Zack Snyder's Justice League (2021)

Actie, Avontuur, Fantasie
Gevoed door het herstelde vertrouwen in de mensheid en geïnspireerd door de onbaatzuchtige daad van Superman, roept Bruce Wayne de hulp in van zijn nieuwe bondgenoot, Diana Prince, om het hoofd te bieden aan een nog grotere vijand. Samen werken Batman en Wonder Woman snel om een team van meta-mensen te vinden en te rekruteren om deze nieuw ontwaakte dreiging te weerstaan. Maar ondanks de vorming van deze ongekende groep helden - Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg en The Flash - is het misschien al te laat om de planeet te redden van een aanval van catastrofale omvang.

Zack Snyder's Justice League Film Info

Score: 8.16/10 van 9691 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-03-18
Lengte: 242 Minuut / 4:2
Regisseur: Zack Snyder
Schrijver: Chris Terrio
Productie Studios: Warner Bros. Pictures, The Stone Quarry, Atlas Entertainment, Access Entertainment, Dune Entertainment, DC Films
Productie Land: United States of America


Zack Snyder's Justice League Trailer


Ben Affleck
als Bruce Wayne / Batman
Henry Cavill
als Clark Kent / Superman / Kal-El
גל גדות
als Diana Prince / Wonder Woman
Jason Momoa
als Arthur Curry / Aquaman
Ezra Miller
als Barry Allen / The Flash
Ray Fisher
als Victor Stone / Cyborg
Amy Adams
als Lois Lane
Jeremy Irons
als Alfred Pennyworth
Connie Nielsen
als Queen Hippolyta
Diane Lane
als Martha Kent
J.K. Simmons
als Commissioner James Gordon
Ciarán Hinds
als Steppenwolf (voice)
Amber Heard
als Mera
Joe Morton
als Silas Stone
Ray Porter
als Darkseid (voice)
Jesse Eisenberg
als Lex Luthor
Jared Leto
als The Joker
Willem Dafoe
als Nudis Vulko
Kiersey Clemons
als Iris West
Peter Guinness
als DeSaad (voice)
Harry Lennix
als General Calvin Swanwick / J'onn J'onzz / Martian Manhunter
Karen Bryson
als Elinore Stone
Marc McClure
als Jerry
Sergi Constance
als Zeus
Michael McElhatton
als Black Clad Alpha
Lara Decaro
als School Girl
鄭愷
als Ryan Choi
David Thewlis
als Ares
Samantha Win
als Euboea
Lisa Loven Kongsli
als Menalippe
Julian Lewis Jones
als Ancient Atlantean King
John Dagleish
als Black Clad Beta
Francis Magee
als Ancient King of Men
Doutzen Kroes
als Venelia
Brooke Ence
als Penthiselea
Hari James
als Antiope's Crew
Ann Ogbomo
als Philippus
Russell Crowe
als Jor-El (voice)
C. Amanda Maud
als Waitress
Ágústa Eva Erlendsdóttir
als Young Icelandic Woman
Björt Sigfinnsdóttir
als Young Icelandic Woman
Salome R. Gunnarsdottir
als Singing Icelandic Woman
Kristbjörg Kjeld
als Old Icelandic Woman
Ingvar E. Sigurðsson
als Mayor
Védís Vífilsdóttir
als Icelandic Child (Girl)
Snæfríður Rán Aðalsteins
als Icelandic Child (Girl)
Charlotte Comer
als School Chaperone
Serene Angus
als School Girl's Friend
Anna Burgess
als School Girl's Friend
Alison Chang
als School Girl's Friend
Constance Bole
als School Girl's Friend
Shahla Ayamah
als School Girl's Friend
Chris Courtenay
als Old Bailey Judge
Heather Imbeah
als Old Bailey Clerk
Carla Turner
als School Teacher
Grace Cookey-Gam
als Old Bailey Lawyer
Matthew Bates
als Old Bailey Hostage
Gary Reimer
als Task Force Sniper
Robbie Gee
als Task Force Lead
Jim Sturgeon
