7

We Were Soldiers (2002)

Actie, Historisch, Oorlog
De film vertelt het waargebeurde verhaal van 450 Amerikaanse soldaten die, in het begin van de Vietnam-oorlog, omsingeld werden door 2000 Noord-Vietnamese soldaten. De film volgt Lt. Colonel Harold Moore, en de reporter Joseph Galloway in wat de eerste grote slag in de Vietnam-oorlog zou worden.

We Were Soldiers Film Info

Score: 7/10 van 1209 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-03-01
Lengte: 138 Minuut / 2:18
Regisseur: Randall Wallace
Schrijver: Randall Wallace
Productie Studios: Wheelhouse Entertainment, Icon Entertainment International, Motion Picture Production GmbH & Co. Erste KG
Productie Land: Germany, United States of America

We Were Soldiers Foto's


We Were Soldiers Trailer


Mel Gibson
als Lt. Col. Hal Moore
Greg Kinnear
als Maj. Bruce 'Snake' Crandall
Madeleine Stowe
als Julie Moore
Sam Elliott
als Sgt. Maj. Basil Plumley
Chris Klein
als 2nd Lt. Jack Geoghegan
Keri Russell
als Barbara Geoghegan
Barry Pepper
als Joe Galloway
Clark Gregg
als Capt. Tom Metsker
Marc Blucas
als 2nd Lt. Henry Herrick
Jsu Garcia
als Capt. Tony Nadal
Robert Bagnell
als 1st Lt. Charlie Hastings
Blake Heron
als Sp4 Galen Bungum
Josh Daugherty
als Sp4 Robert Ouellette
Jon Hamm
als Capt. Matt Dillon
Dylan Walsh
als Capt. Robert Edwards
Erik MacArthur
als Sp4 Russell Adams
Mark McCracken
als Capt. Ed 'Too Tall' Freeman
Desmond Harrington
als Sp4 Bill Beck
Đơn Dương
als Lt. Col. Nguyen Huu An
Ryan Hurst
als Sgt. Ernie Savage
Brian Tee
als Pfc. Jimmy Nakayama
Sloane Momsen
als Cecile Moore
Bellamy Young
als Catherine Metsker
Simbi Khali
als Alma Givens
Jim Grimshaw
als Maj. Gen. Henry Kinnard
Forry Smith
als Sfc. Carl Palmer
Steven Nelson
als Sp5 Charlie 'Doc' Lose
Vincent Angell
als Capt. Robert 'Doc' Carrera
Michael Tomlinson
als Col. Tim Brown
Keith Szarabajka
als Diplomatic Spook
Tim Abell
als Army Intelligence Officer
Patrick St. Esprit
als General in Hallway
Mike White
als Sfc. Bob White, Mortar Sergeant
Daniel Roebuck
als Medevac CO
Dan Beene
als Cab Driver
Taylor Momsen
als Daughter Julie Moore
Devon Werkheiser
als Steve Moore
Luke Benward
als David Moore
Vien Hong
als Mr. Nik
Joseph Hieu
als NVA Officer
Shepard Koster
als Reporter
Stephen Zapotoczny
als Edwards' Radio Operator
Ben Allison
als Lt. Cochran (uncredited)
Brian Carpenter
als Sec. of Defense Robert McNamara (uncredited)
George Cheung
als NVA Officer (uncredited)
Brendan Ford
als Jump Coordinator (uncredited)
Justin Gordon
als French Officer (uncredited)
Shannon M. Hart
als Army Wife (uncredited)
Will Klipstine
als Private Davey (uncredited)
Danny Le Boyer
als Sergeant (uncredited)
Matt Mangum
als Pvt. Soprano (uncredited)
Johnny Trí Nguyễn
als Young NVA Lieutenant (uncredited)
Randy Oglesby
als Lt. Col. List (uncredited)
Jonathan Parks Jordan
als White Private (uncredited)
Amanda Mackey Casting
Todd Bryant Stunts
William Hoy Editor
William Hoy Associate Producer
Randall Wallace Screenplay
Randall Wallace Director
Randall Wallace Producer
Thomas E. Sanders Production Design
Bruce Davey Producer
Cathy Sandrich Gelfond Casting
Dean Semler Director of Photography
Sig De Miguel Local Casting
Laura Perlman Music Editor
Arne Schmidt Executive Producer
Arne Schmidt Unit Production Manager
Stephen McEveety Producer
Rajeev Malhotra Additional Post-Production Supervisor
Paul Flinchbaugh Assistant Sound Editor
Marc Fishman Sound Re-Recording Mixer
Steve Bowen Digital Color Timer
Kevin Kavanaugh Art Direction
Lon Bender Supervising Sound Editor
Daniel T. Dorrance Supervising Art Director
Naaman Marshall Set Designer
Allan Graf Stunt Coordinator
Allan Graf Second Unit Director
Jim Lemley Executive Producer
Lee Scott Temp Music Editor
Nick Glennie-Smith Original Music Composer
Nick Glennie-Smith Conductor
Eveleen Bandy Associate Producer
Harold G. Moore Novel
Stephen Zapotoczny Co-Producer
Gary Fettis Set Decoration
Michael T. Boyd Costume Design
Danielle Lemmon Zapotoczny Co-Producer
Joseph L. Galloway Novel
Daniel B. Foster Set Dressing Artist
Dick Wood Special Effects Supervisor
