice)
Mindy Kaling
als Tourist mom (voice)
Rob Huebel
als Anchorman (voice)
Ken Daurio
als Egyptian Guard (voice)
Ken Jeong
als Talk Show Host (voice)
Charles Bright
als Additional Voices (voice)
Katie Leigh
als Additional Voices (voice)
Ranjani Brow
als Additional Voices (voice)
Scott Menville
als Additional Voices (voice)
Holly Dorff
als Additional Voices (voice)
Edie Mirman
als Additional Voices (voice)
Jackie Gonneau
als Additional Voices (voice)
Al Rodrigo
als Additional Voices (voice)
Wendy Hoffmann
als Additional Voices (voice)
Jakob Roston
als Additional Voices (voice)
James Kyson
als Additional Voices (voice)
John Hans Tester
als Additional Voices (voice)
Tony Lee
als Additional Voices (voice)
Debi Mae West
als Additional Voices (voice)
Hans Zimmer Music Score Producer
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Christopher Meledandri Producer
Mary Hidalgo Casting
Mary Hidalgo Casting Consultant
Carter Goodrich Character Designer
Robert Taylor Associate Producer
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Daniel Laurie ADR Supervisor
Gregory Perler Editor
Ken Daurio Screenplay
Cinco Paul Screenplay
Heitor Pereira Original Music Composer
Yarrow Cheney Production Design
Holly Dorff ADR Voice Casting
Janet Healy Producer
Kevin Kaska Orchestrator
Pam Ziegenhagen Editor
Rick Giovinazzo Orchestrator
Steve Bissinger Sound Effects Editor
Nina Rappaport Executive Producer
Fabrice Joubert Animation
Pierre Coffin Director
Chris Renaud Director
Sergio Pablos Executive Producer
Sergio Pablos Story
Pharrell Williams Original Music Composer
Bruce Fowler Orchestrator
Joey Newman Conductor
Eric Guillon Art Direction
Eric Guillon Character Designer
Sergio Casas Color Designer
Clément Griselain Color Designer
Paul Mager Set Designer
Loïc Rastout Set Designer
Jean Hemez Lead Animator
Patrick Voetberg Associate Editor
John Cohen Producer
Carlos Felipe León Ortiz Color Designer
Cal Brunker Storyboard
Chris Westlake Original Music Composer
Armen Ksajikian Musician
Nicole Rivelli Still Photographer
Stephan Franck Storyboard
Christine Lagarde Thanks
Dave Rosenbaum Script Supervisor
Dave Rosenbaum Executive In Charge Of Production
Olivier Delabarre Color Designer
Rodolphe Chabrier Thanks
Sean England Foley
Sandy Buchanan Sound Recordist
Slamm Andrews Music Editor
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
David C. Hughes Sound Effects Editor
Christopher Scarabosio Sound Designer
Christopher Scarabosio Supervising Sound Editor
Christopher Scarabosio Sound Re-Recording Mixer
E. Larry Oatfield Foley Editor
Vicki Hiatt Supervising Music Editor
Mary Bills Script Supervisor
Leff Lefferts Sound Design Assistant
Jeannine Berger Post Production Supervisor
Yannick Honore Animation
Vivian David Lighting Artist
Loïc Miermont Animation
Walt Fowler Orchestrator
Mitja Rabar Animation
Lucien Fostier Digital Compositors
Satnam Ramgotra Musician
Moïse Essame Animation
Pierre Leduc Supervising Animator
Patrick Delage Lead Animator
Alex Dowding Editorial Manager
Julien Soret Supervising Animator
Kathy Nelson Music Supervisor
Claire Dodgson Additional Editing
Steven Liu Additional Editing
Tony Gonzalez Choreographer
Gourdal Sebastien Lighting Artist
Terry Claborn Color Timer
Emmanuelle Carlier Visual Effects Producer
Gavin Greenaway Music Director
Tim Davies Conductor
Matthieu Chatelier Digital Compositors
Bruno Chauffard CG Supervisor
Tyler Werrin Editorial Production Assistant
Carl Rydlund Orchestrator