als Task Force Deputy
Eleanor Matsuura
als Epione
Anthony Wise
als Howard the Janitor
Jérôme Pradon
als Louvre Conservationist
Richard Clifford
als French Archaeologist
Rebecca C. Perfect
als News Reporter at Isle of Crete
Vincent Riotta
als CID Chief Detective
Edward Mitchell
als CID Officer
Mark Arnold
als Containment Centre Scientist
Martin Troakes
als Welsh Tavern Barkeep
Aurore Lauzeral
als Artemis
Lucy Briers
als Dog Day Care Owner
David Mara
als Produce Truck Driver
Wil Coban
als Tortured Atlantean Soldier
Stewart Alexander
als College Dean
Christy Meyer
als Emergency Room Doctor
Granville Saxton
als Homeless Man
Gianpiero Cognoli
als Central City Prison Guard
Kobna Holdbrook-Smith
als Detective Crispus Allen
Kevin Mathurin
als Sketch Witness
Joyce Veheary
als Gotham Cop
Taylor James
als Atlantean Military Messenger
Hadrian Howard
als Atlantean General
Victor Gardener
als Atlantean General #2
Bruce Chong
als Atlantean General #3
Orion Lee
als Star Labs Scientist
Oliver Gatz
als Star Labs Scientist
Rachel Blenkiron
als Star Labs Scientist
Lynne Anne Rodgers
als Star Labs Cleaning Staff
Oliver Powell
als Star Labs Cleaning Staff
Kelly Burke
als Air Force Security
Keith Simpson
als Air Force Security
Omri Rose
als Moonsuit Soldier
Will Austin
als MP Guard
William Atkinson
als Military Police
Sam Benjamin
als Military Police
Shalini Peiris
als Bio Hazard Suit Soldier
Carla Gugino
als Ship Voice (voice)
Adam Forman
als Pickup Truck Driver
Peter Brooke
als Defense Department Official
Peter Henderson
als Bald Inmate
Bruce Lester-Johnson
als Prison Guard
Katia Elizarova
als Lex's Guard
Gemma Refoufi
als Lex's Guard
Leila Reid
als Lex's Guard
Suan-Li Ong
als Lex's Guard
Tina Balthazar
als Lex's Guard
Penny Lane
als Lex's Guard
Stephanie Haymes-Roven
als Amazon Cavalry General
Gary A. Hecker
als Creature Vocals (voice)
Steve West
als MoBo Priest
Laura Waddell
als MoBo Priest #2
Kevin Costner
als Jonathan Kent (voice) (uncredited)
Swaylee Loughnane
als Cop (uncredited)
Robin Wright
als Antiope (uncredited)
Billy Crudup
als Henry Allen (uncredited)
Zack Snyder
als Man in Coffee Shop (uncredited)
Clem So
als Armies of Men Mongolian Warlord (uncredited)
Greg Draven
als Viking (uncredited)
Joe Manganiello
als Slade Wilson / Deathstroke (uncredited)
Nick McKinless
als Ares Body Double (uncredited)
Craig Douglas
als Policeman London (Uncredited)
Tineke Ann Robson
als Amazonian Warrior (uncredited)
Zack Snyder Director
Charles Roven Producer
Deborah Snyder Producer
Bill Finger Characters
Bob Kane Characters
Jerry Siegel Characters
Joe Shuster Characters
William Moulton Marston Characters
Chris Terrio Story
Chris Terrio Screenplay
Zack Snyder Story
Will Beall Story
Ben Affleck Executive Producer
Chris Terrio Executive Producer
Christopher Nolan Executive Producer
Emma Thomas Executive Producer
Curt Kanemoto Executive Producer
Jim Rowe Executive Producer
Wesley Coller Executive Producer
Tom Holkenborg Original Music Composer
Tamara Watts Kent Visual Effects Producer
John 'D.J.' Des Jardin Visual Effects Supervisor
Jong Jin Choi Lighting Director
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Kimi Webber Script Supervisor
