Wonka (2023)

Komedie, Familie, Fantasie
De jonge Willy Wonka heeft allerlei heerlijke ideeën en is vastbesloten de wereld stapje voor stapje lekkerder te maken. Wat bewijst dat de beste dingen in het leven beginnen met een droom en dat alles mogelijk is als je het geluk hebt om Willy Wonka te ontmoeten.

Wonka Film Info

Score: 7.203/10 van 2357 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-12-06
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Paul King
Schrijvers Paul King, Simon Farnaby.
Productie Studios: Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures, The Roald Dahl Story Company, Heyday Films, Domain Entertainment
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Wonka Trailer


Timothée Chalamet
als Willy Wonka
Calah Lane
als Noodle
Keegan-Michael Key
als Chief-of-Police
Hugh Grant
als Oompa-Loompa / Lofty
Paterson Joseph
als Arthur Slugworth
Olivia Colman
als Mrs. Scrubbit
Tom Davis
als Bleacher
Jim Carter
als Abacus Crunch
Rowan Atkinson
als Father Julius
Matt Lucas
als Prodnose
Mathew Baynton
als Ficklegruber
Natasha Rothwell
als Piper Benz
Rakhee Thakrar
als Lottie Bell
Rich Fulcher
als Larry Chucklesworth
Kobna Holdbrook-Smith
als Officer Affable
Simon Farnaby
als Basil, Zoo Security Guard
Ellie White
als Gwennie, Mistress of the Keys
Sally Hawkins
als Willy Wonka's Mother
Colin O'Brien
als Young Willy Wonka
Freya Parker
als Miss Bon Bon
Murray McArthur
als Ship Captain
Charlotte Ritchie
als Barbara
Phil Wang
als Colin
Rufus Jones
als Jenkins
Isy Suttie
als Fruit & Veg Vendor
Ian Bartholomew
als Sceptical Old Man
Sophie Winkleman
als The Countess
Justin Edwards
als Green Skinned Customer
Michael Abubakar
als Orange Haired Customer
Tim Fitzhigham
als Sinister Ship’s Captain
Jane Bertish
als Baroness Von Schmeichelhammer
Tracy Ifeachor
als Dorothy Smith
Dominic Coleman
als Donovan
Muzz Khan
als Oompa Lumpa Guard
Ben Howard
als Oompa Lumpa Guard
Alison Pargeter
als Wendy Chucklesworth
Bleu Woodward
als Waitress
Paul G. Raymond
als Map Seller
Lola Shepelev
als Moustachided Little Girl
Marina Bye
als Green-Bearded Customer
Robyn Rose
als Tram Lady 1
Millie O'Donnell
als Tram Lady 2
Susie Fairfax
als Abacus Crunch's Wife
Macie Blake
als Abacus Crunch's Granddaughter (4 Years Old)
Ellie Blake
als Abacus Crunch's Granddaughter (8 Years Old)
Matilda Tucker
als Young Mother
Bertie Caplan
als Shoeshine Boy
Gustave Die
als Ship's Engineer
Luan Gallagher
als Dancer (uncredited)
Roald Dahl Characters
Carmel Jackson Makeup Supervisor
Chung Chung-hoon Director of Photography
David Heyman Producer
Lindy Hemming Costume Design
Gary Dodkin Sound Mixer
Glenn Freemantle Sound Designer
Glenn Freemantle Supervising Sound Editor
Nathan Crowley Production Design
Nina Gold Casting Director
Michael Siegel Executive Producer
Joby Talbot Original Music Composer
Joby Talbot Music
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Alexandra Ferguson Producer
Paul King Screenplay
Paul King Director
Paul King Story
Simon Farnaby Screenplay
Martin Pemberton Stunt Double
Christoph Bauschinger Music Editor
Rosie Alison Executive Producer
Jamie Cobb Grip
Neil Hannon Songs
Tom Brown Supervising Art Director
Hayley J Williams Special Effects Supervisor
Jaap Buitendijk Still Photographer
Emilie O'Connor Dialogue Editor
Peter Robertson Steadicam Operator
Peter Robertson "A" Camera Operator
Mark Grimwade Location Manager
Toby Britton Supervising Art Director
Brendan Handscombe Costume Supervisor
Sally Alcott Special Effects Makeup Artist
Michael Carstensen Camera Operator
Zoe Morgan Script Supervisor
Lee Walters Gaffer
James A. Taylor Music Supervisor
Tim Wellspring Executive Producer
Tim Wellspring Unit Production Manager
Mark Everson Editor
Peter Batten "A" Camera Operator
Suzanne Austin Standby Art Director
Iwan Prys Reynolds Focus Puller
Ben Howard First Assistant Director
Andrew Simmons First Assistant Sound Editor
James Rhodes Aerial Director of Photography
Nick Ray Best Boy Grip
Paul Lowe Stunt Coordinator
Thomas English Steadicam Operator
Ryan Taggart First Assistant "B" Camera
Emma Mallett Production Manager
Martyn Welland Electrician
Mark Willsher Music Editor
Christopher Gattelli Choreographer
Thomas Patrick Digital Imaging Technician
Matt Curtis Title Designer
John Casali Production Sound Mixer
Chris Murphy Boom Operator
Laura Ng Set Decoration
Andrea Borland Art Direction
Cate Adams Executive Producer
Joel Conlan Stunt Driver
Sarah Ginn Art Direction
Lara Genovese Set Designer
Anthony Dias Digital Imaging Technician
Jeffrey Roy ADR Mixer