Karen Hathaway Assistant Editor
Bart Boirot Supervising Animator
Bart Boirot Lead Animator
Jean-Luc Florinda Production Manager
Rudyard Cretenet Digital Compositors
Carlos Sotolongo ADR & Dubbing
Miguel Ángel Poveda Post Production Supervisor
Olivier Lukaszczyk Digital Compositors
Michael Jesmer Sound Recordist
Ségolène Amice Lagny Production Coordinator
Robin Joseph Visual Development
Justine Codron Lighting Artist
Michael Crouzat Key Animation
Roy Latham ADR & Dubbing
Franklin Jones III ADR Editor
Lionel Gallat Animation Director
Anais Perlot Animation Manager
Laurent de la Chapelle Animation Supervisor
Jean-François Macé Visual Effects Technical Director
Daniel Callaby Animation
Lang-Willar Chloe Animation
Céline Chotard Animation
Mathilde Fabry Animation
Audrey Fobis Animation
Vincent Garcia Animation
Guillaume Herent Animation
Silke Jager Animation
Francois Laurent Animation
Mathieu Gérard Animation
Renaud Mégange Animation
Elena Ortego Animation
Julen Santiago Animation
Jean-François Barthélémy Animation
Clementine Tronel Animation
Karin Kempf Animation
Katie Ballentine Art Department Coordinator
Gilad Carmel Assistant Editor
Michael Rostker Assistant Editor
Solenn Colas Assistant Production Manager
Karine Friang Assistant Production Manager
Joy Poirel Assistant Production Manager
Jerome Auliac Digital Compositors
Florian Bestel Digital Compositors
Jean-Nicolas Costa Digital Compositors
Clement Darbois Digital Compositors
Antoine Douadi Digital Compositors
Christophe Duflaut Digital Compositors
Delphine Garrelis Digital Compositors
Philippe Huberdeau Digital Compositors
Jola Kudela Digital Compositors
Khaled Labidi Digital Compositors
François Le Bastard Digital Compositors
Thomas Lefebvre Digital Compositors
Jeanne Loyer Digital Compositors
Gaston Marcotti Digital Compositors
Maya Pelle Digital Compositors
Alexis Peraste Digital Compositors
Simon Rafin Digital Compositors
Dane Rapaport Digital Compositors
Marine Samyn Digital Compositors
Niranjan Siva Digital Compositors
Jeremy Séguin Digital Compositors
Gerome Viavant Digital Compositors
Anthony Voisin Digital Compositors
Stephan Guerin Digital Compositors
Stephanie Saillard Digital Compositors
Jason Hanel Digital Intermediate
Josh Morgan Editorial Coordinator
Ed Fuller First Assistant Editor
Stephane Mangin Lead Animator
Alexandre Bermond Lighting Artist
Saïdou Bernabé Lighting Artist
Vincent Blanqué Lighting Artist
Cédric Burkarth Lighting Artist
Blandine Chanteur Lighting Artist
Pierre Gobilliard Lighting Artist
Pierre Lopes Lighting Artist
Olivier Martiny Lighting Artist
Le Meur Mathieu Lighting Artist
Matthieu Molina Lighting Artist
Hugues Ssosse Lighting Artist
Ephraïm Drouet Lighting Artist
Benoit Fournol Lighting Artist
Scott Hosfeld Musician
Peter Buccellato ADR & Dubbing
Julien Sabourdin Production Accountant
Frédéric Greene Production Accountant
Christelle Balcon Production Manager
Christina DeSilva Production Manager
Wassila Lmouaci Production Manager
Jill Ragaway Production Manager
Guillaume Boudeville Rigging Supervisor
Fabian Marascuillo Score Engineer
Oren Hadar Scoring Mixer
Vincent Massy Set Designer
Eric Placoly Software Engineer
Christophe Asselin Thanks
Pierre Avon Supervising Animator
Nicolas Bauduin Supervising Animator
Elisabeth Patte Supervising Animator
Charles Chorein Visual Effects
Vincent Houze Visual Effects
Elodie Labbe VFX Artist
Mathieu Malard VFX Artist
Marie-Claire Bazart VFX Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2023