6.147

World Trade Center (2006)

Drama, Historisch, Thriller
11 september 2001. Een groep Port Authority agenten gaat de Twin Towers in om mensen te redden, wanneer plots de torens ineenstorten. Twee overlevende agenten zitten vast in de ruïnes van het World Trade Center. Dit is het verhaal van de grote reddingsactie die volgde na de aanslagen van 11 september.

World Trade Center Film Info

Score: 6.147/10 van 1591 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-08-09
Lengte: 129 Minuut / 2:9
Regisseur: Oliver Stone
Productie Studios: Paramount, Double Feature Films, Intermedia, Kernos Filmproduktionsgesellschaft & Company, Ixtlan
Productie Land: United States of America

World Trade Center Foto's


World Trade Center Trailer


Nicolas Cage
als John McLoughlin
Michael Peña
als Will Jimeno
Maria Bello
als Donna McLoughlin
Maggie Gyllenhaal
als Allison Jimeno
Danny Nucci
als Officer Giraldi
Stephen Dorff
als Scott Strauss
Jay Hernandez
als Dominick Pezzulo
Michael Shannon
als Dave Karnes
Dorothy Lyman
als Allison's Mother
Peter McRobbie
als Allison's Father
Wass Stevens
als Pat McLoughlin
Frank Whaley
als Chuck Sereika
Stoney Westmoreland
als Paddy McGee
Viola Davis
als Mother in Hospital with Donna
Lola Cook
als Olivia Jimeno
Connor Paolo
als Steven McLoughlin
Anthony Piccininni
als JJ McLoughlin
Alexa Gerasimovich
als Erin McLoughlin
Morgan Flynn
als Caitlin McLoughlin
Armando Riesco
als Antonio Rodrigues
Jon Bernthal
als Christopher Amoroso
Jude Ciccolella
als Inspector Fields
Julie Adams
als Allison's Grandmother
Joe Starr
als Subway Rider
William Jimeno
als Port Authority Officer
Nick Damici
als Lieutenant Kassimatis
Martin Pfefferkorn
als Homeless Addict #1
Razame de la Crackers
als Homeless Addict #2
Nelson Peña
als Street Hood #1
Marcos Palma
als Street Hood #2
Andre Ward
als Port Authority Hustler
Lisa Yuen
als Port Authority Tourist
Cliff Bemis
als Desk Cop
Harmonica Sunbeam
als 9th Avenue Hooker
Ned Eisenberg
als Officer Polnicki
Nicholas Turturro
als Officer Colovito
Tyree Michael Simpson
als Officer Washington
Kevin Feely
als Plain Clothes Officer
Mark Elliot Wilson
als Street Businessman
Tawny Cypress
als Bleeding Woman
Robert Blanche
als WTC Desk Officer
Tom Wright
als Officer Reynolds
Terry Quinn
als Fire Fighter in Concourse
Ed Jewett
als Wisconsin Cop
Maria Helan
als Allison's Co-Worker
Brad William Henke
als Allison's Brother
Patti D'Arbanville
als Donna's Neighbor
Donna Murphy
als Judy Jonas
Nicky Katt
als Volunteer Fireman
Lucia Brawley
als Will's Sister
Kimberly Scott
als Sergeant King
Dara Coleman
als Officer Boel
Tiffany Romano
als Bianca Jimeno
Gregory Jbara
als Accountant in Karnes Office
Jordan Lage
als Karnes' Pastor
Tony Genaro
als Will's Father
Aixa Maldonado
als Will's Mother
Jay Acovone
als Donna's Male Neighbor
Howard Samuelsohn
als Downtown Resident
David H. Ahl
als National Guard Officer at Barricade
Arthur J. Nascarella
als Fire Chief at Ground Zero
Thom Prin Jr.
als Fireman at Ground Zero
Steve Chappell
als Figure of Jesus
William Mapother
als Marine Sergeant Thomas
Thomas F. Duffy
als NYC Command Centre Operator
Tommy Asher
als Fireman in Hole
Charles A. Gargano
als Port Authority Commander
Thomas McHale
als Port Authority Sergeant
Lalanya Masters
als Allison's Nurse
Greg Collins
als Will's Rescue Fireman
Scott Fox
als Firefighter #1 John's Rescue
Louis Raimondi
als Firefighter #2 John's Rescue
Victor Spadaro
als Firefighter #3 John's Rescue
John Kiernan
als Firefighter #4 John's Rescue
Liz A. Randall
als Will's Arrival Nurse
Roger Cross
als Will's Doctor
Jossara Jinaro
als Will's Operation Nurse
Joseph Esposito
als Fireman Joe
Gary Stretch
als John's Paramedic
Kurt Caceres
als John's Rescue Fireman
John C. McGinley
als Fireman (uncredited)
Oliver Stone Director
Debra Hill Producer
Michael Shamberg Producer
Stacey Sher Producer
Craig Armstrong Original Music Composer
Seamus McGarvey Director of Photography