Brett Schlaman VFX Editor
Fabian Wagner Director of Photography
Patrick Tatopoulos Production Design
David Brenner Editor
Kristy Carlson Casting
Lora Kennedy Casting
Kate Ringsell Casting
Wayne Nembhard Hairdresser
Gregor Wilson Co-Producer
Marianne Jenkins Co-Producer
Marianne Jenkins Unit Production Manager
Gregor Wilson Unit Production Manager
Jim Rowe Unit Production Manager
Misha Bukowski First Assistant Director
Ben Howard Second Assistant Director
Dody Dorn Additional Editor
Autumn Snyder In Memory Of
Carlos Castillon Additional Editor
Josh R. Jaggars Visual Effects Producer
Damon Caro Second Unit Director
Andrea Wertheim Associate Producer
Andrea Wertheim Post Production Supervisor
Scott A. Hecker Sound Designer
Chuck Michael Sound Designer
Andy Koyama Sound Re-Recording Mixer
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Damon Caro Stunt Coordinator
Eunice Huthart Stunt Coordinator
Freddy Bouciegues Fight Choreographer
Matthew Rugetti Fight Choreographer
David Fisher Stunts
Tolga Kenan Stunts
Richard Cetrone Stunts
Albert Valladares Stunts
Joanna Bennett Stunts
Martin Wilde Stunts
Talila Craig Stunts
Ashley Beck Stunts
Matt Da Silva Stunts
Aldonio Danny Frietas Stunts
Elliot Hawkes Stunts
Daniel Rawlins Stunts
Marvin Campbell Stunts
Ben Wright Stunts
Ekaterina Abramova Stunts
Guiomar Alonso Stunts
Ramon Álvarez Stunts
David Anders Stunts
Mark Archer Stunts
Georgina Armstrong Stunts
Nina Armstrong Stunts
Russell Balogh Stunts
Adam Basil Stunts
Thomas Billings Stunts
Adam Bowman Stunts
Andrew Burford Stunts
Nellie Burroughes Stunts
Dacio Caballero Stunts
Neil Chapelhow Stunts
Yusuf Chaudhri Stunts
Nick Chopping Stunts
Rob Cooper Stunts
Christoph Cordell Stunts
Michael J. Craven Stunts
Nicholas Daines Stunts
Paul Darnell Stunts
Kelly Dent Stunts
Heidi Dickson Stunts
Glenn Ennis Stunts
Danny Euston Stunts
Rachael Evelyn Stunts
Bradley Farmer Stunts
Pete Ford Stunts
Grace Franzl Stunts
Sarah Franzl Stunts
David Garrick Stunts
Ryan Godfrey Stunts
Oliver Gough Stunts
Jamie Goulding Stunts
Evangelos Grecos Stunts
James Harris Stunts
Dee Harrop Stunts
Maria Hippolyte Stunts
Dan Hirst Stunts
Robert Hladik Stunts
Jan Holíček Stunts
Jessica Hooker Stunts
Erol Ismail Stunts
Jack Jagodka Stunts
Jonny James Stunts
Stewart James Stunts
Mike Justice Stunts
Gary Kane Stunts
Ian Kay Stunts
Robbie Keane Stunts
Troy Kenchington Stunts
Joe Kennard Stunts
George Kirby Stunts
Ingrid Kleinig Stunts
Maurice Lee Stunts
Sonny Louis Stunts
Christina Low Stunts
Will Mackay Stunts
Freddie Mason Stunts
Kim McGarrity Stunts
Adrian McGaw Stunts
Belinda McGinley Stunts
Nick McKinless Stunts
Jo Mersh Stunts
Theo Morton Stunts
James O'Daly Stunts
Lauren Okadigbo Stunts
Alan Ormrod Stunts
Bonnie Parker Stunts
Charlie Pawlett Stunts
Ian Pead Stunts
Martin Pemberton Stunts
Laurent Plancel Stunts
Rubie Planson Stunts
Tilly Powell Stunts
Kierron Quest Stunts
Cboy Ramsay Stunts
William Ramsay Stunts
Juliet Reeve Stunts
Shane Roberts Stunts
Phoebe Robinson-Galvin Stunts
Tom Rodgers Stunts
Michaela Salamounova Stunts
Michaela Salasova Stunts
Fabio Santos Stunts
Moe Sasegbon Stunts
Hasit Savani Stunts
