What Lies Beneath (2000)

Drama, Horror, Mysterie, Thriller
De briljante wetenschapper Norman Spencer maakt zich zorgen over zijn echtgenote Claire. Sinds hun enige dochter Caitlin op kamers is gegaan, hoort Claire stemmen en ziet ze voortdurend een gezicht van een jonge vrouw gereflecteerd in het water. Claire vermoedt dat de bizarre verschijnselen alles te maken hebben met de nieuwe buren. Ze verdenkt Warren Feur er zelfs van zijn echtgenote Mary te hebben vermoord. Haar geest zou nu in Claires huis ronddwalen. Voor Norman gaat dit te ver en hij stuurt zijn echtgenote naar een therapeut. Die raadt Claire aan om in contact te treden met de geest...

What Lies Beneath Film Info

Score: 6.406/10 van 1682 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-07-21
Lengte: 130 Minuut / 2:10
Regisseur: Robert Zemeckis
Schrijver: Clark Gregg
Productie Studios: DreamWorks Pictures, 20th Century Fox, ImageMovers
Productie Land: United States of America

What Lies Beneath Foto's


What Lies Beneath Trailer


Harrison Ford
als Dr. Norman Spencer
Michelle Pfeiffer
als Claire Spencer
Diana Scarwid
als Jody
James Remar
als Warren Feur
Miranda Otto
als Mary Feur
Ray Baker
als Dr. Stan Powell
Wendy Crewson
als Elena
Amber Valletta
als Madison Elizabeth Frank
Katharine Towne
als Caitlin Spencer
Victoria Bidewell
als Beatrice
Joe Morton
als Dr. Drayton
Micole Mercurio
als Mrs. Frank
Sloane Shelton
als Mrs. Templeton
Rachel Singer
als PhD Student #3
Daniel Zelman
als PhD Student #4
Jennifer Tung
als PhD Student #2
J.C. Brandy
als Band Member
Dennison Samaroo
als PhD Student #1
Eliott Goretsky
als Teddy
Alan Silvestri Original Music Composer
Alan Silvestri Conductor
Robert Zemeckis Director
Robert Zemeckis Producer
Steve Starkey Producer
Steve Starkey Second Unit Director
Don Burgess Director of Photography
Arthur Schmidt Editor
Steven Spielberg Idea
Rick Carter Production Design
Ellen Lewis Casting
Steven C. McGee Gaffer
Bernie Pollack Costume Design
Andrew Menzies Assistant Art Director
Mark Johnson Executive Producer
Karen O'Hara Set Decoration
Tony Fanning Art Direction
Cherylanne Martin Unit Production Manager
Cherylanne Martin Associate Producer
Josh McLaglen First Assistant Director
Dennie Thorpe Foley Artist
Tony Eckert Foley Mixer
James Teegarden Production Design
Clark Gregg Screenplay
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Joan Bradshaw Executive Producer
Sarah Kernochan Story
Matthew J. Birch Production Coordinator
Jeffrey J. Dashnaw Stunts
Jack Rapke Producer
Robert Presley Camera Operator
Robert Presley Steadicam Operator
Jeremiah O'Driscoll First Assistant Editor
Peter M. Tobyansen Production Supervisor
Randy Thom Sound Designer
Alan D'Angerio Hairstylist
Steven J. Boyd Associate Producer
R. Orlando Duenas Associate Editor
Amanda Koblin Casting Associate
David Boyd Additional Photography
William B. Kaplan Production Sound Mixer
Earl Sampson Boom Operator
David Lucarelli ADR Recordist
Charleen Richards ADR Mixer
Patrick Esposito Post-Production Manager
Jon H. Epstein Stunt Double
Jeff 'Moose' Howery Dolly Grip
Gregory Alpert Location Manager
Marcia DeBonis Casting
Andrew Leman Graphic Designer
Beau Borders Sound Design Assistant
Susie DeSanto Costume Design
Stefan Dechant Art Direction
Tracy Keehn-Dashnaw Stunts
Shawna Trpcic Costume Illustrator
Richard Kidd Digital Effects Supervisor
Darrell Davis Stunts
Fran├žois Duhamel Still Photographer
Luca Kouimelis Script Supervisor
Jane E. Russell Unit Publicist
Debbie Evans Stunts
Thomas L. Bellissimo Special Effects Supervisor
Jason Corgan Brown Researcher
Kent Sparling Mix Technician