Andrea Berloff Writer
Moritz Borman Producer
Kerry Barden Casting
Billy Hopkins Casting
Paul Schnee Casting
Suzanne Smith Crowley Casting
Mary Vernieu Casting
David Brenner Editor
Julie Monroe Editor
Jan Roelfs Production Design
Richard L. Johnson Art Direction
Beth A. Rubino Set Decoration
Jonny Pray Costume Supervisor
Michael Dennison Costume Design
Michael Sharpe Assistant Costume Designer
Natalie Arango Set Costumer
Lucia Lettini Set Costumer
Reese Spensley Set Costumer
Mary L. Mastro Hair Department Head
Suzy Mazzarese-Allison Key Hair Stylist
Ilona Herman Hairstylist
James Sarzotti Makeup Artist
Mindy Hall Makeup Designer
Erik Knight Art Department Coordinator
Angela Stauffer Art Department Coordinator
Hinju Kim Art Direction
Jeffrey D. McDonald Assistant Art Director
Danielle Giovanniello Assistant Property Master
Bruce C. Knight II Assistant Property Master
Frank Didio Construction Coordinator
Ron Petagna Construction Coordinator
Mike Villarino Construction Coordinator
Daniel Boxer Property Master
Jonathan Tessler Property Master
Gregory S. Hooper Set Designer
Randall D. Wilkins Set Designer
David Norris Aerial Director of Photography
Christopher Duskin Camera Operator
Michael Pinkey Camera Operator
Kyle Rudolph Second Unit Director of Photography
John G. Velez Gaffer
Bill Almeida Rigging Gaffer
Peter Rosenfeld Steadicam Operator
François Duhamel Still Photographer
Noah Bishop Techno Crane Operator
Alejandro J. Castillo Lighting Technician
Jack Glenn Dolly Grip
Jim Duggan Dolly Grip
Art Bartels Key Grip
George Patsos Key Grip
Trisha Burton Script Supervisor
Al Cerullo Pilot
Barbara McDermott Music Editor
Joe E. Rand Music Editor
Budd Carr Music Supervisor
Bhakar James 3D Artist
Andrew Lodge 3D Artist
Brett Margules 3D Artist
Tristan North 3D Artist
Tim Quarry 3D Artist
Sandy Sutherland 3D Artist
Phil Wittmer 3D Artist
Bradley Wong 3D Artist
Robert Gardiner 3D Modeller
Jamee Houk Animation Supervisor
Tom O'Flaherty Animation
Michael Bomagat Animation
Dori Arazi Animation
Ryan Cook CG Supervisor
Peter Bebb CG Supervisor
Nowell Valeri Matchmove Supervisor
Alexander Vegh Pre-Visualization Supervisor
Georgia Scheele Visual Effects Coordinator
Suzanne Evans-Booth Visual Effects Coordinator
Matt Magnolia Visual Effects Coordinator
Kristopher Wright Visual Effects Coordinator
Samuel Craven Visual Effects Editor
Richard Diver Visual Effects Editor
David Zbriger Visual Effects Editor
Chantal Feghali Visual Effects Producer
Edwina Hayes Visual Effects Producer
Andy Taylor Visual Effects Producer
Carol Corwin Visual Effects Producer
John Scheele Visual Effects Supervisor
Andy Brown Visual Effects Supervisor
Michael Bruce Ellis Visual Effects Supervisor
Richard McBride Visual Effects Supervisor
August Meredith Visual Effects Technical Director
Toshiyasu Otsuka Visual Effects Technical Director
Enrique Vila Visual Effects Technical Director
Jeff Brink Special Effects Coordinator
Gary D'Amico Special Effects Coordinator
Chris Hampton Special Effects Supervisor
Anthony Simonaitis Pyrotechnician
Bob Fernley Digital Intermediate
Samuel Craven First Assistant Editor
David M. Roberts Boom Operator
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Michael Hertlein Dialogue Editor
Sarah Monat Foley
Jeffrey Wilhoit Foley
Linda Lew Foley Editor
Jeremy Pitts Foley Editor
Harry Cohen Sound Designer
Ann Scibelli Sound Designer
Scott Wolf Sound Effects Editor
Hector C. Gika Sound Effects Editor
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Renée Tondelli Supervising ADR Editor
Renée Tondelli Supervising Dialogue Editor
Wylie Stateman Supervising Sound Editor
Matthew Spiegel Production Supervisor
Simon Warnock First Assistant Director
Kathryn-Ann Oaks Shertzer First Assistant Director
Darin Rivetti First Assistant Director
Robert S. Wilson Associate Producer
Robert S. Costanzo Co-Producer
Chantal Feghali Co-Producer
Norman Golightly Executive Producer