Christiaan Bettridge Stunts
Matt Sherren Stunts
Anthony Skrimshire Stunts
Olivia Slee Stunts
Venice Smith Stunts
Karen Smithson Stunts
Mark Southworth Stunts
Jolie Stanford Stunts
Sam Stefan Stunts
Anna Stephenson Stunts
Jonny Stockwell Stunts
Leo Stransky Stunts
Mens-Sana Tamakloe Stunts
Karen Teoh Stunts
Andy Wareham Stunts
Reg Wayment Stunts
Richard Wheeldon Stunts
Maxine Whittaker Stunts
Belle Williams Stunts
Justin A. Williams Stunts
Annabel Wood Stunts
Lewis Young Stunts
Madison Weireter Associate Producer
Madison Ainley Associate Producer
Tricia Mulgrew Visual Effects Producer
Matthew Clarke Production Supervisor
Helen Jarvis Supervising Art Director
Christian Huband Supervising Art Director
Matthew Gray Art Direction
Paul Laugier Art Direction
Ben Wilkinson Property Master
Clay Enos Still Photographer
Marc Wolff Pilot
David Paris Aerial Coordinator
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Alex King Picture Car Coordinator
Tom Holkenborg Music Producer
Tom Holkenborg Music Programmer
Alan Meyerson Scoring Mixer
Jonathan Beard Orchestrator
Edward Trybek Orchestrator
Tom Holkenborg Orchestrator
Jean-Philippe Gossart Second Unit Director of Photography
Jack Kirby Characters
Jon Bogdanove Thanks
John Broome Thanks
John Byrne Thanks
Joe Certa Thanks
Steve Englehart Thanks
Bob Haney Thanks
Carmine Infantino Thanks
Geoff Johns Thanks
Robert Kanigher Thanks
Jim Lee Thanks
Harry Lampert Thanks
Shawn Martinbrough Thanks
Frank Miller Thanks
Jack Miller Thanks
Grant Morrison Thanks
Paul Norris Thanks
George Pérez Thanks
Howard Porter Thanks
Howard Purcell Thanks
James Robinson Thanks
Greg Rucka Thanks
Joe Samachson Thanks
Nicola Scott Thanks
Gail Simone Thanks
Louise Simonson Thanks
Joe Staton Thanks
Curt Swan Thanks
Ethan Van Sciver Thanks
Len Wein Thanks
Mort Weisinger Thanks
Marv Wolfman Thanks
Gardner Fox Characters
Gabor Kerekes Makeup & Hair
Lee Gren Tattoo Designer
Allison Klein Researcher
Robert McKinnon Concept Artist
Christian Scheurer Concept Artist
Richard Ewan Lead Painter
Terry Heggarty Standby Painter
Buddie Wilkinson Props
Daniel Abbott Best Boy Grip
Chuck Finch Gaffer
Dan Jones Gaffer
Adam Baker Lighting Programmer
Thomas Dos Santos 3D Generalist
Khizer Diwan 3D Modeller
Wolfgang Haas Animation
Louis Morisset Animation
Christof Reisenegger Animation
Clement Yip Animation Supervisor
Simeon Duncombe Animation Supervisor
Ben Anderson Animation Supervisor
Rémi Prouzat CG Artist
David Denley CG Supervisor
Stephen Tong CG Supervisor
Daniel Lupien CG Supervisor
Ioan Boieriu CG Supervisor
Chris Mulcaster CG Supervisor
Mathew Praveen CG Supervisor
Christian Ganea Reitmeier Colorist
Manuel Bruder Compositing Artist
Mareike Janik Compositing Artist
Andrea Krupp Compositing Artist
Adrian Liedtke Compositing Artist
Constantin von Zitzewitz Compositing Artist
Andreas Vincent Weber Compositing Artist
Bjoern Wortmann Compositing Artist
Tim Tretter Compositing Artist
Tobias Dommer Compositing Artist
Vladislav Akhtyrskiy Compositing Lead
Shane Cook Compositing Lead
Joel Delle-Vergin Compositing Lead
Lucian Boicu Compositing Supervisor
Rodrigo Dorsch Compositing Supervisor