Judith Bouley Additional Casting
Elizabeth Lapp Art Direction
Elinor Bardach Costume Supervisor
Randy L. Childs Propmaker
Colleen Gibbons Travel Coordinator
Troy Robinson Stunts
Guy T. Wiedmann Visual Effects Editor
John Villarino Construction Coordinator
Kenneth Karman Music Editor
Andrew Taylor Key Rigging Grip
Jennifer Euston Casting Assistant
Joel Marrow Transportation Coordinator
Ewa Sztompke Dialogue Editor
Tim A. Davison Stunt Coordinator
David C. Potter Leadman
Robert Legato Visual Effects Supervisor
Phil Hadaway ADR Engineer
Ruth Greenberg Visual Effects Coordinator
Marilyn McCoppen ADR Supervisor
Andrea Gard Sound Effects Editor
Deborah Hall Key Costumer
Janice Alexander Key Hair Stylist
Cameron Matheson Carpenter
John Nicolard Digital Color Timer
Beverli Eagan Set Designer
Sabrina Rosen Costume Assistant
Pat Romano Stunts
Steven R. Molen Production Executive
Michael Gastaldo Property Master
Timothy Alberts Dresser
Michael Runyard Stunts
Michael Laudati Makeup Artist
Jeff Smithwick Color Timer
Charles Belardinelli Special Effects Coordinator
Chris Cummings Art Department Coordinator
Timothy Michael Cairns Visual Effects Production Assistant
Joel Sill Music Consultant
Randy Cantor Transportation Captain
Jim Turner Production Controller
Dhana Gilbert Assistant Production Coordinator
Micah Y. Bisagni Second Assistant Camera
Greg Wimer Assistant Camera
Kevin Du Toit Post Production Assistant
Tony 'A.J.' Leonardi Standby Painter
John Wright Craft Service
Parrish Kennington Costumer
Paula Case Second Second Assistant Director
Carlo Basail Greensman
Judy Malinoski Set Medic
Frank 'Pepe' Merel Foley Recordist
Chris Allen Software Engineer
Jack Carpenter Stunts
John 'J.P.' Pratt Picture Car Coordinator
Ken Berkhout Electrician
Dennis McCarthy Set Costumer
Michael Maloney Rigging Grip
Gary Burritt Negative Cutter
Colin Drobnis Digital Compositors
Chris Chichotka Construction Foreman
Seth Blackman Location Scout
Richie Kawamoto Set Decoration
Joseph A. Ponticelle First Assistant Camera
Richard Mall Key Grip
Carla Corwin Underwater Camera
Carla Corwin First Assistant Director
Caroline Errington Seamstress
William Acedo Set Dressing Artist
Udi Harpaz Additional Music
Rodney Lee Bennett Driver
Rob Rubin Camera Loader
Eliot Yaffe Projection
Ralph Contrado Scenic Artist
Anna E. Hayward Set Production Assistant
Randy Crowder Stand In
Richard Bugge Systems Administrators & Support
Leigh Hennessy Utility Stunts
David Deever Video Assist Operator
Peter Ciardelli Editorial Production Assistant
Edward J. Cox Best Boy Electric
Brad Emmons Rigging Gaffer
Ken Ryan Production Accountant
Colin O'Neill Assistant Sound Editor
P.K. MacCarthy Storyboard Artist
Lauren A. Littleton Visual Effects Production Manager
Cinda-Lin James Stunts
Kristopher Van Over Additional First Assistant Camera
Steve Brennan Assistant Property Master
Lori Ikeda Payroll Accountant
Katie Hedrich Assistant Editor
Malia Thompson Special Effects Technician
Angie Ryan Second Assistant Accountant
Thomas Crawford Best Boy Grip
Chris Johnson Art Department Production Assistant
Neil D'Monte Concept Artist
Ronald Carreiro Swing
Ron Orenstein Colorist
Jan Ellen Goldstein Assistant Location Manager
Stacy Layne Kramer Accountant
Kami Calevro Assistant Accountant
Mayda Renizzi-Holt First Assistant Accountant
Jesse Yoshimura Key Set Production Assistant
Libuse Binder Production Assistant
Peter Vogel Production Secretary
Loree Perrett Rotoscoping Artist
Patricia M. Peters Stunt Double
Kris A. Jeffrey Stunts
Jared S. Eddo Stunts
Steve Madaras Stunts
Kirk A. Holland Transportation Captain






















ikwilfilmskijken © 2023