Peter Ayriss Drone Pilot
Heather Manson Makeup Artist
Stephen Catney Lighting Technician
Ricci-Lee Berry Makeup Supervisor
Ricci-Lee Berry Makeup & Hair
Ashley Bond First Assistant "A" Camera
Paul Biddiss Military Consultant
Sam Blakeney-Edwards Assistant Editor
Dumebi Anozie Makeup Artist
Dumebi Anozie Makeup & Hair
Kevin Baker Additional Still Photographer
Iain Thomson Digital Imaging Technician
Dominic Rau Video Assist Operator
Niall Cropper Boom Operator
Jody Roberts Video Assist Operator
Sean Miller ADR Recordist
Tom Rye Second Assistant Director
Stephen Parker Location Scout
Dave Foster Orchestrator
Matthew Sharp Assistant Director
John Sorapure Second Unit Director of Photography
John Sorapure Second Unit Director
Laurence Ungless Musician
John Fallows Hair Supervisor
Pete Blaxill Second Assistant Sound
Nathan Holt Assistant Property Master
Oliver Bradbury Assistant Location Manager
Annie Hitchcock Second Second Assistant Director
Alex Grace Costume Supervisor
Luke Chisholm Grip
Jan Zalar Second Assistant Director
Paul Bailey Stunt Driver
Luke Kelly Producer
Jannika Öberg Production Manager
John Greaves Storyboard Artist
Maura Angioi Assistant Editor
Karl Thomas Electrician
Jerome McCann Sound Mixer
Harry Brokensha Orchestrator
Jonathan Tyler Camera Operator
Stephen Murphy Prosthetic Makeup Artist
Laura Blount Makeup & Hair
Ross Dixon Camera Trainee
Colum Mangan Prosthetic Makeup Artist
Rory Smith Second Assistant Sound
Aaron Cole Drone Pilot
Brendon Heath Makeup Artist
Andres Claridge Additional First Assistant Camera
Aisling Hughes Script Supervisor
Cheryl Garvey Makeup Artist
Jonny Stockwell Stunt Double
Tom Westgate Second Assistant Director
Ashleigh Powell Location Assistant
Joel Fitzpatrick Assistant Location Manager
Alistair Poulter Special Effects Technician
Richard Parsons "B" Camera Operator
Steven Skinner Electrician
Lucas Campain Second Assistant "B" Camera
Phil Campbell Stunt Double
Barney Piercy Steadicam Operator
Barney Piercy "B" Camera Operator
Rachel Franks Assistant Editor
Chantal Richardson Electrician
Chris Rouse Assistant Unit Manager
Niall Monteith-Mann Makeup Artist
Pip Fox Assistant Property Master
Rupert Morency Special Effects Technician
James Bishop ADR Recordist
Gabriel Hunt VFX Editor
Ben Barrington-Groves Assistant Set Decoration
Robbie Chapman First Assistant "B" Camera
Florence Cleverdon Assistant Location Manager
Roman O'Toole-Howes Grip
Elliot Bick Dailies Operator
Simon Dunn Second Assistant "B" Camera
Oliver Crawford Assistant Location Manager
Elliot Polley Key Grip
Clifton Harrison Musician
Janet Grab Music Editor
Shaun Cornish Carpenter
Oliver Durnford Camera Trainee
Diana Estrada Hudson Makeup Artist
Alfie McDonald Digital Intermediate Assistant
Esmeralda Fernandez Assistant Editor
Cameron Axsel First Assistant Camera
Yogi Patel Dailies Operator
Jennie Breckenridge ADR Recordist
Sheena Kelly Third Assistant Director
Sheridan Bailey Special Effects Technician
Edward Ellis-Smith Third Assistant Director
Rob Harris Set Production Assistant
Mathieu Treacy First Assistant Camera
Lara Channon Assistant Editor
Ross McCluskey Special Effects Technician
Rory McVicker Special Effects Technician
Luke Rutter Special Effects Technician
Chris D Walker Special Effects Assistant
Melis Alpas Digital Compositor
Damián Babbaro Digital Compositor
Benjamin Collier-Niblett Second Assistant Sound
Romi Martinez ADR Recordist
Sam Bridges Grip
Alistair Cox Lighting Technician
Jack Degg Camera Trainee
Giorgio Visciano Electrician
Theo Spearman Camera Trainee
Junel Rahman Camera Trainee
Ellie Clissett Online Editor
Alex Coveney Dailies Operator
Amy Djordjevic Post Production Coordinator
Jemma Fox Online Editor
Sara Mae Jeffrey Assistant Editor
Iona Prior Assistant Editor
Julien Trouillet Dailies Operator
Greta Bassetti Location Assistant
Ross Kirkman Location Manager
Duncan Ashby Musician
Trevor Mires Musician
Kimberly Loveless Assistant Script
Natasha Richards Hairstylist
Yusra Gilani Ahmed Set Production Assistant
Alice Arbuthnot Set Production Assistant
Isra Gilani Set Production Assistant
Bridget Gonda Third Assistant Director
Eilisha McNally Set Production Assistant
Gemma Morton Additional Third Assistant Director
Jim Onyemenam Set Production Assistant
Bonnie Ansell Props
Valentina Borfecchia Construction Coordinator
Mitchell Broad Standby Painter
Faith Carey Props
Gerard Dunleavy Concept Artist
Pete Chiappetta Executive Producer
Andrew Lary Executive Producer
Anthony Tittanegro Executive Producer






















ikwilfilmskijken © 2024