WALL-E (2008)

Animatie, Familie, Sciencefiction
Zevenhonderd eenzame jaren doet de robot WALL-E waarvoor hij gemaakt is: het schoonhouden van de aarde. Zijn enige vertier lag in het verzamelen van prullaria. Maar dan ontmoet hij een zoekrobot genaamd EVE. Samen reizen ze door het hele heelal en beginnen aan een van de meest opwindende en fantasierijke avonturen allertijden.

WALL-E Film Info

Score: 8/10 van 13028 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-06-22
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseur: Andrew Stanton
Schrijvers Andrew Stanton, Jim Reardon.
website: https://www.pixar.com/feature-films/walle/
Productie Studios: Pixar, Walt Disney Pictures
Productie Land: United States of America


WALL-E Trailer


Ben Burtt
als WALL·E / M-O (voice)
Elissa Knight
als EVE (voice)
Jeff Garlin
als Captain (voice)
Fred Willard
als Shelby Forthright, BnL CEO
John Ratzenberger
als John (voice)
Kathy Najimy
als Mary (voice)
Sigourney Weaver
als Ship's Computer (voice)
Teddy Newton
als Steward Bots (voice)
Bob Bergen
als Axiom Passenger (voice)
John Cygan
als Axiom Passenger (voice)
Pete Docter
als Axiom Passenger (voice)
Paul Eiding
als Axiom Passenger (voice)
Donald Fullilove
als Axiom Passenger (voice)
Teresa Ganzel
als (voice)
Jess Harnell
als Axiom Passenger (voice)
Mickie McGowan
als Axiom Passenger (voice)
Laraine Newman
als Axiom Passenger (voice)
Lori Alan
als Axiom Passenger (voice)
Jeff Pidgeon
als Forthright's Advisor (voice)
Jan Rabson
als Axiom Passenger (voice)
Lori Richardson
als PR-T (voice)
Andrew Stanton
als Lifeguard Bot (voice)
Jim Ward
als Billboard Announcer (voice)
Colette Whitaker
als Axiom Passenger (voice)
Kim Kopf
als Hoverchair Mother (uncredited)
Angus MacLane
als BURN-E (voice) (uncredited)
Niki McElroy
als Pool Mother (uncredited)
Garrett Palmer
als Blond Boy in Commercial (uncredited)
Sherry Lynn
als Axiom Passenger #5 (voice)
Andrew Stanton Screenplay
Andrew Stanton Director
Andrew Stanton Original Story
John Lasseter Executive Producer
Thomas Newman Original Music Composer
Ben Burtt Supervising Sound Editor
Ben Burtt Sound Re-Recording Mixer
David Fincher Thanks
Ralph Eggleston Production Design
Thomas Porter Executive Producer
Sophie Vincelette Set Dresser
Laura Phillips Shading
Jason Deamer Art Direction
Gary Schultz Modeling
Andrea Warren Production Manager
Derek Williams Set Dressing Artist
Jeremy Lasky Director of Photography
Ellen Moon Lee Art Direction
Alan Barillaro Supervising Animator
Brett Coderre Animation
Nancy Kato Animation
Victor Navone Animation
Patty Kihm Stevenson Animation
Kureha Yokoo Animation
Ron Zorman Animation
Paul Mendoza Animation
Axel Geddes Second Film Editor
E.J. Holowicki Sound Designer
Renee Steen Assistant Editor
Jason Bickerstaff Modeling
Ben Jordan Software Engineer
Tim Best Master Lighting Artist
Erik Forman Information Systems Manager
Paul Cichocki Post Production Supervisor
John Hazelton Projection
Doc Kane ADR & Dubbing
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Juan Peralta Foley Editor
Harris Savides Thanks
Karen Bradley Makeup Artist
Gretchen Davis Makeup Artist
Jim Passon Color Timer
Pete Docter Original Story
Steve Jobs Thanks
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Tom Myers Sound Re-Recording Mixer
Nicholas C. Smith Associate Editor
Kevin Reher Casting
Andrew Jimenez Visual Effects
Stephen Schaffer Editor
J.A.C. Redford Orchestrator
Jim Morris Producer
Lindsey Collins Producer
Jim Reardon Screenplay
Carl Johnson Orchestrator
Matthew Wood Supervising Sound Editor
Andrew Cadelago Layout
Mickie McGowan Casting
Martin Rosenberg Director of Photography
Tony Sereno Sound Mix Technician
Rodrigo Blaas Animation
Tessa Swigart Assistant Editor
Leslie Iwerks Thanks
Justin Wright In Memory Of
Derek Thompson Story Artist
Chris Montan Executive Music Producer
Bob Scott Animation
Natalie Lyon Casting
Kevin O'Brien Storyboard Artist
Kyle Ranson-Walsh Script Coordinator
Kyle Ranson-Walsh Lighting Coordinator
Zoe Boxer Production Coordinator
Robert Kondo Art Direction
Tom MacDougall Music Supervisor
Bob Whitehill Animation
Gillian Libbert Line Producer
George Hull Visual Development
Larry Hopkins Sound Mixer
Richard E. Hollander VFX Supervisor
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Edward Hirsh VFX Supervisor
Jeanmarie King Visual Effects Producer
Louis Clichy Animation
Steven Clay Hunter Supervising Animator
Simon Allen Animation