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Shauna L. Kroen Production Accountant
Ian Eyre Special Effects Assistant
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Lee Stepp Transportation Captain
Tim Boggs ADR Editor
Ashley Irwin Orchestrator
Daren Dochterman Production Illustrator
Rebecca Quick Extras Casting Assistant
Paul J. Lombardi Special Effects Coordinator
Morris Aroesti Driver
Anthony Almaraz Costumer
Jessica Harris Digital Compositors
Michael Hertlein Dialogue Editor
Wylie Stateman Foley Supervisor
Darren Poe Compositing Supervisor
Bill Iiams Construction Coordinator
Michael Burnett Makeup Effects
Charley Bob Burnham Transportation Coordinator
Stephen Vaughan Still Photographer
Mark O'Kane Steadicam Operator
Kelly L'Estrange Visual Effects Producer
James J. Gilson Chief Lighting Technician
Greg Sanger Leadman
Rachel Aberly Unit Publicist
Danny Rafic First Assistant Editor
David B. Nowell Aerial Camera
Richard Dwan Jr. Sound Editor
Carol Flaisher Location Manager
Hector C. Gika Sound Effects Editor
Geoffrey G. Rubay Sound Designer
Kerry Mendenhall Hairstylist
Jerry G. Callaway Camera Operator
Craig Reardon Key Makeup Artist
Elizabeth Lang Additional Casting
David Goldberg Visual Effects Supervisor
Wendy Richardson Art Department Coordinator
Steve Bartkowicz Sound Engineer
Julie Adams Dialect Coach
Beth Miller Key Hair Stylist
Randy Bobbitt Set Decoration
Cate Hardman Script Supervisor
Bill Morrison Second Company Grip
Kelly Oxford Supervising ADR Editor
Allen Kupetsky Second Assistant Director
Angel Pine Post Production Supervisor
Gregg Edler Production Supervisor
Tim Cooney Production Sound Mixer
Matt Colleran Sound Recordist
Ingrid Semler Camera Loader
Mike Stanwick Color Timer
James Coraloran Art Direction
Douglas Beale Greensman
Gary Clark Painter
James Diggs Standby Painter
Kevin Gugle Camera Intern
Michael Cassidy First Assistant Camera
Michael Guthrie Key Grip
Joe McCloskey Costume Supervisor
Jane Aull Makeup Artist
Kate Sawyer Seamstress
Suzanne Robertson Set Costumer
Vincent Joseph Flaherty Armorer
John DiSante Cableman
Lynn Basas CG Supervisor
Susan Van Apeldoorn Craft Service
Ken Jones Digital Effects Supervisor
Micah Y. Bisagni Loader
Jim Zemansky Property Master
Richard Colwell Scenic Artist
Paul Lowe Set Medic
Emily Aaronson Set Production Assistant
Kristina Abbott Stand In
Richard Wardlow Technical Supervisor
Edward O'Neal Transportation Co-Captain
Michael Endoso Utility Stunts
Kevin Boyd Video Assist Operator
Randall Bahnsen Visual Effects Editor
Nilo Otero First Assistant Director
Shawn Duchscherer Electrician
Miles Anderson Gaffer
Eddie Evans Rigging Grip
Bob Eicholz Executive In Charge Of Production
Kathy Leigh Fleming Production Coordinator
Kevin Sorensen Boom Operator
Malcolm Luker Scoring Mixer
Greg Morse 24 Frame Playback
Paul Abatemarco Visual Effects Coordinator
Peter McAdams Best Boy Grip
Robert Dawson Title Designer
Haley Sweet Production Coordinator
Matt DiFranco Assistant Production Coordinator
Kirk Bloomberg Second Assistant Camera
Clint Schultz Graphic Designer
Pamela Hilse Travel Coordinator
Craig Jurkiewicz Foley Editor
Stan Cockerell Assistant Property Master
Rick Glenn Set Dresser
Paul F. Barron Grip
Michael Mills Makeup Supervisor
Carmen Cuebello Tailor
Bruce Benson Pilot
Kim McCray Casting Assistant
Catherine Bott Musician
Frank Kostenko Jr. Second Second Assistant Director
Tad Griffith Stunts
Ron Cooney First Company Grip
Joe Martens Assistant Chief Lighting Technician
Claudia Carle ADR Recordist
Weldon Brown ADR Mixer
Paul Hamacher Dolly Grip
John Murphy Dolly Grip
Joel P. Blanchard Special Effects Technician
Andrew Osborne Assistant Camera
Michael Healey Colorist
Terra Bliss Project Manager
Christopher Carlson Assistant Decorator
John Mann Storyboard Artist
Eric Leftridge Additional Camera
Adam M. Duthie Assistant Editor
Steve Dirkes Assistant Location Manager
Michael Lustig Music Consultant
Cathy Schweickhardt First Assistant Accountant
Brian L. Aultman Production Accountant
Jason Powell Technical Advisor






















ikwilfilmskijken © 2020