Curtis Carlson Compositing Supervisor
Andy Chih-Jen Chang Compositing Supervisor
Giuseppe Tagliavini Compositing Supervisor
Mikhail Mamedov Creature Technical Director
Emanuele Pescatori Creature Technical Director
Jarrod Anderson Creature Technical Director
Kevin Kohri Lead Animator
Kanad Nandi Key Animation
Sean Dsouza VFX Lighting Artist
Jon Balcome VFX Lighting Artist
Keesu Park VFX Lighting Artist
Yoann Schmid VFX Lighting Artist
Mae Caupit VFX Lighting Artist
Evan Fraser Matchmove Supervisor
Alec Geldart Matte Painter
Ian Vicknair Matte Painter
Sullivan Richard Matte Painter
Jaeil Seo Matte Painter
Ben Bigiel Modeling
Sanyam Basran Modeling
Shamus Baker Modeling
Matthew Bullock Modelling Supervisor
James Van Der Reyden Motion Capture Artist
Samuel Tremblay Rotoscoping Artist
Julian Payne Rotoscoping Artist
Dharmik Mehta Rotoscoping Artist
Ryan Coleman Rotoscoping Artist
Barbra See Wai Ho Rotoscoping Artist
Daniel Thomson Rotoscoping Artist
Yves Ruprecht Senior Animator
Nikhil Deshmukh Senior Animator
Vincent Désilets Senior Animator
Camilo Duarte Franco Senior Animator
Shaun Freeman Senior Animator
Kevin Labanowich Senior Animator
Sachin Mathew Senior Animator
Yannick Lorvo Senior Generalist
Jean-Yves Teillet Senior Generalist
Cedric Enriquez Canlas Senior Modeller
Matt Fitzgerald Senior Modeller
Justin Lee Systems Administrators & Support
Jake Efthymiou Systems Administrators & Support
Yeri Casanova Visual Effects Coordinator
Anuja Desai Visual Effects Coordinator
Kristen Drewski Visual Effects Coordinator
Oscar Lacson Jr. Visual Effects Coordinator
Queenie Law Visual Effects Coordinator
Barry Liu Visual Effects Coordinator
Jack McClelland Visual Effects Coordinator
Disha Parekh Visual Effects Coordinator
Dziewanna Picazo Visual Effects Coordinator
Richard Romero Visual Effects Coordinator
Estívaliz Zaragoza Visual Effects Coordinator
Amy Altvater Visual Effects Coordinator
Curtis Corona Visual Effects Coordinator
Marion Jardin Visual Effects Coordinator
Aditya Menon Visual Effects Coordinator
Disha Patel Visual Effects Coordinator
Adeline Pizzato Visual Effects Coordinator
Simone Ceresato Visual Effects Coordinator
Alexandra Robert Visual Effects Coordinator
Anna Mudrak Visual Effects Coordinator
Dimitri Anderegg Visual Effects Coordinator
Matt Magnolia Visual Effects Coordinator
Jonathan D. Martin VFX Editor
Mike Soppit VFX Editor
Lei Zhang VFX Editor
Liana Jackson VFX Editor
Emil Rosenberger VFX Editor
Marc-Antoine Lamy Visual Effects Production Assistant
Zack Fox Visual Effects Production Manager
Robin Williams Visual Effects Production Manager
Thomas Proctor Visual Effects Supervisor
Alexander Seaman Visual Effects Supervisor
Mike Stillwell Visual Effects Supervisor
Sebastien Francoeur Visual Effects Supervisor
Bryan Hirota Visual Effects Supervisor
Julius Lechner Visual Effects Supervisor
Anders Langlands Visual Effects Supervisor
Kevin Andrew Smith Visual Effects Supervisor
Bianca Cirdei Visual Effects Technical Director
Valdemaras Dzengo Visual Effects Technical Director
Rodrigue El Hajj Visual Effects Technical Director
Jiayin Wang Visual Effects Technical Director
Rogerio Alves VFX Artist