Donald J. Lee Jr. Executive Producer
Marc Boyle Hairstylist
Kimberly Felix Key Makeup Artist
Graham Ratliff Art Department Assistant
Ron Petagna Carpenter
Clovis Chamberet Leadman
Richard Ewan Painter
Stephen Caldwell Scenic Artist
Robert Clark Sculptor
Kathleen Rosen Set Decoration Buyer
Chad B. Daring Set Dresser
Charles Kern Standby Painter
Ronnie Morgan Assistant Sound Editor
Daniel R. Kerr Sound Editor
Chantal Feghali Post Production Supervisor
Jan Foster Unit Production Manager
Lindsay Adams Digital Compositor
Greg Gladstone Lighting Supervisor
Doug Coleman Stunt Coordinator
Brian Avery Utility Stunts
Stephen S. Campanelli Additional Camera
Paul Farley Grip
Jeff Brinker Rigging Grip
J.C. Cantu Casting Associate
Steven Shellooe Ager/Dyer
Brian Feola Construction Foreman
Kenny Becker Color Timer
Michael Eaves Digital Intermediate Colorist
David Sooc Editorial Production Assistant
Lauren Fritz Location Scout
Kevin Connolly Musician
Bruce Callahan Driver
David Urich Transportation Captain
Peter I. Sabat Production Coordinator
Jason Dock Harrell Propmaker
Paul Baker Props
Michael A. Becker Craft Service
Howard Samuelsohn Dialect Coach
Drew Webster Sound Mix Technician
Rachel Aberly Publicist
John Pritchett Production Sound Mixer
Cate Eckenrode Set Production Assistant
Nerses Gezalyan Sound Mixer
Mic Tomasi Stand In
Robert Consing Storyboard Artist
Luis Moreno Best Boy Electric
Cameron Duncan Camera Loader
Darren Ryan Video Assist Operator
Craig Armstrong Orchestrator
Marcy Craig Costumer
Justine Chevalier Wardrobe Assistant
James P. Cullen Key Costumer
David Page Key Set Costumer
Jeffrey Rollins On Set Dresser
Todd Bryant Stunts
Maggie Murphy Second Assistant Director
Bradley Morris Second Second Assistant Director
Ron Alexus Electrician
Kim Lincoln Graphic Designer
Ron Petagna Head Carpenter
Vincent Guarriello Key Construction Grip
Nicole Zaks Set Decorating Coordinator
George Hess Swing
Greg Steele ADR Mixer
Greg Zimmerman ADR Recordist
Kevin Patrick Burns Additional Sound Re-Recording Mixer
Robin Harlan Foley Artist
Randy Singer Foley Mixer
Joe White Utility Sound
Garnet Baril Special Effects Technician
Matt Kennedy Visual Effects Production Assistant
Laura LeFaivre Visual Effects Production Manager
Jeremy Fitzgerald Stunt Double
Len Murach Location Manager
Roy T. Anderson Stunt Driver
Peter Rosenfeld "A" Camera Operator
Sebastián Almeida Assistant Camera
Bruce Chimerofsky Best Boy Grip
Craig Fehrman Transportation Coordinator
Scott Rathner First Assistant "A" Camera
Harry Zimmerman First Assistant "B" Camera
Lance Mayer Libra Head Technician
Eric Amundsen Second Assistant "A" Camera
Larissa Supplitt Second Assistant "B" Camera
Lindsay Graham Ahanonu Casting Assistant
D.R. Farquharson Digital Intermediate Producer
Scott Bebe Negative Cutter
Heather P. Woods Post Production Coordinator
Christine Leaman Assistant Location Manager
Rafael Lima Location Assistant
Kyle Villegas Location Coordinator
Pete Anthony Conductor
Michael Riolo Art Department Production Assistant
Mark D. Houston Assistant Accountant
Danielle Blumstein Assistant Production Coordinator
Jason Porter Compositing Supervisor
Sasha Adkinson Extras Casting
Irvin Gourgue Extras Casting Assistant
Gary Hildebrand Generator Operator
Michael A. Rizzo Key Production Assistant
Dhamarata Dhiensuwana Key Rigging Grip
Larissa Grudt Key Set Production Assistant
Chris Bennett Lighting Programmer
Marco Nero Matte Painter
Hernando Bansuelo Production Assistant
Diane L. Sabatini Production Executive
Kathryn Moïse Production Secretary
Vaughn Arnup Roto Supervisor
Joshua Loiko Second Assistant Accountant
Liz A. Randall Technical Advisor
Jennifer DeLia Travel Coordinator
Meegan E. Godfrey Utility Stunts
Rick Avery Stunts
Eliza Coleman Stunts
John Cenatiempo Stunts
Jennifer Lamb Stunts
Stephanie Finochio Stunts
Mickey Giacomazzi Stunts
John McLoughlin Story






















ikwilfilmskijken © 2024