Kim Marks Thanks
Al Nelson Sound Effects Editor
Kevin Rose-Williams Assistant Editor
Bruce Zick Visual Development
Mark Dinicola Camera Operator
Susan Bradley Title Designer
Doug Nichols Editorial Manager
Vince Caro ADR & Dubbing
Nelson 'Rey' Bohol Set Designer
Janette Nielsen Assistant Director
Dustin Cawood Sound Effects Editor
Patrick Delage Animation
Kevin Nolting Additional Editing
Bert Berry Art Direction
Greg Hyman Visual Effects Editor
Thomas Pasatieri Orchestrator
Terry Claborn Color Timer
Steve Slanec ADR Editor
Noelle P. Case Editorial Manager
Thomas Vicari Scoring Mixer
Frank Rinella Foley
Ryan Kautzman Software Engineer
Colin Bohrer Editorial Manager
Michal Makarewicz Animation
Mach Tony Kobayashi VFX Artist
Luke Martorelli Master Lighting Artist
Marc Sondheimer Production Accountant
Shaun Chacko Animation
Luigi Passalacqua Craft Service
Nigel Hardwidge Supervising Technical Director
David Sotnick Systems Administrators & Support
Lloyd Bernberg Master Lighting Artist
Joshua Hollander Production Manager
Brian Christian Modeling
Richmond Horine Unit Manager
Noah Klocek Set Designer
Freesia Pearson Post Production Assistant
Kevin Connolly Musician
Don Crum Animation
Steve Mason Animation
Jean-Claude Tran Animation
Ian White Animation
Sarah Mercey-Boose Animation
Everett Downing Jr. Animation
Austin Madison Animation
Charles Paley Music Editor
Danielle Feinberg Director of Photography
Kevin Sellers Foley Editor
Anthony J. Greenberg First Assistant Editor
Stacy Bissell Production Coordinator
Susan Frank Production Coordinator
David Park Animation Department Coordinator
Dale Ruffolo Lighting Artist
Carlos Baena Animation
Chris Chua Fix Animator
Craig Foster Graphic Designer
Guilherme Sauerbronn Jacinto Animation
Bruce Kuei Animation
Alison Leaf Set Dressing Artist
Holger Leihe Animation
Andrew Pienaar Master Lighting Artist
Eric Rosales Production Coordinator
Nickolas Rosario Animation
Amber Rudolph Animation
Julien Schreyer Lighting Artist
Brett Schulz Animation
David Shavers Lighting Artist
Raphael Suter Animation
Tom Zach Fix Animator
Hayley Iben Software Engineer
Cory Omand Software Engineer
Tyler Fazakerley Systems Administrators & Support
Chris Lasell Systems Administrators & Support
Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Brian Boyd Master Lighting Artist
Lars R. Damerow Systems Administrators & Support
Josh Minor Software Engineer
Jason Hudak Associate Editor
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Jason 'Jayfish' Hull Systems Administrators & Support
Chris King VFX Artist
Nelson Siu Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Jay Weiland Systems Administrators & Support
Juan J. Buhler VFX Artist
Dan Nguyen Animation
Becky Neiman Production Coordinator
Jeremy Vickery Lighting Artist
Jonathan Hadden Systems Administrators & Support
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Jose Ignacio Systems Administrators & Support
Mike Sundy Systems Administrators & Support
James G. Dashe Systems Administrators & Support
Charu Clark Lighting Artist
Afonso Salcedo Lighting Artist
Adam Burke Animation
Doug Frankel Animation
Ken Kim Animation
Rob Duquette Thompson Animation
Jaime Landes Roe Animation
Cynthia Slavens Post Production Supervisor
Marc Cooper Shading
Michael Chann Software Engineer
Jason Kim Software Engineer
Kiril Vidimce Software Engineer
Ross Dickinson Systems Administrators & Support
Remy Galang Systems Administrators & Support
James Handelin Systems Administrators & Support
Marty Lew Systems Administrators & Support
Will Phan Systems Administrators & Support
Auburn C. 'Aubie' Schmidt Systems Administrators & Support
Curran W. Giddens Fix Animator
Kristoff Vergne Animation
Alden Chew Software Engineer
Jonathen Collins Animation
Tolga Goktekin VFX Artist
Daniel Holland Production Artist
Diego Garzon Script Supervisor
Samantha Wilson Craft Service
Mark Anderson Thanks
Catherine Kelly Title Designer
Orlando Orona Dolly Grip
Steve Cardellini Key Grip
Silvia Palara Software Engineer
Frank Strzalkowski Gaffer
Kevin Wallace Production Manager
Michael Van Eps Roto Supervisor
Christopher James Hall VFX Supervisor
Jess Fulton Editorial Production Assistant
Eunkyoung Lee Swearingen Lighting Artist
Gary K. Thomas Orchestrator
Sarita White Animation Department Coordinator
John Duncan Modeling
Evan Pontoriero Modeling
Nathan Matsuda Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2020