Anthony Arnoux VFX Artist
Uttham Bhalaykar VFX Artist
Terran Camaclang VFX Artist
Jason Evanko VFX Artist
Atsuo Fujiwara VFX Artist
Jason Henrey VFX Artist
Anup Jachak VFX Artist
Zygimantas Kucas VFX Artist
Ivan LI VFX Artist
Joaquin Ludewig VFX Artist
Tom Norman VFX Artist
Imran Ahmed Raichuri VFX Artist
Doug Spilatro VFX Artist
Ben Sumner VFX Artist
Adrian Thompson VFX Artist
Michael Zhou VFX Artist
Arrev Chantikian VFX Artist
Florian Werzinski VFX Artist
Mark DeSimone ADR Mixer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Jason Oliver ADR Mixer
Andy Stallabrass ADR Mixer
Brad Sokol Assistant Sound Editor
Michael Hertlein Dialogue Editor
Michael J. Broomberg Foley Artist
Adam DeCoster Foley Artist
Matthew Harrison Foley Editor
Randy Singer Foley Mixer
John Casali Production Sound Mixer
Casey Genton Sound Effects Designer
Ando Johnson Sound Effects Designer
David Werntz Sound Effects Designer
Jerome McCann Sound Mixer
Lauren Hadaway Supervising ADR Editor
Lauren Hadaway Supervising Dialogue Editor
Helen Beasley Costumer
Emma Brackenbury Costumer
Viveene Campbell Costumer
Ann Cartwright Costumer
Daniel Cruden Costumer
Jody Felz Costumer
Jessica Hassall Costumer
Andrew Joslin Costumer
Sarah Brest Costume Mistress
Sue Casey Key Costumer
Perry Goyen Key Costumer
John Ringhoff Textile Artist
Warren Paeff Associate Editor
Joey Amron First Assistant Editor
Stefan Sonnenfeld Senior Colorist
James Slattery Colorist
Lindsey Ellis First Assistant Accountant
Andrew Gwyn Davies Production Coordinator
Mo Stemen Production Coordinator
Grace B. Woodward Production Coordinator
Michael Gillespie Production Secretary
Kirsty Squibb Production Secretary
Gabriela Gomez Script Supervisor
Zoé Denis Script Coordinator
Mark Holt Special Effects Supervisor
Michael Wilkinson Costume Design
Chuck Michael Sound Supervisor
Scott A. Hecker Sound Supervisor
Michael Uslan Executive Producer
Benjamin Melniker Executive Producer
Sam Leake Art Direction
Keith Pain Art Direction
Andrew Palmer Art Direction
Helen Xenopoulos Art Direction
Hayley Easton Street Art Direction
Peter James Art Direction
Sophie Worley Art Department Coordinator
Jools Faiers Graphic Designer
Anita Dhillon Graphic Designer
Kathy Heaser Graphic Designer
Michael K. Bauer Music Editor
Catherine Wilson Music Editor
John Clothier "A" Camera Operator
Phil Barrie Sound Effects Designer
Bob Kellough Sound Effects Designer
Gary A. Hecker Foley Artist
Margit Pfeiffer Dialogue Editor
Michelle Pazer ADR Editor
Brad Sokol First Assistant Sound Editor
Roy Seeger First Assistant Sound Editor
Ken Crouch Costume Supervisor
Dominic Capon Set Decoration
Jeanette Benzie Casting Associate
Daniel Hartley Stunts
Bryan Haines VFX Artist
Kay Hoddy Rotoscoping Artist
Brett Robinson Second Assistant Director
Matt Windon First Assistant "A" Camera
Jamie Phillips First Assistant "B" Camera
Abigail Catto Second Assistant "A" Camera
Dominique Cheung Second Assistant "B" Camera
Zack Snyder Additional Photography
Marc Mailley Stunt Coordinator
Paul Biddiss Military Consultant
Jared Purrington Storyboard Artist
Clay Staub Aerial Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024